{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 189922 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #480 -: Януари 14, 2011, 08:36:17 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки си има различен критерий за оценка на артикулите, но някои дрехи, които хората продават тук от порядъка на 3-4-5 лева цени аз направо ги подарявам, защото все пак са носени и така съм преценила
Дрехи тук от секънд хенд не съм пускала за продажба, тук съм пускала само неща подарявани на нас или купувани от бебешки магазини.
А колкото до секънд хендовете, веднага мога да разбера дали дадена дреха е от там или не, просто има един магазин до нас и се ровя там за дрешки за вкъщи, ами онзи ден купих блуза и панталон на детето за 3-50, а тук можеш да попаднеш на абсолютно същото за 10 лева да речем.Аз затова не обичам много да пазарувам тук, да не би да получа такава дрешка, защо да я купувам от тук да речем за 5-6 лева и допълнително да давам за пощенски, като мога да си я взема за 2.Отделно за нас трудно се намират размери и предпочитам да премеря дрехата върху детето на живо, също така и да я огледам, впрочем аз не купувам изобщо бебешки дрехи за нея, а такива размер от порядъка 104-110-120.Там наистина могат да се намерят хубави и чисто нови неща при цена 20 лева на кг.Нови неща от магазина за бебето купувам главно за разходки и за излизане навън

<a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1783/8631510155575919661294577057PBlZ7qtL6CcndVAM6C86.JPG">photo_2</a>


ето тази блузка тук, ама преспокойно мога да й искам да речем 5-6-7 лв лева, кой би предположил, че струва 1.50 лв??Купила съм я чисто нова от секънд хенд с етикет, който махнах, ама това остава на съвестта на продавача
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 09:08:29 от gitadam » Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #481 -: Януари 14, 2011, 10:26:04 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля и аз имам придобивка от втората употреба Wink и то благодарение на вас.Понеже досега н бях влизала в такьв магазин. Ето я и нея.Яка от естествен косьм за яке Tongue НОВА
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #482 -: Януари 14, 2011, 10:36:52 »
Раздели ТемаНагоре

Да ти е честита Smiley)

Аз винаги съм мисллила негативно за тоя тип магазини ,но откакто пазаря от тук и комшийския сайт се оказа че е едно и също дали от тук или 2ра употреба .
Не съм влизала досега в такива магазини ,но няма да пропусна при първа възможност .
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #483 -: Януари 14, 2011, 18:14:36 »
Раздели ТемаНагоре

Според вас, ако съм съгласна на размяна мога ли да напиша какви изисквания имам затова?на мен все ми се предлагат по-захабени дрешки от моите-това личи по опакото на яката, по ръкавите,затова съм посочила, че искам за размяна само марки като джъмбо, бг фирми, брийз гърлс, така вероятността да ми "пробутат" някаква дреха от секънда се свежда до минимума.

това го пиша, защото в темата, когато търсих блузки момичетата ми предлагаха такива примерно двете за 11-12 лева, не заради друго
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 18:39:47 от gitadam » Активен
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #484 -: Януари 14, 2011, 18:29:17 »
Раздели ТемаНагоре

Можеш естествено!Все пак ти си избираш!!! Wink
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #485 -: Януари 14, 2011, 22:57:19 »
Раздели ТемаНагоре

 gitadam, ако ти попаднат  дрехите на моите деца от секънхенда само можеш за въздишаш от завист.  Wink
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #486 -: Януари 14, 2011, 23:10:04 »
Раздели ТемаНагоре

Самата анджелина го каза - "Отново се разрових тук и отново ми се набиха две неща- много дрехи от секънхендовете и цени като в магазина", тъй че оставам без коментар Cheesy
Активен
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #487 -: Януари 15, 2011, 20:53:51 »
Раздели ТемаНагоре

То това не е много за тук, но да попитам защо всички са луднали по тези маркови бебешки маратонки-адидас, пума и пр.Няма ли да ви е яд, ако детето ги изгуби, аз лично не бих купила на бебе толкова скъпи маратонки, макар и от такъв сайт, защото няколко пъти ми прави този номер и си хвърля обувките на улицата без да усетим,днес например си хвърли една от маратонките, но ние се усетихме чак в къщи и по-тъмно, но хубаво че я намерихме и има свестни хора, които не са я хвърлили в някой казан за боклук CheesyЗатова съм се зарекла никакви маркови маратонки няма да купувам, че да им треперя да не се изгубят.
« Последна редакция: Януари 15, 2011, 21:02:12 от gitadam » Активен
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #488 -: Януари 15, 2011, 21:06:21 »
Раздели ТемаНагоре

То това не е много за тук, но да попитам защо всички са луднали по тези маркови бебешки маратонки-адидас, пума и пр.Няма ли да ви е яд, ако детето ги изгуби, аз лично не бих купила на бебе толкова скъпи маратонки, макар и от такъв сайт, защото няколко пъти ми прави този номер и си хвърля обувките на улицата без да усетим,днес например си хвърли една от маратонките, но ние се усетихме чак в къщи и по-тъмно, но хубаво че я намерихме и има свестни хора, които не са я хвърлили в някой казан за боклук CheesyЗатова съм се зарекла никакви маркови маратонки няма да купувам, че да им треперя да не се изгубят.
То за загубването няма гаранция и при големите деца.  Cheesy Особено когато ходят на у-ще, тренировки и т.н  Undecided
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #489 -: Януари 16, 2011, 12:28:49 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля и аз имам придобивка от втората употреба Wink и то благодарение на вас.Понеже досега н бях влизала в такьв магазин. Ето я и нея.Яка от естествен косьм за яке Tongue НОВА


Ами виждате ли, че има и добри страни да се направи тука категория за 2ра употреба. Който си е съвестен ще си слага дрехите закупени от секънда, в тази категория, а останалите си ги има и сега. Аз дадох предложение преди месеци, но още никой нищо не е казал от модераторите. Така няма да има да се чудят хората как ги определят цените, защото ако сега нещо е обявено за 3 лв, никой не го иска, но ако знае защо точно е 3 лв - тоест е купено евтино, мисля че ще гледат по-различно на нещата.
Преди няколко години много обикалях по такива магазини. Могат да се намерят наистина много качествени неща, които в някои случаи са по-скъпи от обикновен магазин, но пък си заслужават 100 пъти повече. И сега не смея да пусна нито една дрешка от тях тук, нищо че някои не ми стават, а пък не искам и да ги хвърлям, защото са си качествени. Така си заемат място
На мен ще ми е много интересно да разгледам на други момичета находките от такива магазини, щото сред боклуците има такива съкровища  Cheesy Ама мнооооого ровене трябва, от няколко години вече нямам толкова време и не съм стъпвала....
Може и тема да си направим всеки да се хвали с придобивка от секънд хенд Smiley

Забравих да добавя, че на моя мъж съм купила вече поне 6 ризи от един магазин, който се води 2ра употреба, но по-скоро е нещо като аутлет. Проверям от време на време, какво ново са докарали. Всичките ризки бяха чисто нови, с цял куп етикето по тях. Много качествени, марки които не съм виждала в БГ, но една дреха знаете как си личи, когато наистина е качествена. Цените им не бяха повече от 8лв. Къде ще си купи вашият мъж стилна, гъзарска, качествена риза от друг магазин, за по-малко от 50лв??

П.С. Пак забравих да добавя - той идея си няма от какъв магазин съм му ги купила.... Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 12:36:13 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #490 -: Януари 16, 2011, 14:52:31 »
Раздели ТемаНагоре

Самата анджелина го каза - "Отново се разрових тук и отново ми се набиха две неща- много дрехи от секънхендовете и цени като в магазина", тъй че оставам без коментар Cheesy

Остани си. Аз си пазарувам от там за децата, тук ви се дивя на петорните цени за секънхенд дрехоля, които давате и искате, и за това че, марки, които ги няма във ВУ тук се продават като на магазинни цени.
На всичкото отгоре и продавате бая боклуци изровени там. Аз поне си подбирам.  Wink
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #491 -: Януари 16, 2011, 15:19:57 »
Раздели ТемаНагоре

Аз това на Анджелина го казах в кръга на шегата разбира се, аз много добре знам че могат да се намерят чисто нови неща на цени по 2-3 лева, дори много по-хубави от нещата, които се пускат тук.Купих на детето една зимна шапка с етикет за 1.50 лв, нека Анджи да не го приема като обида това, защото и аз купувам някои неща за малката от там.Купувам, защото днес ходих в штъркела и се хванах за главата, имаше много хубави ватирани блузи на Кимекс по 10 лв, но не и в размер, който ще стане на моето дете.Вече не знам откъде да купувам и за каква възраст, защото тук като гледам дори размер 98 - 104 трудно би й станал.Издирвам по-широчки дрешки, че е доста едра горе, но в нормалните бебешки магазини такива не намирам и продавачките се хващат за главата като им кажа, че всъщност става въпрос за едногодишно

Аз от секънда никога не съм продавала тук и никога не бих го сторила.
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 15:24:12 от gitadam » Активен
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #492 -: Януари 16, 2011, 15:27:17 »
Раздели ТемаНагоре

О, Гити, ти не си продавала, аз също не бих си позволила, а и то си личи /поне аз си имам съмненията, не мога да кажа на 100%/, но като видиш километър обяви от всякакъв калибър и продавач, който година вече не свърши бебешките си дрехи....Но всеки с глава на раменете.
А ако се създаде раздел "Дрехи от ВУ", дали някой ще си публикува там обявите?  Smiley
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #493 -: Януари 16, 2011, 15:32:00 »
Раздели ТемаНагоре

Естествено, че никой няма да си признае това, Анджи.И на мен вече бебешките дрехи ми свършиха, всичко, което имах днес замина при приятелка, която ще ражда всеки момент и просто няма какво вече да предлагам тук.Всичко отиде при нея и гардероба на малката е като пресушен, да, имам няколко зимни дрешки купувани от там признавам, но тях както казах ще ги подаря
Активен
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #494 -: Януари 16, 2011, 15:54:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз това на Анджелина го казах в кръга на шегата разбира се, аз много добре знам че могат да се намерят чисто нови неща на цени по 2-3 лева, дори много по-хубави от нещата, които се пускат тук.Купих на детето една зимна шапка с етикет за 1.50 лв, нека Анджи да не го приема като обида това, защото и аз купувам някои неща за малката от там.Купувам, защото днес ходих в штъркела и се хванах за главата, имаше много хубави ватирани блузи на Кимекс по 10 лв, но не и в размер, който ще стане на моето дете.Вече не знам откъде да купувам и за каква възраст, защото тук като гледам дори размер 98 - 104 трудно би й станал.Издирвам по-широчки дрешки, че е доста едра горе, но в нормалните бебешки магазини такива не намирам и продавачките се хващат за главата като им кажа, че всъщност става въпрос за едногодишно

Аз от секънда никога не съм продавала тук и никога не бих го сторила.
Cheesy
и аз така-на 4,6 е госпожицата, а търся р-р 116
просто вече почти не пазарувам от БГ-има си сайтове и там има категории за по-пухкави деца и като модели на панталоните и на блузките
иначе гледам и материите да са памук и ликра примерно за да не са ни много опнати Cheesy
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: