{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 116423 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #210 -: Юни 01, 2010, 13:54:08 »
Раздели ТемаНагоре

Поставянето на оценки е по желание , не можем да задължим никой да постави оценка , дори и на него да му е поставена , ако жената е постъпила коректно тоест , платила си е или ти е пратила навреме отговаряща на описанието стока , то не е редно само защото не ти е поставила оценка да и поставиш неутрална , с действията си е заслужила оценката да е положителна , и ти си преценила да и поставиш нещо за което не си била длъжна , но си го направила , поставянето на оценки е по желание
Активен

cveti2005
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #211 -: Юни 01, 2010, 18:36:53 »
Раздели ТемаНагоре

Защо е премахната опцията: "Изтриване на обява?" Така ще се задръстим просто!!!!
Активен

ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ ПО БАНКОВ ПЪТ ИЛИ ЧРЕЗ ПОЩЕНСКИ ЗАПИС ИЛИ НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ!
ИГНОРИРАМ ПО МОЯ ПРЕЦЕНКА ПОТРЕБИТЕЛИ!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #212 -: Юни 01, 2010, 19:57:13 »
Раздели ТемаНагоре

Опцията е временно деактивирана , тъй като нашия администратор постоянно работи по подобрения в сайта , който има желания някоя обява да му бъде премахната да пише в новосъздадената тема и аз , администратора , или някой от другите модератори ще се погрижим за това
Активен

mimitoooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


skype:mimitooo99999

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #213 -: Юни 01, 2010, 23:10:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз подписа си го пипнах,но от два дни чакам имейл за потвърждение,за да мога да си използвам стария ник,ама нещо го няма.Уж веднага ми се изпрати,а къде е тогава? Huh?
Активен

Пощенските са за сметка на купувача,освен ако няма друга уговорка.Връщам стоки,неотговарящи на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото и от отсрещната страна.НЕ ПРИЕМАМ НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ без предварителна уговорка.Пиша оценки,а вие?
mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #214 -: Юни 01, 2010, 23:16:44 »
Раздели ТемаНагоре

Аз подписа си го пипнах,но от два дни чакам имейл за потвърждение,за да мога да си използвам стария ник,ама нещо го няма.Уж веднага ми се изпрати,а къде е тогава? Huh?


Извинявам се сега видях,активирали са ми го.Благодаря Smiley
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #215 -: Юни 02, 2010, 12:15:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз подписа си го пипнах,но от два дни чакам имейл за потвърждение,за да мога да си използвам стария ник,ама нещо го няма.Уж веднага ми се изпрати,а къде е тогава? Huh?


Извинявам се сега видях,активирали са ми го.Благодаря Smiley
az na koi nik da ti postavia ocenka,za6toto si izpalnila svoiata 4ast ot sdelkata?S 3 ili s 4 O-ta nakraia
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #216 -: Юни 02, 2010, 13:42:47 »
Раздели ТемаНагоре

На mimitooo  , тъй като дугия го анулирам
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #217 -: Юни 02, 2010, 14:30:54 »
Раздели ТемаНагоре

На mimitooo  , тъй като дугия го анулирам
Smiley mersi,mersi
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #218 -: Юни 04, 2010, 12:52:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз подписа си го пипнах,но от два дни чакам имейл за потвърждение,за да мога да си използвам стария ник,ама нещо го няма.Уж веднага ми се изпрати,а къде е тогава? Huh?


Извинявам се сега видях,активирали са ми го.Благодаря Smiley

Пак Ви пиша.След като си смених имейла в профила,вече не получавам известия на него,ако тук съм получила съобщение.Защо е така? Smiley
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #219 -: Юни 04, 2010, 13:04:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз подписа си го пипнах,но от два дни чакам имейл за потвърждение,за да мога да си използвам стария ник,ама нещо го няма.Уж веднага ми се изпрати,а къде е тогава? Huh?


Извинявам се сега видях,активирали са ми го.Благодаря Smiley

Пак Ви пиша.След като си смених имейла в профила,вече не получавам известия на него,ако тук съм получила съобщение.Защо е така? Smiley

А получаваш ли на стария?
Активен

mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #220 -: Юни 04, 2010, 21:24:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз подписа си го пипнах,но от два дни чакам имейл за потвърждение,за да мога да си използвам стария ник,ама нещо го няма.Уж веднага ми се изпрати,а къде е тогава? Huh?


Извинявам се сега видях,активирали са ми го.Благодаря Smiley

Пак Ви пиша.След като си смених имейла в профила,вече не получавам известия на него,ако тук съм получила съобщение.Защо е така? Smiley

А получаваш ли на стария?
Не. Undecided
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #221 -: Юни 04, 2010, 21:30:18 »
Раздели ТемаНагоре

хъммм. ще проверя. прати ми стария си маил на лс
Активен

Infinity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

дива и щастлива

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #222 -: Юни 05, 2010, 00:45:01 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Как мога да видя всичките коментари по дадена обява /чужда/. Благодаря!
Активен

Пазя ред 12ч!
Изпращам и получавам като МПП!
Боклуци не купувам и не продавам!
Пощенските за сметка на купувача,ако не сме се разбрали друго!
BG40RZBB91554002450600
mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #223 -: Юни 05, 2010, 00:46:00 »
Раздели ТемаНагоре

хъммм. ще проверя. прати ми стария си маил на лс
Изпратен Smiley
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #224 -: Юни 05, 2010, 07:40:19 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Как мога да видя всичките коментари по дадена обява /чужда/. Благодаря!

Въпроса е да намериш обявата. Ако си я сложила в Наблюдавани - от меню наблюдавани. Ако си я коментирала - можеш от меню Моите коментари. Ако е твоя обявата по два начина - или намираш обявата в Моите обяви или през меню коментари по мой обяви ако обявата е коментирана от други потребители.
Активен



Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: