{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 113370 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
maeva0959
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


ЧЕТЕТЕ ПОДПИСА МИ !!! Бъдете коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #360 -: Юли 12, 2010, 19:19:06 »
Раздели ТемаНагоре

Да,разбрах.Благодаря за всичко  Cheesy
Активен

1. Пращам след банков превод като МПП! - ДСК
2.Куриерски р-ди НЕ поемам без уговорка!
3.Пощенските са за сметка на купувача!
4.Ред не пазя,който е сериозен-ЛС!
5.Оценявам винаги!
6.***ОЦЕНКИ!***
*Ави*
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


мама на две сладурчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Юли 12, 2010, 19:52:28 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте !
Искам да реристрирам една приятелка от моя компютър , имаше една темичка за това , но сега не мога да я намеря  Smiley На кой от модераторите да пиша , за да не ме обвинят за мултиакаунт ? Благодаря предварително  Kiss
Мила ако твоята приятелка си пазарува от твоя компютър няма смисъл да и правиш нов акаунт -нека си пазарува от твоя ,но ако имаш в предвид нещо друго вече аз не мога да отговоря на този въпрос ,ще трябва мнението на администратора Smiley

Не , тя ще си пазарува от нейния компютър , не от моя , само че не успява да се регистрира  Smiley Благодаря на daiido , вече се разбрахме как ще стане  Kiss , благодаря за бързата реакция !!!
Активен

netgear_83
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ! СЕВАСТОКРАТОРКА!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 509


Ходя 2 пъти до пощата !!!!

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #362 -: Юли 12, 2010, 22:08:05 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте! На моя акаунт в момента пускаме обяви 3 майчета,в повечето случай аз съм по-свободна и успявам да следя обявите.Та въпроса ми е- правилно ли е това и дали сме в грешка? Embarrassed
Активен

Изисквам предварително плащане /по банков път/.
При покупка на 2обяви-пощенските са от мен
(dance4) (dance5)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #363 -: Юли 12, 2010, 22:12:27 »
Раздели ТемаНагоре

Хммммм
Ми ето какво ще ти предложа , за да няма сърдити , нека твоите приятелки си направят регистрации от техните си компютри , и си качът от там обявите ,  пък ти като имаш време ще следиш и техните обяви за коментари , по принцип не е препоръчително да си мешаш обявите с чужди
Активен

netgear_83
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ! СЕВАСТОКРАТОРКА!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 509


Ходя 2 пъти до пощата !!!!

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #364 -: Юли 12, 2010, 22:16:22 »
Раздели ТемаНагоре

Хммммм
Ми ето какво ще ти предложа , за да няма сърдити , нека твоите приятелки си направят регистрации от техните си компютри , и си качът от там обявите ,  пък ти като имаш време ще следиш и техните обяви за коментари , по принцип не е препоръчително да си мешаш обявите с чужди

така разрешено ли е да влизам в други акаунти и да им чета ЛС-тата?ИП-то ми ще се изписва,все едно имам 2-3 акаунта Embarrassed
Активен

Изисквам предварително плащане /по банков път/.
При покупка на 2обяви-пощенските са от мен
(dance4) (dance5)
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #365 -: Юли 12, 2010, 22:25:35 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте! На моя акаунт в момента пускаме обяви 3 майчета,в повечето случай аз съм по-свободна и успявам да следя обявите.Та въпроса ми е- правилно ли е това и дали сме в грешка? Embarrassed
Аз не виждам логика в този въпрос и ще се аргументирам защо-Защото никъде в правника не пише че не може да публикуваш чужди дрехи,имаш един акаунт спазваш правилата и никой не иска обяснение на кого са дрехите  щом приятелките ти нямат компютри-моето мнение е че нямаш право на твоето IP да отваряш друг акаунт а и можеш да следиш обявите и без да влизаш в чужд акаунт ,все пак интересуващия се ще е сложил коментар
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #366 -: Юли 12, 2010, 22:28:29 »
Раздели ТемаНагоре

И да добавя ,че ако си имат компютри а нямат време ще им ги следиш чрез коментарите  Smiley  но все пак този сайт няма проблем със скоростта и не отнема време проверяването на обявите Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #367 -: Юли 12, 2010, 22:31:15 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте! На моя акаунт в момента пускаме обяви 3 майчета,в повечето случай аз съм по-свободна и успявам да следя обявите.Та въпроса ми е- правилно ли е това и дали сме в грешка? Embarrassed
Аз не виждам логика в този въпрос и ще се аргументирам защо-Защото никъде в правника не пише че не може да публикуваш чужди дрехи,имаш един акаунт спазваш правилата и никой не иска обяснение на кого са дрехите  щом приятелките ти нямат компютри-моето мнение е че нямаш право на твоето IP да отваряш друг акаунт а и можеш да следиш обявите и без да влизаш в чужд акаунт ,все пак интересуващия се ще е сложил коментар

А скоке , не е баш тъй мисля , и ще ти кажа защо , защото като продаваш вашите , на племенника и на братовчед ти второ коляно и на стринка ти на снаха и съседката , има момента че на другите потребители почват да мислят че продаваш купени на кило каквото ти падне , защото като имаш дете на 2 годинки примерно момиче , и имаш бол обяви за деца на 2 5 10 години , и момчешки и момичешки може да стане грешка , и потребителите като ти лепнат етикат и като почнат да алармират нас и админа ще се хапеш на едно място по 10 пъти ,
нетигар , нека те си се регистрират от тях , и да си публикуват сами обявите , ти ими ги следи лошо няма , но не дей във твоите си да правиш мешана скара , това е съвет от мен , не правило , казвам го защото вече имах три такива случея
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #368 -: Юли 12, 2010, 22:34:21 »
Раздели ТемаНагоре

В днешно време и дрехите втора употреба са по скъпи от тези които ние ги публикуваме тук а и се съмнявам чували излишни дрехи всеки да има-аз изказах мнение и спирам до тук
И друго да добавя- никой не те знае колко и какви и колко големи деца имаш ,а аз ако извадя целия гардероб излишни дрехи и си ги пусна тук ще се уплашиш от бройката ,но ми е жал да ги продавам и си стоят някои с години така
« Последна редакция: Юли 12, 2010, 22:38:44 от skoki81 » Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
netgear_83
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ! СЕВАСТОКРАТОРКА!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 509


Ходя 2 пъти до пощата !!!!

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #369 -: Юли 12, 2010, 22:37:35 »
Раздели ТемаНагоре

Има и такива които с това се занимават-ходят,ровят и после ни ги набутват на нас :Smiley Доста такива жени-чки има в другия сайт,което тайно се надявам тук да ги няма :Smiley

Ще пиша сега в техните 2-3 обяви,че не са мои,да знаят момичетата докато те се регнат отделно
Благодаря Ви мод-ки,за бързите отговори в този късен час ;D

Спокойна нощ Kiss
Активен

Изисквам предварително плащане /по банков път/.
При покупка на 2обяви-пощенските са от мен
(dance4) (dance5)
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #370 -: Юли 12, 2010, 22:41:39 »
Раздели ТемаНагоре

Има и такива които с това се занимават-ходят,ровят и после ни ги набутват на нас :Smiley Доста такива жени-чки има в другия сайт,което тайно се надявам тук да ги няма :Smiley

Ще пиша сега в техните 2-3 обяви,че не са мои,да знаят момичетата докато те се регнат отделно
Благодаря Ви мод-ки,за бързите отговори в този късен час ;D

Спокойна нощ Kiss
Мерси мила лека и на теб -а това че някой е изровил нещо от някъде защо те притеснява нали е същото като да си купиш дреха от мен -пак ще е втора употреба а съм чувала от мами приятелки че си взимат доста хубави дрешки от там а никой не те знае от къде си ги купувал-пускай си обявите ,пазарувай си без много мисли,защото боли глава  ;D
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
netgear_83
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ! СЕВАСТОКРАТОРКА!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 509


Ходя 2 пъти до пощата !!!!

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #371 -: Юли 12, 2010, 22:45:42 »
Раздели ТемаНагоре

Да,купила го е за 2лв а на теб иска 12 лв например.Няма ли да те издразни това? Embarrassed
Дано такива не се толерират тук,ще съседите бяха пълни с такива жени-чки Wink
Активен

Изисквам предварително плащане /по банков път/.
При покупка на 2обяви-пощенските са от мен
(dance4) (dance5)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #372 -: Юли 12, 2010, 22:50:35 »
Раздели ТемаНагоре

Е това е че обяви на кило няма как да се проследят , освен ако някой с шпионски наклонности не заснеме мамата да купува някоя дреха и после да я пусне тук
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #373 -: Юли 12, 2010, 22:59:46 »
Раздели ТемаНагоре

Да,купила го е за 2лв а на теб иска 12 лв например.Няма ли да те издразни това? Embarrassed
Дано такива не се толерират тук,ще съседите бяха пълни с такива жени-чки Wink
Пак ме караш да пиша  Cheesy а мила ти от къде ще знаеш че го е купила от там  ;D виж тези чуждестранните сайтове ги знаем и следим нещата до колкото е възможно
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #374 -: Юли 12, 2010, 23:01:34 »
Раздели ТемаНагоре

ГОСПОЖИЦИ! МИР И СПОКОЙСТВИЕ МОЛЯ! И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА ЗАПАЗВАТЕ ДОБРИЯ ТОН!
Активен



Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: