{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 116651 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Tonita75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #690 -: Септември 26, 2010, 07:53:42 »
Раздели ТемаНагоре

Още един въпрос.Случи ми се в моя обява да са се озовали, незнайно как, снимките на друга мама  Embarrassed
Активен

Изпращам след предварително заплащане за нови потребители. Суми над 20 лв. - предварително заплащане. Получавам и изпращам по поща. Коректна съм и очаквам същото. Изчаквам до 8 часа след записване. Следя реда на записаните. Очаквам ЛС след записване в обявата.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #691 -: Септември 26, 2010, 07:55:15 »
Раздели ТемаНагоре

Най-вероятно снимките ви са с едни и същи имена.
Преименувай твоите и ги качи наново;)
Активен
Tonita75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #692 -: Септември 26, 2010, 07:56:54 »
Раздели ТемаНагоре

Най-вероятно снимките ви са с едни и същи имена.
Преименувай твоите и ги качи наново;)
Благодаря  Cheesy
Активен

Изпращам след предварително заплащане за нови потребители. Суми над 20 лв. - предварително заплащане. Получавам и изпращам по поща. Коректна съм и очаквам същото. Изчаквам до 8 часа след записване. Следя реда на записаните. Очаквам ЛС след записване в обявата.
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #693 -: Септември 26, 2010, 09:50:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,от ден-два при всяко отваряне на обява или следваща страница ми изписва това: Internet Explorer cannot open site http://www.bg.domakinq.com......
Operation aborted

Може ли някой да ми отговори защо се получава така,страшно изнервящо е Sad

Отвори си Windows Internet Explorer -> view ->encoding -> ( сложи отметка на) auto-select.

Ако пак продължи да ти дава грешка пиши.
Активен
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #694 -: Септември 27, 2010, 14:48:09 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ще ми отговори ли?1
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #695 -: Септември 27, 2010, 14:51:11 »
Раздели ТемаНагоре

С 2 въпроса съм:
1. Как да постъпя с хората, които въпреки, че съм написала изрично че НЕ желая размяна, ми предлагат такава.
2. Как да постъпя с потребителка, която ми е заявила, че понеже след седмица ще има пари тогава, ще купи дадено нещо и така и не пише, даже и не отговаря на Лс, а е Онлайн. Подчертава - дала е думата си, че ще купи нещото.

Просто ги изгорираш и толкова.
Нищо друго не можеш да направиш.
Аз вече си имам списък от 3-ма потребители с които не желая нито да общувам, нито да купувам/продавам каквото и да е.
Активен
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #696 -: Септември 27, 2010, 15:22:54 »
Раздели ТемаНагоре

2. Как да постъпя с потребителка, която ми е заявила, че понеже след седмица ще има пари тогава, ще купи дадено нещо и така и не пише, даже и не отговаря на Лс, а е Онлайн. Подчертава - дала е думата си, че ще купи нещото.
ами какъв е проблема да я изчакаш една седмица,стига да няма и друг интерес към обявата.и аз имах такава мама която ме помоли да я изчакам 10дни.и аз го направих.точно след 10 дни мамата ми писа ,даде ми адресче и и изпратих дрешката.има и съвестни и коректни хора тук. Smiley щом ти е дала дума сигурно ще я спази.
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 15:25:50 от mi_ma » Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #697 -: Септември 27, 2010, 21:41:12 »
Раздели ТемаНагоре

С 2 въпроса съм:
1. Как да постъпя с хората, които въпреки, че съм написала изрично че НЕ желая размяна, ми предлагат такава.
2. Как да постъпя с потребителка, която ми е заявила, че понеже след седмица ще има пари тогава, ще купи дадено нещо и така и не пише, даже и не отговаря на Лс, а е Онлайн. Подчертава - дала е думата си, че ще купи нещото.

1. Игнорираш ги.
2. Сама трябва да си прецениш. "Обещаното не екато завещаното"
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #698 -: Септември 28, 2010, 11:49:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Не зная дали тук да питам-моя приятелка си е направила регистрация,ника и е diwane  имеила ivelt@abv.bg,получила е регистрационен имеил,но не може въобще да влезне,излиза че няма такъв потребител!Благодаря предварително! Smiley
« Последна редакция: Септември 28, 2010, 11:52:17 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #699 -: Септември 28, 2010, 11:57:50 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Не зная дали тук да питам-моя приятелка си е направила регистрация,ника и е diwane  имеила ivelt@abv.bg,получила е регистрационен имеил,но не може въобще да влезне,излиза че няма такъв потребител!Благодаря предварително! Smiley

Наистина няма такъв потребител. Нека си направи нова регистрация!
Активен

Ninicol
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 267


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #700 -: Септември 29, 2010, 09:40:39 »
Раздели ТемаНагоре

Да попитам нещо и аз - до скоро получавах уведомителен и-мейл за нови неща в дадена категория дрехи, бях го заявила. Сега изведнъж мейлите спряха да идват. Какво стана и мога ли да ги получавам отново /не виждам опцията за абонамент/?
Благодаря.
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от другите.
Връщам стоки, неотговарящи на описанието и не изпращам пари предварително. Изпращам препоръчано по пощата или като МПП по Еконт и плащам с пощенски запис или на куриерите. Пощенските разходи за изпращане на МП или колет, както и наложеният платеж, са за сметка на купувача, освен ако не е уговорено друго.
За нови потребители, както и за такива без положителни оценки, изпращам по пощата или по Еконт с наложен платеж.
Моля, изпращайте пратките препоръчано, за да е сигурно, че ще пристигнат.
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #701 -: Септември 29, 2010, 10:38:15 »
Раздели ТемаНагоре

Да попитам нещо и аз - до скоро получавах уведомителен и-мейл за нови неща в дадена категория дрехи, бях го заявила. Сега изведнъж мейлите спряха да идват. Какво стана и мога ли да ги получавам отново /не виждам опцията за абонамент/?
Благодаря.

Опцията е премахната, за неопределен париод от време. За момента ще е така.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #702 -: Септември 29, 2010, 10:57:59 »
Раздели ТемаНагоре

Да попитам нещо и аз - до скоро получавах уведомителен и-мейл за нови неща в дадена категория дрехи, бях го заявила. Сега изведнъж мейлите спряха да идват. Какво стана и мога ли да ги получавам отново /не виждам опцията за абонамент/?
Благодаря.

Поради големия брой публикувани обяви, сървъра изпраща голям брой майли, което в даден момент блокира изпращането на съобщения за коментари и сървъра става по-бавен. Както каза другия администратор за момента ще остане изключена опцията. Съжелявам.
Активен

nelini
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #703 -: Септември 29, 2010, 13:26:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!От скоро посещавам сайта.Още не съм съвсем ориентирана в нещата.Та,въпросът ми е как да виждам коментарите на другите мами,записани преди мен в някоя обява? Виждам само,че има примерно 5 коментара,но не знам къде да ги видя и прочета...
И още един въпрос...Искам да дам линк в подписа си към оценките ми в Продавалника,но нещо не ми се отваря...Къде греша?
Благодаря предварително за отговорите!
Активен

Оценките ми: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=51887&ppaction=readfeed
Момичетата,с които съм контактувала са ВИНАГИ с предимство!
Не поемам пощенски!
Не плащам опаковки!
Не се занимавам с наложени платежи!
Предварително плащане за непознати на мен потребители!
Спазвам реда на записване!
Изчаквам разумно време мислещите!
Ако съм забравила да оценя,моля подсетете ме!
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #704 -: Септември 29, 2010, 13:54:35 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да премахна абонамента си към дадена категория/да не получавам съощения на майл/...кликам върху предложения линк, но ми дава грешка. Какво да направя? Благодаря!

От секция обяви -> Моите коментари ->(колонката в ляво) Списък с абонаменти -> маркираш и премахваш избрания абонамент  (yes1) (wink1)
Здравейте, пробвам да премахна абонамента, но няма къде да се сложи отменка за премахване (evil4)
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: