{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 173914 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #30 -: Юли 08, 2010, 16:53:05 »
Раздели ТемаНагоре

Коментарите по обявите ти са показват като кликнеш на надписа Коментари по мои обяви пада се третия най горе меню лентата , ако е празен значи коментари няма
Активен

sisi_91
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Юли 08, 2010, 18:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз искам да попитам защо не могат да се трият коментари, които са написани в обява?
И не би ли трябвало когато някой пише в обява тя да излиза на по-предна страница?
И друг въпрос - в дясно от "Моите коментари" има за съобщения, но тези съобщения какви са, защото само като вляза във форумната част и ми излиза, че имам 1 съобщение от потребител?
Активен

http://www.prikachi.com/images/388/2315388M.jpg - Старите ми оценки
mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Юли 08, 2010, 18:30:29 »
Раздели ТемаНагоре

Да помогна малко на мод:
Коментари немогат да се трият, тез съобщения до "Моите коментари" е нещо като бърз чат, виждаш ги веднага че някой те е запитал нещо!
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #33 -: Юли 08, 2010, 18:43:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз искам да попитам защо не могат да се трият коментари, които са написани в обява?
И не би ли трябвало когато някой пише в обява тя да излиза на по-предна страница?
И друг въпрос - в дясно от "Моите коментари" има за съобщения, но тези съобщения какви са, защото само като вляза във форумната част и ми излиза, че имам 1 съобщение от потребител?


А аз ще отговоря като Админ Smiley
Триенето на коментарите ще бъде пуснато скоро.
Излизането на обява напред при публикуването на коментар е премахнато. Напред излизат последно публикуваните обяви.
Тези съобщения са бърз чат един вид. Във форумната част са постоянните ви съобщения!
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Юли 08, 2010, 19:30:56 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се включа Cheesy
Въпросче: След като обявите не могат да се повдигат с коментари какъв шанс имат същите, публикувани преди 1 или 2 седмици например?! Този сайт съвсем скоро ще се "задръсти" от продавачи и какво ще се случи - естествено препубликуване на обявите. Вече забелязвам доста от добрите стари продавалки от съседния сайт (явно разполагащи с достатъчно свободно време) да го правят.

Към потребителите на сайта: Моля, научете се да отсявате боклуците (от магазините за втора употреба които се предлагат тук) от стоките, които наистина си заслужават!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #35 -: Юли 08, 2010, 19:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се включа Cheesy
Въпросче: След като обявите не могат да се повдигат с коментари какъв шанс имат същите, публикувани преди 1 или 2 седмици например?! Този сайт съвсем скоро ще се "задръсти" от продавачи и какво ще се случи - естествено препубликуване на обявите. Вече забелязвам доста от добрите стари продавалки от съседния сайт (явно разполагащи с достатъчно свободно време) да го правят.

Към потребителите на сайта: Моля, научете се да отсявате боклуците (от магазините за втора употреба които се предлагат тук) от стоките, които наистина си заслужават!

Първо трябва да има равнопоставеност между всички. Потребителите могат да търсят стоки чрез търсене или разглеждане на разделите.

Както е описано в правилата - забранено е преповдигането на обяви. Ако бъдат хванати нарушители ще се санкционират.

п.п. Вярно е, че модераторите не могат да виждат всичко, но ако се нарушават правилата за равнопоставеност мисля да бъда безкомпромисен. Бъдете коректни едни към други.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #36 -: Юли 08, 2010, 19:41:35 »
Раздели ТемаНагоре

Така прилагам извадка от правилника
- Забранява се препобликуването на вече побликувана обява , с цел постоянното и повдигане !
Но хайде , да не е забранено , разрешаваме препубликуването на ЕДНА ЕДНИЧКА обява на седмица , всеки който забележи нарушение натова правило да ме информира
Всеки който наруши правилото ще се прости с публикуването на обяви за месец , ще има достъп но не и право да публикува
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Юли 08, 2010, 20:08:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ако вече не сте разбрали, скоро ще разберете кои са тези продавалки, но мисля, че потребителите са наясно-поне повечето от тях ;D
Харесвам сайта в този му вид-виждам, че всеки ден се развива и има подобрения, просто не ми се иска да бъде опорочен. Някои хора нямаха смелостта да запазят старите си НИК-ове. Защо ли?!

Искрено желая успех на сайта !
МОД, препубликуване на 1 обява седмично ми се струва често, но вие решавате.
« Последна редакция: Юли 08, 2010, 20:11:29 от mimoza7710 » Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #38 -: Юли 08, 2010, 20:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ако вече не сте разбрали, скоро ще разберете кои са тези продавалки, но мисля, че потребителите са наясно-поне повечето от тях ;D
Харесвам сайта в този му вид-виждам, че всеки ден се развива и има подобрения, просто не ми се иска да бъде опорочен. Някои хора нямаха смелостта да запазят старите си НИК-ове. Защо ли?!

Искрено желая успех на сайта !

Още веднъж казвам. Админите и модовете не могат да огреят навсякъде. Така, че ако видите нарушения моля ви казвайте! Надявам се скоро и екипа от модове да се увеличи.
Активен

sisi_91
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Юли 08, 2010, 20:12:04 »
Раздели ТемаНагоре

Така като не могат да се обновяват обяви остават на много задни страници и възможността да се видят от другите потребители става много малка, повечето гледат първите няколко страници  Huh?
Активен

http://www.prikachi.com/images/388/2315388M.jpg - Старите ми оценки
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #40 -: Юли 08, 2010, 20:32:06 »
Раздели ТемаНагоре

Затова пък е създадена специална секция Промоции и намаления , в която може да подканвате потребителите да надникнат при вас , порочната практика с подбупването и препубликуването няма да бъде практикувана тук.

Мимоза , посочи ми потребителите , дай ми доказателства и аз ще се погрижа , лошото е че дрехите от втората употреба няма как да бъдат доказани , освен със снимков материал , как потребителя купува дадено нещо и после го публикува тук . Колкото и да се опитваме да следим нещата все пак разчитаме на коректността на хората.
Активен

shoppy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Юли 11, 2010, 23:05:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз нещо се обърках май  Embarrassed Моля да ми обясните как да видя коментарите към обявите?   На моите и на тези ,които разглеждам  :Smiley
Активен

Коректна съм,очаквам същото и от Вас ! При покупка на повече от една обява поемам пощенските .
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #42 -: Юли 11, 2010, 23:14:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз нещо се обърках май  Embarrassed Моля да ми обясните как да видя коментарите към обявите?   На моите и на тези ,които разглеждам  :Smiley

Има секция "Коментари по мой обяви". Там можете да видите коментарите които са правени по ваши обяви.
Има секция "Мои коментари". Там са всички правени от вас коментари.

Погледнете това Smiley

Инструкции за работа със секция обяви

Инструкции за работа със секция форум
« Последна редакция: Юли 11, 2010, 23:18:56 от administrator » Активен

shoppy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Юли 11, 2010, 23:30:34 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за бързата реакция ,ама май аз съм много зле  Embarrassed Пак не разбрах как да видя  и другите коментари по обявата ,която разглеждам ? Изгледах клипчетата,но там е малко по-различно  :Smiley

Голямо мерси  за търпението
Активен

Коректна съм,очаквам същото и от Вас ! При покупка на повече от една обява поемам пощенските .
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #44 -: Юли 12, 2010, 00:12:14 »
Раздели ТемаНагоре

Така , ако питаш дали има къде да видиш коментарите по твоите наблдавани обяви ,отговора е че трябва да влезеш във всяка обява , а коментарите по твоите обяви можеш да видиш накуп цъквайки върху полето коментари по мой обяви
Активен



Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: