{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 77370 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Юни 04, 2011, 20:32:38 »
Раздели ТемаНагоре

Алююююююю лудитеее,  въъъййй  много не върви мохабетааа . нови попълнения нямаа .Скоро ще се включа активнооо имайте малко търпениеее  Kiss Kiss 
ПРИЕМЕТЕ МОИТЕ МОРСКИИИ ПОЗДРАВИ ,НЕМАМ  ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ АМА ПОНЕ ВИДА МОРЕТО ПОСТОЯННО !!!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Юни 04, 2011, 22:48:31 »
Раздели ТемаНагоре

Алююююююю лудитеее,  въъъййй  много не върви мохабетааа . нови попълнения нямаа .Скоро ще се включа активнооо имайте малко търпениеее  Kiss Kiss 
ПРИЕМЕТЕ МОИТЕ МОРСКИИИ ПОЗДРАВИ ,НЕМАМ  ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ АМА ПОНЕ ВИДА МОРЕТО ПОСТОЯННО !!!
ИХ МИЛАТАААА Kiss KissДА НЕ ЗАБРАИШ ДА МИ ЗВЬННЕШ,ЧЕ ШЕ ТЕ ТЕПАМ!!
НОВИ ПОПЬЛНЕНИЯ ЛИ?!ТО НИЕ СЕ ИЗПОРАЗПРЬСНАХМЕ,ТА НОВИ SadПОЛИ ТУКА НЕЩО СЕ МЬЧИ ДА НИ ПРИВЬРТА,МА ТЦ-ТРУДНО СТАА! Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Юни 05, 2011, 13:44:16 »
Раздели ТемаНагоре

Емка,спазвам си обещанието-ето я роклята от 9 лв,ликра,много прохладна,адски дьлга,има ги в два варианта-с оформен бюст като моята,регулируеми презрамки-двойни,и на ластици-горе пристяга,но на мен не ми отиваше-пробвах!та тия рокли разни продавалки тук ги продават по 20-25-40 Shockedлв!!шият се в радомир май и са 9!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Юни 05, 2011, 13:47:31 »
Раздели ТемаНагоре

а ся за любопитството на Дацетоооооо Cheesyмило,тва е жестоката чанта-парцал,за която ти беше любопитно!тва като за 17 лв...вьтре не беше почистена и имаше мноого старо шишенце валериан!! Coolма защо го хвьрлих мамка му-чантата-яка,ма кат и видях дрьжките ми трябваше всичкото валериан на света,за да го прегльтна-те ти,глей Cheesy Cheesy
ето ми реакцията като я получих/те бяха две,другата-сьщото сьстояние,ма поне беше евтинка,та я прежалих!
От:    
rusamapaumna rusamapaumna
Дата:    28.05.2011. 19:34
мацко,получих чантите,но са ужас!!!лачената е жестока,обаче нямам думи за дрьжките-нищо не става от тях,износена е до Н-та степен!!отстрани изцапана с кал,вьтре шише с валериан-умишлено ли го беше сложила,да не побеснея като ги получа,а?леото-по сьщия начин-толкова яко напукана че...аз разбирам да е нещо или скьпо,или с по-малки забележки за да го прежаля,ама не са!помисли или да ти ги вьрна,или да ме компенсираш по някьв начин!това са 17 лв на вятьра/даже са над 17!/ще те оставя да помислиш до понеделник и ми пиши какво си решила,за да не се налага да ги снимам и искам сьдействие!засега няма да поставям коментари,ще те изчакам!можеше поне да споменеш,че имат забележка!аз имам камара чанти,но такова нещо никога не сьм имала,а и никога не бих продала,та даже и подарила!newsm11
« Последна редакция: Юни 05, 2011, 13:53:42 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #64 -: Юни 05, 2011, 13:59:22 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Юни 05, 2011, 14:16:10 »
Раздели ТемаНагоре

ко бе поли-гльтна ли си езика?!да те потупам приятелски? Wink (evil3) Cheesy Cheesy
видях че си без думи,ма...много ми хареса скапотината,та са се чудя откьде да си намеря едни лачени дрьжки...ако има някоя,помагайте моля ви!!! Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Юни 05, 2011, 14:31:48 »
Раздели ТемаНагоре

Русо, роклята е супер, ама аз нямя ц..и Lips Sealed Ако може нещо не толкова изрязано......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #67 -: Юни 05, 2011, 14:46:08 »
Раздели ТемаНагоре

ко бе поли-гльтна ли си езика?!да те потупам приятелски? Wink (evil3) Cheesy Cheesy
видях че си без думи,ма...много ми хареса скапотината,та са се чудя откьде да си намеря едни лачени дрьжки...ако има някоя,помагайте моля ви!!! Cheesy
Maцо таз скъпотина ич не ми е по вкуса  Lips Sealed,та и 17 кинта си дала за нея  Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Юни 05, 2011, 14:50:08 »
Раздели ТемаНагоре

ко бе поли-гльтна ли си езика?!да те потупам приятелски? Wink (evil3) Cheesy Cheesy
видях че си без думи,ма...много ми хареса скапотината,та са се чудя откьде да си намеря едни лачени дрьжки...ако има някоя,помагайте моля ви!!! Cheesy
Maцо таз скъпотина ич не ми е по вкуса  Lips Sealed,та и 17 кинта си дала за нея  Roll Eyes
ми дадох ги,ко да праа!кой се прецакал-прецакал!само и писах или да ми тьрси дрьжки,че тия се разпадат само от допир,или ше я правя на трьтка!всьщност чантата е 14,три са еконтски левчета Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #69 -: Юни 05, 2011, 14:59:03 »
Раздели ТемаНагоре

ко бе поли-гльтна ли си езика?!да те потупам приятелски? Wink (evil3) Cheesy Cheesy
видях че си без думи,ма...много ми хареса скапотината,та са се чудя откьде да си намеря едни лачени дрьжки...ако има някоя,помагайте моля ви!!! Cheesy
Maцо таз скъпотина ич не ми е по вкуса  Lips Sealed,та и 17 кинта си дала за нея  Roll Eyes
ми дадох ги,ко да праа!кой се прецакал-прецакал!само и писах или да ми тьрси дрьжки,че тия се разпадат само от допир,или ше я правя на трьтка!всьщност чантата е 14,три са еконтски левчета Sad
Ми тя с тез дръжки не става и за раздела по левче,та и за Подаряване  Lips Sealed
скива ли ква ти пратих за 3 лв.,дръжките пак не бяха свет ама чак па така  Huh?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Юни 05, 2011, 16:33:07 »
Раздели ТемаНагоре

твойта чанта беше жестока-ако не я бях порьчала за леля МУ щях да си я оставя,ма ше каже-ееее,все ти малко на тебе Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Юни 05, 2011, 20:10:39 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да ти кажа,че дръжките са уникални.Ти нищо не разбираш от мода.А предполагам нямаш си и представа колко труд му е трябвало на кучето на дамата(или друг дом.любимец) да ти докара тоз ефект. Cheesy
А сега сериозно-потресена съм ShockedАз ако притежавах такава чанта щеше да ме е срам да я хвърля на боклука (да не видят комшиите),камо ли да я продам Huh?Искай си парите мила и никакво отстъпване Kiss
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Юни 05, 2011, 21:00:15 »
Раздели ТемаНагоре

дацке,ма аз сьм тьпигьоз и я харесвам бе!са само ми измислете едни дрьжки и ше стане чанта Cheesy (laugh3)
даце,тва понеже е ластичен лака,кат ония мои прословути чехлета-сандалки,дет писах за тех/за мацката дет ми ги дьржа седмица и ми ги вьрна вместо да плати/явно като е слагала тежести у чантата и са заминали дрьжките-ма па имам леопардово чанте сьс сьщите дрьжки подарьк/пак толкова разпокинати/ Tongue
ае,утре като се вьрна от бач ше рекламирам и леото,и то си струва да види бел свет Cheesy
« Последна редакция: Юни 05, 2011, 21:04:00 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Юни 08, 2011, 13:36:11 »
Раздели ТемаНагоре

 Sad Sad Sad
пак сьм подрязана оттатьк,ма нека ми е,щом се правя на учтива...я ми кажете,може ли админа да ти чете личните и зарад лс да те блокира?дацке,имаш ли някво мнение?
и останах мноооого впечатлена от омразата на тия дето не ме понасят Cheesyявно от юзьри и на двата сайта,с които не сьм имала контакт,ма сьм им била като трьн в очите...
zuki10
07.06.2011 23:24

zuki10
Това, че искаш да купиш, не значи, че ще ти бъде продадено. Даже и да си приел оферта, може да се откажеш. Запозната съм с вулгарните изкази на русо-умната, от сайт, в който тя не се свени да плюе продавалника и потребителите му. Надявам се, тук да бъде малко по- внимателна с комуникацията и изразните средства при контакт с потенциален продавач/купвач.
...тц-тц...как плюя аз само налево и надесно-не ме е срам! Huh?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Юни 08, 2011, 14:03:26 »
Раздели ТемаНагоре

Sad Sad Sad
пак сьм подрязана оттатьк,ма нека ми е,щом се правя на учтива...я ми кажете,може ли админа да ти чете личните и зарад лс да те блокира?дацке,имаш ли някво мнение?
и останах мноооого впечатлена от омразата на тия дето не ме понасят Cheesyявно от юзьри и на двата сайта,с които не сьм имала контакт,ма сьм им била като трьн в очите...
zuki10
07.06.2011 23:24

zuki10
Това, че искаш да купиш, не значи, че ще ти бъде продадено. Даже и да си приел оферта, може да се откажеш. Запозната съм с вулгарните изкази на русо-умната, от сайт, в който тя не се свени да плюе продавалника и потребителите му. Надявам се, тук да бъде малко по- внимателна с комуникацията и изразните средства при контакт с потенциален продавач/купвач.
...тц-тц...как плюя аз само налево и надесно-не ме е срам! Huh?




Абе много гадно така....Защо пак имаш ядове там....Ако искаш,както и преди ти казах,можеш да ползваш моят Winkа регистрация
Активен


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: