{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Как предпочитате да ви опаковат пратката?
В опаковка, купена от пощата - 2 (2.5%)
В оригиналното кашонче на стоката - 2 (2.5%)
В случайна кутия, но да изглежда добре - 19 (23.5%)
Няма значение, стига да пристигне цяло - 57 (70.4%)
Друго - 1 (1.2%)
Общ брой гласове: 80

Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За опаковките на пратките  (Прочетена 20984 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 03, 2010, 14:23:16 »
Раздели ТемаНагоре

На мен винаги ми е било интересно с какво опаковате нещата, които изпращате... Чета в някои подписи, че не плащат за опаковки, което ме навежда на мисълта, че има такива, които включват опаковките в цената (за мен не е много коректно Huh? ). Други пък се възмущават от "грозни" и "некадърни" обвивки и държат да са в кашончета или балонести пакетчета, купени от пощата... Къде е истината? Вие как предпочитате да получавате нещата и съответно - как постъпвате, когато нещото не си в оригинално кашонче и трябва сами да измислите опаковка? Smiley
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2010, 14:29:07 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пращам най-често в кутии за обувки,или разни други кашончета-пазя си всичките на тавана,имам малки,средни,големи Cheesy Иначе дребните неща в плик от пощата..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2010, 14:32:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз нямам претенции как да ми ги пращат , и искренно се дразня ако ме карат да плащам опаковката като цяло почвам да си мисля че най най правилно е следното , пощенските разходи и разходите за превода на парите да са за купувача а опаковката да е за продавача
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2010, 14:45:05 »
Раздели ТемаНагоре

Големите неща в кутии от обувки,а дребнита в балончести пликове.Разход е за мен,но никога не съм си и помисляла да искам пари от купувача за опаковка.Това как ще е опакован пакета си е моя отговорност.Ако искам "Продуктът" да стигне невредим до получателя,трябва да подсигуря  добра и сигурна опаковка(въпеки,че пак не е 100% сигурно),за да съм чиста пред съвеста си.Така поне разсъждавам аз!
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2010, 14:46:31 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пращам най-често в кутии за обувки,или разни други кашончета-пазя си всичките на тавана,имам малки,средни,големи Cheesy Иначе дребните неща в плик от пощата..

И аз така,но си поемам разходите по опаковката от пощата.Никога не съм искала пари за плика или кутията от пощата.Не е честно спрямо купувача,пък и в края на краищата си е личен мой избор дали да купя опаковка или да си използвам нещо от вкъщи.Не мога да задължа някой да ми плаща безкрайно красивите пликове с балончета Cheesy
Активен


zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2010, 14:47:29 »
Раздели ТемаНагоре

Отговорих така -   Няма значение, стига да пристигне цяло  и наистина това за мен е най-важно.
Излишно е да коментирам , че има много капризни потребителки и ако попаднеш последователно на 3-4 такива за главата ще се хванеш. Няма угодия. Понякога като чета из форума за какви неща се заяждат ей такива Shocked очи съм правила.
Защото както е писала Cheesecake -праща в кашончета - ами защо не има си в наличност, по - лесно се опакова и  т.н. , но има потребителки,които в кашон не искали ,защото пакета тежал по-вече и се ускъпявал. Хора и идеали-всякакви :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2010, 14:49:32 »
Раздели ТемаНагоре

Отговорих така -   Няма значение, стига да пристигне цяло  и наистина това за мен е най-важно.
Излишно е да коментирам , че има много капризни потребителки и ако попаднеш последователно на 3-4 такива за главата ще се хванеш. Няма угодия. Понякога като чета из форума за какви неща се заяждат ей такива Shocked очи съм правила.
Защото както е писала Cheesecake -праща в кашончета - ами защо не има си в наличност, по - лесно се опакова и  т.н. , но има потребителки,които в кашон не искали ,защото пакета тежал по-вече и се ускъпявал. Хора и идеали-всякакви :Smiley

Ама верно това е голяма тъпотия.Какво значение има по дяволите как ти е опакована пратката.Ми и във вестник да е,стига да си я получа невредима,не ми пречи...
Активен


dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2010, 14:58:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
А случвало ли ви се е да получите нещо подлежащо на дефект в безумна опаковка.Аз преди време получих гривна от тези твърдите,метална ,позлатена.Ей едва дочаках да ми я изпратят,толкова много я исках.Ноооооооо получавам я в обикновен пощенски плик.Съответно сплескана понеже е била под нещо тежко.Направо останах  Shocked Shocked Shocked Майчето ми обясни,че не е имала време да я опакова,а аз я чаках 2 седмиц
Това бях писала в една друга тема.Жената изкара мен виновна,че едва ли не аз съм смачкала гривната.Смятам ,че опаковката е много важна!
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2010, 15:30:47 »
Раздели ТемаНагоре

аз лични опаковам пратките в опаковачна хратия купена от книжарница на листи ,струва стотинки.ако пратката е по -голяма или с неправилна форма я пращам в кутия от пощата ,като разходите по нея са си за моя сметка.не ми се е случвало досега някой да има претенции в какво да му изпратя нещото ,независимо дали е дреха или играчка.
най-важното за мен лично е да пристигне здраво ,няма значение опаковката.
мисля че всички сме големи и разумни хора за да знаем как да опаковаме нещото ,че да пристигне здраво при получателя си.
И аз така. (yes3) Винаги сьм получавала хубави пакетчета.И сьм се вьзхищавала на мамчетата,в тяхната изобретателност,но в хубавия смисьл.И аз се старая Tongue Cheesy Cheesy Cheesy Вьпреки,че няма значение,в какво е опаковано.Всеки се е постарал. Wink
« Последна редакция: Ноември 03, 2010, 15:33:08 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2010, 15:44:12 »
Раздели ТемаНагоре

Отговорих така -   Няма значение, стига да пристигне цяло  и наистина това за мен е най-важно.
Излишно е да коментирам , че има много капризни потребителки и ако попаднеш последователно на 3-4 такива за главата ще се хванеш. Няма угодия. Понякога като чета из форума за какви неща се заяждат ей такива Shocked очи съм правила.
Защото както е писала Cheesecake -праща в кашончета - ами защо не има си в наличност, по - лесно се опакова и  т.н. , но има потребителки,които в кашон не искали ,защото пакета тежал по-вече и се ускъпявал. Хора и идеали-всякакви :Smiley
И аз се дразня на такива ,които не искали в кашонче,защото било по-скъпо.Но и аз имам от обувки и играчки - кашони и така пращам  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 03, 2010, 15:45:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз никога не съм искала пари за опаковки!Опаковам с каквото имам,малки,средни,големи кутии.И после ги увивам с тапети,защото имам доста,апък ако е в черна кесийка съм си купула бели листи,които залепям с тиксо.Аз няколко пъти съм получавала скъсани и надрани пакети.Но за мен няма значение как съм го получила,важното е да е невредимо.А пък един път получих дрешка в кутия от прясно мляко Shocked хихиих не че нещо ама ми стана смешно. Tongue Tongue
И междодругото в нашата поща няма нито кутии,нито пликчета с балончета :Smiley един ден ги питах защо и те ми викат,ами не се били продавали и не поръчвали Cheesy казаха ми върви до града до нас и си вземи,викам да бе ей сега хукнах Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Ноември 03, 2010, 15:49:16 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 03, 2010, 16:22:39 »
Раздели ТемаНагоре

и за мен няма значение стига да е невредимо защото съм получавала излят парфюм беше в плик с балончета но той си е бил пукнтат а продавалката си премълча  Huh?
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2010, 16:26:03 »
Раздели ТемаНагоре

А пък един път получих дрешка в кутия от прясно мляко Shocked
Как така? Shocked
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2010, 16:34:35 »
Раздели ТемаНагоре

А пък един път получих дрешка в кутия от прясно мляко Shocked
Как така? Shocked
                     Верно ли ? (laugh2)   Бъзикаш ли се ?  Smiley Smiley Smiley
« Последна редакция: Ноември 03, 2010, 16:36:16 от IRINKA_F » Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 03, 2010, 16:42:01 »
Раздели ТемаНагоре

Както бях писала в друга тема - събирам си кутийки и кутиища. А за хартията днес открих колелото  Cheesy
Трябваше да пускам пакет и не си намерих хартия, но съзрях хартиена торбичка от магазин. Разлепих си я, опаковах си нещото в кутийка, завих си го с хартията и така.... Cheesy
Стана доста спретнато
« Последна редакция: Ноември 03, 2010, 17:19:50 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: