{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 116507 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #465 -: Юли 22, 2010, 21:31:24 »
Раздели ТемаНагоре

Ами изтрих ги всичките с надежда да се оправи, но не иска  Wink Показва ми 0съобщения, 1 ново  Cheesy
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
vanesa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 217

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #466 -: Юли 22, 2010, 21:35:30 »
Раздели ТемаНагоре

и при мен бе така днес,но само се оправи Tongue
Изчакайте и при вас може да стане така Wink
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #467 -: Юли 22, 2010, 22:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

при мен се е оправяло след 2-3 влизания и излизания от сайта
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #468 -: Юли 23, 2010, 00:48:56 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да питам... не мога да си уголемя шрифта на описанията към обявите...
По време на самото публикуване задавам различен шрифт за проба и всичко е ок, но при вече публикувана обява шрифта става много дребен и трудно се чете.
Ако вляза на опции, за да редактирам обявата-пак така-виждат се различните шрифтове, като ги задам. Но после в обявата пак съвсем дребни букви.
Някой може ли да ме светне?
Мерси

Ще погледна и ще ти пиша на лични

Аз още си чакам админ да погледне...
Дали е възможно??
Благодаря предварително!

Хмммм чувствам лека жлъч , но може би си въобразявам
Да информирани сме за този проблем , пробвай да оправиш работите после с редакция , ако и така не стане , ситния шрифт ине мисля че е фатален
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #469 -: Юли 23, 2010, 06:54:18 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да питам... не мога да си уголемя шрифта на описанията към обявите...
По време на самото публикуване задавам различен шрифт за проба и всичко е ок, но при вече публикувана обява шрифта става много дребен и трудно се чете.
Ако вляза на опции, за да редактирам обявата-пак така-виждат се различните шрифтове, като ги задам. Но после в обявата пак съвсем дребни букви.
Някой може ли да ме светне?
Мерси

Ще погледна и ще ти пиша на лични

Аз още си чакам админ да погледне...
Дали е възможно??
Благодаря предварително!

Хмммм чувствам лека жлъч , но може би си въобразявам
Да информирани сме за този проблем , пробвай да оправиш работите после с редакция , ако и така не стане , ситния шрифт ине мисля че е фатален
При мен това се получи, когато копирах текста на обява (1 единствена) за да я препубликувам. Просто ще трябва да си напишеш описанието отново, а не да го копираш. Тогава формата е активен-поне при мен  ;D
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #470 -: Юли 23, 2010, 07:27:17 »
Раздели ТемаНагоре

.......
Хмммм чувствам лека жлъч , но може би си въобразявам
Да информирани сме за този проблем , пробвай да оправиш работите после с редакция , ако и така не стане , ситния шрифт ине мисля че е фатален
[/quote]

Ми питам, нали темата е "въпроси"? Проблем ли е?
.........

Мимоза, благодаря, това ще да е
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #471 -: Юли 23, 2010, 07:29:36 »
Раздели ТемаНагоре

.......
Хмммм чувствам лека жлъч , но може би си въобразявам
Да информирани сме за този проблем , пробвай да оправиш работите после с редакция , ако и така не стане , ситния шрифт ине мисля че е фатален

Ми питам, нали темата е "въпроси"? Проблем ли е?
.........

Мимоза, благодаря, това ще да е
[/quote]

hladna трудно ми е да оправя това, даже бих казал доста. търся някакво решение, но ще ми трябва време. Smiley
Активен

hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #472 -: Юли 23, 2010, 07:47:57 »
Раздели ТемаНагоре

Няма проблем, просто исках да зная дали е от мен или нещо софтуерно
Не съм искала да обидя някого

Хубав ден ви желая
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
Casandra
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 526


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #473 -: Юли 26, 2010, 17:21:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ще попитам и тук понеже не получавам отговор на лични. Имах забрана към форума и към личните си съобщения, като ми пишеше "Безсмислени коментари с  kleopatra 19711". Помолих приятелка да пише на модератор от мое име и получи отговор, че съм повдигала обяви на потребителката, а аз бях се записала в обявата й като "размяна" - http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=9778&cat=27, това е забранено така ли? Защото не разбирам с какво съм й "повдигнала" обявата. И другият ми въпрос е може ли след като някой се е записал в моя обява, но сделка не е станала, след неговия запис да напиша "свободно", защото наистина идея нямам защо бях наказана  Sad Благодаря!
Активен

1.Изключително коректна съм и очаквам същото
2.Изпращам при вземане на пощенския запис
3.Изчаквам записалите се 6 часа
4.Не приемам връщане на дреха ако не стане, гледайте и мерете добре

Оценките ми http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=79724&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #474 -: Юли 26, 2010, 17:32:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ще попитам и тук понеже не получавам отговор на лични. Имах забрана към форума и към личните си съобщения, като ми пишеше "Безсмислени коментари с  kleopatra 19711". Помолих приятелка да пише на модератор от мое име и получи отговор, че съм повдигала обяви на потребителката, а аз бях се записала в обявата й като "размяна" - http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=9778&cat=27, това е забранено така ли? Защото не разбирам с какво съм й "повдигнала" обявата. И другият ми въпрос е може ли след като някой се е записал в моя обява, но сделка не е станала, след неговия запис да напиша "свободно", защото наистина идея нямам защо бях наказана  Sad Благодаря!

Отговарям ти на лични, защото аз наложих забраната.
Активен

Горгона
КрИв ФаСоН:)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 187


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #475 -: Юли 27, 2010, 09:02:48 »
Раздели ТемаНагоре

Имаме ли проблем с публикацията на обяви днес? Вече 4-5 се опитвам но, ностоянно ми дава съобщение за прекъсната връзка или претовареност.... Sad
Активен

Изпращам само с пощенската услуга на Еконт!
Плащането е или чрез Еконт паричен превод или като наложен платеж на пощенската пратка.
Всичките ми обяви са за продажба, не разменям!
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #476 -: Юли 27, 2010, 09:08:39 »
Раздели ТемаНагоре

Имаме ли проблем с публикацията на обяви днес? Вече 4-5 се опитвам но, ностоянно ми дава съобщение за прекъсната връзка или претовареност.... Sad

Аз пък не мога да добавя снимка, въпреки че е под 2 мгб. Пък при стъпките за публикуване на обява, дори пише: "Постави снимка. Големина на снимката до 3 мегабайта!". Мойте гледам да са по-малки от 2 и пак не мога да ги кача. Това не ми се случва за пръв път.
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #477 -: Юли 27, 2010, 09:16:14 »
Раздели ТемаНагоре

Имаме ли проблем с публикацията на обяви днес? Вече 4-5 се опитвам но, ностоянно ми дава съобщение за прекъсната връзка или претовареност.... Sad

Аз пък не мога да добавя снимка, въпреки че е под 2 мгб. Пък при стъпките за публикуване на обява, дори пише: "Постави снимка. Големина на снимката до 3 мегабайта!". Мойте гледам да са по-малки от 2 и пак не мога да ги кача. Това не ми се случва за пръв път.

Снимките трябва да са под 2 мегабайта.
Опитайте и така. Публикувайте обява като поставите само 1 снимка. Когато я публикувате, с редакция сложете и другите.
Активен

abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #478 -: Юли 27, 2010, 09:22:34 »
Раздели ТемаНагоре

Имаме ли проблем с публикацията на обяви днес? Вече 4-5 се опитвам но, ностоянно ми дава съобщение за прекъсната връзка или претовареност.... Sad

Аз пък не мога да добавя снимка, въпреки че е под 2 мгб. Пък при стъпките за публикуване на обява, дори пише: "Постави снимка. Големина на снимката до 3 мегабайта!". Мойте гледам да са по-малки от 2 и пак не мога да ги кача. Това не ми се случва за пръв път.

Снимките трябва да са под 2 мегабайта.
Опитайте и така. Публикувайте обява като поставите само 1 снимка. Когато я публикувате, с редакция сложете и другите.

Опитах и така, но с редакция съвсем не става, пак не можах да ги кача,  и затова се наложи след като направих нови снимки, да препубликувам обявата и сега е ОК!
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #479 -: Юли 27, 2010, 09:30:33 »
Раздели ТемаНагоре

Имаме ли проблем с публикацията на обяви днес? Вече 4-5 се опитвам но, ностоянно ми дава съобщение за прекъсната връзка или претовареност.... Sad

Аз пък не мога да добавя снимка, въпреки че е под 2 мгб. Пък при стъпките за публикуване на обява, дори пише: "Постави снимка. Големина на снимката до 3 мегабайта!". Мойте гледам да са по-малки от 2 и пак не мога да ги кача. Това не ми се случва за пръв път.

Снимките трябва да са под 2 мегабайта.
Опитайте и така. Публикувайте обява като поставите само 1 снимка. Когато я публикувате, с редакция сложете и другите.

Опитах и така, но с редакция съвсем не става, пак не можах да ги кача,  и затова се наложи след като направих нови снимки, да препубликувам обявата и сега е ОК!
Другото за което се сещам е: Нека снимките ви да са с различни имена (осатавете ги с номерацията на фотоапарата) (пак под 2 MB) Smiley
Активен


Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: