{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Работите ли?!
Да - 32 (23.7%)
Да, детенцето е на ясла/градина/училище - 17 (12.6%)
Да, детенцето е с детегледачка - 1 (0.7%)
Да, аз съм таткото - 1 (0.7%)
Не, защото си гледам детенцето - 53 (39.3%)
Не, бях съкратена след майчинския - 7 (5.2%)
Не - 24 (17.8%)
Общ брой гласове: 134

Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Работите ли?!  (Прочетена 9956 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Април 08, 2011, 11:44:29 »
Раздели ТемаНагоре

Мхм Sad
за жалост, в днешната ситуация, който има работа - работи, търпи и си мълчи. В момент на криза работодателите са много силни, защото за твоето място чакат на опашка. Няма незаменими работници, а този който чака за твоето място, даже би се съгласил да работи за по-малко пари без да мрънка. Тъй че няма начин да не си мълчим. И в мойта фирма всеки месец по различен начин ни изчисляват заплатите. Никой не знае точно по какъв начин става това, но всеки мълчи и е доволен колкото и да получи...
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Април 08, 2011, 11:52:34 »
Раздели ТемаНагоре

Мхм Sad
за жалост, в днешната ситуация, който има работа - работи, търпи и си мълчи. В момент на криза работодателите са много силни, защото за твоето място чакат на опашка. Няма незаменими работници, а този който чака за твоето място, даже би се съгласил да работи за по-малко пари без да мрънка. Тъй че няма начин да не си мълчим. И в мойта фирма всеки месец по различен начин ни изчисляват заплатите. Никой не знае точно по какъв начин става това, но всеки мълчи и е доволен колкото и да получи...
Да точно така правя и аз и съм доволна,че съм на работа и че ме държат с две малки деца на 5г. и на 2г. и в момента са болни и двамата  Sad .Мълчиш и работиш и търпиш без да се обаждаш,че иначе в къщи.............
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Април 08, 2011, 22:32:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз гледам малката и понеже влязох във втората година, предстоят тежки месеци на минимална работна заплата, страх ме е да си помисля.

Иначе се занимавам с човешки ресурси - вкл. подбор на персонал, така че може да съм полезна на някоя от вас след като се върна на работа.  Smiley

Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
panda7
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #48 -: Април 09, 2011, 00:33:38 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм в отбора беработни за съжаление. Детенце е прието на градина,но почти не ходи,все сме болни, с куп проблеми, които се отвориха след тръгването на ясла. Баби за помощ нямам. Доскоро бях на борсата,но буквално накрая насила ме отписаха, защото съм имала малко дете "Елате когато порасне детето , сега вземаме тези които наистина са гладни ". Shocked
Това по повод че единствените работни места които предлагат са за камериерки и хигиенистки по курортите и имах неблагоразумието да кажа че не искам такава работа, защото не ме устройва работното време заради детето.Направо ме накараха да се почувствам длъжна да приема първата работа,която предложат.
Активен

Предварително плащане за непознати потребители или с отриц.оценки.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=21850&ppaction=readfeed
Не приемам НП,без проба,връщам парцали.Приемам размяна ако ме устройва.
Предимство на покупка пред размяна,покупка 2 обяви или на познати.Не плащам предварителн
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Април 09, 2011, 06:30:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз гледам малката и понеже влязох във втората година, предстоят тежки месеци на минимална работна заплата, страх ме е да си помисля.

Иначе се занимавам с човешки ресурси - вкл. подбор на персонал, така че може да съм полезна на някоя от вас след като се върна на работа.  Smiley


На мен можеш да си полезна живот и здраве.Аз когато постъпвах на работа на интервюто точно от човешки ресурси присъстваха.Дано не си много лоша  Cheesy Wink /това е в рамките на шегата/.
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Април 09, 2011, 07:18:12 »
Раздели ТемаНагоре

да работя.....за себе си ;Dработно време от време на време почивен ден всеки ден Cheesy

и аз така ;D

с днешна дата съм отново безработна Smiley
водех се на работа във фирмата на мъжа ми, изкарах 9м и сега се регистр. на борсата...
стажа ми е от 4-5г и все на мин. заплата... тъй че незнам дали ще взимам някакви пари от там, ама поне стаж да върви и да не плащам осигуровки, че тези 9м все по 80лв на месец давахме от сем. бюджет. Roll Eyes
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Април 09, 2011, 16:27:00 »
Раздели ТемаНагоре

Много са ми интересни майките като кажат, че са недоволни на 240 лв майчинство. Shocked А я си представете без тези пари какво щяхте да правите. Roll Eyes Аз не взимам нито стотинка за детенцето, държавата на циганите дава, но на българките - среден пръст. И гледат по семейния бюджет дали ти се полага, ама не те питат колко ти е месечната вноска по кредита и реално дали имаш пари за хляб и кисело мляко и дали наистина на член от семейството се пада по 300 лв. Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
shico
мама на двама-вече ходя на работа
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1301


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #52 -: Април 09, 2011, 16:44:56 »
Раздели ТемаНагоре

Много са ми интересни майките като кажат, че са недоволни на 240 лв майчинство. Shocked А я си представете без тези пари какво щяхте да правите. Roll Eyes Аз не взимам нито стотинка за детенцето, държавата на циганите дава, но на българките - среден пръст. И гледат по семейния бюджет дали ти се полага, ама не те питат колко ти е месечната вноска по кредита и реално дали имаш пари за хляб и кисело мляко и дали наистина на член от семейството се пада по 300 лв. Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Права си миличка,аз имам две дечица/да са ми живи и здрави/,но от както го приеха това за детските не съм взела нищо,все едно нямам деца в Б-я,после искат младите хора да останат тук,защо, то в друга държава ще имат повече права,по-добре е да си циганин тук/не искам да обидя никого/.Мажът ми взема голямо бруто,но защо гледат брутото ,то не ми влиза в къщата и както казваш заеми,кредити и т.н.,като сложим чертата (work7) но хайде,че май прекалих,най-важното да сме живи и здрави,повече да се усмихва ме Kiss
« Последна редакция: Април 09, 2011, 17:06:02 от shico » Активен

http://nagradi.bg/vote/shico-722.html  http://nagradite.bg/vote/shico-2858.html     
Марка: Жена. Модел: Единствена. Начин на употреба: Пипай я нежно. Странични ефекти: На моменти откача!



Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: