{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 77466 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Юни 08, 2011, 18:16:40 »
Раздели ТемаНагоре

ДАЦКЕ,АКО МОЖЕХ ДА ИМ ПИША БИХ ГО НАПРАВИЛА-НЕ МИ ДАВА ДА ВЛЯЗА!ПИСАХ ПРЕЗ ЧУЖД ПРОФИЛ,ЧАКАМ ОТГОВОР!ДА КАЖАТ ПОНЕ КАТО ХОРАТА-НАКАЗАНА СИ ЗА ТОВА И ТОВА,ЗА ТОЛКОВА И ТОЛКОВА!
УЖ ОТГОВАРЯТ ДО 48 ЧАСА,ПЬК ЩЕ ВИДИМ!СЛЕД КАТО ПИСАХ ОТ ЧУЖД ПРОФИЛ,МИ ВЬРНАХА ЕЙ ТАКЬВ ОТГОВОР:
Здравейте ХХХ


Виждам, че АйПи-то на акаунтът ви съвпада с това на RUSAMAPAUMNA.
Нямате право на два потребителски профила, изберете кой да ползвате и изтрийте
другия.


Поздрави,
Виктория
И СЕ ПОЯВИ ОЩЕ ЕДИН ПРОБЛЕМ-ТРЯБВА ДА СЕ ЛИША ИЛИ ОТ МОЯ ПРОФИЛ,В КОЙТО ИМАМ ПРИЛИЧНО НАТРУПАН РЕЙТИНГ,ИЛИ ТОЗИ НА ПРИЯТЕЛКАТА,КОЙТО Е С НУЛЕВ,НО НЕ Е МОЙ!ЗАТОВА ГИ ПОМОЛИХ ДА НЕ И ГО ТРИЯТ,А АЗ НЯМА ДА ВЛИЗАМ ПОВЕЧЕ ПРЕЗ НЕГО/КОЕТО СЬОТВЕТНО НЕ СПАЗИХ/
Екипът на Продавалник
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Юни 08, 2011, 19:45:14 »
Раздели ТемаНагоре

Нали помните,че беснях за един незнайно къде намиращ се пакет-една рокля,та днеска си я получих,КУПУВАЛКАТА СЕ ОТКАЗАЛА ДА ПРИЕМЕ ПАКЕТА,НО АЗ ГО РАЗБРАХ ЕДВА ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ.Няма да навлизам в подробности но днес си получих роклята!Благодаря мнооооооого на Анелия38,за оказаната помощ по случая!
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Юни 08, 2011, 21:24:57 »
Раздели ТемаНагоре

е анито е златно,а е и като ходещ справочник милата Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Юни 09, 2011, 10:55:32 »
Раздели ТемаНагоре

ДУБРУЮТРО МАЦКИИИИ CheesyКЬДЕ СТЕ СЕ ИЗПОКРИЛИ?АЗ СЬМ НА ВЬРХА НА ЩАСТИЕТО ЧЕ НЕ НИ СРИНА ДОКРАЙ МРЕЖАТА-ПРИ НАС ТАЗИ СУТРИН БЕШЕ АД ПОД НЕБЕТО,ДАЖЕ НЕ УСПЯХ ДА ОТИДА И НА РАБОТА!ИВКА СИГУРНО СЬЩО Е ЗАКЬСАЛА БЕЗ НЕТ-ДАНО НЕ СЬМ ПРАВА!ВАЛЯ ГРАД КОЛКОТО МОНЕТКИ,БЕШЕ ИСТИНСКИ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АД-ТОЛКОВА СВЕТКАВИЦИ И ГРЬМОТЕВИЦИ НЕ СЬМ ПРЕЖИВЯВАЛА-КАТО ЧЕ БЕШЕ ТОЧНО НАД НАС!! (please1) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #94 -: Юни 09, 2011, 11:05:29 »
Раздели ТемаНагоре

ДУБРУЮТРО МАЦКИИИИ CheesyКЬДЕ СТЕ СЕ ИЗПОКРИЛИ?АЗ СЬМ НА ВЬРХА НА ЩАСТИЕТО ЧЕ НЕ НИ СРИНА ДОКРАЙ МРЕЖАТА-ПРИ НАС ТАЗИ СУТРИН БЕШЕ АД ПОД НЕБЕТО,ДАЖЕ НЕ УСПЯХ ДА ОТИДА И НА РАБОТА!ИВКА СИГУРНО СЬЩО Е ЗАКЬСАЛА БЕЗ НЕТ-ДАНО НЕ СЬМ ПРАВА!ВАЛЯ ГРАД КОЛКОТО МОНЕТКИ,БЕШЕ ИСТИНСКИ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АД-ТОЛКОВА СВЕТКАВИЦИ И ГРЬМОТЕВИЦИ НЕ СЬМ ПРЕЖИВЯВАЛА-КАТО ЧЕ БЕШЕ ТОЧНО НАД НАС!! (please1) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4)
и аз сега чак имам нет  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Юни 09, 2011, 14:10:21 »
Раздели ТемаНагоре

Леле вашия ураган сега е при нас.Вихри се от час ,много е страшно .Както казва Ирка не съм виждала такова чудо на природата.Доста страшничко е .То ветрове ,дърветата се гънат през средата .  Shocked Shocked
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Юни 09, 2011, 14:52:45 »
Раздели ТемаНагоре

При мен слънце пече и ми топи сланинките CheesyСутринта валя точно 5 мин. и това беше Smiley
Активен

ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Юни 09, 2011, 15:23:34 »
Раздели ТемаНагоре

ДУБРУЮТРО МАЦКИИИИ CheesyКЬДЕ СТЕ СЕ ИЗПОКРИЛИ?АЗ СЬМ НА ВЬРХА НА ЩАСТИЕТО ЧЕ НЕ НИ СРИНА ДОКРАЙ МРЕЖАТА-ПРИ НАС ТАЗИ СУТРИН БЕШЕ АД ПОД НЕБЕТО,ДАЖЕ НЕ УСПЯХ ДА ОТИДА И НА РАБОТА!ИВКА СИГУРНО СЬЩО Е ЗАКЬСАЛА БЕЗ НЕТ-ДАНО НЕ СЬМ ПРАВА!ВАЛЯ ГРАД КОЛКОТО МОНЕТКИ,БЕШЕ ИСТИНСКИ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АД-ТОЛКОВА СВЕТКАВИЦИ И ГРЬМОТЕВИЦИ НЕ СЬМ ПРЕЖИВЯВАЛА-КАТО ЧЕ БЕШЕ ТОЧНО НАД НАС!! (please1) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4) (weather4)



Леле,само аз с възможно най-калпавия нет нямах проблем-имах си през цялото време,е  беше малко по-бавен от обикновено,но си имах.Може би защото тук валя малко а и слабо гърмя,нямаше нито град,слава Богу,нито нищо.Дано вече и Вие да си имате нет,че аз ако нямам ще полудея-Русата знае за какво иде реч тук в Сървайвър.бг Wink
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Юни 10, 2011, 06:44:32 »
Раздели ТемаНагоре

МОМИЧЕТА,ДОБРО УТРО!
Wink
« Последна редакция: Юни 13, 2011, 21:06:23 от dacetoooooooo » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Юни 10, 2011, 07:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ма,Ренкааа,не се връзвай изообщо на такива коментари,няма смисъл.Повечето хора тук те познават,макар и само виртуално или и по телефона,но те познават.А аз те познавам лично и знам,че казаното няма нищо общо с теб.Много си ми готинка даже Wink


П.с:Изложих се-трябва да дойда до Стефаново,но не знам как.....Ма та си печена,ще ми влезнеш в положение Tongue Kiss Kiss Kiss
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #100 -: Юни 10, 2011, 07:38:56 »
Раздели ТемаНагоре

ко станалооо,чек да видя аз там кво става да се изкажа и аз  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Юни 10, 2011, 07:41:42 »
Раздели ТемаНагоре

русо,защо се косиш бе мило,тук имаш толкова дружки ,които знаят що за човек си! Winkщом те търпим всички ние тук,пък и модовете Cheesyколежките да си гледат бизнеса и здравето... Tongue
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Юни 10, 2011, 08:42:26 »
Раздели ТемаНагоре

Скоро не бях им чела форума,ама днес се зачетох  Cheesy Cheesy Cheesy
Ирка ти какво толкова си написала че се дърлят ама на лиамо ме изкефи поста ,но не след дълго имаше ответен удар .
Ей тоз народ не разбира от майтап и шега ,апък това да копираш от форум във форум какво става е  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed много долно .Явно дамата си търсеше рейтинг и си го намери  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #103 -: Юни 10, 2011, 09:12:43 »
Раздели ТемаНагоре

Скоро не бях им чела форума,ама днес се зачетох  Cheesy Cheesy Cheesy
Ирка ти какво толкова си написала че се дърлят ама на лиамо ме изкефи поста ,но не след дълго имаше ответен удар .
Ей тоз народ не разбира от майтап и шега ,апък това да копираш от форум във форум какво става е  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed много долно .Явно дамата си търсеше рейтинг и си го намери  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Юни 10, 2011, 09:18:27 »
Раздели ТемаНагоре

Скоро не бях им чела форума,ама днес се зачетох  Cheesy Cheesy Cheesy
Ирка ти какво толкова си написала че се дърлят ама на лиамо ме изкефи поста ,но не след дълго имаше ответен удар .
Ей тоз народ не разбира от майтап и шега ,апък това да копираш от форум във форум какво става е  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed много долно .Явно дамата си търсеше рейтинг и си го намери  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
МАРИЙЧЕ/чек да не ви излезнат от хладилниците главните ми букви/то аз сьм виновна-пьрво аз копирах оттам тук-гадно е разбира се,беше тьпо от моя страна,ма па кво писах,а кво стана...подразних се от избирателното четене...то и тук някоя като захапе друга...има две страни,ма все гледаме да има справедливост,а не да си отгоре на цената на всичко!!няма смисьл да си тровиме нервите повече-не заслужават!!отказвам се и да пиша повече там!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: