{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Раждане и майчинство!  (Прочетена 21286 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 21, 2010, 20:14:33 »
Раздели ТемаНагоре

Хей,момичета стига сте плашили  skoki81  Huh?
Неприятни случки почти всеки е имал при раждене-груби,некомпетентни,алчни и т.н. лекари,сестри акушерки,че дори и санитарки :Smiley
По добре да кажем за преживяването при първа среща с нежното създание Smiley.
Успех мила ми skoki81, и ако темата те плаши,просто не я чети-има толкова хубави и весели теми в този форум Kiss
УСПЕХ Smiley
Тамън това щях да предложа. Всяка майка  има лични добри или лоши преживявания при раждане. Всеки има познати пострадали от лекари. А дали е второ, трето, пето раждане - страхът винаги е наличен. Това, че едното е минало ок не означава, че и следващото ще е безпроблемно
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 21, 2010, 20:18:48 »
Раздели ТемаНагоре

skoki81 вече има едно раждане и не я изненадваме с нищо Smiley

Така е по принцип,но няма еднакви неща в живота.
Изненади винаги има-добри,лоши.
Това,че си раждал веднъж, не значи че не се страхуваш-макар и малко.
Мое мнение-сори.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 21, 2010, 20:34:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз за това обясних по-горе, че се случват грешки и лично не обвинявам никого за случилото се с мен. Писала съм в темата поради това, че Скоки се страхува от пълна упойка. При всички упойки има опасност, както и при всяка бременност. Трябва да си абсолютен оптимист за да вярваш в обратното. Самата първа бременност на авторката е била трудна. По-добре да е на ясно с всичко от колкото да е напълно спокойна.
А не виждам, какво може да я плаши в темата. Все пак я е пуснала за мнения.
При всички положения е важно да се консултира с повече от един лекар, относно начина на раждане и видове упойки.
А дали ще пишем в темата или тя ще прегледа гугъл за подобни....
Ама аз не разбрах, кога се очаква да е термина Smiley
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 20:38:41 от Shu-shi » Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 21, 2010, 20:52:49 »
Раздели ТемаНагоре

Напротив милички -аз бях по уплашена при първото ми раждане защото не се знаеше малката дали ще оцелее и съм живяла 2 месеца и половина в страх да не стане нещо докато е в болницата.Страх ме е от лекарите в нашия град макар че знам че навсякъде са такива  Cheesy Сега пак гинеколога не ми обръща по-голямо внимание при положение че съм била с преждевременно раждане и се налага да ходя при други доктори в друг град ,защото мой добър приятел ме прати при негова братовчедка в Шейново и да ви кажа нямаш ли познати си за никъде  Sad Бях чула за тази упойка в гръбнака че даже ако я бият грешно може и парализа да се получи ,но по ме е страх да ме приспят  Cheesy Радвам се че споделяте тук  Kiss а термина ми е за 13.04.2011 а и друго се сетих да питам :датата на раждане при наложително секцио трябва ли да е поне 10 дена преди термина?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Октомври 21, 2010, 21:00:27 »
Раздели ТемаНагоре

skoki81 аз без връзки попаднах при Велев и не ми взе стотинка човека. Но аз лежах в отделението на което, тогава беше главен лекар. Опитай се да си вземеш направление и отиди в Шейново на преглед. Има превъзходни специалисти там, както и добра техника. Преди години по програма чрез европроекти им правиха ремонт и ги снабдиха с медицинска техника.
А човечето пролетно ще е, супер Smiley
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 21:37:54 от Shu-shi » Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 21, 2010, 21:32:14 »
Раздели ТемаНагоре

skoki81 аз без връзки попаднах при Велев и не ми взе стотинка човека. Но аз лежах в отделението на което, тогава беше главен лекар. Опитай се да си вземеш направление и отиди в Шейново на преглед. Има превъзходни специалисти там, както и добра техника. Преди години по програма чрез вевропроекти им правиха ремонт и ги снабдиха с медицинска техника.
А човечето пролетно ще е, супер Smiley
Аз там ходя мила на прегледи само че при Д-р. Николова една младичка докторка но много внимателна  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 21, 2010, 21:36:28 »
Раздели ТемаНагоре

Напротив милички -аз бях по уплашена при първото ми раждане защото не се знаеше малката дали ще оцелее и съм живяла 2 месеца и половина в страх да не стане нещо докато е в болницата.Страх ме е от лекарите в нашия град макар че знам че навсякъде са такива  Cheesy Сега пак гинеколога не ми обръща по-голямо внимание при положение че съм била с преждевременно раждане и се налага да ходя при други доктори в друг град ,защото мой добър приятел ме прати при негова братовчедка в Шейново и да ви кажа нямаш ли познати си за никъде  Sad Бях чула за тази упойка в гръбнака че даже ако я бият грешно може и парализа да се получи ,но по ме е страх да ме приспят  Cheesy Радвам се че споделяте тук  Kiss а термина ми е за 13.04.2011 а и друго се сетих да питам :датата на раждане при наложително секцио трябва ли да е поне 10 дена преди термина?
Доктора ще ти каже кога да отидеш за секцио. Много зависи от последните седмици на бремеността и изследванията Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 21, 2010, 21:36:53 »
Раздели ТемаНагоре

O,  да и тя е минава на визитация, когато лежах там. Супер е, случила си на добър лекар.тя ще те насочи най-добре за всичко свързано с операцията. В добри ръце си  Smiley

emi9 е права за секциото. Зависи от много неща, лекарите ще ти кажат всичко Smiley
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 21:40:05 от Shu-shi » Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Октомври 22, 2010, 06:26:34 »
Раздели ТемаНагоре

Моето първо секцио беше 6 дни преди термина.Второто-11 дни.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 22, 2010, 07:06:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз за това обясних по-горе, че се случват грешки и лично не обвинявам никого за случилото се с мен. Писала съм в темата поради това, че Скоки се страхува от пълна упойка. При всички упойки има опасност, както и при всяка бременност. Трябва да си абсолютен оптимист за да вярваш в обратното. Самата първа бременност на авторката е била трудна. По-добре да е на ясно с всичко от колкото да е напълно спокойна.
А не виждам, какво може да я плаши в темата. Все пак я е пуснала за мнения.
При всички положения е важно да се консултира с повече от един лекар, относно начина на раждане и видове упойки.
А дали ще пишем в темата или тя ще прегледа гугъл за подобни....
Ама аз не разбрах, кога се очаква да е термина Smiley
При всички положения е важно да се консултира с повече от един лекар, относно начина на раждане и видове упойки.
Оххх аз с това не съм съгласна,мами не ходете на много лекари,аз минах през доста,всеки казва различно и няма нищо общо с това което е казал предния.Объркването става голямо.Инъче може да се чуе 2-ро мнение,но повече,просто недейте.

п.п Лично мое мнение е Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 22, 2010, 10:43:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ами зависи при кого си ходила. Аз лично с малката бях при двама, които потвъриха един на друг проблема ми. Третият, който ме прие в болницата, също не беше на различно мнение:)
Все пак, различни хора и различни случаи. Ако е нещо сериозно - твърдо за второ мнение. Ако всичко си е ОК и е доволна от лекаря си, няма нужда.

skoki81 ти защо ще раждаш оперативно? По медицински причини ли?
« Последна редакция: Октомври 22, 2010, 10:48:01 от Shu-shi » Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 22, 2010, 15:46:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ами зависи при кого си ходила. Аз лично с малката бях при двама, които потвъриха един на друг проблема ми. Третият, който ме прие в болницата, също не беше на различно мнение:)
Все пак, различни хора и различни случаи. Ако е нещо сериозно - твърдо за второ мнение. Ако всичко си е ОК и е доволна от лекаря си, няма нужда.

skoki81 ти защо ще раждаш оперативно? По медицински причини ли?
Казаха че при мен е задължително секциото понеже  е минала само една година от предното секцио  Smiley май трябвало поне 2 години да минат за да мога нормално  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 22, 2010, 16:34:55 »
Раздели ТемаНагоре

O, да така е.
Ама нищо, породени дечица е прекрасно да имаш. Всичко ще мине леко и пролетта ще си гушиш още едно мъниче:)
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 22, 2010, 21:29:11 »
Раздели ТемаНагоре

ОООоо да  Cheesy Cheesy Cheesy едно ще гушим ,другото ще ме дърпа за крака а няма кой да ми помага  Huh? Huh?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #44 -: Октомври 22, 2010, 22:43:20 »
Раздели ТемаНагоре

ОООоо да  Cheesy Cheesy Cheesy едно ще гушим ,другото ще ме дърпа за крака а няма кой да ми помага  Huh? Huh?

Хаха,така е ,мила Cheesy Аз съм с близнаци,ама не е по-различно.И на мен няма кой да ми помага.Сама си ги гледам откакто са се родили.Но не се оплаквам.Много ми е гот Cheesy Калявам яко нерви  и мога да се вдетинявам и да се правя на кукуригу по 24 часа в денонощието,без някой да ми държи сметка за това Tongue
Таткото ми помага,не отричам,но най-вече вечер като се прибере от работа.И най-интересното е,че ден след като родих вече исках да забременявам с трето дете...и досега продължавам да искам...Явно съм мазохист Cheesy

Скоки,всичко ще е наред,ще видиш.Много е хубаво да си имаш две,че и повече деца Wink
« Последна редакция: Октомври 22, 2010, 22:47:58 от doublemama » Активен




Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: