{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 182324 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #360 -: Декември 18, 2010, 22:07:27 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=13884&cat=99

Мисля,че питах някъде,нищо лично,абсолютно,но това реално ли е ?

Наистина ли е от котки!?!?  Lips Sealed Undecided
Да, майка ми имаше преди 10 години такова. Sad
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Декември 18, 2010, 22:39:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ми то и това е от време оно, а като гледам, и другите обяви на потребителката са ...уникални !  Tongue (нищо лично  Wink )
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #362 -: Декември 18, 2010, 22:44:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ми то и това е от време оно, а като гледам, и другите обяви на потребителката са ...уникални !  Tongue (нищо лично  Wink )
Както и да е съхранявано, няма начин 10-15 год. палто от естествена кожа с косъм да става за носене.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #363 -: Декември 18, 2010, 22:50:33 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам, нямам такова, но по спомени верно бяха бая тежички...
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #364 -: Декември 18, 2010, 23:20:15 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам, нямам такова, но по спомени верно бяха бая тежички...
Не ми се мисли колко котета са убили, за да го направят това палто.
Активен

Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #365 -: Декември 19, 2010, 01:01:34 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам, нямам такова, но по спомени верно бяха бая тежички...
Не ми се мисли колко котета са убили, за да го направят това палто.
Това е кощунство!!!! (dew3)
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
silvana sladurana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 202


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #366 -: Декември 19, 2010, 01:25:51 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=13884&cat=99      
Нищо лично(да не ми се сърди дамата): НО малко история: Такова палто имах около 1991 или 1992г(доброто старо време ,когато затваряха корекомите).Та тези палта ги купувахме от там и с тях вървяха и едни упътвания как се съхраняват и т.н..Пиша по повод на това ,че и при съвсем стриктно спазване на условията за съхранение едва ли след толкова години ще става за носене-и за тази цена?? Друг е въпроса,че от около 2000год вече тези модели не са актуални.Но всеки си преценява за себе си (не съм капацитет"диктуващ модата",но си сверявам часовника от време на време).
Нищо лично-изказвам мнение Wink   



/Да,имах няколко палта(зайци,норки,котки,лисици и какво ли още...,НО отдавна са раздадени на приятелки/ Wink
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 13:27:03 от silvana sladurana » Активен

Стоки неотговарящи на описанието-връщам без излишни обяснения
Боклуци не приемам -имам си достатъчно.
Точна и коректна съм -очаквам същото
 Ще отсъствам от 29.08. до31.08.2011г
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=74843&ppaction=readfeed
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #367 -: Декември 19, 2010, 02:23:34 »
Раздели ТемаНагоре

    Силвеее, не лъжи, не може да нямаш и сега някое (ще ти преджобя дрешника сл. път, ако наследникът не ме изпревари  Tongue ). Друг е въросът, че с твоя гардероб едва ли им знаеш и ти бройката.  Wink
    А на тая дама обявите ги знам още от продавалника - имаше ръждясало ножче, някакви печки и котлони от Балканската война, стари вестници и др. антики.  Tongue
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
емма
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #368 -: Декември 19, 2010, 09:18:57 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де момичета,не ви ли прави впечатление,че се продават носени дрехи доста скъпо  Roll Eyes Huh? Дъщеря ми тръгва на градина и мислих,че от тук ще купя нещо по изгодно ,но не би!!Търся долнички,които са най -удобни за в градината и пижамка.Ами тук носени панталончета по евтини от 9-10лв не намерих.За пижамките същото полужение.Разходих се до квартално магазинче и там цените бяха следните-страхотни панталончета(трико-ватирани,тънички)цена-от 8лв до 14лв.Пижамките бяха по 11-14лв.Ами купих си от магазина..Все по рядко попадам тук на нещо качественно и на добра цена.Имам чувството ,че всеки го е ударил на печалбарство  Huh?
Активен

над 15лв предварително плащане
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #369 -: Декември 19, 2010, 09:33:58 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де момичета,не ви ли прави впечатление,че се продават носени дрехи доста скъпо  Roll Eyes Huh? Дъщеря ми тръгва на градина и мислих,че от тук ще купя нещо по изгодно ,но не би!!Търся долнички,които са най -удобни за в градината и пижамка.Ами тук носени панталончета по евтини от 9-10лв не намерих.За пижамките същото полужение.Разходих се до квартално магазинче и там цените бяха следните-страхотни панталончета(трико-ватирани,тънички)цена-от 8лв до 14лв.Пижамките бяха по 11-14лв.Ами купих си от магазина..Все по рядко попадам тук на нещо качественно и на добра цена.Имам чувството ,че всеки го е ударил на печалбарство  Huh?
Съгласна съм с теб,специално за долничките,но има и по-евтини тук/и при мен/.Аз търсех за големия ми син долнички-анцуг,за физическо в училище.В Бургас имаме чисто нови от 7 лв нагоре,тук си видяла какво чудо са.За ватираните дънки и джинси нямам думи.В Бургас най-евтини-по 8-10 лв,тук..познайте.Ми сложете си и пощенските и става ужас.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #370 -: Декември 19, 2010, 16:50:34 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley Това са сайтове за начесване на крастата от пазар, а не за изгодно пазаруване.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #371 -: Декември 19, 2010, 16:57:01 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley Това са сайтове за начесване на крастата от пазар, а не за изгодно пазаруване.
Начесване на крастата?А изразява ли се в изхарчена сума???Аз мисля,че не!Така,че можеш да я начешеш и с 3 лв и с 300 лв.Обаче не е начесване,а тарикатщина да продаваш нещо за 10 лв,а то да струва 5 лв.И идиотщина да го купиш...
Не дай си боже да си в безизходица и да се надяваш на изгодна покупка от тук.А този сайт е по-скоро за взаимна помощ,изразяваща се в пазаруване на стоки,на изгодна цена.Аз поне за това го използвам.Не си начесвам крастата,а се опитвам да си облека децата изгодно.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #372 -: Декември 19, 2010, 16:59:28 »
Раздели ТемаНагоре

Smiley Това са сайтове за начесване на крастата от пазар, а не за изгодно пазаруване.
За това е сайта и по-точно трябва да е ,защото някой наистина ги избива на печелбарство...
Smiley Това са сайтове за начесване на крастата от пазар, а не за изгодно пазаруване.
Начесване на крастата?А изразява ли се в изхарчена сума???Аз мисля,че не!Така,че можеш да я начешеш и с 3 лв и с 300 лв.Обаче не е начесване,а тарикатщина да продаваш нещо за 10 лв,а то да струва 5 лв.И идиотщина да го купиш...
Не дай си боже да си в безизходица и да се надяваш на изгодна покупка от тук.А този сайт е по-скоро за взаимна помощ,изразяваща се в пазаруване на стоки,на изгодна цена.Аз поне за това го използвам.Не си начесвам крастата,а се опитвам да си облека децата изгодно.
Именно.За това има и опция размяна ,за да можем да си помагаме.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #373 -: Декември 19, 2010, 17:55:34 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, тогава какъв е смисълът да си купя панталон например, който тук струва 10 лв., нов е 15, а във втората употреба е 5?
Тук всеки пазарува с презумпцията да продаде хм...ще го нарека изгодно и да купи на далавера.
Защо си продавате, за Бога, смрадливите, разчанчени от носене обувки, а не ги оставите до кофите за боклук?
Защо си продавате палтата от котки от 1981-ва? Или дрехите носени от вашето, на съседката и на сестрата на съседката ви деца?
Или най-голямата наглост, защо продавате дрехи от вторите употреби. Баси 20 страници с обяви от най-различен калибър, или все вносни обувки, и тази и по-миналата година все не й се свършиха обувките за прохождане.....

Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #374 -: Декември 19, 2010, 18:00:48 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, тогава какъв е смисълът да си купя панталон например, който тук струва 10 лв., нов е 15, а във втората употреба е 5?
Тук всеки пазарува с презумпцията да продаде хм...ще го нарека изгодно и да купи на далавера.
Защо си продавате, за Бога, смрадливите, разчанчени от носене обувки, а не ги оставите до кофите за боклук?
Защо си продавате палтата от котки от 1981-ва? Или дрехите носени от вашето, на съседката и на сестрата на съседката ви деца?
Или най-голямата наглост, защо продавате дрехи от вторите употреби. Баси 20 страници с обяви от най-различен калибър, или все вносни обувки, и тази и по-миналата година все не й се свършиха обувките за прохождане.....


И аз това питам,де!Какъв е смисълът?
Обаче това котешко палто,даже мен ме хвана за сърцето!!!А аз не съм "мека душа"!Ужас!!!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: