{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 116920 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #555 -: Май 07, 2011, 12:08:12 »
Раздели ТемаНагоре

КАК СЕ ТЬРСИ ТАМ ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ?!АЗ НЕЩО НЕ УСПЯВАМ... Sad
ТЪРСИШ В РАЗШИРЕНО ТЪРСЕНЕ ,КАТО ГО НАТИСНЕШ ПАДА ЕДНО МЕНЮ И ОТГОРЕ ТИ ПИШЕ ПОТРЕБ.ИМЕ.АЗ ТАКА ГИ ДИРЯ АМА ТАЗ СЯКАШ  НЯМА ОБЯВИ И НЕ МИ ИЗЛИЗА  Undecided
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #556 -: Май 07, 2011, 12:29:38 »
Раздели ТемаНагоре

Oп! Ето ме и мен. Тъкмо се върнах от работа и кво да видя. На едната обява ми се пререждат, а на другата не могада видя дънки.
Те сигурно са дънки-невидимки. Да не носите тази рокля като туника с дънки. Може би от лота само дънките са продадени.
Ивче, то тая дето й дирихме пакета ли е? Дето си чакаше с нетърпение роклята за предната вечер. Ти писа ли й? Да не е от дебелия сняг в Смолянско да се е умопомрачила. И дай точния ник на тая с копи-пест, че тъй не можем да я открием.

или твоя ник оттатък. Ние в оценките ти ще я видим.
« Последна редакция: Май 07, 2011, 12:33:32 от aneliq38 » Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #557 -: Май 07, 2011, 13:04:22 »
Раздели ТемаНагоре

МА НАИСТИНА!!!АЗ ДОСЯ СЕ РОВИХ ТАМ,КАК ПЬК ВЕДНЬЖ НЕ ПОПАДНАХ НА НИКА И!МАРЧЕЕ,И АЗ ПРЕЗ РАЗШИРЕНОТО Я ТЬРСИХ ПО НИК,СИГУРНА СЬМ ЧЕ ИМА ОБЯВИ,ЩОТО СКОРО И ЗАСИЧАХ НИКА-НЕГРАМОТНО Е ИЗПИСАН НАБИВА СЕ В ПАМЕТТА,МА...ЗИИРООУ...НЕ ПОПАДАМ НА НИЩО...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #558 -: Май 07, 2011, 13:31:38 »
Раздели ТемаНагоре

уффффф Ивка да се яви веднага че нимоа я намеря таз усобъ с дънките  (weather4)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #559 -: Май 07, 2011, 13:40:34 »
Раздели ТемаНагоре

уффффф Ивка да се яви веднага че нимоа я намеря таз усобъ с дънките  (weather4)
И ТИ ЛИ ША СИ ВЗЕМАШ ДЪНКИ НЕВИДИМКИ МАРИ МАРИЙКЕ?
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #560 -: Май 07, 2011, 14:38:38 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки,номер 1 сте всичкиииии!Много благодарско.Тя се е объркала с тея дънки,ама да ми пише поне за роклята какво правиме.

magincetoy е ника и.Аз викам да и спретна едно шоу.Отворих и тема оттатък,пък да видим какво ше каже тя.

Това ми е написала днес

"Malko se obarkah stana nedorzumenie s edna jena ot saita,kakto i da e nali be6e pratkata za roklqta ot Radomir,za6toto ne znam kakvo e stanalo, no i v 4etvartak ima6e samo edna 6apka ot Burgas,koqto bqh pora4ala,no ne i ot Radomir... ne znam kakvo e obqsnenieto.....i kade e roklqta.... "
« Последна редакция: Май 07, 2011, 14:43:33 от ivka1986 » Активен
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #561 -: Май 07, 2011, 14:45:52 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки,номер 1 сте всичкиииии!Много благодарско.Тя се е объркала с тея дънки,ама да ми пише поне за роклята какво правиме.

magincetoy е ника и.Аз викам да и спретна едно шоу.Отворих и тема оттатък,пък да видим какво ше каже тя.

Това ми е написала днес

"Malko se obarkah stana nedorzumenie s edna jena ot saita,kakto i da e nali be6e pratkata za roklqta ot Radomir,za6toto ne znam kakvo e stanalo, no i v 4etvartak ima6e samo edna 6apka ot Burgas,koqto bqh pora4ala,no ne i ot Radomir... ne znam kakvo e obqsnenieto.....i kade e roklqta.... "
абе ивка,аз ти казах,че сигурно от много поръчки-покупки с е е объркала....ама къде е роклята???
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #562 -: Май 07, 2011, 14:48:28 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано аз пак не можах да я намеря  Embarrassed
ама тук се ядосах на тази обява
 http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=170601&cat=14
то заради тези цени нищо няма да се купува тук,много се из дразних ,може да ме нахокат ама съм права не мислите ли ?
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #563 -: Май 07, 2011, 14:55:03 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки,номер 1 сте всичкиииии!Много благодарско.Тя се е объркала с тея дънки,ама да ми пише поне за роклята какво правиме.

magincetoy е ника и.Аз викам да и спретна едно шоу.Отворих и тема оттатък,пък да видим какво ше каже тя.

Това ми е написала днес

"Malko se obarkah stana nedorzumenie s edna jena ot saita,kakto i da e nali be6e pratkata za roklqta ot Radomir,za6toto ne znam kakvo e stanalo, no i v 4etvartak ima6e samo edna 6apka ot Burgas,koqto bqh pora4ala,no ne i ot Radomir... ne znam kakvo e obqsnenieto.....i kade e roklqta.... "
абе ивка,аз ти казах,че сигурно от много поръчки-покупки с е е объркала....ама къде е роклята???



Ми роклята е в Централна поща в Смолян,Ането,жената се обажда да ми оправя бъкиите и така и казаха.Ама някой май вече не си иска пакета...Но както и да е да си ми я върне тогава.На някой друг може да му свърши работа.Не само допълнително да ми образуват нерви.
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #564 -: Май 07, 2011, 14:57:49 »
Раздели ТемаНагоре

ТЦ-ТЦ-ТЦ...АЗ ОТТАТЬК ПРИЕХ ТРИ ОФЕРТИ,МОЛЕНЕ,ПИСАНЕ НА ЛИЧНИ-НАКРАЯ-НЕМА НИКОЙ...СА КВИ ОТРИЦАТЕЛНИ ШЕ НАРЬГАМ...БАЛА СЬМ ГИ!!НЕ Е САЙТ ТОВА,ВЕРНО НА МАЙТАП ВКАРАХ 12 ОБЯВИ,ЗАВАЛЯ ОТ ПРЕДЛОЖЕНИЯ,МА СЕ ТАКИВА,ДЕТО СА СЕ РЕГИСТРИРАЛИ СЬЩИЯ Shocked ДЕН!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #565 -: Май 07, 2011, 15:03:10 »
Раздели ТемаНагоре

А тая "мойта клиентка"имаше една отрицателна,ама аз реших да и дам шанс.Тя обаче получи през това време още една и аз тогава се стреснах,ама си викам,айде са,ма....мъ неможе към всички да постъпва некотректно...И даже сега проверих-не ми е махнала отрицателната. Shocked Huh?
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #566 -: Май 07, 2011, 15:06:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ивка тя няма как да ти махне отрицателната оценка единствения начин е да пишете до модератор ,и тя ще ви ги махне.А интересното което е че на 2 места е поставила един и същи коментар за отрицателна оценка Cool
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #567 -: Май 08, 2011, 08:10:55 »
Раздели ТемаНагоре

Доброооо ютрооо ,Ерия се наспинкааа и ще пие  (coffe1) (smoke1) и после ви чакам (comp2)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #568 -: Май 08, 2011, 08:50:31 »
Раздели ТемаНагоре

Доброооо ютрооо ,Ерия се наспинкааа и ще пие  (coffe1) (smoke1) и после ви чакам (comp2)
Aй дорюю ютруу и от мен ,аз си изпих кафето ,метнах баницата и въ чакам от вчера ,ама вий дан видите убу време и айде .Чак се притесних за читателите ,че нямат продължение на книгата  Smiley






































Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #569 -: Май 08, 2011, 08:53:19 »
Раздели ТемаНагоре

добуютру и от мен,и аз сьм на линия вече Cheesyя кво е готино времетооо Cheesy-само да си дремеш пред компютьра и да не си помисляш даже за друго Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: