{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще ходите ли на море тази година?  (Прочетена 8253 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Май 29, 2011, 15:54:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ще ходите ли на море тази година и ако не е тайна къде ?
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Май 29, 2011, 18:27:16 »
Раздели ТемаНагоре

На море не,но ще се опънем поне за седмица при Ruki във Велинград  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Фло
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 29, 2011, 18:54:28 »
Раздели ТемаНагоре

На море не,но ще се опънем поне за седмица при Ruki във Велинград  Cheesy

Който живее в курортно местенце да му мисли. Cheesy Ще отидем във Варна. После във Велинград. Wink
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 30, 2011, 08:13:49 »
Раздели ТемаНагоре

На моренце може да отидем за ден при ERIA ,ем на свиждане ем да топнем гъзетата ,ама имам проблем мъжо е скаран с морето хич не му се чува за там .А почивката сме я за мислили посока ТРОЯН и всичко красиво по път .
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Май 30, 2011, 09:48:53 »
Раздели ТемаНагоре

На море не,но ще се опънем поне за седмица при Ruki във Велинград  Cheesy

Който живее в курортно местенце да му мисли. Cheesy Ще отидем във Варна. После във Велинград. Wink

Фло когато стигнеш до Варна да се обадиш Smiley
Активен

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 30, 2011, 10:04:09 »
Раздели ТемаНагоре

На моренце може да отидем за ден при ERIA ,ем на свиждане ем да топнем гъзетата ,ама имам проблем мъжо е скаран с морето хич не му се чува за там .А почивката сме я за мислили посока ТРОЯН и всичко красиво по път .
Мареее,ми мъж ти да седи в барчето под чадъра......
И ние сме се наканили да посетим Деси-кукундреси,ама не знам дали ще ни стигне времето за толкова много взгляди Roll Eyes.Ще ходим до Варна,до Балчик,до Албена.....абе за 5 дни много скитане ни се очертава,дано остане време за плаж Undecided
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 30, 2011, 10:50:07 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм си във Варна на морето. Ама си спестявам мъката да ходя по тукашните градски плажове, много рядко ги посещавам.
Ходя по принцип на Златни пясъци - къмпинг Лагуна. Там има нудистки плаж, който от едната страна е пълен с голи гейове и дядовци, но като цяло те не пречат, щот си седят в техните ъгълчета Smiley) Вчера обаче имаше много водорасли там, все едно влизаш в спаначена супа  Cheesy.
Другият вариант, който предприемам всяко лято - са Плажовете в Кранево. Там е учудващо чисто, не много пренаселено, приятно и евтино.
На плажът в Аспарухово също ходя - и там не е лошо и заведенията са евтини.
И още едно място, което посещавам всяко лято е Слънчев бряг. Там ходя само няколко пъти за цялото лятото, но за да се видя с приятели, а плажът го правим покрай другото. В Слънчев бряг е грозно, шумно, адски скъпо и плажът е претъпкам. Така че не препоръчвам за друго освен за дискотека.

Много е хубаво също така по пътя за Слънчев бряг откъм Варна да се отбиете към Камчия вляво. Там има чудесни бунгала, близо до морето за 10лв на човек, ако не се лъжа.

Също е чудесно и към Черноморец, там има разни скрити плажчета. Хората ходят и на палатки там.

Като цяло разнообразявам ходенето на плаж цялото лято, като най-малко, почти изобщо не ходя в самата Варна. Ако тук реша да се изпляскам да събирам тен, тогава отивам до яхтеното пристанище точно до корабчето - ресторант Mr Baba.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 30, 2011, 20:41:50 »
Раздели ТемаНагоре

Мдаааааааааа във Варна. Вече бях , ама за мъничкоооооо
Емче на Камчия бунгалата постегнаха ли ги ? Че за последно сато бяхме не изглеждаха много като хората. Пък то и Шсорпиловци е близооооооо  Cheesy А на Кранево е екстра
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Май 30, 2011, 20:52:50 »
Раздели ТемаНагоре

синето ми в момента е на сьни бийча,в "Даун парк",мазало е от цени,разбило се е и незнам как ще се добере до софията,добре че има билет за врьщане...и аз сьм фенка на черноморец,там си ходиме в един хотел Анди-баси,просто уникален!!обслужването-на супер ниво,а цената е 20 лв сьс закуска и вечеря на човек-на нас ни е перфектно,а е и супер-ходиме си с алудито и кеф ни на созопол,кеф ни другаде...ега не се изгубиме и тая година,миналата моя овен ме откара чак до границата-и с gps пак не се справихме-смех голем!!та така-клео ми намери супер бански,да свалим некое и друго килце от салото и сьм готоваааа Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Май 30, 2011, 21:06:35 »
Раздели ТемаНагоре

Мдаааааааааа във Варна. Вече бях , ама за мъничкоооооо
Емче на Камчия бунгалата постегнаха ли ги ? Че за последно сато бяхме не изглеждаха много като хората. Пък то и Шсорпиловци е близооооооо  Cheesy А на Кранево е екстра

Ами да ти кажа, не съм сигурна за кои точно ме питаш. Има няколко къмпинга там в местността. В единия бунгалата знам, че са доста добри. Една приятелка от София вече 3 години подред ходи там на едно и също бунгало с двете си щерки, с майка си и баща си. Широкичко е - 2 стаи, с отделна баня и тоалетна и с кухненски бокс май, нещо такова. Ходих й там на гости последните 2 години Smiley. Мисля че беше бунгало номер 10, ма не съм съвсем сигурна  Cheesy
Е сигурно има и мизерни бунгалца де, знам ли. Обаче пък природа - хубаво си е.
На тоя къмпинг Лагуна до златните, където аз си ходя на скатаното плажче, също има страхотни бунгала, има и места за каравани и палатки също, който предпочита - те идват доста чужденци с каравани. Но не съм питала какви са цените, щото ние сме на рибарското селище - там има две такива, та аз използвам само плажа на къмпинга. Ако някой се интересува за цени да питам в събота като ходя там?
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Май 30, 2011, 22:10:56 »
Раздели ТемаНагоре

Мдаааааааааа във Варна. Вече бях , ама за мъничкоооооо
Емче на Камчия бунгалата постегнаха ли ги ? Че за последно сато бяхме не изглеждаха много като хората. Пък то и Шсорпиловци е близооооооо  Cheesy А на Кранево е екстра

Ами да ти кажа, не съм сигурна за кои точно ме питаш. Има няколко къмпинга там в местността. В единия бунгалата знам, че са доста добри. Една приятелка от София вече 3 години подред ходи там на едно и също бунгало с двете си щерки, с майка си и баща си. Широкичко е - 2 стаи, с отделна баня и тоалетна и с кухненски бокс май, нещо такова. Ходих й там на гости последните 2 години Smiley. Мисля че беше бунгало номер 10, ма не съм съвсем сигурна  Cheesy
Е сигурно има и мизерни бунгалца де, знам ли. Обаче пък природа - хубаво си е.
На тоя къмпинг Лагуна до златните, където аз си ходя на скатаното плажче, също има страхотни бунгала, има и места за каравани и палатки също, който предпочита - те идват доста чужденци с каравани. Но не съм питала какви са цените, щото ние сме на рибарското селище - там има две такива, та аз използвам само плажа на къмпинга. Ако някой се интересува за цени да питам в събота като ходя там?

Аз за рибарското чакам покана Smiley А иначе на Камчия са (т.е. бяха) комплексите Рай, Мечта и Романтика, както и хотелът, ама той е много близо до реката и комарите са като врабци. Ние сме били на т.нар. Френски май бунгала. Огромен прозорец на хола с 2 спални баня и кухня - беше досадно, защото все пак бях с нашите, но сега вече оценявам предимството. Любопитно ми стана защото майка и татко са ходили там още преди да се оженят, пък после и с нас, докато не станахме големи и самостоятелни. Та разпитай я моля те твоята другарка за какво иде реч, че на тия години и с дете спокойствие си ми трябва. Ако не ще си кисна на Св. Константин
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Май 31, 2011, 13:20:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ами ти до кога ще я чакаш тая покана  Tongue
ай скачай в хеликоптера и пристигай. И на лодката ще се возиш, само да й довърши ремонта моя мъж, че и аз чакам от две години да се возя на таз лодка  Cheesy
На константин и елена, също не е много йофтинко, кво ши дириш там  Cool
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Май 31, 2011, 21:01:20 »
Раздели ТемаНагоре

Иска ми се даже имаме и покана от едно приятелско семейство за Варна ама с малкия надали ще разбера че съм била там и отказахме за тая година  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Май 31, 2011, 22:01:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ами ти до кога ще я чакаш тая покана  Tongue
ай скачай в хеликоптера и пристигай. И на лодката ще се возиш, само да й довърши ремонта моя мъж, че и аз чакам от две години да се возя на таз лодка  Cheesy
На константин и елена, също не е много йофтинко, кво ши дириш там  Cool

Там съм с връзки бре Smiley Спя за без пари. Таз лодка тъй като гледам и аз и ти няма да я дочакаме. Да намеря билети на прИмоция и съм във Варна за отрицателно време Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Май 31, 2011, 22:02:52 »
Раздели ТемаНагоре

Иска ми се даже имаме и покана от едно приятелско семейство за Варна ама с малкия надали ще разбера че съм била там и отказахме за тая година  Cheesy

Ма си шашава и ти. Идете бре, на Сашко първото море му се случи на почти 3 месечна възраст Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: