{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 79276 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #225 -: Юни 17, 2011, 08:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

аз го знам това.
Този сайт е от няколко месеца,нещо подобно е на аукро  и при регистрация ти искат личния номер и малко след това ти звънят да те проверят,ако не си ти ти анулират акаунта създаден до момента  Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #226 -: Юни 17, 2011, 08:35:12 »
Раздели ТемаНагоре

мацки,бях се завряла в един сайт и си разглеждах бижутерийка и една позната като ме видяла какво коментирам ми даде линк на страшна бг-фирма-бургаска-прегледайте,страаашни красотици има,просто ми изтекоха очите!!с риск да ми се скара някой,щот ги няма админите в момента,го поствам!
http://www.mart-bg.com/
страаашнооо!!



Абе къде ги намирате такива сайтове?Аз уж по цял ден съм си вкъщи,ровя из нета,ама все не намирам нищо.Обаче Ире,верно е много готино сайтчето.има страхотни неща
ИМА ИВКЕ,СТИГА ДА ВЛЕЗЕШ КЬДЕТО ТРЯБВА,ЧЕ ИНАЧЕ ИЗЛИЗАТ РАЗНИ МАТЕРИАЛИ ЗА ЗАНАЯТЧИИ/МАРТЕНИЧАРИ/
ТВА И НА ПОЛИ БИ ТРЯБВАЛО ДА СВЬРШИ РАБОТА,ПРАВЯТ СЕ ПО-ГОЛЕМКИ ПОРЬЧКИ,ЧЕ КУРИЕРА Е ЕКОНТ И ГУБИ СМИСЬЛА СИ АКО Е ПО-МАЛКО...АКО ИСКАШ АЕ ДА ПОРЬЧВАМЕ,АЗ ВЕЧЕ ИМАМ ЗА 20 ЛВ МИНИМУМ ХАРЕСАНО Wink
И СЕГА КАТО ПОГЛЕДНАХ,САЙТА Е ОБНОВЕН ОНЗИ ДЕН-НА 13.6.011

ЕМКА,ТИ ГЛЕДА ЛИ ГО?

Гледах го. Регистрирах се, ама късно видях, че трябва да поръчам за повече от 5 лв, пък аз си харесах неща за 4 лв Sad
Да вземем да направим обща поръчка, а ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #227 -: Юни 17, 2011, 10:56:14 »
Раздели ТемаНагоре

МИ ДАВАЙ ПРИ МЕН АКО ИСКАШ,ИЛИ АКО ПОЛИ ИСКА НЕЩО ПОНЕ ВЬВ СОФИЯ ДА СТЕ ЗАЕДНО...И КУРИЕРА ЩЕ СИ РАЗДЕЛИТЕ...ИНАЧЕ АЗ СЬМ НАД 20 ЛВ... Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #228 -: Юни 17, 2011, 11:11:58 »
Раздели ТемаНагоре

МИ ДАВАЙ ПРИ МЕН АКО ИСКАШ,ИЛИ АКО ПОЛИ ИСКА НЕЩО ПОНЕ ВЬВ СОФИЯ ДА СТЕ ЗАЕДНО...И КУРИЕРА ЩЕ СИ РАЗДЕЛИТЕ...ИНАЧЕ АЗ СЬМ НАД 20 ЛВ... Wink


И аз си харесах нещо,но е за 1.60....какво се прави?
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 11:22:14 от ivka1986 » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #229 -: Юни 17, 2011, 11:29:02 »
Раздели ТемаНагоре

МИ ДАВАЙ ПРИ МЕН АКО ИСКАШ,ИЛИ АКО ПОЛИ ИСКА НЕЩО ПОНЕ ВЬВ СОФИЯ ДА СТЕ ЗАЕДНО...И КУРИЕРА ЩЕ СИ РАЗДЕЛИТЕ...ИНАЧЕ АЗ СЬМ НАД 20 ЛВ... Wink


И аз си харесах нещо,но е за 1.60....какво се прави?

Събираме се "х" на брой хора, поръчваме, делим куриерските поравно и изпращаме сумата за пощенски, куриерски и цената на човекът, който ще приеме общата поръчка Smiley
Много сложно, ама това ми роди главата
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #230 -: Юни 17, 2011, 11:41:34 »
Раздели ТемаНагоре

МИ ДАВАЙ ПРИ МЕН АКО ИСКАШ,ИЛИ АКО ПОЛИ ИСКА НЕЩО ПОНЕ ВЬВ СОФИЯ ДА СТЕ ЗАЕДНО...И КУРИЕРА ЩЕ СИ РАЗДЕЛИТЕ...ИНАЧЕ АЗ СЬМ НАД 20 ЛВ... Wink


И аз си харесах нещо,но е за 1.60....какво се прави?

Събираме се "х" на брой хора, поръчваме, делим куриерските поравно и изпращаме сумата за пощенски, куриерски и цената на човекът, който ще приеме общата поръчка Smiley
Много сложно, ама това ми роди главата





Е,браво един умник се яви-така и според мен е удачно Kiss
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #231 -: Юни 17, 2011, 12:05:57 »
Раздели ТемаНагоре

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА - Ако стойноста на заявката е над 100лв. транспортните разходи са за сметка на ЕМ АРТ. Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #232 -: Юни 17, 2011, 12:18:53 »
Раздели ТемаНагоре

Алююююю ,ко ша делите бре без мен Huh?? аз щото съм на кънда-мънда за мен доставката ще е многуууууууууу Smiley))
Привет на всички луди ,радевам се да ви видя на линия и че не забравяте старите си навици ..нема ли море за вас бреее жега голема еее ,водата топла поне така казват почиващите  Sad Sad
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #233 -: Юни 17, 2011, 12:38:55 »
Раздели ТемаНагоре

Алююююю ,ко ша делите бре без мен Huh?? аз щото съм на кънда-мънда за мен доставката ще е многуууууууууу Smiley))
Привет на всички луди ,радевам се да ви видя на линия и че не забравяте старите си навици ..нема ли море за вас бреее жега голема еее ,водата топла поне така казват почиващите  Sad Sad

УУУУУУУУУ Деса ти взе,че се яви Smiley Ко праиш мари как е курорта Huh? Га шъ съ прибираш
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #234 -: Юни 17, 2011, 12:39:33 »
Раздели ТемаНагоре

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА - Ако стойноста на заявката е над 100лв. транспортните разходи са за сметка на ЕМ АРТ. Wink

Да ама докато ги стигнем тез 100 лв.............
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #235 -: Юни 17, 2011, 12:46:39 »
Раздели ТемаНагоре

Алююююю ,ко ша делите бре без мен Huh?? аз щото съм на кънда-мънда за мен доставката ще е многуууууууууу Smiley))
Привет на всички луди ,радевам се да ви видя на линия и че не забравяте старите си навици ..нема ли море за вас бреее жега голема еее ,водата топла поне така казват почиващите  Sad Sad

УУУУУУУУУ Деса ти взе,че се яви Smiley Ко праиш мари как е курорта Huh? Га шъ съ прибираш
Емчееее ,за мен курорт нема душкооооо бела съм кат сирене в Пловдив май по черна бях ..гледам морето само от страниии ..ама се надявам скоро и аз да се потопя в водата и попеча !! Tongue
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #236 -: Юни 17, 2011, 13:14:23 »
Раздели ТемаНагоре

офф гледайте ко получих днес....за 12 лв. с пощенските,които не съм платила още!
това е снимката в обявата,според мен перфектна като за носена блузка...


а ето всъщност какво извадих от разкъсаната от някоя любопитка кутия...
не на едно място,ами цялата ето в такива издърпани конци:




Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #237 -: Юни 17, 2011, 14:45:50 »
Раздели ТемаНагоре

ех милооооооо Sadми врьщай!чакай са да не злорадствам,знаеш че си те обичкам,ма помниш ли как ми се смя за лачената чанта,дет тьрсех дрьжки? Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #238 -: Юни 17, 2011, 14:50:12 »
Раздели ТемаНагоре

МИ ДАВАЙ ПРИ МЕН АКО ИСКАШ,ИЛИ АКО ПОЛИ ИСКА НЕЩО ПОНЕ ВЬВ СОФИЯ ДА СТЕ ЗАЕДНО...И КУРИЕРА ЩЕ СИ РАЗДЕЛИТЕ...ИНАЧЕ АЗ СЬМ НАД 20 ЛВ... Wink


И аз си харесах нещо,но е за 1.60....какво се прави?
ИВКЕЙ,аз предлагам така-порьчвам за нас,довечера ще довлека и денислава,порьчваме квото сме харесали и го взимаме.за софийската порьчка-незнам,ма 20 лв не са много,ако се сьберат няколко момичета като Емката и Поли-ще стане!ние можеме да надхвьрлиме и 30-40,но до 100 наистина е доста!дай ми каквото си харесала,аз ще порьчвам най-кьсно понеделник!като дойде или ще дойдеш ти да се видиме и да си го вземеш,или у кабелната ше минеш,или ше видиме-аз ше идвам до теб за цигарки от няква която носи от срьбско,та...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #239 -: Юни 17, 2011, 15:11:39 »
Раздели ТемаНагоре

МИ ДАВАЙ ПРИ МЕН АКО ИСКАШ,ИЛИ АКО ПОЛИ ИСКА НЕЩО ПОНЕ ВЬВ СОФИЯ ДА СТЕ ЗАЕДНО...И КУРИЕРА ЩЕ СИ РАЗДЕЛИТЕ...ИНАЧЕ АЗ СЬМ НАД 20 ЛВ... Wink


И аз си харесах нещо,но е за 1.60....какво се прави?
ИВКЕЙ,аз предлагам така-порьчвам за нас,довечера ще довлека и денислава,порьчваме квото сме харесали и го взимаме.за софийската порьчка-незнам,ма 20 лв не са много,ако се сьберат няколко момичета като Емката и Поли-ще стане!ние можеме да надхвьрлиме и 30-40,но до 100 наистина е доста!дай ми каквото си харесала,аз ще порьчвам най-кьсно понеделник!като дойде или ще дойдеш ти да се видиме и да си го вземеш,или у кабелната ше минеш,или ше видиме-аз ше идвам до теб за цигарки от няква която носи от срьбско,та...



Явно не можеш да говориш,но както и да е,ми сега ще копна това дето го искам и като се освободиш ше ми звъннеш за да се доразбереме KissМа ти нали не пушеше?Ко стана сега? Roll Eyes Cheesy
Активен


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: