{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 189467 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #570 -: Февруари 03, 2011, 22:02:36 »
Раздели ТемаНагоре

феята орисница бе кака , ти пепеляшка не си ли чела , ако те е мързяло поне не си ли я гледала пффф ма че си и ти начи
Чакайте сега ще се покаже и някое марково яке дето ще е за никвите пет-шестин лева за килограм
Активен

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #571 -: Февруари 03, 2011, 22:48:05 »
Раздели ТемаНагоре

Чекай, че напрау са комлексирах (dew1) (evil2)... почвам да кътам парици , та и аз да мога некой ден да са барна с чепик от 386 лева  (feast7)
Ако имах пари за такива обувки надали щях да се ровичкам в такива сайтове  Cheesy Cheesy да ти пуснем тема да съберем по лев-два и да ти купим хихихихиих нема да не спиш заради тях я  Wink
Оооо, чуудесна идея  (grin3) Сполай ти, Скокле, за добрината  (kiss1)
п.п. Глей, ако има чалъм и за некоя чантичка от 428 лв към чепичките ... ако може де  (letter7)
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #572 -: Февруари 03, 2011, 23:05:37 »
Раздели ТемаНагоре

А ето и поредния уникат на цена от...500 лв!!! :
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=133868

 Shocked
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 23:11:04 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #573 -: Февруари 03, 2011, 23:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък сандалетките ми харесват. Аз за 86 лева бих си ги купила от магазина, ако са ми удобни на извивка и не ми стягат. 86 лева не са много за такива сандали...

и аз подозирам нещо за тройката... Wink)) и въобще целият етикет ми е странен, ама то в Булгаристанските скъпарски магазини и по-големи чудесии могат да се видят, та нищо чудно етикета да си е оригинален, така де, магазинен(не домашен).
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #574 -: Февруари 04, 2011, 12:51:23 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]
И що пък да е на загуба  Roll Eyes В случая долничката е ГОЛЯМА за детето, а не МАЛКА, така, че все пак предстои да се носи. В такъв случай аз казвам, че това са "затворени пари". Аз често " затварям пари", купувам дрешки и обувки за сезон или дори за година напред, понякога и за два  Cheesy Екстра съм, когато установя, че нещо вече им е малко си отварям резервния шкаф и вадя следващото! Cheesy Възприех тази практика, защото доходите ми са непостоянни и немога да разчитам, че, ако вече не съм приготвила децата за лятото, то май или юни месец ще е възможно  Cheesy
[/quote]
 Вече и аз съм започнала така да пазарувам ако нещо ми харесва и мога сега да го купя взимам , че после когато трябва да се купуват дрешки за сезон наведнъж идва тежичко за бюджета а за заделяне и дума не може да става. Не знам само ние ли сме така ама как така  се получава заделим 20 лева примерно  Cheesy и само след дни излиза нещо непридвидено.
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #575 -: Февруари 04, 2011, 12:57:34 »
Раздели ТемаНагоре

И аз пазарувам за напред, мъжът ми се възмущава, че както съм почнала, скоро ще купувам дрешки за 1 клас (а малката няма и годинка  Cheesy Cheesy) Та и при мен "затворени пари" много, но по-добре така, отколкото да се притеснявам дали след месец (когато почвам втора година майчинство на мин. заплата) ще имам възможност да й купя нещо необходимо...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #576 -: Февруари 04, 2011, 14:37:22 »
Раздели ТемаНагоре

И аз пазарувам за напред, мъжът ми се възмущава, че както съм почнала, скоро ще купувам дрешки за 1 клас (а малката няма и годинка  Cheesy Cheesy) Та и при мен "затворени пари" много, но по-добре така, отколкото да се притеснявам дали след месец (когато почвам втора година майчинство на мин. заплата) ще имам възможност да й купя нещо необходимо...
Мдаааааааааа и аз така я карах и се оказа, че за двегодишно дрехи с купища, пък за годинка и половина - не. Малко му висят на Сашко, акето му е като подарено, жилетките с навити ръкави, ама по-добре така Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #577 -: Февруари 04, 2011, 20:31:58 »
Раздели ТемаНагоре

И аз пазарувам за напред, мъжът ми се възмущава, че както съм почнала, скоро ще купувам дрешки за 1 клас (а малката няма и годинка  Cheesy Cheesy) Та и при мен "затворени пари" много, но по-добре така, отколкото да се притеснявам дали след месец (когато почвам втора година майчинство на мин. заплата) ще имам възможност да й купя нещо необходимо...
Мдаааааааааа и аз така я карах и се оказа, че за двегодишно дрехи с купища, пък за годинка и половина - не. Малко му висят на Сашко, акето му е като подарено, жилетките с навити ръкави, ама по-добре така Cheesy
Еми,Сашко има подарено аки (laugh2) стана ми смешно кото прочетох Tongue
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #578 -: Февруари 04, 2011, 22:29:25 »
Раздели ТемаНагоре

И аз пазарувам за напред, мъжът ми се възмущава, че както съм почнала, скоро ще купувам дрешки за 1 клас (а малката няма и годинка  Cheesy Cheesy) Та и при мен "затворени пари" много, но по-добре така, отколкото да се притеснявам дали след месец (когато почвам втора година майчинство на мин. заплата) ще имам възможност да й купя нещо необходимо...
Мдаааааааааа и аз така я карах и се оказа, че за двегодишно дрехи с купища, пък за годинка и половина - не. Малко му висят на Сашко, акето му е като подарено, жилетките с навити ръкави, ама по-добре така Cheesy
Еми,Сашко има подарено аки (laugh2) стана ми смешно кото прочетох Tongue
Кой как се уреди  Cheesy
Ох от бързане и недовиждане  Tongue
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ronialex
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #579 -: Февруари 05, 2011, 11:27:28 »
Раздели ТемаНагоре

Леле!Ама че съм глупава (evil4) Да бях влязла по-рано тука,та да взема акъл от вас как да си напиша етикета на сандалите!Като гледам колко умни и интелигентни дами на куп сте събрали!Ама всъщност,в интерес на истината,как пък два месеца никой не видя обявата за сандалите,а чак като я препубликувах за трети път,ви направи впечатление?!Нищо де,следващия път първо с вас ще се консултирам какъв етикет да сложа,как да го надпиша и каква да е цената!Само пак да дойде феята-орисница и да ми подари още един чифт обувки или пък чантичка!
http://www.iconeshoes.it/collezione.php?cat_id=81  Ето ви линкче като съберете парички от пощенските разходи,да си поръчате по едни скъпи обувчици!
А към "дамата", която се оплаква наляво и надясно,че съм й изпратила "вмирасано" сако имам две въпросчета.Как бе,мила,първо много ти хареса,идеално ти пасна и ти беше точно сакенцето,а два часа по-късно се "вмириса"?И като е "вмирасано",защо не ми го върна?
На финала-една молба към модератори,администратори и тем подобни графолози-бихте ли ми изтрили профила от прекрасния Ви сайт?Достатъчно съм богата,за да си позволя скъпи обувки и дрехи,и нямам нужда да си губя времето за жълти стотинки!А вие дами-дерзайте Kiss
р.р.Ще предам на майка ми,че не ви харесва десена на мокета й и е крайно време да го смени (evil3)
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 13:59:23 от ronialex » Активен
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #580 -: Февруари 05, 2011, 11:59:17 »
Раздели ТемаНагоре


А към "дамата", която се оплаква наляво и надясно,че съм й изпратила "вмирасано" сако имам две въпросчета.Как бе,мила,първо много ти хареса,идеално ти пасна и ти беше точно сакенцето,а два часа по-късно се "вмириса"?И като е "вмирасано",защо не ми го върна?


Аз явно съм "дамата", та затова да разясня. Щото никой не е чул че съм се оплакала наляво надясно май. Нито съм те споменавала госпожо, нито съм се оплаквала, а просто ми беше забавно и разказах смешната история. Не мисля че съм те обиждала по някакъв начин. Якето си беше вмирисано на втора употреба, но е факт, че много ми хареса на снимките и също е факт, че ми беше по размер като го пробвах, затова и така ти написах. След 2 часа обаче ти писах отново да ти споделя колко е вмирисано на препарата от втората употреба, тъй като вече вонята беше непоносима, омириса ми апартамента и се наложи да го съхранявам на терасата докато стане понеделник та да тръгне обратно към теб. Якето го взех за италианско - от Милано, така ме убеждаваше ти- в последствие аз те светнах, че пише на холандски на него и ти след като го получи ЗАЩОТО АЗ СЪМ ТИ ГО ВЪРНАЛА И ИМАМ БЕЛЕЖКАТА ЗА ТОВА,КОЯТО ЩЕ СИ ПАЗЯ ЦЯЛ ЖИВОТ!, ти веднага му вдигна цената с 11лв. Сигурно щото вече се превърна в холандско и в обявата ти. Ами извини ме- но си е смешно. И ако обичаш не смей да лъжеш, че не съм ти го върнала, защото два дена след като ти го изпратих обратно, обявата ти беше препубликувана, което значи че си го получила обратно, как иначе ще го продадеш пак?!!!!

Сега да обясня и друго нещо - "дамата" по-горе ми сподели че се занимавала с внос на дрехи от Италия и Франция, така че и без това не й беше тук мястото - дрехите от втората употреба се внасят главно от Италия и Франция. Така че можеш да идеш в друг сайт и да убеждаваш народа, че в спалнята ти има мухъл и затова дрехите вонят!

Стори ми се доста любезна и интелигентна жена, така че не мога да разбера защо така се излагаш? Не съм те нападала, нито обиждала, не съм откраднала от теб, какво по-точно имаш да делиш с мен, че и въпроси ми задаваш публично?

Само още едно нещо искам да споделя - никак не ви прави чест, според мен, на всички които писахте в обявата на "дамата" такива грозни коментари. Това е ужасно нагло, некоректно и не знам какво да го нарека. Какъв ви е проблема, че жената продава скъпи обувки?! Кому е нужно цялата тая злоба?! Да не би да се опитахте да предпазите някой да си ги купи на висока цена ли? Надали някой щеше да даде толкова пари преди да се поинтересува и разпита за марката и цените, така че просто беше излишна цялата тая ексцесия. А и наистина обувките си седяха отдавна. Пишете си тука във форума, не е проблем - той е за това, но е безкрайно грозно да го правите в обявите на хората!
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #581 -: Февруари 05, 2011, 13:10:06 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже аз споменах за вмирисаното яке, искам да обясня защо не се сдържах. Много добре знам emi_9eni колко го беше харесала и с какво нетърпение очакваше да го получи. После ми писа колко е разочарована, защото якето мирише ужасно на втора употреба. Миризмата наистина е специфична и много неприятна, затова няма как да се сбърка. Аз самата я посъветвах да го върне, въпреки че тя вече го беше решила. Нямаше да споменавам нищо, но обявата със сандалите наистина ме ядоса. Не ме интересува откъде са и колко струват, но това е сайт за ВЗАИМОПОМОЩ, не за търговия! Мислите ли, че някой от посетителите на този сайт има възможност да даде толкова пари за сандали? Дори да има, съм сигурна, че няма да ги купи от тук. Защото първо няма как да ги пробва и огледа, второ не може да бъде сигурен дали и какво ще получи. А и дали тук биха пазарували хора с такива възможности?!


П.П. Не съм пазарувала от въпросната "дама" и Слава Богу. За мен изтриването на профила й означава само едно - една търговка на дрехи втора употреба по-малко в сайта.
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 13:15:32 от black_ice » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #582 -: Февруари 05, 2011, 16:41:30 »
Раздели ТемаНагоре

Хубаво  дава линк Мис " Аз имам пари и съм повече от всички вас взети заедно"  в язвителният си пост, ама първо  149 евро х 1.95583 (този фиксинг не съм си го измислила аз ) = 291,42 лв ! (ако се спазват правилата на сайта 291.42 * 70 % = 203.99 лв) и второ точно пък този модел обувки в линка го няма Smiley Сигурно са от колекция пролет - лято 2015/2016г. Cheesy


ПП Имам щастието да мога да си позволя скъпи италиански  обувки и етикетите им определено не съдържат описание на потници и т.н. на български език и не изглеждат така Smiley
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 16:44:18 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #583 -: Февруари 24, 2011, 14:10:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ама вече немога да се здържа ,как може бе, същите такива маратонки като ето тези, ги копувах преди месец за 8лева нови а тук 14 лв и пощенските даже поема  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Maratonki-stelka-13%2C5sm.%2C-14lv.s+vkl.posht.&product=144569&cat=57
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #584 -: Март 01, 2011, 22:11:52 »
Раздели ТемаНагоре

Momata иска да избие рибата с един удар  Cheesy Cheesy Cheesy обувки за 386лв глей само върху какъв луксозен мокет са снимани хихихихихи
(laugh2) (laugh6) (laugh3)
ееееххх,посмях се от сърце.Не ми се беше случвало отдавна.Благодаря ти
Активен



Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: