{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вкуснотийките на мама!  (Прочетена 141123 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Октомври 27, 2010, 12:41:59 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотна е!НА мен много ми харесва,много весела! Tongue
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Октомври 27, 2010, 12:44:41 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотна е!НА мен много ми харесва,много весела! Tongue
Мерси
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Октомври 27, 2010, 14:12:09 »
Раздели ТемаНагоре

хммммм поради тази причина не се хващам да го правя Smiley
Иначе в нас е пълно с оборудване като за сладкарница - пошове, бои, форми, тави, огрибки и т.н.
Видях в един магазин, че продават фондан, но най-малката разфасовка беше 5 кг  Smiley
Май ще си карам по моя си начин,който изглежда така (и аз да се изфукам)

Наистина е много добра,браво на теб (gesture7)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #138 -: Октомври 27, 2010, 14:50:28 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.
Наскоро споменах на моя съседка,че ще правя питка.
И от дума на дума,разменихме няколко приказки,до като стигнем до там,че тя имала"Вълшебна купа" - така я нарече тя,която сама правела пиките.Слагат се продуктите вътре от специалната рецепта за питка,която си върви с купата,разклаща се около 2 мин.,оставяш я да изпука веднъж капака й,затваряш отново,разклащаш пак и като пукне втори път,тестото е готово за печене.
И в крайна сметка-взех купата.Изпробвах и стана нещо невероятно.Купата е купена преди доста години и не помни от къде и как се казва.
На външен вид е обикновенна купа с капак,като тези от левчето,но всъщност не е.
Моля някой ако знае нещо за тези купи,или има такава излишна,или знае от къде да си я купя,да ми пише обезателно.

аууу заинтригува ме,начи сега се търси такава купа,който има или знае къде има да пуска обява в секция принадлежности за кухнята Cheesy Cheesy Cheesy
....от сега съм записана първа,да не ме преварите ей Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #139 -: Октомври 27, 2010, 20:12:19 »
Раздели ТемаНагоре

Какви са тези торти ,бе хора? Shocked Вие сте си направо сладкари.Поздравления!Страхотни са! (super1)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #140 -: Октомври 27, 2010, 20:21:33 »
Раздели ТемаНагоре

Стараем се, но все еднотипни ми излизат
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #141 -: Ноември 01, 2010, 21:55:04 »
Раздели ТемаНагоре

Някой случайно да е правил пълнени картофи с кайма  Cheesy Cheesy Cheesy да ми каже как става номера че мъж ми иска ама къде му ги ражда акъла такива идеи не знам  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #142 -: Ноември 01, 2010, 23:09:59 »
Раздели ТемаНагоре

Някой случайно да е правил пълнени картофи с кайма  Cheesy Cheesy Cheesy да ми каже как става номера че мъж ми иска ама къде му ги ражда акъла такива идеи не знам  Cheesy Cheesy
Импровизирай,бе мила! Сваряваш си картофите,да са по-едрички,издьлбаваш ги и пьлниш с каквото искаш.В случая кайма,аз бих я запьржила ,сложила подправки гьбки и после запекла с кашкавал. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #143 -: Ноември 01, 2010, 23:16:23 »
Раздели ТемаНагоре

Някой случайно да е правил пълнени картофи с кайма  Cheesy Cheesy Cheesy да ми каже как става номера че мъж ми иска ама къде му ги ражда акъла такива идеи не знам  Cheesy Cheesy
Импровизирай,бе мила! Сваряваш си картофите,да са по-едрички,издьлбаваш ги и пьлниш с каквото искаш.В случая кайма,аз бих я запьржила ,сложила подправки гьбки и после запекла с кашкавал. Wink
Да и в тоя случай малката трябва да я сложа в кенгуруто и да готвим заедно  Cheesy Cheesy Cheesy че тя мрънка при всяко мое излизане от стаята камо ли да се бавя толко време в кухнята  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #144 -: Ноември 01, 2010, 23:19:42 »
Раздели ТемаНагоре

Някой случайно да е правил пълнени картофи с кайма  Cheesy Cheesy Cheesy да ми каже как става номера че мъж ми иска ама къде му ги ражда акъла такива идеи не знам  Cheesy Cheesy
Импровизирай,бе мила! Сваряваш си картофите,да са по-едрички,издьлбаваш ги и пьлниш с каквото искаш.В случая кайма,аз бих я запьржила ,сложила подправки гьбки и после запекла с кашкавал. Wink
Да и в тоя случай малката трябва да я сложа в кенгуруто и да готвим заедно  Cheesy Cheesy Cheesy че тя мрънка при всяко мое излизане от стаята камо ли да се бавя толко време в кухнята  Cheesy Cheesy Cheesy
Постилаш й едно одеалце в кухнята, даваш й играчки и си готвиш
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #145 -: Ноември 01, 2010, 23:23:56 »
Раздели ТемаНагоре

Някой случайно да е правил пълнени картофи с кайма  Cheesy Cheesy Cheesy да ми каже как става номера че мъж ми иска ама къде му ги ражда акъла такива идеи не знам  Cheesy Cheesy
Импровизирай,бе мила! Сваряваш си картофите,да са по-едрички,издьлбаваш ги и пьлниш с каквото искаш.В случая кайма,аз бих я запьржила ,сложила подправки гьбки и после запекла с кашкавал. Wink
Да и в тоя случай малката трябва да я сложа в кенгуруто и да готвим заедно  Cheesy Cheesy Cheesy че тя мрънка при всяко мое излизане от стаята камо ли да се бавя толко време в кухнята  Cheesy Cheesy Cheesy
Постилаш й едно одеалце в кухнята, даваш й играчки и си готвиш
То мойто е ужас -седи 5мин наиграе се   и писне и почва да протяга ръце да я взема  Lips Sealed ама си намерих 2 що годе не толко сложни рецепти и може да се пробвам хихихи ще видим утре http://www.receptite.com/recepta.php?r=376 

http://www.bonapeti.bg/index.php?recepta=10&cat=0&subcat=0&id=1303

А да видим какво ще сготвим утре  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Ноември 02, 2010, 00:36:35 »
Раздели ТемаНагоре

Някой случайно да е правил пълнени картофи с кайма  Cheesy Cheesy Cheesy да ми каже как става номера че мъж ми иска ама къде му ги ражда акъла такива идеи не знам  Cheesy Cheesy
Импровизирай,бе мила! Сваряваш си картофите,да са по-едрички,издьлбаваш ги и пьлниш с каквото искаш.В случая кайма,аз бих я запьржила ,сложила подправки гьбки и после запекла с кашкавал. Wink
Да и в тоя случай малката трябва да я сложа в кенгуруто и да готвим заедно  Cheesy Cheesy Cheesy че тя мрънка при всяко мое излизане от стаята камо ли да се бавя толко време в кухнята  Cheesy Cheesy Cheesy
Ех.... ,ако можех щях да ти ги приготвя.Имам свободно време и желание но.................... Kiss
п.п. Ами след някой и друг месец,с още  едно, тогава ще те питам как ще  готвиш? Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 00:39:49 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #147 -: Ноември 02, 2010, 08:43:22 »
Раздели ТемаНагоре

Някой случайно да е правил пълнени картофи с кайма  Cheesy Cheesy Cheesy да ми каже как става номера че мъж ми иска ама къде му ги ражда акъла такива идеи не знам  Cheesy Cheesy
Импровизирай,бе мила! Сваряваш си картофите,да са по-едрички,издьлбаваш ги и пьлниш с каквото искаш.В случая кайма,аз бих я запьржила ,сложила подправки гьбки и после запекла с кашкавал. Wink
Да и в тоя случай малката трябва да я сложа в кенгуруто и да готвим заедно  Cheesy Cheesy Cheesy че тя мрънка при всяко мое излизане от стаята камо ли да се бавя толко време в кухнята  Cheesy Cheesy Cheesy
Ех.... ,ако можех щях да ти ги приготвя.Имам свободно време и желание но.................... Kiss
п.п. Ами след някой и друг месец,с още  едно, тогава ще те питам как ще  готвиш? Cheesy Cheesy Cheesy

Тогава мъж и ще готви!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #148 -: Ноември 02, 2010, 09:09:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ама Скокче, ти хубаво си я научила на ръце да я взимаш ами и с двете как ще я караш Wink ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #149 -: Ноември 02, 2010, 09:47:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ама Скокче, ти хубаво си я научила на ръце да я взимаш ами и с двете как ще я караш Wink ?

е не на ръце ама иска и аз да си играя с нея  Cheesy не да я нося ама да съм все пред очите и с играчките а не на компа да щракам хихиихих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: