{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: някой засичал ли е скоро EvaG???  (Прочетена 3342 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 29, 2011, 20:31:19 »
Раздели ТемаНагоре

МОЛЯ ВИ,
ако някой е имал скоро контакт с нея да ми пише!!изчезнала е от двата сайта,профила и вьв фейса сьщо е изтрит,имам и номера-звьни но изобщо не отговаря,а искам да си я намеря отново,имаше големи неприятности вкьщи,дано не е станало нещо!липсва ми като част от семейството или приятелите ми-МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ДА Я НАМЕРЯ! Sad
името всьщност и е Евелина Гойчева
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 29, 2011, 22:03:08 »
Раздели ТемаНагоре

МОЛЯ ВИ,
ако някой е имал скоро контакт с нея да ми пише!!изчезнала е от двата сайта,профила и вьв фейса сьщо е изтрит,имам и номера-звьни но изобщо не отговаря,а искам да си я намеря отново,имаше големи неприятности вкьщи,дано не е станало нещо!липсва ми като част от семейството или приятелите ми-МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ДА Я НАМЕРЯ! Sad
името всьщност и е Евелина Гойчева

Дано не е нещо сериозно. И аз забелязах, че яняма ама ......А иначемацката е страхотна. Имам си чудна рокля от нея
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 29, 2011, 22:41:13 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
,имаше големи неприятности вкьщи,дано не е станало нещо!липсва ми като част от семейството или приятелите ми-МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ДА Я НАМЕРЯ!
Интересно,аз също забелязах,че е няма.Последният път обаче,когато и разглеждах снимките ,беше щастлива и влюбена Roll Eyes
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 30, 2011, 00:09:29 »
Раздели ТемаНагоре

Иренкеееееее,пак си влУбена Tongue Ева си е активна оттатък Wink
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 30, 2011, 22:04:52 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
,имаше големи неприятности вкьщи,дано не е станало нещо!липсва ми като част от семейството или приятелите ми-МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ДА Я НАМЕРЯ!
Интересно,аз също забелязах,че е няма.Последният път обаче,когато и разглеждах снимките ,беше щастлива и влюбена Roll Eyes

БЕШЕ,Дацке!!на мен би беше споделила какво се случва,затова я тьрся!Ели-Миро ми каза че е била активна оттам,писах и,тя знае кой профил използвам когато сьм се оакала,та чакам да пише!а снимките льжат много за сьжаление...кой би си изтрил профила,приятелите и всички снимки,сьбирани дьлго време ей така...а и се разбираме перфектно,никога няма да повдигна тежка тема или да задам кофти вьпрос,ако тя самата не желае да каже нещо лично,озадачиха ме адски много неща...както и да е,когато прецени ще се появи пак,важното е че е сред нас!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2011, 21:31:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ей,хора ,ако трябва да бъда честна ,и аз от известно време се чудя какво става с Евелин ,преди се чувахме почти всеки ден по скайп,а в последно време(от два месеца поне),ми се изгуби от хоризонта ...някой има ли връзка с нея ,какво става? Huh?
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2011, 10:49:51 »
Раздели ТемаНагоре

Гале,писа ми Евка,сигурно и на тебе,всичко е ок,да не притесняваме аудиторията Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: