{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: относно оценките,които поставяме  (Прочетена 13769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 13, 2010, 13:29:22 »
Раздели ТемаНагоре

Кажете майчета  какво правите след като се запишат във ваша обява  и пишат на ЛЧ и ви замолят да запазите нещо   една седмица  после стават 10 дена  а виждате че въпросната мацка не ви пише нищо а е постоянно в сайта   при  положение че и други  се записват за тази обява  а вие ги отхвърляте  защото са ви помолили  човешки Huh? имам ли право да сложа  НЕОТРАЛНА оценка  зная правилата че  трябва да сме имали  контакт но в този случай?


Имах аналогичен случай. Потребителка ме помоли да и запазя обява с мотивите, че няма пари. Мина определения срок без да благоволи да ми пише. Изненадата ми беше, че докато чаках, потребителката се редеше в други обяви и пазаруваше, запазваше и прочие други обяви. Попитах, как е възможно поне да не се откаже (от елементарна култура) отговори, че с нейна приятелка ползвали един акаунт  и явно тя е пазарувала.... дрън-дрън. Не съм писала оценка, но останах с много лошо чувство след това.
Не се занимавай с оценки, няма смисъл. Просто игнорирай в обявите си този човек занапред Smiley
Знам,че не е тук мястото ама как се игнорират потребители.Благодаря
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 13, 2010, 14:50:01 »
Раздели ТемаНагоре

Може би тук е мястото да питам-при добра сделка ако ви спестят оценка-ТЪРСИТЕ ЛИ СИ Я
С други думи пишете ли на потребителя, за да си я испросите буквално........
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 13, 2010, 15:26:03 »
Раздели ТемаНагоре

Може би тук е мястото да питам-при добра сделка ако ви спестят оценка-ТЪРСИТЕ ЛИ СИ Я
С други думи пишете ли на потребителя, за да си я испросите буквално........

И аз се интересувам точно от това. Омръзна ми да ми спестяват оценки, при условие че всичко е ОК. Аз се занимавам да слагам картинки и цветен шрифт, а отсреща нищо Sad
Да ти кажа честно понякога пиша на лични, че съм поставила оценка и се надявам на същото.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 13, 2010, 15:27:48 »
Раздели ТемаНагоре

И аз така!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 13, 2010, 15:30:13 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Може би тук е мястото да питам-при добра сделка ако ви спестят оценка-ТЪРСИТЕ ЛИ СИ Я
С други думи пишете ли на потребителя, за да си я испросите буквално.....
Аз винаги пиша:."................................Благодаря ти!Поставям ти и оценка!"
До сега само едно майче не ми е писала,въпреки ,че след време я помолих ако има желание да ми постави оценка.Отговор нямаше,както и оценка,въпреки,че всичко между нас беше ок.,даже каза,че за напред ще ми следи обявите понеже останала много доволна.Явно всичо е до човек! :Smiley
Активен

Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 13, 2010, 15:36:02 »
Раздели ТемаНагоре

Днес точно разглеждах профила на потребител, който има доста оценки и ми направи впечатление, че почти не ги връща на съответната страна Sad. Дано пък мен ме огрее  Tongue.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 13, 2010, 15:36:55 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Може би тук е мястото да питам-при добра сделка ако ви спестят оценка-ТЪРСИТЕ ЛИ СИ Я
С други думи пишете ли на потребителя, за да си я испросите буквално.....
Аз винаги пиша:."................................Благодаря ти!Поставям ти и оценка!"
До сега само едно майче не ми е писала,въпреки ,че след време я помолих ако има желание да ми постави оценка.Отговор нямаше,както и оценка,въпреки,че всичко между нас беше ок.,даже каза,че за напред ще ми следи обявите понеже останала много доволна.Явно всичо е до човек! :Smiley


Даааа и аз пиша така-ама...................
Вероятно наистина е до човека............ :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 13, 2010, 15:40:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте от скоро съм в сайта имам една продажба и една покупка до момента и двете минаха идеално.Поставихме си оценки взаймно.Та да мина на въпроса-Защо не може да се поставя оценка на некоректни потребители?По-точно казано стига се до сделка даваш си адреса и седиш и чакаш 2-3 седмици и ни вест ни кост.
Активен

eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 13, 2010, 15:53:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също много държа на оценките - все пак това е основният ни ориетир тук.Досега съм получавала оценка за всяка една извършена покупко-продажба.Понякога си прося - "Поставих ти оценка.Ще се радвам и ти да го направиш!"
Досега само едно майче не ми е поставило оценка,въпреки че на два пъти и напомних и каза,че ще го направи.Наскоро попаднах отново на нейния профил и след като поразгледах ми направи впечатление,че примерно има 15-ина положителни оценки,а тя самата не е писала на никой(или поне на тези ,които разгледах).
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 14, 2010, 09:39:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте отново  ВИНАГИ поставям оценка  и естествено  трябва да си я прося   УЖАС  предлагам майчета  това да става ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Wink защото така ще се разпознават ( НЕСЕРИОЗНИТЕ ДАМИ) и ще бадат предпазени хиляди като нас потребители Kiss  ПИШЕТЕ И ВАШЕТО МНЕНИЕ 
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 14, 2010, 11:16:40 »
Раздели ТемаНагоре

Два пъти "просих" и не смятам да потретвам. Чувствах се ужасно  Embarrassed
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 14, 2010, 13:36:10 »
Раздели ТемаНагоре

Никога не искам оценка.Който реши ще ми постави. WinkИ винаги са ми поставяли,без да си ги прося. CheesyНо,аз винаги поставям.За мен не са жизнено важни.Важното е купавача да е останал доволен. Cheesy.При мен купувачите са почти едни и сьщи. Tongue
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 14, 2010, 15:43:19 »
Раздели ТемаНагоре

Два пъти "просих" и не смятам да потретвам. Чувствах се ужасно  Embarrassed
Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
mira
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 14, 2010, 16:02:04 »
Раздели ТемаНагоре

Ето по отношение на оценките какво си мисля: някой може да има 500 положителни оценки, но за него такива сайтове да са начин на препитание. А други момичета могат просто да продават или купуват отвреме навреме и да имат 20 оценки, но това не ги прави некоректни. Обаче точно поради разбирането "не мога да ти се доверя, имаш само 10 положителни оценки" вече си ги искам, даже си настоявам.
А скоро в другия сайт една мама ми предложи да ми сложи положителни оценки във всички сайтове, в които имам регистрация, и поиска и аз да направя за нея същото. Отказах, но това ме кара да си мисля колко точно сделки стоят зад една оценка.
Та хайде кажете ми как да се ориентира човек?
Активен

За всички обяви: предварително плащане; пощенските за сметка на купувача, освен ако не сме уговорили друго; наложен платеж - след уговорка;
Пращам МПП по БП;
Предпочитам превод по сметка;
Не мога да пращам всеки ден: кварталната ми поща е в ремонт, затова трябва да ходя до друга, а съм с 2 деца;
Много ви моля, пишете оценки!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 14, 2010, 18:35:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ето по отношение на оценките какво си мисля: някой може да има 500 положителни оценки, но за него такива сайтове да са начин на препитание. А други момичета могат просто да продават или купуват отвреме навреме и да имат 20 оценки, но това не ги прави некоректни. Обаче точно поради разбирането "не мога да ти се доверя, имаш само 10 положителни оценки" вече си ги искам, даже си настоявам.
А скоро в другия сайт една мама ми предложи да ми сложи положителни оценки във всички сайтове, в които имам регистрация, и поиска и аз да направя за нея същото. Отказах, но това ме кара да си мисля колко точно сделки стоят зад една оценка.
Та хайде кажете ми как да се ориентира човек?
Ами сега въптос на място  Huh?
Активен



Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: