{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 116426 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #570 -: Август 17, 2010, 13:06:41 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам мога ли да спра да получавам имейли за всеки нов отоговор и ЛС тук?И как да спра тази опция,разглеждах,но не намерих откъде..

Следвай стъпките:
Редактирай профила -> Настройки Лични Съобщения -> Извести ме чрез е-мейл всеки път, когато получа ново лично съобщение. -> "Никога" -> Бутон "Промени профила"

Ако има проблеми - пиши Smiley  (comp7)
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #571 -: Август 17, 2010, 13:54:24 »
Раздели ТемаНагоре

Не се заяждаите с модератора!!!
Е,Цвети не знае,че се познаваме виртуално от дълги години-от друг форум,по комшийски Wink
Сигурна съм,че няма  лоши чувства!И преди се е случвало да се срещаме като непознати Tongue Embarrassed
Може би ще се сетиш (pother8)
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Tsvety
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Моите зверчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #572 -: Август 17, 2010, 14:46:08 »
Раздели ТемаНагоре

Не се заяждам с никой! Както съм писала в профила си, винаги казвам това което мисля, което обаче никога не се харесва на чуващите го, но това съм аз....
Не съм ...  , мисля, мисля, но не се сещам!
Активен



Това съм аз - оценките ми!
Притежавам многостранен талант да говоря и да дразня по едно и също време, защото винаги казвам това, което мисля!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #573 -: Август 17, 2010, 14:49:00 »
Раздели ТемаНагоре

Деси от люлинската тема,но не съм писала там от 4м.... Sad Ако се включиш скоро,поздрави ги,че аз може би скоро няма  да мога SmileyПоздрави и Димяни от мен,за малките кукли.Аз чета редовно все пак  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Tsvety
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Моите зверчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #574 -: Август 17, 2010, 14:53:35 »
Раздели ТемаНагоре

Деси от люлинската тема,но не съм писала там от 4м.... Sad Ако се включиш скоро,поздрави ги,че аз може би скоро няма  да мога SmileyПоздрави и Димяни от мен,за малките кукли.Аз чета редовно все пак  Smiley
Embarrassed Lips Sealed Kiss
Активен



Това съм аз - оценките ми!
Притежавам многостранен талант да говоря и да дразня по едно и също време, защото винаги казвам това, което мисля!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #575 -: Август 17, 2010, 22:27:25 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на администратора,оправих го Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #576 -: Август 18, 2010, 20:31:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аз бих искала да попитам: получавам известия на мейл при всяка публикация в моя обява. Не знам, може и да съм пропуснала разискването на този въпрос, и дано не досадя с него, но има ли някаква възможност моите отговори в обявата под формата на публикации да не се известяват и те?
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #577 -: Август 18, 2010, 20:33:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз бих искала да попитам: получавам известия на мейл при всяка публикация в моя обява. Не знам, може и да съм пропуснала разискването на този въпрос, и дано не досадя с него, но има ли някаква възможност моите отговори в обявата под формата на публикации да не се известяват и те?

За съжаление, не мога да филтрирам тази функция (поне за сега). Ще се поразровя да видя Smiley
Активен

FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #578 -: Август 18, 2010, 20:34:53 »
Раздели ТемаНагоре

ЕГааааати скоростния отговор ... направо ме разстреля, честно  Cheesy Cheesy Cheesy
Благодаря  Wink
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #579 -: Август 18, 2010, 20:44:39 »
Раздели ТемаНагоре

ЕГааааати скоростния отговор ... направо ме разстреля, честно  Cheesy Cheesy Cheesy
Благодаря  Wink
(comp7) (comp8) (comp9)
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #580 -: Август 18, 2010, 23:34:15 »
Раздели ТемаНагоре

ЕГааааати скоростния отговор ... направо ме разстреля, честно  Cheesy Cheesy Cheesy
Благодаря  Wink
хах админа е мноого точен  (flowers05)
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
missZ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 308


профила mi e zakrit, v momenta ne turguvam

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #581 -: Август 22, 2010, 16:28:23 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да попитам защо кредора не работи във форумните съобщения, но и тук сега не действаше също. При мен ли само се получава или има нещо нередно? Извинявам се ако някой вече е задавал същия въпрос, не мога да изчета цялата тема Smiley
Активен

изисквам предварително заплащане
пощенските за сметка на купувача
не плащам за пликове и кутии
не пазя ред
не разменям

Варна
закривам профила си i ne turguvam v momenta
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #582 -: Август 22, 2010, 17:36:19 »
Раздели ТемаНагоре

Исках да попитам защо кредора не работи във форумните съобщения, но и тук сега не действаше също. При мен ли само се получава или има нещо нередно? Извинявам се ако някой вече е задавал същия въпрос, не мога да изчета цялата тема Smiley

Работя по въпроса! Просто ми трябва малко време Smiley
Активен

missZ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 308


профила mi e zakrit, v momenta ne turguvam

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #583 -: Август 22, 2010, 18:26:55 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря за отговора, но понеже току-що останових още нещо  пак имам питанка. Съгласна съм с регламента от 100 обяви и нямам възражения относно правилата и огранияенията, но... Аз съм от потребителите, които имат повече от 100 неща за продан ( не само защото имам 2 деца, а защото до сега съм пазила дрехите им за евентуални племенници (племенница да бъда по-точна) и сега ми се налага да публикувам всичко изведнъж. Не съм от така споменаваните втора употреба далавераджии, просто децата ми имат привилегиите да имат много дрехи). Това лирично отклонение направих просто за да стане ясно защо имам повече от 100 артикула, защото знам че е чудно на някои потребители как е възможно това. Та ето и въпроса ми: Възможно ли е  маркирана обява с "Продадено" да не се зачислява към бройката от 100 ( в момента имам общо 100 публикувани, като някои от тях са вече продадени и дефакто имам по-малко от 100 активни обяви)? Мисля четох някъде по-нагоре, че като се продаде нещо може да се замести с друга обява тогава, за да не се надвишава лимитът от 100. В случая не мога да го направя. Може ли да се направи нещо по въпроса? Извинявам се за дългия пост и благодаря за отделеното внимание Smiley
Активен

изисквам предварително заплащане
пощенските за сметка на купувача
не плащам за пликове и кутии
не пазя ред
не разменям

Варна
закривам профила си i ne turguvam v momenta
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #584 -: Август 22, 2010, 19:05:27 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря за отговора, но понеже току-що останових още нещо  пак имам питанка. Съгласна съм с регламента от 100 обяви и нямам възражения относно правилата и огранияенията, но... Аз съм от потребителите, които имат повече от 100 неща за продан ( не само защото имам 2 деца, а защото до сега съм пазила дрехите им за евентуални племенници (племенница да бъда по-точна) и сега ми се налага да публикувам всичко изведнъж. Не съм от така споменаваните втора употреба далавераджии, просто децата ми имат привилегиите да имат много дрехи). Това лирично отклонение направих просто за да стане ясно защо имам повече от 100 артикула, защото знам че е чудно на някои потребители как е възможно това. Та ето и въпроса ми: Възможно ли е  маркирана обява с "Продадено" да не се зачислява към бройката от 100 ( в момента имам общо 100 публикувани, като някои от тях са вече продадени и дефакто имам по-малко от 100 активни обяви)? Мисля четох някъде по-нагоре, че като се продаде нещо може да се замести с друга обява тогава, за да не се надвишава лимитът от 100. В случая не мога да го направя. Може ли да се направи нещо по въпроса? Извинявам се за дългия пост и благодаря за отделеното внимание Smiley

Разбрах за какво иде реч. Сега да ти отговоря. Когато маркираш обява като продадена тя стои още 5 дни в обявите ти. Предполага се, че в това време може нещо да се случи (да ви върнат стоката или нещо такова) и да се наложи да върнете обявата като непродадена. След тези 5 дни обява маркирана като продадена изчезва и се отчислява от списъка т.е. бройката пада с 1. Това е в общи линии. Маркирайте, изчакайте 5 дни и сте готова Smiley
Активен



Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: