{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 116925 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #540 -: Май 07, 2011, 09:16:16 »
Раздели ТемаНагоре


Никога не бях попадала на такъв човек.Така се засрамих,заради теб очаквах нови дънки за 20 лева,каквито твърдеше че са, а ми идват дънки носени поне 20 пъти, тъй като отдолу имаше протрито,без копче,с протрит етикет и чисто мокри....... просто коментарът оставен от теб отговаря напълно на твоя профил, така че copy-paste newsm45


Te това получих като коментар по зделка за РОКЛЯ!Като не Ви се плаща поръчка за блуза да речем,спокойно може да м,и праснете един комантар,че обувките,които съм Ви пратила,не са в описаното качество! Wink Huh? Sad Shocked Cheesy
Shocked Cheesy Cheesy
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #541 -: Май 07, 2011, 09:24:01 »
Раздели ТемаНагоре

Първоначално шока беше голям,после побеснях,а сега ми е смешно,незнам защо,ама ако ми падне тая ЩЕ Я РАЗКЪСАМ НА ЧАСТИ И ЩЕ Я ИЗЯМ.......... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed



http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Elegantna+roklq&product=145848&cat=500 - Те това "са дънките" Wink
« Последна редакция: Май 07, 2011, 09:27:38 от ivka1986 » Активен
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #542 -: Май 07, 2011, 09:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

Първоначално шока беше голям,после побеснях,а сега ми е смешно,незнам защо,ама ако ми падне тая ЩЕ Я РАЗКЪСАМ НА ЧАСТИ И ЩЕ Я ИЗЯМ.......... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed



http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Elegantna+roklq&product=145848&cat=500 - Те това "са дънките" Wink
ИВКА" ДЪНКИТЕ" СА МНОГО СЛАДКИ,А ПОТРЕБИТЕЛКАТА ТАЗИ ЛИ Е?Psixolojka1 ?ТО МИЛО СИ Е ЗА СМЯХ,ТАЯ ИЛИ ИМА МНОГО ПОРЪЧКИ И ОБЪРКАЛА НА КОГО Е ПИСАЛА ИЛИ Е ПОПРЕКАЛИЛА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ Cheesy
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #543 -: Май 07, 2011, 09:38:39 »
Раздели ТемаНагоре

Първоначално шока беше голям,после побеснях,а сега ми е смешно,незнам защо,ама ако ми падне тая ЩЕ Я РАЗКЪСАМ НА ЧАСТИ И ЩЕ Я ИЗЯМ.......... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed



http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Elegantna+roklq&product=145848&cat=500 - Те това "са дънките" Wink
ИВКА" ДЪНКИТЕ" СА МНОГО СЛАДКИ,А ПОТРЕБИТЕЛКАТА ТАЗИ ЛИ Е?Psixolojka1 ?ТО МИЛО СИ Е ЗА СМЯХ,ТАЯ ИЛИ ИМА МНОГО ПОРЪЧКИ И ОБЪРКАЛА НА КОГО Е ПИСАЛА ИЛИ Е ПОПРЕКАЛИЛА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ Cheesy


Не,не е тази-тя се отказа,защото професията и (ника подсказва за нея),не и позволява толкова разголен тоалет за работа.

Magincetoy-това е потребителката от "комшиите"


A тя влиза и не пише,нито дали е взела роклята,нито дали ми е пратила записа,нито нищо,но вече сиимам отрицателен коментар,така празнично го е поставила,за сделка,която НЕ СЪМ ИЗВЪРШВАЛА.Ама какво ли обяснявам-тя категорично поше,че ДЪНКИТЕ НЕ СТРУВАТ!!!!!!!!!! (devil3)
« Последна редакция: Май 07, 2011, 09:45:56 от ivka1986 » Активен
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #544 -: Май 07, 2011, 10:01:51 »
Раздели ТемаНагоре

Първоначално шока беше голям,после побеснях,а сега ми е смешно,незнам защо,ама ако ми падне тая ЩЕ Я РАЗКЪСАМ НА ЧАСТИ И ЩЕ Я ИЗЯМ.......... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed



http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Elegantna+roklq&product=145848&cat=500 - Те това "са дънките" Wink
ИВКА" ДЪНКИТЕ" СА МНОГО СЛАДКИ,А ПОТРЕБИТЕЛКАТА ТАЗИ ЛИ Е?Psixolojka1 ?ТО МИЛО СИ Е ЗА СМЯХ,ТАЯ ИЛИ ИМА МНОГО ПОРЪЧКИ И ОБЪРКАЛА НА КОГО Е ПИСАЛА ИЛИ Е ПОПРЕКАЛИЛА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ Cheesy


Не,не е тази-тя се отказа,защото професията и (ника подсказва за нея),не и позволява толкова разголен тоалет за работа.

Magincetoy-това е потребителката от "комшиите"


A тя влиза и не пише,нито дали е взела роклята,нито дали ми е пратила записа,нито нищо,но вече сиимам отрицателен коментар,така празнично го е поставила,за сделка,която НЕ СЪМ ИЗВЪРШВАЛА.Ама какво ли обяснявам-тя категорично поше,че ДЪНКИТЕ НЕ СТРУВАТ!!!!!!!!!! (devil3)
Е ТО НЕ Е ЗА СМЯХ ,НО ТИ МЕ РАЗВЕСЕЛИ ТАЗИ СУТРИН. SmileyЧАКАЙ ДА СЕ ВКЛЮЧАТ ОНЕЗИ"ЛУДИТЕ",ТОГАВА ЩЕ ИМА СПЕЦИАЛНИ КОМЕНТАРИ Kiss
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #545 -: Май 07, 2011, 10:03:50 »
Раздели ТемаНагоре

Първоначално шока беше голям,после побеснях,а сега ми е смешно,незнам защо,ама ако ми падне тая ЩЕ Я РАЗКЪСАМ НА ЧАСТИ И ЩЕ Я ИЗЯМ.......... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed



http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Elegantna+roklq&product=145848&cat=500 - Те това "са дънките" Wink
ИВКА" ДЪНКИТЕ" СА МНОГО СЛАДКИ,А ПОТРЕБИТЕЛКАТА ТАЗИ ЛИ Е?Psixolojka1 ?ТО МИЛО СИ Е ЗА СМЯХ,ТАЯ ИЛИ ИМА МНОГО ПОРЪЧКИ И ОБЪРКАЛА НА КОГО Е ПИСАЛА ИЛИ Е ПОПРЕКАЛИЛА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ Cheesy


Не,не е тази-тя се отказа,защото професията и (ника подсказва за нея),не и позволява толкова разголен тоалет за работа.

Magincetoy-това е потребителката от "комшиите"


A тя влиза и не пише,нито дали е взела роклята,нито дали ми е пратила записа,нито нищо,но вече сиимам отрицателен коментар,така празнично го е поставила,за сделка,която НЕ СЪМ ИЗВЪРШВАЛА.Ама какво ли обяснявам-тя категорично поше,че ДЪНКИТЕ НЕ СТРУВАТ!!!!!!!!!! (devil3)
Е ТО НЕ Е ЗА СМЯХ ,НО ТИ МЕ РАЗВЕСЕЛИ ТАЗИ СУТРИН. SmileyЧАКАЙ ДА СЕ ВКЛЮЧАТ ОНЕЗИ"ЛУДИТЕ",ТОГАВА ЩЕ ИМА СПЕЦИАЛНИ КОМЕНТАРИ Kiss


 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Аз вече незнам да се смея ли,да плача ли?!Но нищо,карай да върви!Ама "ОНАЯ" ЩЕ Я РАЗКОСТЯ!!!!!!!!
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #546 -: Май 07, 2011, 11:46:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ивка отивам да я разследвам и пак ще пиша  Smiley Wink
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #547 -: Май 07, 2011, 11:48:04 »
Раздели ТемаНагоре

Ивке мари тя немога да я открия ,прати ми линк оттатък 
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #548 -: Май 07, 2011, 11:48:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ивкеее,сама си се смеем (laugh6) (laugh6) (laugh6).....то сигурно много ти се плаче,ама........ (laugh3) (laugh3)
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #549 -: Май 07, 2011, 11:49:33 »
Раздели ТемаНагоре

ама онази дето се записахме всички в обявата си влиза и не дава отговор на никой
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #550 -: Май 07, 2011, 11:49:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ивка отивам да я разследвам и пак ще пиша  Smiley Wink
АЕ МАРЧЕ,И АЗ ИДВАМ,ЯКО И ДУПЕ:д
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #551 -: Май 07, 2011, 11:50:13 »
Раздели ТемаНагоре

Ивка отивам да я разследвам и пак ще пиша  Smiley Wink
АЕ МАРЧЕ,И АЗ ИДВАМ,ЯКО И ДУПЕ:д
Русо ти убу  идваш ама нимоа я намеря Lips Sealed
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #552 -: Май 07, 2011, 11:50:37 »
Раздели ТемаНагоре

Само не разбрах грешка ли е ??Ивке ко съ страскаш акуу не си пращала дънки !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #553 -: Май 07, 2011, 11:52:09 »
Раздели ТемаНагоре

ама онази дето се записахме всички в обявата си влиза и не дава отговор на никой
Влиза ама не пише оная ,утре ще и звънна да е питам колко пари ще ми върне за очилата ,ако не се разберем ще й върна и чаната а тя на мен ,цялата сума
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #554 -: Май 07, 2011, 11:56:48 »
Раздели ТемаНагоре

КАК СЕ ТЬРСИ ТАМ ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ?!АЗ НЕЩО НЕ УСПЯВАМ... Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: