{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 116922 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #360 -: Май 05, 2011, 15:27:17 »
Раздели ТемаНагоре

ПЪРВООООООО ДА СЕ ПОХВАЛЯЯЯ ПОСЛИ ША ВА ЧЕТА !! Писвали сте толкова много !!
ПОЛУЧИХ СУВЕНИРААА ОТ ЕЛКА  ,СУВЕНИРА Е ВЪВ ФОРМА НА ШИШЕ АМА ПЪЛНО  С ИЧКИЯЯ СЯ ГЛЕЙ КЪВ КУПОН ЗАПОЧВА  (cheers2) (feast15) (music2) (music1) (music2)
АЙ НАЙ СЕТНЕ ,ДОЙДЕ ТИ СУВЕНИРА.НАЛ ВСИЧКО БЕШЕ НАРЕД,НЕ СА ГО ПОТРОШИЛИ ПО ПЪТЯ?
АЙ СЯ ПРАВИ САЛАТАТА И ДА ИДВАМЕ.
Довечерааа маа ЕЛКЕЕ СЯ АКО ТУРА ИЧКИЯ МАМА С ПРАВАТРА ЛОПАТА ЩЕ МЕ УБИЕ Smiley))
БИбкее ,ша прщам и на теб от таз ичнкияя мърр ,даже не съм видялал кокло е ощи ма ша пратамм:))
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Май 05, 2011, 15:35:03 »
Раздели ТемаНагоре

СЕГА И АЗ ДА НАПИША.ОТИВАМ ДНЕС В ПОЩАТА ,ЩОТ МИ КАЗАХА ,ЧЕ СЪМ ИМАЛА ПАКЕТ.ОК ,ВЗЕМАМ ГО ,ОТВАРЯМ И ЩО ДА ВИДЯТ МОЙТЕ ДЖЪРКЕЛИ-СУПЕР САНДАЛКИ/ДАЖЕ МЕТАЛИК,КАТ КОЛАТА НИ/ ЗАРАДВАХ СЕ МНОГО И ВИКАМ ЧАКАЙ ДА ГИ ОБУВАМ ДА ГИ ПРОБВАМ.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОГАВА РАЗБРАХ КАКВО СА МИ ПРАТИЛИ.ДВА САНДАЛА ,ЕДНА И СЪЩА МАРКА,ЕДИНЯ № 40 ,А ДРУГИЯ № 41
Е С ДВА ЛЕВИ КРАКА СЪМ ,АМА ПЪК И ДВАТА СА МИ ЕДИН И СЪЩИ НОМЕР.
ЗАЩО СА ПОДИГРАХА С МЕНЕ ,НЕ МОГА ДА СА НАЧУДЯ.
И СЕГА ША ПУЩАМ ТЕМА В НЕКОРЕКТНИ И ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.КАК ТЪЙ ША СА ПОДИГРАВАТ С МЕН.
АМА ПЪК МНОГО МИ ХАРЕСВАТ И СА ЗАМИСЛЯМ ДАЛ ДА НЕ СИ ОСТАВЯ НОКТИТЕ НА ЕДИНЯ ,НЕРЯЗАНИ И ТАМАН ША Я ДОКАРАМ ПО НОМЕР.
МЕРСИ НА ДАМАТА ДЕТ МИ ГИИ ПРАТИЛА-АЛООООО АКО ИМАШ И ДРУГИ РАЗЛИЧНИ НОМЕРА -ПРАЩАЙ НАСАМ.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #362 -: Май 05, 2011, 15:43:08 »
Раздели ТемаНагоре

СЕГА И АЗ ДА НАПИША.ОТИВАМ ДНЕС В ПОЩАТА ,ЩОТ МИ КАЗАХА ,ЧЕ СЪМ ИМАЛА ПАКЕТ.ОК ,ВЗЕМАМ ГО ,ОТВАРЯМ И ЩО ДА ВИДЯТ МОЙТЕ ДЖЪРКЕЛИ-СУПЕР САНДАЛКИ/ДАЖЕ МЕТАЛИК,КАТ КОЛАТА НИ/ ЗАРАДВАХ СЕ МНОГО И ВИКАМ ЧАКАЙ ДА ГИ ОБУВАМ ДА ГИ ПРОБВАМ.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОГАВА РАЗБРАХ КАКВО СА МИ ПРАТИЛИ.ДВА САНДАЛА ,ЕДНА И СЪЩА МАРКА,ЕДИНЯ № 40 ,А ДРУГИЯ № 41
Е С ДВА ЛЕВИ КРАКА СЪМ ,АМА ПЪК И ДВАТА СА МИ ЕДИН И СЪЩИ НОМЕР.
ЗАЩО СА ПОДИГРАХА С МЕНЕ ,НЕ МОГА ДА СА НАЧУДЯ.
И СЕГА ША ПУЩАМ ТЕМА В НЕКОРЕКТНИ И ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.КАК ТЪЙ ША СА ПОДИГРАВАТ С МЕН.
АМА ПЪК МНОГО МИ ХАРЕСВАТ И СА ЗАМИСЛЯМ ДАЛ ДА НЕ СИ ОСТАВЯ НОКТИТЕ НА ЕДИНЯ ,НЕРЯЗАНИ И ТАМАН ША Я ДОКАРАМ ПО НОМЕР.
МЕРСИ НА ДАМАТА ДЕТ МИ ГИИ ПРАТИЛА-АЛООООО АКО ИМАШ И ДРУГИ РАЗЛИЧНИ НОМЕРА -ПРАЩАЙ НАСАМ.



Малииии,ма от магазин ли са,или от потребител в тези сайтове?Ако има начин да ти оправи бакиите.Аз имам подобна случка преди 3 години от Липненски взимам едни луди жълти високи кецове.Меря там десния,стана ми и им казвам да ми дадът другия,без да поглеждам какво ми дават.Взимам и ебати кефа-отивам в нас,а да им навървя връзките по крака ми - е що да видя-двата десни?! CheesyГас обратно в града да ги връщам,ама мъж ми и компания тогава се беха събрали-печеха прасе на дупка и ела да видиш майтапи-още ме бъзикат Wink
Активен
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #363 -: Май 05, 2011, 15:45:21 »
Раздели ТемаНагоре

СЕГА И АЗ ДА НАПИША.ОТИВАМ ДНЕС В ПОЩАТА ,ЩОТ МИ КАЗАХА ,ЧЕ СЪМ ИМАЛА ПАКЕТ.ОК ,ВЗЕМАМ ГО ,ОТВАРЯМ И ЩО ДА ВИДЯТ МОЙТЕ ДЖЪРКЕЛИ-СУПЕР САНДАЛКИ/ДАЖЕ МЕТАЛИК,КАТ КОЛАТА НИ/ ЗАРАДВАХ СЕ МНОГО И ВИКАМ ЧАКАЙ ДА ГИ ОБУВАМ ДА ГИ ПРОБВАМ.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОГАВА РАЗБРАХ КАКВО СА МИ ПРАТИЛИ.ДВА САНДАЛА ,ЕДНА И СЪЩА МАРКА,ЕДИНЯ № 40 ,А ДРУГИЯ № 41
Е С ДВА ЛЕВИ КРАКА СЪМ ,АМА ПЪК И ДВАТА СА МИ ЕДИН И СЪЩИ НОМЕР.
ЗАЩО СА ПОДИГРАХА С МЕНЕ ,НЕ МОГА ДА СА НАЧУДЯ.
И СЕГА ША ПУЩАМ ТЕМА В НЕКОРЕКТНИ И ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.КАК ТЪЙ ША СА ПОДИГРАВАТ С МЕН.
АМА ПЪК МНОГО МИ ХАРЕСВАТ И СА ЗАМИСЛЯМ ДАЛ ДА НЕ СИ ОСТАВЯ НОКТИТЕ НА ЕДИНЯ ,НЕРЯЗАНИ И ТАМАН ША Я ДОКАРАМ ПО НОМЕР.
МЕРСИ НА ДАМАТА ДЕТ МИ ГИИ ПРАТИЛА-АЛООООО АКО ИМАШ И ДРУГИ РАЗЛИЧНИ НОМЕРА -ПРАЩАЙ НАСАМ.
Smileyели да ти е честита новата придобивка Tongueтова си струва да се полее Wink
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #364 -: Май 05, 2011, 15:46:23 »
Раздели ТемаНагоре

Русооо,ти кога ша си битурентка?Къде ще е купона на детето?Нищо не споделяш....
БИБКЕ,ШЕ СМЕ НА 21.5,ЩЕ ГО ПРАВИМЕ В ЕДНО ЗАВЕДЕНИЙЦЕ,25 ЧОВЕКА ЩЕ СМЕ,МАЛКО ПРИЯТЕЛЧЕТА НА СИНЕТО,МА...КРИЗАТА Е СВЕТОВНА-И НАС НА КРАЯ НА СВЕТА НИ ЗАСЕГНА WinkПО-ДОБРЕ ПОСЛЕ ДА ОТИДЕ ДА ИЗПЛАКНЕ ГЗЕТО НА МОРЕТО,ОТКОЛКО ДА МУ ПОЯ ПРИЯТЕЛЧЕТАТА...ШЕ ИМА СНИМКИ ДЕ! Cheesy
Tочно така!Тва са грешни пари.....да съм имала акъл навреме- толкова пари можех да спестя на наште за пустите балове,ама....куха глава.То ще ми се върне Embarrassed


Хех, нали  Cheesy И аз съм на това мнение, ма не само сега, ами и като трябваше да ходя на бал. Хич даже и не отидох! Да плащам аз за ресторанти, дето никой няма да си изяде яденето, рокли и обувки, дето друг път няма да ги облека, прически и бижута.... Тинтири-минтири. Едно време е имало смисъл от тез балове, щото наште майки и бащи не са ходили като сега по дискотеки, докато са били ученици, ами туй бала им е била първата им изява в обществото едва ли не. И всички баби и лели се събирали да празнуват, щото хайванчето било заваършило благополучно даскалото, та вече ше може да копа на нивата по цял ден  Cheesy  Образно де...
Ма няма смисъл от пръскане на много пари за една нощ в някакъв ресторант, дето ще се гледаш с някви хора, които 12 години си ги гледал в училище. Аз си събрах мойте си приятели и празнувахме 3 дена както и където си искахме и се веселих поне с хора, които са ми приятни Smiley


Хи аз като казах на мама,че рокля не щЪ и ще ходя по дънки жената в ужас изпадна Smiley Ама ме склони де. Всичко с куверта рокля обувки и т.н. излезе стотина лева SmileyБез пара направо, пък в тоз пусти ресторант седяхме 3 часа и после айде на диско
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #365 -: Май 05, 2011, 15:47:05 »
Раздели ТемаНагоре

СЕГА И АЗ ДА НАПИША.ОТИВАМ ДНЕС В ПОЩАТА ,ЩОТ МИ КАЗАХА ,ЧЕ СЪМ ИМАЛА ПАКЕТ.ОК ,ВЗЕМАМ ГО ,ОТВАРЯМ И ЩО ДА ВИДЯТ МОЙТЕ ДЖЪРКЕЛИ-СУПЕР САНДАЛКИ/ДАЖЕ МЕТАЛИК,КАТ КОЛАТА НИ/ ЗАРАДВАХ СЕ МНОГО И ВИКАМ ЧАКАЙ ДА ГИ ОБУВАМ ДА ГИ ПРОБВАМ.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОГАВА РАЗБРАХ КАКВО СА МИ ПРАТИЛИ.ДВА САНДАЛА ,ЕДНА И СЪЩА МАРКА,ЕДИНЯ № 40 ,А ДРУГИЯ № 41
Е С ДВА ЛЕВИ КРАКА СЪМ ,АМА ПЪК И ДВАТА СА МИ ЕДИН И СЪЩИ НОМЕР.
ЗАЩО СА ПОДИГРАХА С МЕНЕ ,НЕ МОГА ДА СА НАЧУДЯ.
И СЕГА ША ПУЩАМ ТЕМА В НЕКОРЕКТНИ И ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.КАК ТЪЙ ША СА ПОДИГРАВАТ С МЕН.
АМА ПЪК МНОГО МИ ХАРЕСВАТ И СА ЗАМИСЛЯМ ДАЛ ДА НЕ СИ ОСТАВЯ НОКТИТЕ НА ЕДИНЯ ,НЕРЯЗАНИ И ТАМАН ША Я ДОКАРАМ ПО НОМЕР.
МЕРСИ НА ДАМАТА ДЕТ МИ ГИИ ПРАТИЛА-АЛООООО АКО ИМАШ И ДРУГИ РАЗЛИЧНИ НОМЕРА -ПРАЩАЙ НАСАМ.
Smileyели да ти е честита новата придобивка Tongueтова си струва да се полее Wink
А МЕРСИ ,МЕРСИ,АЗ ЧАКАМ ДА СА ВКЛЮЧВА И ТАЗ ДЕТ МИ ГИИ ПРАЩАЛА,АМА ГЛЕДА ОТ ВИСОКО И НЕ ЩЕ ДА ПИШЕ.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #366 -: Май 05, 2011, 15:51:16 »
Раздели ТемаНагоре

СЕГА И АЗ ДА НАПИША.ОТИВАМ ДНЕС В ПОЩАТА ,ЩОТ МИ КАЗАХА ,ЧЕ СЪМ ИМАЛА ПАКЕТ.ОК ,ВЗЕМАМ ГО ,ОТВАРЯМ И ЩО ДА ВИДЯТ МОЙТЕ ДЖЪРКЕЛИ-СУПЕР САНДАЛКИ/ДАЖЕ МЕТАЛИК,КАТ КОЛАТА НИ/ ЗАРАДВАХ СЕ МНОГО И ВИКАМ ЧАКАЙ ДА ГИ ОБУВАМ ДА ГИ ПРОБВАМ.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОГАВА РАЗБРАХ КАКВО СА МИ ПРАТИЛИ.ДВА САНДАЛА ,ЕДНА И СЪЩА МАРКА,ЕДИНЯ № 40 ,А ДРУГИЯ № 41
Е С ДВА ЛЕВИ КРАКА СЪМ ,АМА ПЪК И ДВАТА СА МИ ЕДИН И СЪЩИ НОМЕР.
ЗАЩО СА ПОДИГРАХА С МЕНЕ ,НЕ МОГА ДА СА НАЧУДЯ.
И СЕГА ША ПУЩАМ ТЕМА В НЕКОРЕКТНИ И ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.КАК ТЪЙ ША СА ПОДИГРАВАТ С МЕН.
АМА ПЪК МНОГО МИ ХАРЕСВАТ И СА ЗАМИСЛЯМ ДАЛ ДА НЕ СИ ОСТАВЯ НОКТИТЕ НА ЕДИНЯ ,НЕРЯЗАНИ И ТАМАН ША Я ДОКАРАМ ПО НОМЕР.
МЕРСИ НА ДАМАТА ДЕТ МИ ГИИ ПРАТИЛА-АЛООООО АКО ИМАШ И ДРУГИ РАЗЛИЧНИ НОМЕРА -ПРАЩАЙ НАСАМ.
Smileyели да ти е честита новата придобивка Tongueтова си струва да се полее Wink
А МЕРСИ ,МЕРСИ,АЗ ЧАКАМ ДА СА ВКЛЮЧВА И ТАЗ ДЕТ МИ ГИИ ПРАЩАЛА,АМА ГЛЕДА ОТ ВИСОКО И НЕ ЩЕ ДА ПИШЕ.
ам чи пиши и ти.да видим какъв обяснение шъ даде ма елко.кво я чакаш,тя да пише?
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #367 -: Май 05, 2011, 15:53:19 »
Раздели ТемаНагоре

СЕГА И АЗ ДА НАПИША.ОТИВАМ ДНЕС В ПОЩАТА ,ЩОТ МИ КАЗАХА ,ЧЕ СЪМ ИМАЛА ПАКЕТ.ОК ,ВЗЕМАМ ГО ,ОТВАРЯМ И ЩО ДА ВИДЯТ МОЙТЕ ДЖЪРКЕЛИ-СУПЕР САНДАЛКИ/ДАЖЕ МЕТАЛИК,КАТ КОЛАТА НИ/ ЗАРАДВАХ СЕ МНОГО И ВИКАМ ЧАКАЙ ДА ГИ ОБУВАМ ДА ГИ ПРОБВАМ.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОГАВА РАЗБРАХ КАКВО СА МИ ПРАТИЛИ.ДВА САНДАЛА ,ЕДНА И СЪЩА МАРКА,ЕДИНЯ № 40 ,А ДРУГИЯ № 41
Е С ДВА ЛЕВИ КРАКА СЪМ ,АМА ПЪК И ДВАТА СА МИ ЕДИН И СЪЩИ НОМЕР.
ЗАЩО СА ПОДИГРАХА С МЕНЕ ,НЕ МОГА ДА СА НАЧУДЯ.
И СЕГА ША ПУЩАМ ТЕМА В НЕКОРЕКТНИ И ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.КАК ТЪЙ ША СА ПОДИГРАВАТ С МЕН.
АМА ПЪК МНОГО МИ ХАРЕСВАТ И СА ЗАМИСЛЯМ ДАЛ ДА НЕ СИ ОСТАВЯ НОКТИТЕ НА ЕДИНЯ ,НЕРЯЗАНИ И ТАМАН ША Я ДОКАРАМ ПО НОМЕР.
МЕРСИ НА ДАМАТА ДЕТ МИ ГИИ ПРАТИЛА-АЛООООО АКО ИМАШ И ДРУГИ РАЗЛИЧНИ НОМЕРА -ПРАЩАЙ НАСАМ.
Smileyели да ти е честита новата придобивка Tongueтова си струва да се полее Wink
А МЕРСИ ,МЕРСИ,АЗ ЧАКАМ ДА СА ВКЛЮЧВА И ТАЗ ДЕТ МИ ГИИ ПРАЩАЛА,АМА ГЛЕДА ОТ ВИСОКО И НЕ ЩЕ ДА ПИШЕ.
ам чи пиши и ти.да видим какъв обяснение шъ даде ма елко.кво я чакаш,тя да пише?

Да взема и аз да заръчам същите барем ми пратят 2 броя с различни номера, пък после шъ ги менкаме
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #368 -: Май 05, 2011, 15:55:22 »
Раздели ТемаНагоре

ИХ МАМКА МУ!!!МА МИ СЕ КАРАХА,ГА ПИСАХ ПОД ОНАЯ ОБЯВА-ЕДНАТА МАРАТОНКА 43,ДРУГАТА-44!!СА ШЕ КАЖЕ-МИ НЕЗАВИСИМО ОТ НОМЕРА СА ЕДНАКВИ ПО РАЗМЕР-ТВА УСЕЩАМ/ЧЕК ДА НЕ Я ПОДСЕЩАМ ДЕ/
ЕЛИИИ,МИ ШЕ ПРАИМЕ НОВ РАЗБИВ МИСЛЯ-ДЕА И ПУМИИТЕ ДЕТ СЕ НАВЬДИХА ТУКА!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #369 -: Май 05, 2011, 16:02:10 »
Раздели ТемаНагоре

ИХ МАМКА МУ!!!МА МИ СЕ КАРАХА,ГА ПИСАХ ПОД ОНАЯ ОБЯВА-ЕДНАТА МАРАТОНКА 43,ДРУГАТА-44!!СА ШЕ КАЖЕ-МИ НЕЗАВИСИМО ОТ НОМЕРА СА ЕДНАКВИ ПО РАЗМЕР-ТВА УСЕЩАМ/ЧЕК ДА НЕ Я ПОДСЕЩАМ ДЕ/
ЕЛИИИ,МИ ШЕ ПРАИМЕ НОВ РАЗБИВ МИСЛЯ-ДЕА И ПУМИИТЕ ДЕТ СЕ НАВЬДИХА ТУКА!!
АЗ ША Я ИЗЧАКАМ ОЩЕ МАЛКО ДА СА ВКЛЮЧИ В ТЕМАТА И ДА СА РАЗБЕРЕМ ,АКО ЛИ НЕ ,НА КРАКА ША И ОТИДА И ДА СИ МИ ДАВА ТОЧНИТЕ ПАТЪЦИ.
КВОЙ ТУЙ НИИ ДА НЕ СМЕ ТУКА ОВЦЕ И ДА НЕ РАЗБИРАМЕ.
АМА ПЪК ИНАЧЕ СА МНОГО ЯКИ,СУПЕР СА.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #370 -: Май 05, 2011, 16:05:48 »
Раздели ТемаНагоре

Я БЕ МИЛО-ДАЙ ЛИНК ДА ГИ ВИДИМ! Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #371 -: Май 05, 2011, 16:08:27 »
Раздели ТемаНагоре

И аз това исках. Дай да видим. Ама тука сме се събрали са Мари-Подробните
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #372 -: Май 05, 2011, 16:20:35 »
Раздели ТемаНагоре

НАПРАВО МИ СЕ РЕВЕ,ДАДОХ 70 ЛВ,А НАКРАЯ КАКВО ПОЛУЧИХ........
А СЕГА НЯМАМ ФОТО,ДОВЕЧЕРА ЩЕ ГИ СНИМАМ И ЩЕ ВИ ГИ ПОКАЖА. (dew7) (dew4) (evil7) (evil8) (evil9)
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #373 -: Май 05, 2011, 16:23:47 »
Раздели ТемаНагоре

НАПРАВО МИ СЕ РЕВЕ,ДАДОХ 70 ЛВ,А НАКРАЯ КАКВО ПОЛУЧИХ........
А СЕГА НЯМАМ ФОТО,ДОВЕЧЕРА ЩЕ ГИ СНИМАМ И ЩЕ ВИ ГИ ПОКАЖА. (dew7) (dew4) (evil7) (evil8) (evil9)
Коооооооооооооо 70лв за патъци различен номер ли маа ,давай линк да гъ бъитаме отде е тая ,ша върва да се разправям вместо тебб (rude2) (rude3)
Еййй побърках се от нервииии !! ПОлудех ,малко ми беше ИЛИАНА сега такава овца  Shocked
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #374 -: Май 05, 2011, 16:24:05 »
Раздели ТемаНагоре

Я БЕ МИЛО-ДАЙ ЛИНК ДА ГИ ВИДИМ! Cheesy
КЪВ ЛИНК ,НА ЮНАШКО ДОВЕРИЕ ,РАЗБРАХМЕ СЕ ПО СКАЙП И АЗ БУДАЛАТА ИЗПРАТИХ ПАРИЧКИТЕ ПРЕДИ ДА ВИДЯ ПАТЪЦИТЕ.
ЕЙ СЕГА НЕКА ДА МИ СА СМЕЯТ ВСИЧКИ КАТ МИ ВИДЯТ ПОДМЕТКИТЕ.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: