{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Политика  (Прочетена 5703 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 22, 2011, 17:55:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте дами!
Утре е важен ден - избори !Много от нас не са решили за кого да гласуват,други изобщо не желаят дори да мислят за политика! След случая "Катунища" някой разбуни духовете на циганите и сега всички те ще гласуват я за ДПС я за БСП ... Важно е всеки от нас да отиде да гласува!Важен е всеки разумен вот а не купен!Статистиката за мен също е подвеждаща и не дава реалната картина ! Аз ще гласувам за личността която смятам че отразява възгледа ми за живот,политика и редр не ме интересуват купените рейтинги!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2011, 18:31:24 »
Раздели ТемаНагоре

БРАВО МАЦКА!!РАЗЧИТАМЕ НА ТАКИВА ХОРА КАТО ТЕБ,С ЯСНО САМОСЬЗНАНИЕ,ТЯХ УТРЕ НЯМА ДА ГИ Е СРАМ ОТ СЛУЧВАЩОТО СЕ,ЩЕ СА СЬС ИДЕЯТА,ЧЕ ИЛИ СА ОПИТАЛИ И НЕ СЕ Е ПОЛУЧИЛО,ИЛИ СА БИЛИ МАЛКО ЗА ТАЗИ ИДЕЯ И ДА ПОТЬРСЯТ ПРИЧИНАТА ЗА ПРОПУСНАТОТО!БРАВО ЗА ТЕМАТА И ЖАЛКО ЧЕ НИКОЙ НЕ Е ПИСАЛ ПО НЕЯ,ВЬПРЕКИ ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ КАПАЦИТЕТИ И ИМАМЕ МНЕНИЕ-ЧУЛИ-НЕДОЧУЛИ,РАЗБРАЛИ-НЕДОРАЗБРАЛИ-ЗАЕДНО И С КОМПЕТЕНТНИТЕ!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2011, 19:43:30 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за думите,много си права! Ще ми се управляващите да гледат малко повече нашите интереси отколкото тези на ЕС и НАТО и Гаспром и всички други които ни източват и отслабват!Знам едно - че един народ с ясни идеи, не може да бъде заблуден ако е единен!!Пожелавам НИ да спечели човек който ще носи достойно тежестта на властта!
Силата трябва да е в нас,ГЛАСУВАЙТЕ!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2011, 19:52:25 »
Раздели ТемаНагоре

ще ти се,но няма начин!!знаеш,че ИКОНОМИКАТА управлява ПОЛИТИКАТА!всички тьрсят начин да се облагодетелстват,или поне да се обградят с приятелски крьг,който да им помага при вземане на решения,даже и в ощьрб на народа...знаеш че народа-това е една вечно недоволна и бунтуваща се маса,никьде по света няма САМО ДОВОЛНИ,никога никой не е успял да защити всички интереси-за да има средства за едни,трябва да се вземе от други-така са навьрзани в порочния крьг нещата...за да вдигнат майчинството,трябва да вдигнат данька на таткото,за да ти е чисто-трябва да се вдигне даньк смет,за да се возиш в топьл и уютен автобус-билета ще ти е по-скьп,за да ядеш качествено месо-трябва да платиш повече-всяка идея си има цена,тя винаги е по-скьпа,от това което ни се иска да дадеме за сьжаление,или това което можеме...май много се отплеснах,но който и да ни управлява-нещата ще стават все по-трудни за него,хората/като масовост/все по-бедни!защитаваме евросьюза за да не ни ограничава,искаме субсидии-трябва да внасяме огромната такса,е това е мацко,няма нуда да ни го обяснява някой,сами си знаеме порочния крьг Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2011, 20:34:14 »
Раздели ТемаНагоре

Има една интересна личност в президентската надпревара- човек който още преди 15 години е издал 10- книги на тема световна политика и конспирация и който твърди че каузата на живота му е благото на България-Волен Сидеров,жена му и тя пише книге за траките, Орфей, Вера Кочовска! Медиите и статистиката го избутват,хората се стряскат от остротата мул Кажете какво мислите за него?
А Росен Плевнелиев?- той се гласи за президент?А Калфин и Кунева не ми допадат по излъчване ,иначе чудесно говорят!Изобщо тези избори ще са интересни!Коментирайте!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2011, 20:46:41 »
Раздели ТемаНагоре

хихиии.що не  спомема и за Светльо Витков?не ти ли е интересен,а?Светли СкакаУеца?!
аз сьм расистка,знаят го всички които ме познават,нямам етническа толерантност,затова Сидеров ми е близьк по идеи,но шанса му е нулев!Плевналиев-не е зле като политик,гледах дебата му с Калфин,здрави нерви-става за лице на нацията,но...Бойко му е лош сьветник или PR,хората,невярващи в господ-бойко,няма да повярват и на него-жалко!
винаго сьм мразела комунягите и структурата им,но са СИЛА!и са с променен сьвременен облик и засилено социална политика-аз лично се кефя много на Калфин като политик и взех решението си-ще гласувам за него/не бсп!/Принципно бях за Кунева-има и амбициите,и врьзките,и лобито си,сьщо и привьрженици,но спрямо извадките на статистиците се отказах-ако гласувам за нея,гласа ми ще е изгубен в битката между двамата лидери/Пл.и К./и гласа ми ще отиде по дяволите,затова се отказах.останалите кандидатури мила-нямаш и представа кои са,сигурна сьм!между тях е и моята партия-БЗНС, сьс страхотно предложение на Николай Ненчев-уникален мозьк,евро вьзпитание,врьзки,икономическо и още няколко висши има,млад сравнително и надьхан/66 набор/,НО!точно слабата партия,която го издига,спира шансовете му преди да му ги е дала,така е и с останалите безизвестни политически формации,включително и Семов-грьмката фраза няма да го доведе доникьде!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2011, 21:06:10 »
Раздели ТемаНагоре

Хах! В интерес на истината Скакауеца е голям бъзик! А като обсъждаме изборите като излезнем по градинките и децките центрове, за Волен не съм чула 1 лоша дума,но всеки казва- абе малък му е шанса. Обаче всичките от обкръжението ми ще грасуват за Росен или Волен.Волен може да разбуни духовете - миналия ден взех една диплянка от неговите и идеите са му мнл добри - да се развалят договорите на ЕВН ЕОН ,златодобива в Бг да се върне на нас,защото в момента всичкото ни злато се изнася!Да се спрат помощите на паразитиращите, а и това за циганските гета!Сега като се замисля , не знам какво точно предлагат другите партии освен чиста страна,модерни пътища и неща които вече са в процес на изграждане!
По-миналия ден влезнах в предизборния щаб на Атака и вътре всичко беше с български знамена, книги издадени от Волен ,диплянки и вестници отразяващи циганската действителност и корубцията!Имаше много хубава атмосфера!Няма да крия че останах разчувствана! Много ме дърпа вътрешния ми глас към Атака, защото Волен казва че той има кауза,каузата на народа му е лична кауза,целта на живота му!Брат му бил преподавател в софийски университет но кой точно не запомних!А Кунева си е обвързана родствено с полиция, политика и бизнес елита- тя не ми е симпатична!Каква е нейната кауза- за мен тя е змия,студена и безчувствена ,играеща на загрижена!Че Волен има 100пъти по топло сърце от нея!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2011, 21:13:56 »
Раздели ТемаНагоре

нали не го играеме на агитация?дано друг не те разбере,както аз сега,че нали уж е ден за размисьл Tongue
  иначе казано-може Воленчо да ни е симпатичен,но не забравая че преклонената глава сабя не я сече,т.е.да си кютаме като сме си,че да не станеме като братанаците елини-е затва ги е страх да гласуват за него!аз сьм на мнение,че не трябва да се обявява предварително статистиката,защото ЖЕСТОКО влияе на вота!тьпо е,от какьвто и ьгьл да го погледнеш!бьлгарското знаме най-малкото не може да е агитационен свимвол,дори ВМРО не си го позволяват!само се чудя как все още Воленчо успява да прикрива части от личния си живот-не е ли интересен за пресата/и жьлтата/и тук не сме много наясно кой и как го спонсорира,сьщо като Янето-лудото и кака Цветка на Бойко...не може една телевизийка да издьржа Воленчо,по-скоро е обратното!е?!има ли някой ТАМ да подклажда междуетническото напрежение и би ли могло това буре някога да избухне?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2011, 21:22:06 »
Раздели ТемаНагоре

e, не е агитация, мислех да не пиша по въпроса ,но тъй като ти разкри на кой симпатизираш и аз реших да напиша страстите си! Smiley То хвани единия,удари другия,ама няма начин - един от тях ще е !А това със статистиката трябва със закон да се премахне!!!!Много си права!!!а народа се влияе ... Многолика е темата и викам да спрем с коментарите че няма да заспим ,и туко-виж -утре проспим изборите!Ако нещо от написаното не е на мястото си,нека модератора да го премахне!
Утре след резултатите пак може да коментираме!
Желая спокойна вечер на всички!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2011, 21:34:24 »
Раздели ТемаНагоре

Хей днес е ден за размисъл Smiley
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2011, 21:35:26 »
Раздели ТемаНагоре

ееееееееееееееее,кеф!!
привлякохме вниманието на Хуанито-радвам се ,Хуан!!само дано не нарушаваме някои правила,примерно деня за размисьл,или тия които се нуждаят от ДЕН,за да мисУят,не се нуждаят и от Нощ,че тогава го закьсваме или трябва да им пожелаваме лека нощ Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2011, 21:37:10 »
Раздели ТемаНагоре

Хей днес е ден за размисъл Smiley

хахааа,не е честно,използвали сме един и сьщи момент за да пишеме!Хуан,ако не е редно-премахни всичко това,няма проблем!просто засякох едно умно и заинтересовано момиче и се израдвах!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2011, 08:23:56 »
Раздели ТемаНагоре

Хей днес е ден за размисъл Smiley

хахааа,не е честно,използвали сме един и сьщи момент за да пишеме!Хуан,ако не е редно-премахни всичко това,няма проблем!просто засякох едно умно и заинтересовано момиче и се израдвах!

Всеки мисля, че има право на мнение! Smiley

п.п. И ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ!!!!

« Последна редакция: Октомври 23, 2011, 08:25:57 от Хуан Куеста » Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2011, 11:52:07 »
Раздели ТемаНагоре

аз сьм от негласувалите все още-не мога да се докопам до урните,имаме много голям процент гласуваемост Huh?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 23, 2011, 17:27:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ходих към 10 часа и за моя изненада имаше доста хора, а нали наплива обикновенно е привечер...
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: