{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 116599 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #315 -: Юли 10, 2010, 08:45:00 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и тук!
Може моя въпрос за някои да се стори тъпичък,но искам и от известно време се опитвам да си сложа на профила картинка,която съм си харесала от друг сайт.Обаче като я сложа ми се появява само като пиша във форума,а там където имам коментари по обявите ми излиза,че нямам картинка.
Ако някой от по-вещите ми обясни точно как става ще му бъда благодарна.
THANK*S Kiss

Знам за проблема. И на мен ми се случи по този начин. Опитай с "Ще кача собствена картинка:". Ако има проблем пиши.
Активен

mamma mia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 98


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #316 -: Юли 10, 2010, 09:47:45 »
Раздели ТемаНагоре

Точно това правя и аз,но картинката си остава само когато имам публикации във форума Sad
Активен
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #317 -: Юли 10, 2010, 09:55:08 »
Раздели ТемаНагоре

Точно това правя и аз,но картинката си остава само когато имам публикации във форума Sad


И при мен е така. На края си избрах аватар от предложените Sad
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #318 -: Юли 10, 2010, 10:06:08 »
Раздели ТемаНагоре

Точно това правя и аз,но картинката си остава само когато имам публикации във форума Sad

Тогава пробвай с другото:

Имам собствена картинка:
Избери собствен аватар чрез URL. (например: http://www.mypage.com/mypic.gif)

Тук трябва да е картинка от нета. Ако не стане, дай си аватара да го сложа при другите и ще стане
майл: deki@abv.bg
Активен

ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #319 -: Юли 10, 2010, 15:14:05 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Днес се присъединих към вашето семейство и публикувах доста обяви, но искам да питам няколко неща:
1. Направи ми впечатление, че някои обяви имат състояние "прекрасно" или "чудесно", а опциите при публикуване са си стандартни- отлично, мн.добро и т.н. Да не би в хода на работа на сайта да са променени категориите и затова вече публикуваните обяви да са с това състояние? Питам от чисто любопитство. Smiley
2. Когато се отметне Check here to highlight your ad, то обявата се оцветява в сиво и отличава сред останалите, права ли съм? Има ли и друго значение?
3. При редактиране на обява в един друг сайт  ;D трябваше изрично да се посочи, че искаме да получаваме уведомление по мейл за публикации по обявата. Тук не видях поле, където след редакция да обозначим това- означава ли, че тази настройка няма да се разбута?
Извинявам се, ако някои от питанките ми са вече коментирани, но нямах възможност да прегледам цялата тема.
Благодаря за предоставената възможност да купувам и продавам тук, и успех на сайта!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #320 -: Юли 10, 2010, 15:21:28 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Днес се присъединих към вашето семейство и публикувах доста обяви, но искам да питам няколко неща:
1. Направи ми впечатление, че някои обяви имат състояние "прекрасно" или "чудесно", а опциите при публикуване са си стандартни- отлично, мн.добро и т.н. Да не би в хода на работа на сайта да са променени категориите и затова вече публикуваните обяви да са с това състояние? Питам от чисто любопитство. Smiley
2. Когато се отметне Check here to highlight your ad, то обявата се оцветява в сиво и отличава сред останалите, права ли съм? Има ли и друго значение?
3. При редактиране на обява в един друг сайт  ;D трябваше изрично да се посочи, че искаме да получаваме уведомление по мейл за публикации по обявата. Тук не видях поле, където след редакция да обозначим това- означава ли, че тази настройка няма да се разбута?
Извинявам се, ако някои от питанките ми са вече коментирани, но нямах възможност да прегледам цялата тема.
Благодаря за предоставената възможност да купувам и продавам тук, и успех на сайта!

По 1 точка:
Преди имаше такива състояния: прекрасно, чудесно и т.н. Решихме състоянията на стоките да бъдат по шестобалната система както в училище и ги променихме.

По т.2 Check here to highlight your ad - да така е, но и снимката трябва да е с по-голямо качество. Днес мисля да премахна тази фукция. Всичко да е еднакво.

По 3. Тук уведомяването по майл е включено по дефоулт. Не се сещам дали имаше възможност за промяна при редакция, но когато си влезите в профила в секция "Обяви" има списък за кои обяви получавате известия и можете да премахнете някоя от там.

Лек и успешен ден Smiley
Активен

galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #321 -: Юли 10, 2010, 15:30:42 »
Раздели ТемаНагоре

и аз имам въпрос
нещо съвсем се оплетох с личните съобщения
изглежда има два вида
при заглавна страница горе в менюто ми излиза че имам 2 съобщения
с триста мъки влязох и аз не знам как в Моите съобще и я и имам всъщност 4 съобщения
аз ли нещо бъркам или има две опции за пращане на ЛС, но част от тях не са видни горе в главното меню
уф, дано да съм станала ясна
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #322 -: Юли 10, 2010, 15:34:29 »
Раздели ТемаНагоре

и аз имам въпрос
нещо съвсем се оплетох с личните съобщения
изглежда има два вида
при заглавна страница горе в менюто ми излиза че имам 2 съобщения
с триста мъки влязох и аз не знам как в Моите съобще и я и имам всъщност 4 съобщения
аз ли нещо бъркам или има две опции за пращане на ЛС, но част от тях не са видни горе в главното меню
уф, дано да съм станала ясна

Значи за улесние и по-бърза връзка има два вида съобщения.
Едните стоят в секция обяви и се казват "Чат съобщения".
Другите са си нормалните съобщения на форума.
Активен

galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #323 -: Юли 10, 2010, 15:56:27 »
Раздели ТемаНагоре

ясно, но е малко объркващо   :Smiley
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #324 -: Юли 10, 2010, 15:59:15 »
Раздели ТемаНагоре

ясно, но е малко объркващо   :Smiley

Много си мисля, да премахна тези във раздел Обяви. Поне няма да се бъркат хората.
Активен

galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #325 -: Юли 10, 2010, 16:04:26 »
Раздели ТемаНагоре

добре би било, знам ли
поне за мен беше объркващо
за другите незнам :Smiley
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
gabrielagaby
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #326 -: Юли 10, 2010, 17:45:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,регистрирах се преди малко.Не разбрах само,услугите в сайта безплатни ли са?
Някъде видях,че абонамента за обяви е платен.Кои всъщност опции са платени и кои са безплатни?
« Последна редакция: Юли 10, 2010, 18:18:42 от gabrielagaby » Активен

Не плащам кутии и пликове!Предпочитам изпращането да е през Пощата като МП.,а да получавам парите по банков път.Не приемам с наложен платеж.Ника ми е същия като в Прод-ка.
На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение - и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #327 -: Юли 10, 2010, 17:49:44 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,регистрирах се преди малко.Не разбрах само,услугите в сайта безплатни ли са?
Някъде видях,че абонамента за обяви е платен.Кои всъщност опции са платени и кои са безплатни?
И още има ли начин,когато се отваря обявата,да се виждат всички коментари в нея,без да са отделени в отделни секции?

Сайта е напълно НЕкомерсиален. Тук нищо не се плаща!

Втория въпрос не виждам защо ми го задавате!?

Единствената печалба която получава сайта е от реклама, но същата дори не стига за плащане на сървъра Sad Но за сега се справяме. Важното е желание да има.
« Последна редакция: Юли 10, 2010, 17:54:24 от administrator » Активен

gabrielagaby
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #328 -: Юли 10, 2010, 18:17:10 »
Раздели ТемаНагоре

В същност ще коригирам вртората част на въпроса в предния пост,не бях разгледала изцяло всички подробности в изгледа,моля да бъда извинена.Създаването на сайта ще отговори на назряващата нужда от такъв Smiley,пожелавам успех и  разбира се нека в него намерят място само коректни поребители!Всички,които се пренасочват и ще се пренасочат тук,ме разбират много добре,нека бъдем бдителни,отговорни и защитаваме това което създаваме,за да не ни се налага да ни го отнемат!
« Последна редакция: Юли 10, 2010, 19:12:19 от gabrielagaby » Активен

Не плащам кутии и пликове!Предпочитам изпращането да е през Пощата като МП.,а да получавам парите по банков път.Не приемам с наложен платеж.Ника ми е същия като в Прод-ка.
На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение - и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи!
KickFish
KickFish=TheaFea
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


KickFish=TheaFea

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #329 -: Юли 10, 2010, 19:04:52 »
Раздели ТемаНагоре

Може ли да попитам нещо и аз ... ?  :Smiley
Интересува ме като вляза в страница с обявите ми дали е възможно в падащото меню "сортирай по" да има и "последен коментар", защото в другия сайт ...., бях свикнала така да си проверявам движението по обявите  и кой е писал последно по тях ...  :Smiley.Тази опция горе в главното меню, където има "Коментари по мои обяви" нещо не ми е удобна лично на мен  Embarrassed.В този ред на мисли искам да попитам каква е логиката на това "пощеснки код", " най-популярни", "най-слабо полулярни", все пак има най-гледани, /както се подреждат по подразбиране/  пак от падащото меню, нещо не го схванах  Huh?

Последен въпрос ..., може ли повече емотикончета ?  Embarrassed
« Последна редакция: Юли 10, 2010, 19:07:25 от KickFish » Активен

Вярвам в добронамерената комуникация Smiley
Сериозните хора пишат на лични и ползват предимство.
За повече от една обява също давам предимство.
Разменям обяви, по които няма активност
и стига да ми хареса нещо от вашите обяви.
Ходя веднъж в седмицата до пощата.
Предпочитам предварително плащане!

♥♥♥ моите обяви ♥♥♥
♥♥♥ моите оценки ♥♥♥


Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: