{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Раждане и майчинство!  (Прочетена 21284 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 21, 2010, 16:28:31 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки ако твърдо си решила в Майчин дом ок. Но бих те посъветвала да провериш и в Шейново. Имат и техника и специалисти.
Не знам дали тук е мястото да споделям тази информация, но както и да е. Ако не е редно мод ще се погрижи. Та....
Леля ми е генетик, във Варна. Знае и има познати и добри приятели лекари в цяла България. Именно тя ме насочи към докторицата(работи в Майчин дом с проблемните бременостти и на частно), която ме следи и към доктора(също кадър на Майчин дом), който ме изражда - тогава той бе в друга болница, но се премести в Шейново.Бях му последната родилка на предишната му месторабота Wink
Относно Майчен дом - принципно е болницата с най-много специалисти, но пак има гнили круши.И там леля ми каза при кой  мога да родя и при него ходих, ама пича щял да заминава за празниците, Великден и Гергьовден се случиха с малка разлика (тогава ми беше и термина) и си ме заразя. Добре поне, че рано ми го каза та да се преореантирам
Аз сега ходя в Шейново на изследвания но не знам как стоят нещата с ражданията там и другата седмица ще проверя,а споменах Майчин дом понеже там родих първото и поне знам че не се плаща  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 21, 2010, 16:31:43 »
Раздели ТемаНагоре

skoki81 да не те плаша, но моето секцио ми го правиха със спинална анестезия. Упойката ми обезчувстви само краката. Поради това, че не ми изчислиха правилно височина и кг, сложили по-малко количество упойка в гръбнака и резултата - рязаха ме на "живо". В последствие ме приспаха де, но усещането беше.... И все още имам проблеми с кръста, понеже при слагането на упойката ми засегнаха нерв.


П.П. При първото раждане са те упоили венозно или пълна упойка с маручи в гърлото?
Планираното секцио не се заплаща. Само ако искаш конкретен екип или по собствено желание е оперативното раждане.


При първото ми раждане беше упойка точно в гръбнака и усещах само как ме дърпат но без болка  Cheesy ама ме стресна и ти с твоя случай  Lips Sealed раждам това и си слагам спирала  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2010, 16:34:21 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки ако твърдо си решила в Майчин дом ок. Но бих те посъветвала да провериш и в Шейново. Имат и техника и специалисти.
Не знам дали тук е мястото да споделям тази информация, но както и да е. Ако не е редно мод ще се погрижи. Та....
Леля ми е генетик, във Варна. Знае и има познати и добри приятели лекари в цяла България. Именно тя ме насочи към докторицата(работи в Майчин дом с проблемните бременостти и на частно), която ме следи и към доктора(също кадър на Майчин дом), който ме изражда - тогава той бе в друга болница, но се премести в Шейново.Бях му последната родилка на предишната му месторабота Wink
Относно Майчен дом - принципно е болницата с най-много специалисти, но пак има гнили круши.И там леля ми каза при кой  мога да родя и при него ходих, ама пича щял да заминава за празниците, Великден и Гергьовден се случиха с малка разлика (тогава ми беше и термина) и си ме заразя. Добре поне, че рано ми го каза та да се преореантирам
Аз сега ходя в Шейново на изследвания но не знам как стоят нещата с ражданията там и другата седмица ще проверя,а споменах Майчин дом понеже там родих първото и поне знам че не се плаща  Smiley
Ами и Шейново е държавна и ако си осигурен не плащаш, освен ако не искаш вип стаи и разни такива щуротии. Пък като идваш насам дрънни една шайба, Шейново ми е на 2 крачки. Ще се радвам да се видим лично Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2010, 16:38:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз раждах в Шейново, като лежах в болницата, преди заветния ден почти 3 месеца Smiley Анестезиолога, който ми обърка упойката не помня, как се казваше. Но поклон пред Велев. Той ми спаси детето и ме оперира. От секциото имам съвсем милимундест белег.
д-р Велев, д-р. Димитров - млад, амбициозен и много внимателен лекар. Непрекъснато си обновява знанията. Познавам го лично.
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 16:43:57 от Shu-shi » Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 21, 2010, 16:44:25 »
Раздели ТемаНагоре

Случват се и грешки. Аз съм доста висока и явно, това ги е объркало. Нали знаеш, уж мерят всичко преди да те качат на операционната маса....Явно на мен е трябвало да се случи Smiley
Ами да грешат и до често.А мен не са ме теглили нито мерили.
Ама много ми и инетесно това,оле кой знае как си реагирала,ужасно е Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 21, 2010, 16:52:47 »
Раздели ТемаНагоре

Беше голям шок. После в реанимация излизах от 2 упойки.
Само ще ви кажа, че влезнах в операционна в 8.00ч, вкарали са ме в реанимация към 10.30ч. Когато ме събуждаха, имах усещането, че ми говорят наопаки.
След мен е имало отново някакъв проблем с въпросния анестезиолог и сам се е отказал, по средата на операцията. Определено не му е бил ден за работа тогава.

Ама то при мен лесно няма, та съм от тези на които винаги им се случва нещо необичайно Smiley
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 16:56:13 от Shu-shi » Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 21, 2010, 16:59:58 »
Раздели ТемаНагоре

Беше голям шок. После в реанимация излизах от 2 упойки.
Само ще ви кажа, че влезнах в операционна в 8.00ч, вкарали са ме в реанимация към 10.30ч. Когато ме събуждаха, имах усещането, че ми говорят наопаки.
След мен е имало отново някакъв проблем с въпросния анестезиолог и сам се е отказал, по средата на операцията. Определено не му е бил ден за работа тогава.

Ама то при мен лесно няма, та съм от тези на които винаги им се случва нещо необичайно Smiley

Ох ами навсякъде ги има.Ужасно е това което ти се случило.Но нали е милало.Само да сте живи и здрави с вашия дечко KissПри мен раждането бе по малко време,отколкото докато ми я бият тази упойка Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 21, 2010, 17:09:56 »
Раздели ТемаНагоре

О, да! С нищо не бих заменила чувството, което ме изпълни при първата ми среща с бебчето Smiley
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 21, 2010, 17:14:01 »
Раздели ТемаНагоре

О, да! С нищо не бих заменила чувството, което ме изпълни при първата ми среща с бебчето Smiley
(feast6)  Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 21, 2010, 18:54:36 »
Раздели ТемаНагоре

Моя колежка забременяла с второто,при поставена спирала!!! Tongue
И двете ми деца са с цезарово!
За първото бях планирано секцио,но ми взеха пари.Втората бременност ми я води същия лекар,но 1 месец преди термина излезе в отпуск.И ми каза:"Като почнат болките,иди в болница и ще те оперират".
Аз обаче отидох при друг гинеколог,насрочихме дата за второ секцио и слава богу.Когато ме режат,установяват,че се е отворил шева на матката от първото секцио и главичката на бебето е почти цялата в корема.Още 1 час ......и...... смърт.
А не ми искаше лекаря нито 1 стотинка.Дори ми се скара,че го питам.Обаче акушерката...Страшна досадница за пари...
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 21, 2010, 19:08:35 »
Раздели ТемаНагоре

Тези пари, които си давала са били нерегламентирани, нали?
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 21, 2010, 19:17:19 »
Раздели ТемаНагоре

Да!Вярно,че беше преди 7-8 години,но тогава при нас нямаше "законен" избор на екип и т.н.
А второто ми дете го изроди началникът на отделението.Ужаси се от състоянието на първата ми операция!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 21, 2010, 19:21:28 »
Раздели ТемаНагоре

Не се страхувай от пълна упойка.Колко такива понесох,само аз си знам.
Само че при пълната трябва да се действа много бързо и мен започнаха да ме режат преди да ме е хванала напълно.Та малко си ме одраха на будно,де...
По-лоша според мен е епидуралната.Колко ще хване,къде ще забият иглата и т.н.
Но това са само МОИ страхове!
На теб-успех!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 21, 2010, 20:00:37 »
Раздели ТемаНагоре

Хей,момичета стига сте плашили  skoki81  Huh?
Неприятни случки почти всеки е имал при раждене-груби,некомпетентни,алчни и т.н. лекари,сестри акушерки,че дори и санитарки :Smiley
По добре да кажем за преживяването при първа среща с нежното създание Smiley.
Успех мила ми skoki81, и ако темата те плаши,просто не я чети-има толкова хубави и весели теми в този форум Kiss
УСПЕХ Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 21, 2010, 20:06:20 »
Раздели ТемаНагоре

skoki81 вече има едно раждане и не я изненадваме с нищо Smiley
Активен



Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: