{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси - Тема 2  (Прочетена 138134 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #510 -: Януари 18, 2011, 13:02:27 »
Раздели ТемаНагоре

Моля, за помощ- не мога да сложа снимки на обявата си!
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=123898&cat=500
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #511 -: Януари 18, 2011, 13:04:29 »
Раздели ТемаНагоре

Моля, за помощ- не мога да сложа снимки на обявата си!
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=123898&cat=500

Погледни тази тема: http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=339.0
Ако имаш проблеми ми пиши пак на ЛС!
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #512 -: Януари 18, 2011, 13:35:32 »
Раздели ТемаНагоре

Абе Вие тука в този продавалник наистина ли сте добре? Cheesy Случайно попаднах след търсене в Гугъл на едно нещо, загледах се, взех, че си харесах някои неща и съответно се регистрирах и написах запитване.  Получих отговор, почти веднага, което доста ме озадачи, сякаш спите тук Cheesy Най интересното беше, че и двете момичета се обръщаха към мен с "Мила" (laugh5), нещо което доста ме озадачи, след следващите отговори - нова си, без предварително плащане не може, считай сделката за неосъществена и бла бла... Как ми фамилиарничите и в същото време нямате грам доверие. Вярвам, че сте се сблъсквали и с измамници, ама те хората затова са измислили наложения платеж Smiley. Кви са тези пощи и първобитни институции при наличието на толкова куриерски фирми.
Със същия никнейм съм регистрирана в Аукро и Аукцион, където има достатъчно положителни коментари за мен, всъщност отрицателни няма Cheesy. При това само като купувач, щото аз не продавам Smiley.
Естествено, че трябва да купя 1-2 неща за да ми дадете коментар, какъвто и да е, ама заради него, няма да тръгна на ръце за да ви се харесам Smiley Аз по магазини не ходя, имам много работа и нямам време да обикалям пощи и офиси на доставчици. Всичко ми се носи в офиса, плащам, вземам си стоката и всички са щастливи. Като не искате да си продавате нещата, ми дръжте си ги.
Модераторките, ако преценят могат да бе баннат Kiss

За какво да те баннат? Добре си си изказала мнението, но всеки си има начин на работа. Всеки си решава дали да се довери или не. Карай я по-спокойно Smiley Желая ти успех Smiley
Браво, шефе!
А на chujdata по-леко го давай. Без нерви.
Абе Вие тука в този продавалник наистина ли сте добре?  Май НИЕ сме наистина добре...
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 13:38:33 от aneliq38 » Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #513 -: Януари 18, 2011, 14:31:06 »
Раздели ТемаНагоре

исками аз да питам тук,защото писах на мод на лични и нямам отговор трети ден-на 15.1.исках да изтрия обяви-ПРОДАДЕНО,но без да искам май сьм натиснала бутон за препубликуване...сега всичките ми продадени обяви са най-отпред,препубликувани с дата 15.1,как могат да се махнат?имам нужда от помощ,доста са,моля ви Sad Sad Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #514 -: Януари 18, 2011, 14:50:33 »
Раздели ТемаНагоре

исками аз да питам тук,защото писах на мод на лични и нямам отговор трети ден-на 15.1.исках да изтрия обяви-ПРОДАДЕНО,но без да искам май сьм натиснала бутон за препубликуване...сега всичките ми продадени обяви са най-отпред,препубликувани с дата 15.1,как могат да се махнат?имам нужда от помощ,доста са,моля ви Sad Sad Sad
(laugh2) (laugh1) (laugh2) (laugh1)
Аз съм ти фенка от самото начало.Много ме развеселяваш Kiss Kiss Kiss
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #515 -: Януари 18, 2011, 15:49:50 »
Раздели ТемаНагоре

исками аз да питам тук,защото писах на мод на лични и нямам отговор трети ден-на 15.1.исках да изтрия обяви-ПРОДАДЕНО,но без да искам май сьм натиснала бутон за препубликуване...сега всичките ми продадени обяви са най-отпред,препубликувани с дата 15.1,как могат да се махнат?имам нужда от помощ,доста са,моля ви Sad Sad Sad

Пиши ми на ЛС за кои обяви става въпрос.
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #516 -: Януари 18, 2011, 16:04:12 »
Раздели ТемаНагоре

исками аз да питам тук,защото писах на мод на лични и нямам отговор трети ден-на 15.1.исках да изтрия обяви-ПРОДАДЕНО,но без да искам май сьм натиснала бутон за препубликуване...сега всичките ми продадени обяви са най-отпред,препубликувани с дата 15.1,как могат да се махнат?имам нужда от помощ,доста са,моля ви Sad Sad Sad

Пиши ми на ЛС за кои обяви става въпрос.
rusamapaumna
new user
*
Активен Активен

Публикации: 318


Skype
Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: Хуан Куеста -: Януари 16, 2011, 10:22:56 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ДОБРО УТРО,ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ-МОЛЯ ВИ ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО СЬМ НАПРАВИЛА С ЧАСТ ОТ ОБЯВИТЕ СИ-МАЙ ВМЕСТО ДА ГИ ИЗТРИЯ ТЕЗИ,КОИТО СА ПРОДАДЕНИ,АЗ СЬМ МАРКИРАЛА ПРЕПУБЛИКУВАНЕ ВЧЕРА Sad Sad SadА СА ДОСТА...МОЖЕТЕ ЛИ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ДА ГИ МАХНА?МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Sad
OK,ПИША НА ЛИЧНИ Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #517 -: Януари 18, 2011, 17:44:26 »
Раздели ТемаНагоре

И аз моля да ми се изтрие една обява,която е продадена,а аз без да искам препубликувах  Sad Извинявам се много

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=109975&cat=500
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #518 -: Януари 18, 2011, 18:00:38 »
Раздели ТемаНагоре

И аз моля да ми се изтрие една обява,която е продадена,а аз без да искам препубликувах  Sad Извинявам се много

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=109975&cat=500

ок
Активен
dani_ela20
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #519 -: Януари 18, 2011, 22:57:41 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДР имам проблем и моля модератор за отговор немога да публикувам една обява мина повече от месец и пак не се получава даже да са минали два след като се опитам ми изписва ерор и някакви други неща а ми бяхте казали че ако мине месец може да опитам пак...........неставаа Embarrassed
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #520 -: Януари 18, 2011, 22:59:36 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДР имам проблем и моля модератор за отговор немога да публикувам една обява мина повече от месец и пак не се получава даже да са минали два след като се опитам ми изписва ерор и някакви други неща а ми бяхте казали че ако мине месец може да опитам пак...........неставаа Embarrassed

Прати ми грешката моля на ЛС
Активен

alekaivanova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #521 -: Януари 18, 2011, 23:11:58 »
Раздели ТемаНагоре

Абе Вие тука в този продавалник наистина ли сте добре?  Случайно попаднах след търсене в Гугъл на едно нещо, загледах се, взех, че си харесах някои неща и съответно се регистрирах и написах запитване.  Получих отговор, почти веднага, което доста ме озадачи, сякаш спите тук  Най интересното беше, че и двете момичета се обръщаха към мен с "Мила" , нещо което доста ме озадачи, след следващите отговори - нова си, без предварително плащане не може, считай сделката за неосъществена и бла бла... Как ми фамилиарничите и в същото време нямате грам доверие. Вярвам, че сте се сблъсквали и с измамници, ама те хората затова са измислили наложения платеж . Кви са тези пощи и първобитни институции при наличието на толкова куриерски фирми.
Със същия никнейм съм регистрирана в Аукро и Аукцион, където има достатъчно положителни коментари за мен, всъщност отрицателни няма . При това само като купувач, щото аз не продавам .
Естествено, че трябва да купя 1-2 неща за да ми дадете коментар, какъвто и да е, ама заради него, няма да тръгна на ръце за да ви се харесам  Аз по магазини не ходя, имам много работа и нямам време да обикалям пощи и офиси на доставчици. Всичко ми се носи в офиса, плащам, вземам си стоката и всички са щастливи. Като не искате да си продавате нещата, ми дръжте си ги.
Модераторките, ако преценят могат да бе баннат



в случая визира мен дамата,не желая да се разправям по форуми,но истината е тази- 5 минути след регистрация,тя ми поиска една пола за 18 лева,да и поема доставката,казах,и че може,и тя започна да ме атакува,ама по доставчик,който на мен ми е изгоден,после,ама дали съм чувала за наложен платеж...отговорих,че след като поемам доставката,естественно,че искам да е по най-изгодния за мен вариант,а това е малък пакет по пощата, съответно запис, а не по еконт,спиди,или по поща с наложен платеж - там вече са близо 4 лева.не спомена дори и за момент как ще стане заплащането,мисля,че досега тук съм направила сделки, и никой не е останал недоволен от нещо и имам все пак някакъв авторитет,така,че не се чувствам виновна за тези обвинения по никакъв начин
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 23:14:43 от alekaivanova » Активен

1.Коректна съм,бъдете и вие,моля
2.Пощенските са за сметка на купувача,ако не съм посочила" с пощенските"
3.Пращам след получаване на запис или копие от него на е-майл.
4.Пиша оценки,правете го и вие,моля
5.Пазя ред 24 часа,предимство на писалите на лични
БЕЗ РАЗМЯНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #522 -: Януари 19, 2011, 00:08:33 »
Раздели ТемаНагоре

Абе Вие тука в този продавалник наистина ли сте добре?  Случайно попаднах след търсене в Гугъл на едно нещо, загледах се, взех, че си харесах някои неща и съответно се регистрирах и написах запитване.  Получих отговор, почти веднага, което доста ме озадачи, сякаш спите тук  Най интересното беше, че и двете момичета се обръщаха към мен с "Мила" , нещо което доста ме озадачи, след следващите отговори - нова си, без предварително плащане не може, считай сделката за неосъществена и бла бла... Как ми фамилиарничите и в същото време нямате грам доверие. Вярвам, че сте се сблъсквали и с измамници, ама те хората затова са измислили наложения платеж . Кви са тези пощи и първобитни институции при наличието на толкова куриерски фирми.
Със същия никнейм съм регистрирана в Аукро и Аукцион, където има достатъчно положителни коментари за мен, всъщност отрицателни няма . При това само като купувач, щото аз не продавам .
Естествено, че трябва да купя 1-2 неща за да ми дадете коментар, какъвто и да е, ама заради него, няма да тръгна на ръце за да ви се харесам  Аз по магазини не ходя, имам много работа и нямам време да обикалям пощи и офиси на доставчици. Всичко ми се носи в офиса, плащам, вземам си стоката и всички са щастливи. Като не искате да си продавате нещата, ми дръжте си ги.
Модераторките, ако преценят могат да бе баннат



в случая визира мен дамата,не желая да се разправям по форуми,но истината е тази- 5 минути след регистрация,тя ми поиска една пола за 18 лева,да и поема доставката,казах,и че може,и тя започна да ме атакува,ама по доставчик,който на мен ми е изгоден,после,ама дали съм чувала за наложен платеж...отговорих,че след като поемам доставката,естественно,че искам да е по най-изгодния за мен вариант,а това е малък пакет по пощата, съответно запис, а не по еконт,спиди,или по поща с наложен платеж - там вече са близо 4 лева.не спомена дори и за момент как ще стане заплащането,мисля,че досега тук съм направила сделки, и никой не е останал недоволен от нещо и имам все пак някакъв авторитет,така,че не се чувствам виновна за тези обвинения по никакъв начин
Ама тя жената от работа толкова изнервено пише що и обръщаш внимание  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #523 -: Януари 19, 2011, 18:58:13 »
Раздели ТемаНагоре

Как да пратя лично съобщение със снимка ? Като натисна " вмъкни изображение " и ми не става нищо
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 19:06:03 от margo306 » Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #524 -: Януари 19, 2011, 19:08:17 »
Раздели ТемаНагоре

Как да пратя лично съобщение със снимка ? Като натисна " вмъкни изображение " и ми не става нищо
Като натиснеш вмъкни изображение после какво правиш?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: