{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 190081 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #510 -: Януари 17, 2011, 12:05:34 »
Раздели ТемаНагоре

В интерес на истината, никога не съм пазарувала от чужди сайтове, но днес една приятелка ми каза, че в спортсдирект има бебешки дрешки за 1 лира.Лично на мен нищо не ми хареса, понеже моделите им са прекалено спортни Roll Eyes
Интересно ми каква надценка се слага на тези дрехи на бр, ако се има предвид доставката?Тя ми казва, че е доста изгодно да се пазарува от тези сайтове, но така ли е наистина?Следя обявите за чуждестранни сайтове тук и не ми се вижда толкова скъпо, ако дрешката е чисто нова
Къде видя бебешки по една лира? Онзи ден пуснах поръчка и вярвай тотално съм разгледала разпродажбите нямаше по 1 лира освен 1 тениска и 2 вида шорти.
Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #511 -: Януари 17, 2011, 12:07:16 »
Раздели ТемаНагоре

Може и тез да са били, защото и аз видях същото, може моята приятелка да е гледала по-рано и наистина да е имало нещо, но да се е изчерпало вече
Активен
simzdrav
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #512 -: Януари 17, 2011, 12:32:27 »
Раздели ТемаНагоре

В интерес на истината, никога не съм пазарувала от чужди сайтове, но днес една приятелка ми каза, че в спортсдирект има бебешки дрешки за 1 лира.Лично на мен нищо не ми хареса, понеже моделите им са прекалено спортни Roll Eyes
Интересно ми каква надценка се слага на тези дрехи на бр, ако се има предвид доставката?Тя ми казва, че е доста изгодно да се пазарува от тези сайтове, но така ли е наистина?Следя обявите за чуждестранни сайтове тук и не ми се вижда толкова скъпо, ако дрешката е чисто нова
И аз не съм пазарувала,но четох,че много често има огромни намаления 50-70-90%.И дрешките излизат доста изгодно,а на каква цена се пускат тук!?!

Аз пазарувам от анг. сайтове и наистина много често има големи намаления или кодчета за намаление, но много бързо се свършват номерата и е доста трудно да накупиш повече дрешки. А и има известна  сума и за доставка до БГ. Наистина не се знае човека на каква цена е купил нещото, което продава, но определено тук има доста завишени цени, да не кажа спекулации. Но всеки сам си преценява устройва ли го дадена цена или не. От сайта съм купувала много готини неща на чудесна цена! А в нашите магазини направо ми настръхва косата вече като влизам - специално за детските неща  Shocked

И аз пазарувам от sportsdirect - доставката е 30 паунда, независимо дали поръчваш 1 или 20 неща.
Та затова, предполагам, нещата се продават на различни цени - като разхвърляш тези 30 паунда на бройките, които си поръчал....
Активен

Коректна съм и очаквам същото.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #513 -: Януари 17, 2011, 12:46:51 »
Раздели ТемаНагоре

В интерес на истината, никога не съм пазарувала от чужди сайтове, но днес една приятелка ми каза, че в спортсдирект има бебешки дрешки за 1 лира.Лично на мен нищо не ми хареса, понеже моделите им са прекалено спортни Roll Eyes
Интересно ми каква надценка се слага на тези дрехи на бр, ако се има предвид доставката?Тя ми казва, че е доста изгодно да се пазарува от тези сайтове, но така ли е наистина?Следя обявите за чуждестранни сайтове тук и не ми се вижда толкова скъпо, ако дрешката е чисто нова
И аз не съм пазарувала,но четох,че много често има огромни намаления 50-70-90%.И дрешките излизат доста изгодно,а на каква цена се пускат тук!?!

Аз пазарувам от анг. сайтове и наистина много често има големи намаления или кодчета за намаление, но много бързо се свършват номерата и е доста трудно да накупиш повече дрешки. А и има известна  сума и за доставка до БГ. Наистина не се знае човека на каква цена е купил нещото, което продава, но определено тук има доста завишени цени, да не кажа спекулации. Но всеки сам си преценява устройва ли го дадена цена или не. От сайта съм купувала много готини неща на чудесна цена! А в нашите магазини направо ми настръхва косата вече като влизам - специално за детските неща  Shocked

И аз пазарувам от sportsdirect - доставката е 30 паунда, независимо дали поръчваш 1 или 20 неща.
Та затова, предполагам, нещата се продават на различни цени - като разхвърляш тези 30 паунда на бройките, които си поръчал....
всеки пазари от директа с общи поръчки. толкова много станаха хората ,който взимат 10%  от поръчката и ти идва евтино. вчера гледах точно едни маратонки на мъжа за 25лв с доставката,а в съседите бяха пуснати за 50. разликата е голяма доста. така е и с турските реплики на анцузи. продават се на почти същите като оригиналните в директа
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #514 -: Януари 18, 2011, 12:53:59 »
Раздели ТемаНагоре

Не всеки пазарува с общи поръчки. Те допълнително оскъпяват за куриер в страната и не ти излизат 10%, а повече.
Цените в сайта не са толкова ниски, колкото изглеждат на страничния наблюдател, точно защото няма номера и отделно имаш грижи и разход по доставката - било собствена, чрез посредник или чрез обща поръчка
Да, има хубави неща, на цени значително по-ниски от тези в нашите магазини, но не е кат за без пари (или за по 1 лира) както го изкарвате  (not6)
Същевременно реално съществува риска да не ти стане нещото или да ти изпратят различен номер (или дори 2 обувки с различен номер от 1 чифт Huh?)
Ако е за 1 лира майната му, но за 20 или 30? Разправии, връщане...
Абе на комшията тревата все е по-зелена.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #515 -: Януари 18, 2011, 17:17:48 »
Раздели ТемаНагоре

Не всеки пазарува с общи поръчки. Те допълнително оскъпяват за куриер в страната и не ти излизат 10%, а повече.
Цените в сайта не са толкова ниски, колкото изглеждат на страничния наблюдател, точно защото няма номера и отделно имаш грижи и разход по доставката - било собствена, чрез посредник или чрез обща поръчка
Да, има хубави неща, на цени значително по-ниски от тези в нашите магазини, но не е кат за без пари (или за по 1 лира) както го изкарвате  (not6)
Същевременно реално съществува риска да не ти стане нещото или да ти изпратят различен номер (или дори 2 обувки с различен номер от 1 чифт Huh?)
Ако е за 1 лира майната му, но за 20 или 30? Разправии, връщане...
Абе на комшията тревата все е по-зелена.


Това щях да напиша и аз  WinkНаправих за първи път поръчка от този сайт, като поръчах мъжки маратонки и долнище. За тези две неща си пратих 4 лири доставка до англ. адрес и още 13лв за посредника, който ми ги докара. Маратонките се оказаха малки за мъжа ми и сега ако ги пусна с 10лева по скъхи отколкото са в сайта веднага ще се намери някой да ми сложи обявата акто некоректна. А реално не се плаща само цената, а и доставката, но никой не го мисли това  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #516 -: Януари 18, 2011, 17:22:45 »
Раздели ТемаНагоре

Не всеки пазарува с общи поръчки. Те допълнително оскъпяват за куриер в страната и не ти излизат 10%, а повече.
Цените в сайта не са толкова ниски, колкото изглеждат на страничния наблюдател, точно защото няма номера и отделно имаш грижи и разход по доставката - било собствена, чрез посредник или чрез обща поръчка
Да, има хубави неща, на цени значително по-ниски от тези в нашите магазини, но не е кат за без пари (или за по 1 лира) както го изкарвате  (not6)
Същевременно реално съществува риска да не ти стане нещото или да ти изпратят различен номер (или дори 2 обувки с различен номер от 1 чифт Huh?)
Ако е за 1 лира майната му, но за 20 или 30? Разправии, връщане...
Абе на комшията тревата все е по-зелена.


Това щях да напиша и аз  WinkНаправих за първи път поръчка от този сайт, като поръчах мъжки маратонки и долнище. За тези две неща си пратих 4 лири доставка до англ. адрес и още 13лв за посредника, който ми ги докара. Маратонките се оказаха малки за мъжа ми и сега ако ги пусна с 10лева по скъхи отколкото са в сайта веднага ще се намери някой да ми сложи обявата акто некоректна. А реално не се плаща само цената, а и доставката, но никой не го мисли това  Wink
Как си се прекарала !!!!!! ВЕче всеки взима 1 на 10 паунда за доставаката.
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #517 -: Януари 18, 2011, 19:37:26 »
Раздели ТемаНагоре

и как разбра на каква стойност й е била поръчката на Elita?!  Lips Sealed
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 19:39:26 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #518 -: Януари 18, 2011, 21:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

А доставката до БГ кой я поема?Нали все пак има доставка. Взимат 10% комисионна, но без доставката, нали. А и от града от който съм аз няма такива общи поръчки и при всички положения ще ми пратят нещата с куриер, тъй че същото излиза  Wink
Идеята ми беше че цената която купувача плаща не е само тази, която е обявена в сайта, а много често има и доставка и такса обработка и други такси  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #519 -: Януари 18, 2011, 22:25:01 »
Раздели ТемаНагоре

В тия 10% си влиза доставката до БГ ,а вече ако не е от твоя град си плащаш пощенските в зависимост на нещата които си поръчал ,аз поне често поръчвам по този начин с обща поръчка и е много по евтино отколкото сам да си поръчаш няколко неща  Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #520 -: Януари 19, 2011, 10:00:48 »
Раздели ТемаНагоре

Обикновено не продавам носени неща или ако са носени, то не трябва да имат забележки! Ако са носени гледам да не надвишават 10лв, става въпрос за блузки, потничета, обувки, дънки.
На новичките винаги наполовин цена от тази на която съм ги взела аз, ако съм купила маратонки за 70 лв, тук ги пускам на 35 лв, защото ми е ясно, че на 70 лв никой няма да ми ги купи първо и второ мразя пазарлъци, а ако са пуснати на 70 лв такива няма да липсват.

О, Бионик, не дей така Smiley
И за 35 ше се намери някой да се пазари за 25 например  Cheesy
Това ни е в кръвта явно Smiley
С противоречиви чувства съм по отношение на решението. Окей, хубаво е да се контролират по някакъв начин цените, но чак пък да се смята за търговия! Като все пак всички знаем какво е търговия ... А и наистина, кякто е казала "Не съм" всеки сам преценява. За твоя сметка си е ако искаш майка си и баща си за нещо. Просто няма да се купи!
А който купува да се информира предварително и по-подробно как върви "стоката" и да си прецени дали ще му излезе на сметка.
Но чак пък да се смята за търговия ...

Не е редно в страна със свободна търговия да се определят максимални цени, но то е ясно, че цената се определя на база закупуване и състояние, принципно се вижда, че е нормално цените да са на половина на тези в магазините ...разбира се в зависимост от населеното място.
Когато дадена стока се подминава от потребителите и никой не желае да даде исканата цена........то с течение на времето продавалката сама смъква цената, така,че това не е проблем......ще почакаш за стоката малко и ще се намали цената, сами ще се коригират......то е ясно....
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 10:02:58 от kkk » Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #521 -: Януари 20, 2011, 09:17:52 »
Раздели ТемаНагоре

подариха ни  едни сандали/обувки на Мадъркеър, но не знам колко вървят като цена в магазините им, обувките са чисто нови, изобщо не са носени, но са без кутия, кажете колко струват, за да знам, ако лятото са ни малки на каква цена да ги продам и да й купя др, по мярка или нещо друго.То е ясно, че за 10 лева-т.е. за без пари, няма да ги пусна, нито пък ще ги разменя.Това го пиша, защото употребявани неща се продават на тази цена, а тук става въпрос за чисто нови.Някоя мама пазарувала ли е там, за да ми каже някакви ориентировъчни цени на обувките, мерси

<a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2466/200276821915437029101295508070sXuWA6iLkWgiGfuXi8Gn.JPG">photo_1</a>
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 09:23:04 от gitadam » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #522 -: Януари 20, 2011, 09:22:58 »
Раздели ТемаНагоре

Миналото лято ни подариха едни сандали/обувки на Мадъркеър, но не знам колко вървят като цена в магазините им, обувките са чисто нови, изобщо не са носени, но са без кутия, кажете колко струват, за да знам, ако лятото са ни малки на каква цена да ги продам и да й купя др, по мярка или нещо друго.То е ясно, че за 10 лева-т.е. за без пари, няма да ги пусна, нито пък ще ги разменя.Това го пиша, защото употребявани неща се продават на тази цена, а тук става въпрос за чисто нови.Някоя мама пазарувала ли е там, за да ми каже някакви ориентировъчни цени на обувките, мерси
Защо не питаш Google ? Пишеш марката, пишеш цена и действаш Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #523 -: Януари 20, 2011, 09:41:39 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих сайта им, но точно такъв модел няма
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #524 -: Януари 20, 2011, 09:43:22 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих сайта им, но точно такъв модел няма
Не рови в сайта им, а по онлайн магазини Smiley Ако не намериш същият модел виж подобен ( ще искам % накрая  Cheesy)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: