{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 116569 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mentina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #540 -: Август 14, 2010, 17:22:16 »
Раздели ТемаНагоре

Опитвам се да изпратя лично съобщение, но опцията с изписване на синволите от картинката не работи (между другото въобще не ми допада, защото много бави кореспонденцията). Самата картинка не я виждам, а само има линк с чуйте синволите.
по принцип го има този проблем от време на време с искането на въвеждане на синволи но той изчезваше след няколко пъти ,но при теб проблема май е друг и ще изчакаме шефа да каже как да го решиш  Smiley

И аз съм със същия проблем. Бихте ли помогнали? Благодаря
Активен

1.Получавам и изпращам като МПП. Пощенските разходи са за сметка на купувача, освен ако няма друга уговорка.
2.Спазвам реда в обявата. Желаещите за повече от една обява са с предимство, както и сериозните купувачи.
Оценките ми от подобен сайт: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32920
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #541 -: Август 14, 2010, 17:37:10 »
Раздели ТемаНагоре

Опитвам се да изпратя лично съобщение, но опцията с изписване на синволите от картинката не работи (между другото въобще не ми допада, защото много бави кореспонденцията). Самата картинка не я виждам, а само има линк с чуйте синволите.
по принцип го има този проблем от време на време с искането на въвеждане на синволи но той изчезваше след няколко пъти ,но при теб проблема май е друг и ще изчакаме шефа да каже как да го решиш  Smiley

И аз съм със същия проблем. Бихте ли помогнали? Благодаря

Сменете браузъра. Примерно с Мозила. След като се вкара кода няколко пъти, той ще изчезне.
Активен

mentina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #542 -: Август 14, 2010, 17:39:10 »
Раздели ТемаНагоре

Опитвам се да изпратя лично съобщение, но опцията с изписване на синволите от картинката не работи (между другото въобще не ми допада, защото много бави кореспонденцията). Самата картинка не я виждам, а само има линк с чуйте синволите.
по принцип го има този проблем от време на време с искането на въвеждане на синволи но той изчезваше след няколко пъти ,но при теб проблема май е друг и ще изчакаме шефа да каже как да го решиш  Smiley

И аз съм със същия проблем. Бихте ли помогнали? Благодаря

Сменете браузъра. Примерно с Мозила. След като се вкара кода няколко пъти, той ще изчезне.

Писах и в другата тема - сторих го, но не се получава.
Активен

1.Получавам и изпращам като МПП. Пощенските разходи са за сметка на купувача, освен ако няма друга уговорка.
2.Спазвам реда в обявата. Желаещите за повече от една обява са с предимство, както и сериозните купувачи.
Оценките ми от подобен сайт: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32920
tri6a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #543 -: Август 14, 2010, 18:02:41 »
Раздели ТемаНагоре

Дали е възможно, потребителите да не правят пазарлъци в обявите, грозно, обидно и просташко е.
Право на всеки е да определи цената си и ако някой може да помоли за отстъпка е редно това да стане в съответната учтива форма чрез лично съобщение.
Предполагам  модераторът, който ми е оставил това съобщение в обявата "приогромен коментар в цената я взимам.Давам ти 20лв" е бил с опрян в челото пистолет, за да си позволи такъв коментар Shocked
Известно ми е, че модераторите не са на заплата тук, но все пак има толкова много млади, възпитани и любезни домакини
Нека има някаква форма на учтивост, за да не се превърне сайта в биташка сергия в цигански квартал!
Поздрави!
Активен

Оценки за надеждност тук http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=44853&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #544 -: Август 14, 2010, 18:52:13 »
Раздели ТемаНагоре

Първо , всеки човек си има свой начин на комуникация , аз също обичам пазърлъка , предположението ми е че колежката го е направила в шеговита форма , като подмятане .
Второ , пак мое си предположение, човек се пазари тук защото комуникацията е дирекнтно с продавача , затова и не се придържа към магазинно поведение.
И трето последно относно това
Цитат
Нека има някаква форма на учтивост, за да не се превърне сайта в биташка сергия в цигански квартал!
искам да ти споделя че в най ама най- големите и световно известни пазари - дубайския , туниския , истамбулския и т.н. пазърлъка е задължителна част при комуникирането , там прадавачите дори се обиждат ако не ги чегъртнеш за цената , това го казвам за информация , че пазърлъка не е присъщ само на циганите , напротив това е присъщо на всеки с търговски нюх било то продавач или купувач
« Последна редакция: Август 14, 2010, 19:49:31 от The_Black_Angel » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #545 -: Август 14, 2010, 19:37:10 »
Раздели ТемаНагоре

Дали е възможно, потребителите да не правят пазарлъци в обявите, грозно, обидно и просташко е.
Право на всеки е да определи цената си и ако някой може да помоли за отстъпка е редно това да стане в съответната учтива форма чрез лично съобщение.
Предполагам  модераторът, който ми е оставил това съобщение в обявата "приогромен коментар в цената я взимам.Давам ти 20лв" е бил с опрян в челото пистолет, за да си позволи такъв коментар Shocked
Известно ми е, че модераторите не са на заплата тук, но все пак има толкова много млади, възпитани и любезни домакини
Нека има някаква форма на учтивост, за да не се превърне сайта в биташка сергия в цигански квартал!
Поздрави!

Триша искрено се надявам модератора да казал това в шеговита форма. Надявам се да се свърже с теб и да изчистите положението. Гледаме в сайта да се спазва добро поведение, но всеки потребител сам си решава къде и как да си уговори сделката. Доста ще е трудно да контролирам такова предложение да няма пазарлъци във коментарите.
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #546 -: Август 14, 2010, 19:50:36 »
Раздели ТемаНагоре

A moje li da se sloji KREDOR, 4e sym na po4ivka i polzvam 4ujd komp, na koito nqma kirilica...? :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #547 -: Август 14, 2010, 19:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

A moje li da se sloji KREDOR, 4e sym na po4ivka i polzvam 4ujd komp, na koito nqma kirilica...? :Smiley

Ще видя какви са условията им на Кредор и ще реша.
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #548 -: Август 15, 2010, 14:23:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, защо като посоча линк в коментар и той не се отваря?
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=4441&cat=14
Благодаря предварително  (flower2)
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #549 -: Август 15, 2010, 14:34:31 »
Раздели ТемаНагоре

Трябва да използваш скобите които ти излизат от иконката на втория ред третата -демек в секция обява ги пишеш ти и между тях слагаш адреса   .,аз сега съм ти го оправила  Cheesy само дано си ме разбрала каква искам да кажа
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #550 -: Август 15, 2010, 14:38:11 »
Раздели ТемаНагоре

 Sad Нищо не разбрах Sad
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #551 -: Август 15, 2010, 14:52:51 »
Раздели ТемаНагоре

Sad Нищо не разбрах Sad
така погледни в тази обява дето си писала за размяна съм написала скобите и там дето пише "тук"  се поставя линка
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #552 -: Август 15, 2010, 14:57:42 »
Раздели ТемаНагоре

За да пробваш изтрий си ако искаш коментара и пак го напиши  Cheesy слагаш първита скоби ,поставяш линка към твоите обяви и накрая пак пишеш вторите скоби,може и да има друг начин но аз това знам  Sad
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #553 -: Август 15, 2010, 15:02:40 »
Раздели ТемаНагоре

Какво значи
Трябва да използваш скобите които ти излизат от иконката на втория ред третата  Sad
[url]      [url] -тези скоби и латински съкращеншя ги пиша аз или от някъде се вмъкват?И защо трябва да е толкова сложно?Когато посочвам линк при писане на лично с. не поставям никакви скоби и всичко е ок.
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #554 -: Август 15, 2010, 15:19:43 »
Раздели ТемаНагоре

Какво значи
Трябва да използваш скобите които ти излизат от иконката на втория ред третата  Sad
[url]      [url] -тези скоби и латински съкращеншя ги пиша аз или от някъде се вмъкват?И защо трябва да е толкова сложно?Когато посочвам линк при писане на лично с. не поставям никакви скоби и всичко е ок.
Да точно тези скоби ги пишеш ти,а защо е така не знам,шефа като се появи ще даде някакъв коментар но от моя страна с каквото можах помогнах  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: