{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли......  (Прочетена 6192 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 12, 2010, 00:00:23 »
Раздели ТемаНагоре

Сигурно не само аз забелязвам затишието в сайта,като казвам затишие имам в предвид всичко активността във форума например днес от 16,30 някъде е 0 -никой не е писал абсолютно нищо,нищо никой не е споделял,не е бърборил и дори никой недоволен не е писал. Не мога да кажа ,че съм отдавна във сайта ,но откакто съм такова нещо е нямало. Дори броят на публикуваните обяви е значително по- малък. АКО ГРЕША НЯКОЙ ДА МЕ ПОПРАВИ
Има ли някаква връзка с отварянето на съседите-ще е жалко да е така. а то най-вероятно е така
Не агитирам никой - НО НАЛИ ТУК СЕ ЧУВСТВАХМЕ ПО-УЮТНО, ПО-КАТО У ДОМА СИ И ВСИЧКО БЕШЕ ПО ПОЗИТИВНО. А КОЛЕКТИВА-ТУК ОПРЕДЕЛЕНО СА В ПЪТИ ПО-ДОБРИ И ЛЮБЕЗНИ......... Sad
Какво стана момичета-КЪДЕ СТЕ :Smiley Sad
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2010, 00:18:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък ще съм доволна ако "култаджийките" - наричам така тези, които се прекланят пред другия сайт, наричат го дом, търпят какво ли не и лягат пред обидите на модовете сякаш нямат никакво достойнство - та ще съм доволна, ако си се върнат там и ни освободят от присъствието си, защото напоследък някакви грубости започнаха да развалят атмосферата тук с нагло самодоволно поведение, изградено на база 100-200+ оценки там  Tongue

Също така не считам, че е добре писаните и неписаните закони оттам (като това "плащам след като получа"), да се пренасят тук, защото, видите ли, повечето хора били дошли оттам. Ако пренасяме така насляпо, един ден ще се превърнем във втори П***** , това ли искаме?!
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2010, 05:28:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък ще съм доволна ако "култаджийките" - наричам така тези, които се прекланят пред другия сайт, наричат го дом, търпят какво ли не и лягат пред обидите на модовете сякаш нямат никакво достойнство - та ще съм доволна, ако си се върнат там и ни освободят от присъствието си, защото напоследък някакви грубости започнаха да развалят атмосферата тук с нагло самодоволно поведение, изградено на база 100-200+ оценки там  Tongue

Също така не считам, че е добре писаните и неписаните закони оттам (като това "плащам след като получа"), да се пренасят тук, защото, видите ли, повечето хора били дошли оттам. Ако пренасяме така насляпо, един ден ще се превърнем във втори П***** , това ли искаме?!
Ето на това се чудя много често,ТАМ са с 1001 оценки и ги показват демонстративно тук за гаранция,та да не би от ТАМ да гарантират,че тук всичко ще е ок с покупко-продажби?
ГОрдейте се с тукашните си оценки и коректност,ако ви излъжат тук,ха да ви видя от ТАМ кой ще ви помогне (laugh6)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2010, 05:36:06 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета оставете колегите от другия сайт. Явно там си имат проблеми. Щом за 3 месеца не успяха да пуснат новата платформа явно са големи. Не карам никого на сила да стои тук, както и не агитирам с разни промоции и награди. Всеки сам избира къде какво да прави. Аз се старая с екипа тук да създадем комфорт за да се чустваме приятно. Предполагам всеки има грижи в реалния живот, но дайте поне в интернет да разтоварварваме поне малко Smiley Желая успех на всички и повече усмивки Smiley

С уважение,
Мишо

п.п. донякъде съм склонен да мисля, че колегите от Продавалника са купени или са сключили партньорство със Аукро. Поне така виждам от адреса за предложения:  http://blog.AUKRO.bg/prodavalnik/ .
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 08:12:47 от administrator » Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2010, 08:55:27 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета оставете колегите от другия сайт. Явно там си имат проблеми. Щом за 3 месеца не успяха да пуснат новата платформа явно са големи. Не карам никого на сила да стои тук, както и не агитирам с разни промоции и награди. Всеки сам избира къде какво да прави. Аз се старая с екипа тук да създадем комфорт за да се чустваме приятно. Предполагам всеки има грижи в реалния живот, но дайте поне в интернет да разтоварварваме поне малко Smiley Желая успех на всички и повече усмивки Smiley

С уважение,
Мишо

п.п. донякъде съм склонен да мисля, че колегите от Продавалника са купени или са сключили партньорство със Аукро. Поне така виждам от адреса за предложения:  http://blog.AUKRO.bg/prodavalnik/ .



Ето отново съм очарована от вас админ-там оттатък за подобна тема можеше и бан да получа-името п...к е свещенно сякаш и ми се стори доколкото съм се разхождала из форума им ,че не трябва да има и намек за друг сайт. Може и да греша ,но с такова впечатление съм останала.Благодаря за пожеланията и още веднъж много УСПЕХИ на екипа тук-ПРОСТО ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2010, 09:18:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Честно казано още когато разбрах,че др.сайт са го отворили си го помислих същото,за което пишеш,мила zorniza...Но ето не съм сама.Беше ясно,че това ще стане..
Наистина не знам как може да кажат,че там се чувстват като у дома си...Там има само обиди и нападки...Някога бях част от др.сайт,но от доста време спрях даже и да го отварям.Страшно много обиди,страшно много заплахи...Това ли е в дома им?Никакво уважение от модераторите,никакво разбиране,абе общо взето нищо.Имала съм случаи питаш като човек,те ти отговарят като на животно,от рода на "Ние доматите ги ядем с колците" и т.н.Няма смисъл да продължавам с "хубавите неща" от др.сайт.
Наистина съм много благодарна на целия екип на НАШИЯТ САЙТ,защото тук наистина имаме спокойствие.Вземат се адеквати решения,всичко е обективно,а не на ваши и наши..Искам да продължим да се чувстваме така и за напред макар и по-малко,та те другите пак ще се върнат,като видят че промяна няма и модераторите са си все същите..............

Успехи и здраве на всички потребители на bgdomakinq.
Лек и усмихнат ден

П.П  Не искам да обидя никога,всеки си има лично мнение.Това е моето.
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 09:22:46 от kokonata » Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2010, 10:40:20 »
Раздели ТемаНагоре

Хаха, не ставайте смешни, дами.
да не кажа голяма цифра, но 80% от потребителите си припокриват и си комуникират успешно и тук и там.
За ужасТ на тукашни и тамошни модове и пет-шест потребителки.
Нали целим да си взаимопомогнем. Хахаха.
Няма верни на тоя или оня сайт. Просто има хора, които искат да продадат, да припечелят, да купят най-изгодно.....
Не се чувствайте никъде у дома си, защото сме гости.
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 10:41:53 от Анджелина » Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2010, 11:08:58 »
Раздели ТемаНагоре

Хаха, не ставайте смешни, дами.
да не кажа голяма цифра, но 80% от потребителите си припокриват и си комуникират успешно и тук и там.
За ужасТ на тукашни и тамошни модове и пет-шест потребителки.
Нали целим да си взаимопомогнем. Хахаха.
Няма верни на тоя или оня сайт. Просто има хора, които искат да продадат, да припечелят, да купят най-изгодно.....
Не се чувствайте никъде у дома си, защото сме гости.

Защо ли не мисля като теб.

Активен

susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2010, 11:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Затишие...не мисля...
Нормално е през деня да има повече коментари във форума, повече активност. Поне аз съм така, вечер нямам време да седна да пиша тук, през работно време ако намеря минутка драсвам някой ред...
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2010, 11:56:31 »
Раздели ТемаНагоре

Не се притеснявам ,и не се припокривам ,че сьм в двата сайта.Не виждам нищо лошо в това.Харесват ми и двата,какво да се прави WinkИ тук и там сьм се запознала ,сьс страхотни хора!Всеки си избира кьде да бьде. WinkИ двата сайта си имат плюсове и минуси и гледам да балансирам нещата Wink Cheesy Cheesy.
Хубав и сльнчев ден на всички! (weather2)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2010, 12:03:35 »
Раздели ТемаНагоре

Струва ми се че отново се подклажда някакво безмислено съперничество. И какво като много от потребителите ползват и двата сайта и активността е спаднала след отваряне на Продавалника. Нормално е да е така при положение, че от 3 месеца n на брой хора очаквант някаква промяна :Smiley
И двата сайта са с еднаква насоченост. Има хора, които са в Продавалника от създаването му и няма лошо да изпитват сантиментални чувства
БГ Домакиня също се превърна м доста успешен сайт и ноистина екипа е доста дружелюбен, добронамерен и се съобразява изцяло с потребителите, за което аз благодаря  Kiss
Мисля че е безмилено това сравнение. И за двата сайта си има потребители Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2010, 12:06:57 »
Раздели ТемаНагоре

Има затишие и то е очевадно!Но конкуренцията,води до по-добро качество!За сега отсреща не забелязвам някаква промяна към по-добро!Нямам представа от компютри и всичко останало,но КАКВО СА ПРАВИЛИ ТОЛКОВА СЕДМИЦИ ТЕЗИ ХОРА.Влизала съм и преди в Продавалника.Няма никакво промяна,никакъв напредък,развитие в някаква насока.
Потребителите избират.И ще изберат по-доброто,по-качественото и адаптиращото се!
ЗА СЕГА-КАТЕГОРИЧНО Е ТУК!
P.S.Тези хора,които няма да останат тук,са измамници.Извинете ме за силната дума,но ми омръзна да ме лъжат,размотават и шантажират.И ми омръзна нещата да си идват на място само след намесата на мод.Това показва с какви хора контактуваме.Не им харесва когато им търсят сметка и когато ги озаптяват.Имат избор!!!
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 12:17:19 от taniaisie » Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2010, 12:44:42 »
Раздели ТемаНагоре

Вярно, че като отвориха "другия" и аз се активизирах там, но определено тук повече ми харесва  Kiss
И там влизам, но тук основно. Форумът също е много приятен и с удоволствие го чета.
Доста са сходни двата сайта, което ме улеснява, но този има и много предимства.
Искам да вметна нещо: Нещо тук ми е много тъмно  Cool Свикнах го, но обичам светлите приветливи сайтове.

И да се надяваме наистина тук да останат само коректните, здравомислещи и възпитани потребители. Успех!!!


Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2010, 13:41:11 »
Раздели ТемаНагоре

Има затишие и то е очевадно!Но конкуренцията,води до по-добро качество!За сега отсреща не забелязвам някаква промяна към по-добро!Нямам представа от компютри и всичко останало,но КАКВО СА ПРАВИЛИ ТОЛКОВА СЕДМИЦИ ТЕЗИ ХОРА.Влизала съм и преди в Продавалника.Няма никакво промяна,никакъв напредък,развитие в някаква насока.
Потребителите избират.И ще изберат по-доброто,по-качественото и адаптиращото се!
ЗА СЕГА-КАТЕГОРИЧНО Е ТУК!
P.S.Тези хора,които няма да останат тук,са измамници.Извинете ме за силната дума,но ми омръзна да ме лъжат,размотават и шантажират.И ми омръзна нещата да си идват на място само след намесата на мод.Това показва с какви хора контактуваме.Не им харесва когато им търсят сметка и когато ги озаптяват.Имат избор!!!


 (hail1) (hail1)
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2010, 13:45:14 »
Раздели ТемаНагоре

аз не виждам затишие, разглеждам си с удоволствие докато съм на работа Wink,това че като мен работещи мами не пишат не значи затишие.пазарувам с удоволствие тук до късно нощем и срещам приветливи мацки,надявам се и за напред,хубав ден от мен на всички!благодаря на администраторите за хубавия сайт !
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: