{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупка на имот около Варна?  (Прочетена 254 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1330


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 06, 2018, 16:43:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, с мъжа ми искаме да си вземем собствен апартамент или по-евтина къща/вила някъде до морето. Отдавна обмисляме този ход и сме събрали парички, но не знаем от къде да започнем търсенето. Можете ли да ни посъветвате нещо? Да ни препоръчате някакви брокери, фирми, хора, които се занимават с това и познават добре района? Всякакви съвети ще са ни от полза. Благодаря ви предварително.
Активен

sellin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 06, 2018, 19:51:35 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, с мъжа ми искаме да си вземем собствен апартамент или по-евтина къща/вила някъде до морето. Отдавна обмисляме този ход и сме събрали парички, но не знаем от къде да започнем търсенето. Можете ли да ни посъветвате нещо? Да ни препоръчате някакви брокери, фирми, хора, които се занимават с това и познават добре района? Всякакви съвети ще са ни от полза. Благодаря ви предварително.
Здравей! Ние от каквото имаме нужда първо търсим в базар бг.. Разрових се и ти намерих доста имоти около гр.Варна: https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0?q=%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8 , Дано съм била полезна! Успех !  Cool
Активен

"Не се опитвам да приличам на момиче, защото вече не съм. Сега съм жена и това ми харесва.", Шарън Стоун
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1271


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 07, 2018, 14:07:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм работих с една фирма преди време като търсихме апартамент и съм много доволна от тях. Правят всичко възможно, за да е щастлив клиента. На това се дължи и успеха им. Може да разгледаш какви неща предлагат тук http://www.superimoti.bg/prodajba/bulgaria/oblast-varna/varna-imoti/ и след това да се свържеш с тях. Те ще ти помогнат в избора, защото познават пазара много добре. Могат да ти дадат и много съвети при избора на място и тип строителство.
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1330


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 27, 2018, 21:30:06 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се опитам и аз да намеря нещо чрез Суперимоти. Много добре им изглежда сайта, а и доста надежден също.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: