{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 172461 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lubomir4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Юли 19, 2010, 16:16:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, днес се регистрирах тук! Радвам се че сайта съществува, харсва ми! И ще се възползвам занапред от опциите  които предлага! Имам  въпрос-защо ме мога да публикувам обява??? Правя всичко както е редно, дори видеото изгладах и смятам че всико което правя е ОК, но когато очаквам да съм публикувала обявата и да я разгледам-ме връща отначало-пак да избирам категория и за започвам наново обявата?Huh? Моля за пояснение!!!И благодаря предварително!!
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #61 -: Юли 19, 2010, 16:28:38 »
Раздели ТемаНагоре

големината на снимките е най вероятния проблем трябва да са под 2 MB
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
lubomir4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Юли 19, 2010, 16:45:15 »
Раздели ТемаНагоре

Вероятно, защото обърках снимките и качих обявата........ но с грешната снимка! НЕ УСПЯХ В КРАЙНА СМЕТКА ДА КАЧА СНИМКАТА, поне пробвах изтриването! Много Ви благодаря, бяхте изключително бърза с отговора!Дали има възможност това да се промени занапред??? Всичко хубаво от мен! Прохладна вечер желая на Вас и всички потребители!!!! Smiley
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #63 -: Юли 19, 2010, 17:11:58 »
Раздели ТемаНагоре

мисля че за сега ще останат така ,защото иначе щяло да се намали бързината на сайта ,което никой не желае  ;D или по спомени това беше причината ако не е шефа ще ме поправи  ;D
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Casandra
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 526


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Юли 20, 2010, 12:12:40 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалявам, ако някъде е обяснено, но аз не срещнах - въпроса ми е, защо като вляза в някоя обява отдолу не виждам поле за запис, защо не ми излиза (естествено като съм се логнала) мерси  Smiley
Активен

1.Изключително коректна съм и очаквам същото
2.Изпращам при вземане на пощенския запис
3.Изчаквам записалите се 6 часа
4.Не приемам връщане на дреха ако не стане, гледайте и мерете добре

Оценките ми http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=79724&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #65 -: Юли 20, 2010, 12:13:40 »
Раздели ТемаНагоре

Полето за запис е най най отдолу , след банерите рекламните , виж пак и ако го няма пиши
Активен

Casandra
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 526


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Юли 20, 2010, 12:41:31 »
Раздели ТемаНагоре

да да видях го, мерси много  Wink
Активен

1.Изключително коректна съм и очаквам същото
2.Изпращам при вземане на пощенския запис
3.Изчаквам записалите се 6 часа
4.Не приемам връщане на дреха ако не стане, гледайте и мерете добре

Оценките ми http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=79724&ppaction=readfeed
mimmss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


skype: mims_prodavalnik

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Юли 20, 2010, 21:51:47 »
Раздели ТемаНагоре

И тук имам питане, само моля да ме извините ако това не е точното място..

Позволено ли е да публикувам обява за кафе автомат? Но не домашна кафе-машина, а от тези големите, които ги слагат по спирките и разни учреждения... Дано ме разбрахте...  ;D Лична е, просто няма кой да се занимава вечес това...
Активен

Оценките ми - ЦЪК
Изпращам и получавам само като МПП
Не плащам боклуци!
Често искам за проба, плащам си пощенските
Ходя в пощата веднъж седмично, нямам възможност за повече
Не се записвам "за спорта", но не винаги мога да пиша веднага на ЛС.
НЕ ИЗПРАЩАМ ПАРИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #68 -: Юли 20, 2010, 21:52:33 »
Раздели ТемаНагоре

И тук имам питане, само моля да ме извините ако това не е точното място..

Позволено ли е да публикувам обява за кафе автомат? Но не домашна кафе-машина, а от тези големите, които ги слагат по спирките и разни учреждения... Дано ме разбрахте...  ;D Лична е, просто няма кой да се занимава вечес това...

У вас ли си го имате ? Smiley
Активен

mimmss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


skype: mims_prodavalnik

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Юли 20, 2010, 21:53:19 »
Раздели ТемаНагоре

И тук имам питане, само моля да ме извините ако това не е точното място..

Позволено ли е да публикувам обява за кафе автомат? Но не домашна кафе-машина, а от тези големите, които ги слагат по спирките и разни учреждения... Дано ме разбрахте...  ;D Лична е, просто няма кой да се занимава вечес това...

У вас ли си го имате ? Smiley
В момента не е в нас, а в една фирма... но скоро ще се прибере  Cheesy
Активен

Оценките ми - ЦЪК
Изпращам и получавам само като МПП
Не плащам боклуци!
Често искам за проба, плащам си пощенските
Ходя в пощата веднъж седмично, нямам възможност за повече
Не се записвам "за спорта", но не винаги мога да пиша веднага на ЛС.
НЕ ИЗПРАЩАМ ПАРИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
redmontale
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Юли 22, 2010, 05:49:11 »
Раздели ТемаНагоре

По повод на НЕпобутването на обявите:
Разгледах секцията "Промоции". И какво ми говори на мен това, а вярвам и на други? Всеки ще си пусне по една тема "Разгледайте ми обявите" и каква яснота би се внесла по този начин? Хората публикуват обяви за разнородни стоки и аз примерно, за да попадна на нещо, което ме интересува и е с намалена цена или пък има някакво важно уточнение трябва да преровя един куп теми с по 10-20 обяви. Затормозяващо и непрактично. Няма обособени категории и на практика в този раздел е така направено, че все едно и също ще е, ако се хвана и започна да разглеждам обявите на всеки един потребител, където и да е, не непременно в тази секция. Дано се разбра какво искам да кажа - т.е. с две прости думи - излишно е и объркващо. И с това ще се злоупотреби - всеки ще си напуска "вижте каква далавера" и нито е възможно, нито е интересно да четеш хаотично намятани теми, в които става въпрос за всичко и за нищо конкретно.
Ако се побутват разумно обявите (под "разумно" имам предвид: промяна на цената; важно уточнение относно стоката, което е пропуснато при публикуването; отговор на въпрос, зададен от някой заинтересован, който може да подпомогне в избора и други интересуващи се и т.н. и обявата излиза на по-предна позиция, това вярвам много ще улесни доста хора. А некоректните побутвания лесно "бият на очи" (усмивчици, емотикончета, фрази от типа "никой ли не иска това прекрасно нещо" и сигурно още по-лесно могат да бъдат "санкционирани".
Помислете, моля, върху това. Според мен следенето от модераторския екип на тези неща ще е също толкова ангажиращо, колкото и следенето дали коректно един път в седмицата някой препубликува съществуваща обява или злоупотребява и препубликува повече. Защото тарикати винаги ще има, въпреки добрите намерения на голяма част от хората.
Благодаря, че изчетохте пространните ми размисли  Smiley
С най-добри чувства.
Активен

1. Пощенските са за сметка на купувача.
2. Моля, плащайте си пощенските, освен ако в обявата не е отразено 0.00лв или не сме се уговорили на лс за друго.
3. Не пазя ред, продавам на този, който ми пише на лс с адрес.
4. Изпращам като препоръчан малък пакет.
5. Коректна съм и очаквам същото.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #71 -: Юли 22, 2010, 06:28:55 »
Раздели ТемаНагоре

По повод на НЕпобутването на обявите:
Разгледах секцията "Промоции". И какво ми говори на мен това, а вярвам и на други? Всеки ще си пусне по една тема "Разгледайте ми обявите" и каква яснота би се внесла по този начин? Хората публикуват обяви за разнородни стоки и аз примерно, за да попадна на нещо, което ме интересува и е с намалена цена или пък има някакво важно уточнение трябва да преровя един куп теми с по 10-20 обяви. Затормозяващо и непрактично. Няма обособени категории и на практика в този раздел е така направено, че все едно и също ще е, ако се хвана и започна да разглеждам обявите на всеки един потребител, където и да е, не непременно в тази секция. Дано се разбра какво искам да кажа - т.е. с две прости думи - излишно е и объркващо. И с това ще се злоупотреби - всеки ще си напуска "вижте каква далавера" и нито е възможно, нито е интересно да четеш хаотично намятани теми, в които става въпрос за всичко и за нищо конкретно.
Ако се побутват разумно обявите (под "разумно" имам предвид: промяна на цената; важно уточнение относно стоката, което е пропуснато при публикуването; отговор на въпрос, зададен от някой заинтересован, който може да подпомогне в избора и други интересуващи се и т.н. и обявата излиза на по-предна позиция, това вярвам много ще улесни доста хора. А некоректните побутвания лесно "бият на очи" (усмивчици, емотикончета, фрази от типа "никой ли не иска това прекрасно нещо" и сигурно още по-лесно могат да бъдат "санкционирани".
Помислете, моля, върху това. Според мен следенето от модераторския екип на тези неща ще е също толкова ангажиращо, колкото и следенето дали коректно един път в седмицата някой препубликува съществуваща обява или злоупотребява и препубликува повече. Защото тарикати винаги ще има, въпреки добрите намерения на голяма част от хората.
Благодаря, че изчетохте пространните ми размисли  Smiley
С най-добри чувства.

Прочетох всичко набързо (поняже нямам много време) и на прима виста мога да кажа следното. Много лесно мога да премахна препубликуването на обяви. Забранявам триенето на обяви (софтуерно). Стоките ще се маркират само като "Продадени". По този начин ще виждам кой препубликува обяви и ще мога да въведа ред.

Относно секция Промоции явно ще трябва да се въведат по-строги правила. Това се отнася и за безсмислените коментари. Има група потребители, които се правят на тарикати и постоянно избутват обявите си напред. Ще се постарая и със правила и софтуерно да прекратя тази практика.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #72 -: Юли 22, 2010, 10:04:39 »
Раздели ТемаНагоре

Знаеш ли мила , на едно друго място видях как с гръм и трясък се проваляха опитите за контрол на побутването , сега искам да изясниме нещо , това е сайт за продаване на излишното , и парите от това излишно са БОНУС , не е нужно обявите да се подбутват , който търси нещо , ще си разгледа до последно , ако обаче има потребители които са супер мераклии се да са им подновени обявите ще предложа следното , има как да се закове обява така че да е в началото , ако така приритвате за това , що да не въведем абонамент за заковаване на обява , примерно 1 лев на седмица , за обява , сега съм почти на 100 % сигурна че мераците ще се стопят , побликувайте си нещата хора , не ги препобликувайте , секцията промоции и намаления е създадена с цел да подканите да ви надникнат в обявите , дали в една или в сички , това си е ваша работа !!!
Активен

redmontale
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Юли 22, 2010, 11:42:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ок, аз само поразмишлявах  Smiley
Мен лично също ме дразнят безсмислените побутвания, не просто ме дразнят, ами направо ме отблъскват да купя "невероятното нещо", което някой непременно се опитва да ми завре в очите  Cool
Имах предвид конструктивните подбутвания, от тях има смисъл. Но сте прави - като попъпли тук всичкия народ от "онова другото място", кой коректен, кой не, контролът ще е доста затруднен.
Варвам, че с времето ще намерите най-удачната и удобна за всички формула - и за потребители и за екипа, обслужващ този хубав сайт  Smiley
Активен

1. Пощенските са за сметка на купувача.
2. Моля, плащайте си пощенските, освен ако в обявата не е отразено 0.00лв или не сме се уговорили на лс за друго.
3. Не пазя ред, продавам на този, който ми пише на лс с адрес.
4. Изпращам като препоръчан малък пакет.
5. Коректна съм и очаквам същото.
geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Юли 22, 2010, 13:55:16 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Smiley  Току що преглеждах секцията с Промоциите и имам въпрос Wink
Има ли някакво ограничение за пускане на Промоционални обяви ( напр 1 път в месеца или 1 път в седмицата) Също така там има доста стари обяви от април и май ,които не са изтрити ,може би трябва да се въведе някакво правило обяви за промоции да се пускат с  продължителност не повече от 15 дни ,защото така само се трупат и след време ще забавят допълнително сайта
Приятен,много горещ ден на всички! Cool
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: