{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВЪЗМУТЕНА СЪМ.....  (Прочетена 6671 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 25, 2010, 14:42:54 »
Раздели ТемаНагоре

 Става дума за 2лв,но за мен въпроса си е принципен и просто ме възмути и натъжи като ме накара да се почувствам пълна глупачка- ОВЦА Embarrassed
Ситуацията е следната-пускам 2-3 обяви за ПОДАРЯВАНЕ съответно има много записани-знаете как е Embarrassed
Дрехите ,които съм пуснала за подаряване са мои от преди да родя. Пише ми една госпожа на лични-може ли така и така за едно комшийче тинейджърка ,баща му бил алкохолик,прибрала го бабата ,която живеела с чичото,който и той бил алкохолик. Та можело ли и трите обяви с дрехи да са за нея-тя щяла да ги даде на въпросното девойче. Отговарям че само едната обява ми е свободна още ,а другите съм обещала вече и при цялото ми желание да помогна,не мога да се отметна пред хората. Но обещавам да разровя още гардероба и да пратя още нещо на въпросното подрастващо дете. Опаковам един голям пакет-блузки ,суитчер,къси панталонки за лятото и т.н. и го пращам на посочения адрес. Минава седмица ни звук ни стон. Накрая след мой настоятелен въпрос получени ли са дрехите,станали ли са получавам ,че ми благодари от нейно и на момичето име.
Та започвам да си чакам смешните пощенски за 2 лв- писах и няколко пъти-НИКАКЪВ ОТГОВОР.
Още си ги чакам ще стане месец вече-и започвам да разбирам ,че няма да ги дочакам.
Да исках да помогна и го НАПРАВИХ. Но навсякъде в обявите си за подаряване съм написала- МОЛЯ САМО ДА СИ ПОЕМЕТЕ ПОЩАТА. Поне още в началото да ми беше написала ,че няма да плати пощенските-да си зная Sad Не ме разбирайте погрешно-може би ако ми беше казала ,че няма да си плати пощенските аз пак щях да пратя същото количество дрехи-ТАКЪВ ЧОВЕК СЪМ СИ :Smiley
Но в тази ситуация ми стана много обидно и се почувствах адски глупаво Sad Sad
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2010, 14:53:04 »
Раздели ТемаНагоре

Уф, ами права си да се чувстваш така Sad, защо не пратиш линк към темата на въпросната форумка, да видим тя какво ще каже, може пък да се засрами и да реши да прати паричките?
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2010, 14:56:10 »
Раздели ТемаНагоре

Не зная мила -направо ми е обидно чак да се разправям-но много ми се искаше да споделя
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2010, 14:57:28 »
Раздели ТемаНагоре

Става дума за 2лв,но за мен въпроса си е принципен и просто ме възмути и натъжи като ме накара да се почувствам пълна глупачка- ОВЦА Embarrassed
Ситуацията е следната-пускам 2-3 обяви за ПОДАРЯВАНЕ съответно има много записани-знаете как е Embarrassed
Дрехите ,които съм пуснала за подаряване са мои от преди да родя. Пише ми една госпожа на лични-може ли така и така за едно комшийче тинейджърка ,баща му бил алкохолик,прибрала го бабата ,която живеела с чичото,който и той бил алкохолик. Та можело ли и трите обяви с дрехи да са за нея-тя щяла да ги даде на въпросното девойче. Отговарям че само едната обява ми е свободна още ,а другите съм обещала вече и при цялото ми желание да помогна,не мога да се отметна пред хората. Но обещавам да разровя още гардероба и да пратя още нещо на въпросното подрастващо дете. Опаковам един голям пакет-блузки ,суитчер,къси панталонки за лятото и т.н. и го пращам на посочения адрес. Минава седмица ни звук ни стон. Накрая след мой настоятелен въпрос получени ли са дрехите,станали ли са получавам ,че ми благодари от нейно и на момичето име.
Та започвам да си чакам смешните пощенски за 2 лв- писах и няколко пъти-НИКАКЪВ ОТГОВОР.
Още си ги чакам ще стане месец вече-и започвам да разбирам ,че няма да ги дочакам.
Да исках да помогна и го НАПРАВИХ. Но навсякъде в обявите си за подаряване съм написала- МОЛЯ САМО ДА СИ ПОЕМЕТЕ ПОЩАТА. Поне още в началото да ми беше написала ,че няма да плати пощенските-да си зная Sad Не ме разбирайте погрешно-може би ако ми беше казала ,че няма да си плати пощенските аз пак щях да пратя същото количество дрехи-ТАКЪВ ЧОВЕК СЪМ СИ :Smiley
Но в тази ситуация ми стана много обидно и се почувствах адски глупаво Sad Sad

Наистина много лошо Huh?
Хората са казали-направи добро, а пък яж ла.....о.
Много ме е яд и мен когато се правят на тарикати за лев-два :Smiley
Имала съм такава ситуация и аз и те разбирам напълно-уж гледаш да помогнеш, пък то..............
Затова мила,гледай децата и семейството да са добре , всичко друго е преходно Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2010, 15:00:00 »
Раздели ТемаНагоре

zorniza  какъв е ника на жената на която изпрати дрехите?
Защото аз подарявах 3 пуловера, jani85 се записа и на лични ми разказа абсолютно същата история.Изпратих на нея пуловерите, но след това не съм имала проблеми.
До колкото си спомням ... не ми писа след като ги изпратих и след може би 4 дни като я попитах пристигнали ли са, тя по същия начин ми благодаря от нейно и на момичето име, каза, че е пуснала записа с пощенските предният ден и парите наистина пристигнаха.
Активен
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2010, 15:00:45 »
Раздели ТемаНагоре

Дано поне да са отишли при наистина нуждаещо се дете,а не при някоя хитра лелка с магазин втора употреба.
Но пак е много гадно усещането,че си измамен или подведен!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2010, 15:03:38 »
Раздели ТемаНагоре

zorniza  какъв е ника на жената на която изпрати дрехите?
Защото аз подарявах 3 пуловера, jani85 се записа и на лични ми разказа абсолютно същата история.Изпратих на нея пуловерите, но след това не съм имала проблеми.
До колкото си спомням ... не ми писа след като ги изпратих и след може би 4 дни като я попитах пристигнали ли са, тя по същия начин ми благодаря от нейно и на момичето име, каза, че е пуснала записа с пощенските предният ден и парите наистина пристигнаха.


Ох май да това беше .че сега търся на лични ама съм го изтрила
Аз като питах обаче за пощенските-изобщо не ми беше отговорено. Но мисля че е същият ник
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2010, 15:14:11 »
Раздели ТемаНагоре

  Мила, напълно те разбирам. И аз съм изпадала в същата ситуация. В обявата ми ясно пишеше- подарявам, само си поемете пощенските разходи. То просто е смешно от тяхна страна за 2-3 лв. да се правят на "дръж ми шапката". И аз също адски се изнервих и се почувствах много тъпо. Уж гледаш да услужиш, да помогнеш и си казваш айде м....та им на 2- та лв. Но въпросът е принципен! А има и друго, ако пратиш 5-6 колета на различни жени и всяка една от тях се направи на "луда" и не си поеме  пощенските, какво излиза- мноооого скъпичко ти идва това подаряване и тази услуга, която правиш.Най-интересното беше, че  жената, на която пратих колета с дрешките и обувките, поне по два пъти на ден ме питаше какво става, кога ще ги пратя и т.н. Едва ли не зор ми дава  Shocked И от момента, в който писах, че колета пътува, че пощенските са еди колко си- ни вест, ни кост. Два пъти питах дали са ги получили- няма отовор, естествено. Почти веднага се светнах, че няма да си получа пощенските и й драснах едно доста гневно лично съобщение и приключих случая.
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2010, 15:14:58 »
Раздели ТемаНагоре

...от Сливен е.Сигурно е същата, историята е същата едно към едно.На мен в началото ми писа, че са за някакво дете аз обаче я попитах колко е голямо това дете, защото дрехите определено не бяха детски, дори за по-едричка жена-размер L.Tогава тя ми каза, че детето всъщност е тийнеджърка.
Но нямах проблеми после- изпрати ми пощенските.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2010, 15:19:51 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
тава дума за 2лв,но за мен въпроса си е принципен и просто ме възмути и натъжи като ме накара да се почувствам пълна глупачка- ОВЦА Embarrassed
Ситуацията е следната-пускам 2-3 обяви за ПОДАРЯВАНЕ съответно има много записани-знаете как е Embarrassed
Дрехите ,които съм пуснала за подаряване са мои от преди да родя. Пише ми една госпожа на лични-може ли така и така за едно комшийче тинейджърка ,баща му бил алкохолик,прибрала го бабата ,която живеела с чичото,който и той бил алкохолик. Та можело ли и трите обяви с дрехи да са за нея-тя щяла да ги даде на въпросното девойче. Отговарям че само едната обява ми е свободна още ,а другите съм обещала вече и при цялото ми желание да помогна,не мога да се отметна пред хората. Но обещавам да разровя още гардероба и да пратя още нещо на въпросното подрастващо дете. Опаковам един голям пакет-блузки ,суитчер,къси панталонки за лятото и т.н. и го пращам на посочения адрес. Минава седмица ни звук ни стон. Накрая след мой настоятелен въпрос получени ли са дрехите,станали ли са получавам ,че ми благодари от нейно и на момичето име.
Та започвам да си чакам смешните пощенски за 2 лв- писах и няколко пъти-НИКАКЪВ ОТГОВОР.
Още си ги чакам ще стане месец вече-и започвам да разбирам ,че няма да ги дочакам.
Да исках да помогна и го НАПРАВИХ. Но навсякъде в обявите си за подаряване съм написала- МОЛЯ САМО ДА СИ ПОЕМЕТЕ ПОЩАТА. Поне още в началото да ми беше написала ,че няма да плати пощенските-да си зная Sad Не ме разбирайте погрешно-може би ако ми беше казала ,че няма да си плати пощенските аз пак щях да пратя същото количество дрехи-ТАКЪВ ЧОВЕК СЪМ СИ :Smiley
Но в тази ситуация ми стана много обидно и се почувствах адски глупаво Sad Sad
Зори преди колко време и ги изпрати.Да не би да има някакъв проблем.Проследете и профила дали изобщо влизо в сайта.Щом на Амбър се е издължина,може сега проста да е възпрепятствана.
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2010, 15:21:42 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето за което аз говоря е активна в момента.
Активен
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 25, 2010, 15:22:51 »
Раздели ТемаНагоре

АМИ,ДОСТА НЕПРИЯТНА СИТУАЦИЯ zorniza .ТО ЧОВЕК И ДОБРО ДА ИСКА ДА НАПРАВИ ВЕЧЕ ТРЯБВА ДА СИ ПОМИСЛИ ДОБРЕ ПРЕДИ ТОВА.
И АЗ ИМАМ ОБЯВА ЗА ПОДАРЯВАНЕ И ЕДНО МАЙЧЕ МИ ИСКА ДРЕШКИТЕ.ПОНЕЖЕ СЪМ ПРОЧЕЛА ДОСТА ЗА ТАКИВА СЛУЧАИ,ЧЕ И ПО ЛОШИ/КАК ДРЕШКИТЕ СЛЕД ТОВА СЕ И ПРОДАВАТ/ПОМОЛИХ Я ПЪРВО ДА МИ ИЗПРАТИ ПОЩЕНСКИТЕ И ТЯ СЕ СЪГЛАСИ.ЩЕ ВИДИМ ДАЛИ ЩЕ ГИ ПОЛУЧА.МИСЛЯ,ЧЕ ТАКА Е ПРАВИЛНО.
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 15:51:06 от mi_ma » Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 25, 2010, 15:27:47 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето за което аз говоря е активна в момента.



Да тя е от Сливен точно така - абсолютно същата ,няма грешка. Знаеш ли мила  amber много ми стана интересно като чета ,че си и пратила дрехи L размер. ТА МОИТЕ БЯХА XS-БЯХ МНОГО СЛАБА ПРЕДИ ДА РОДЯ - Доста голяма разлика в размера на дрехите от които се нуждае това дете- НЕ МИСЛИТЕ ЛИ
Може би скоро ще стане месец откогато съм ги пратила-влиза си жената ,проверявала съм- ПРОСТО НЕ МИ ОТГОВАРЯ
Много гадно нали......... Sad
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 25, 2010, 15:44:21 »
Раздели ТемаНагоре

Изпрати и линк към темата и и напиши,че си разбрала и за другите подаръци,и че ще уведомиш Админа и модовете.Все пак това разминаване в номерата,влиза и не отговаря(значи не е до проблем) си плаче направо те да я погнат.
Активен

peq
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 25, 2010, 15:45:51 »
Раздели ТемаНагоре

Не се ядосвай, разбирам че чувството, че си преметната "на дребно" и "по тарикатски" е неприятно, но по-важно е човек да бъде себе си и да пази достойното и доброто в себе си.... Контактувала съм с теб и имам прекрасни впечатления  Kiss Не си разваляй деня заради дребни душици  Wink
Активен

Коректна съм и спазвам правилата на сайта. Връщам стоки неотговарящи на описанието. Не приемам наложен платеж.За артикули над 10 лв. изпращам след предварително плащане. Пзая ред 6 ч. Не пращам за проба. Оценките ми  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=57173&ppaction=readfeed


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: