{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Инхалатор  (Прочетена 8333 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« -: Октомври 25, 2011, 20:46:07 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ако на някой му се е налагало да си купува да ме посъветва и даде мнение за модела ,който съм харесала.Понеже малката ми се оказа с диагноза бронхиална астма и днес пак направи пристъп се налага да си купя за в къщи .Ето този харесах http://grupo.bg/offers/view/ajrluks-eood-inhalator#
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Desi74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2011, 21:42:10 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ако на някой му се е налагало да си купува да ме посъветва и даде мнение за модела ,който съм харесала.Понеже малката ми се оказа с диагноза бронхиална астма и днес пак направи пристъп се налага да си купя за в къщи .Ето този харесах http://grupo.bg/offers/view/ajrluks-eood-inhalator#

Може би е по-добре да се посъветваш с личния лекар, който Ви лекува. Ние сме ползвали няколко пъти инхалатор, в кабинета при личната докторка, но в къщи сме с бейбихалер. Синът ми няма бронхиална астма, но всяко кихване или закашляне е придружено с бейбихалера. Дори петвалентните ваксини ни създават проблеми - по-точно съставката, предпазваща от коклюш. След втората ваксина на 3 м. възраст бяхме 10 дни сутрин и вечер на инхалации при докторката.
Активен

Изпращам след получаване на парите.
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Боклуци не предлагам!!!
Боклуци не приемам - връщам ги за сметка на изпращача!!!
Бъдете коректни - аз съм такава.
При покупка на дрехи от две или по-вече мои обяви - 10 % отстъпка
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2011, 22:09:22 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ако на някой му се е налагало да си купува да ме посъветва и даде мнение за модела ,който съм харесала.Понеже малката ми се оказа с диагноза бронхиална астма и днес пак направи пристъп се налага да си купя за в къщи .Ето този харесах http://grupo.bg/offers/view/ajrluks-eood-inhalator#

Може би е по-добре да се посъветваш с личния лекар, който Ви лекува. Ние сме ползвали няколко пъти инхалатор, в кабинета при личната докторка, но в къщи сме с бейбихалер. Синът ми няма бронхиална астма, но всяко кихване или закашляне е придружено с бейбихалера. Дори петвалентните ваксини ни създават проблеми - по-точно съставката, предпазваща от коклюш. След втората ваксина на 3 м. възраст бяхме 10 дни сутрин и вечер на инхалации при докторката.
Бейбихалер имам ,но все още няма да го ползваме по точно ще видим в четвъртък,че тогава ще ходим при лекарката която ни изписа Сингулара .Аз точно за това ще си купя инхалатор за да го нямам ходенето по болници в ситуации когато се налага ,че както съм и с по-малко бебче и ги гледам самичка ще полудея  Undecided
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2011, 22:58:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей. Дъщеричката ми ползва инхалатор тъй като има алергия и бяхме стигнали почти до астма. С инхалатора не само спасихме положението, но и помага при хрема, кашлица и други от рода. От момента , в който го ползваме не съм давала по- сериозен сироп от Мукосолван и Проспан . Не съм запозната с модела, който си харесала. Знам, че много е важно да е безшумен, защото дечицата се плашат. Относно техническите характеристики ще ти пиша пак утре, защото майка ми го купува и специално се беше консултирала какво точно да търси. Относно този, който си посочила не ми хареса това, че няма никакви техничски описания, какъв е моделът, колко време е гаранцията, какво включва комплектът и др. Да, цената е добра, но ми е малко съмнително. Пуснах този модел в Гугъл и излиза само тази фирма, която го предлага.
Утре ще ти дам още инфо, а пък ти може да провериш в някоя по- голяма аптека и да разпиташ подробно- повечето продават и могат да ти обяснят всичко Smiley
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2011, 08:01:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей. Дъщеричката ми ползва инхалатор тъй като има алергия и бяхме стигнали почти до астма. С инхалатора не само спасихме положението, но и помага при хрема, кашлица и други от рода. От момента , в който го ползваме не съм давала по- сериозен сироп от Мукосолван и Проспан . Не съм запозната с модела, който си харесала. Знам, че много е важно да е безшумен, защото дечицата се плашат. Относно техническите характеристики ще ти пиша пак утре, защото майка ми го купува и специално се беше консултирала какво точно да търси. Относно този, който си посочила не ми хареса това, че няма никакви техничски описания, какъв е моделът, колко време е гаранцията, какво включва комплектът и др. Да, цената е добра, но ми е малко съмнително. Пуснах този модел в Гугъл и излиза само тази фирма, която го предлага.
Утре ще ти дам още инфо, а пък ти може да провериш в някоя по- голяма аптека и да разпиташ подробно- повечето продават и могат да ти обяснят всичко Smiley
Ок мерси  Smiley вчера ме ориентираха към този модел http://apteka.framar.bg/30016896/%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%B8%D0%BD%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-mr-panda-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0-pic-indolor и ми казаха и къде го има по евтин и ще проверя днес ,но чакам и ти да опишеш характеристиките на твоя  (danke2)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2011, 09:09:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей SmileyОказа се, че майка ми сама го е избрала след самостоятелно проучване на моделите и мнения от приятелки.Тя е инженер и абсолютно технически грамотен човек, затова й се доверявам на 100 %. Моят инахалатор е тук http://www.kbs-omron.com/inhal_pr.htm?TID=1&MID=83&ART=187&BID=3&SID=1&LG=2, моделът е  С 28. Пада се май 3- ти на страницата, цената му също е добра пак според мен, пък тук http://izmeri.com/prX_1176.htm - можеш да видиш подробности. Аз съм страшно доволна, пък и малката свикна лесно с него, е не без помощта на филмчета докато правим инахлации Wink, но е относително тих и не я плаши. А и се почиства лесно, лек е, друго не се сещам в момента. Ако има още нещо питай- ще се радвам да помогна Kiss
Между другото мисля, че ги има по аптеките, за да не се налага да го поръчваш онлайн и да чакаш. И още нещо се сетих- доколкото знам няма смисъл от инхалатори с форма на животни- само оскъпяват модела, но като техническа характеристика са същите и животинките и картинките не помагат кой знае колко- това от познати Smiley
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2011, 20:23:28 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей SmileyОказа се, че майка ми сама го е избрала след самостоятелно проучване на моделите и мнения от приятелки.Тя е инженер и абсолютно технически грамотен човек, затова й се доверявам на 100 %. Моят инахалатор е тук http://www.kbs-omron.com/inhal_pr.htm?TID=1&MID=83&ART=187&BID=3&SID=1&LG=2, моделът е  С 28. Пада се май 3- ти на страницата, цената му също е добра пак според мен, пък тук http://izmeri.com/prX_1176.htm - можеш да видиш подробности. Аз съм страшно доволна, пък и малката свикна лесно с него, е не без помощта на филмчета докато правим инахлации Wink, но е относително тих и не я плаши. А и се почиства лесно, лек е, друго не се сещам в момента. Ако има още нещо питай- ще се радвам да помогна Kiss
Между другото мисля, че ги има по аптеките, за да не се налага да го поръчваш онлайн и да чакаш. И още нещо се сетих- доколкото знам няма смисъл от инхалатори с форма на животни- само оскъпяват модела, но като техническа характеристика са същите и животинките и картинките не помагат кой знае колко- това от познати Smiley
Мерси за инфото ,точно този модел ми беше препоръчан многократно от други мами както и ето този http://eruditabg.com/?pid=17&NewsID=165 и аз днес си го купих този Пандата и като го показах на лекарката каза,че бил много добър даже повече от този на Omron  Smiley благодаря за включването по темата  (flower2)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: