{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 116924 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #285 -: Май 05, 2011, 09:48:42 »
Раздели ТемаНагоре

ОГРООООООООООООООООООООММММММММММММММММНННННННННННННННННООООООООООООООООООООООООООООООООООО    ББББББЛЛЛЛЛЛЛЛАААААААААГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООООООДДДДДДДДДДДДДДДАААААААААААРРРРРРРРРРРРРРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ    НА АНИТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ОПРАВИ ЖЕНАТА ВСИЧКО ЗА 5 МИНУТИ!!!!!!!!!!!НЯМА ДА ТЕ ЗАБРАВЯ,НИТО ТЕБ,НИТО ДОБРИНАТА ТИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!! (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8) (flowerr8)
Айде дай сега по един бамбон Wink
наща пак чака за бонбони.Бибке ти само туй ли дебнеш мър,от мезонет номер 1 все чакаш да апраш бонки  Tongue
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #286 -: Май 05, 2011, 09:49:20 »
Раздели ТемаНагоре

Хора,тея в пощата ме съсипаха!Онзи ден уж ми дадоха бележка за пуснат пакет,а няма изоообщо пусна такъв.Немога да отида до там,че с малчо се разбиляхме и незнам какво ще правя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Полудях,дайте съвет!
ПИШИ ИВКЕ,ИМАМ 15 МИНУТИ,ЩЕ ТРЬГНА ПО-РАНО ЗА РАБОТА И ЩЕ МИНА ДА ПРОБВАМ ДА ОПРАВЯ НЕЩАТА!ИСКАМ ЧАСОВЕ И ДАННИ ЗА ПРОДАВАЧА И ТЕБ!И ЛАПЕТО ОТ НЕГОВО ИМЕ ЛИ Е ПУСКАЛО ИЛИ ТВОЕ!НА КОЕ ТОЧНО ГИШЕ И СИГУРНА ЛИ СИ В НЕГО,ЧЕ Е ПУСНАЛО НЕЩОТО!КАТО СИ ХОДИЛА КАКВО СА ТИ КАЗАЛИ?ИЛИ ДАЛИ?

Рени,Анито оправи нещата!Благодаря мила и на теб!Не се търмозиии! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #287 -: Май 05, 2011, 09:50:02 »
Раздели ТемаНагоре

Хора,тея в пощата ме съсипаха!Онзи ден уж ми дадоха бележка за пуснат пакет,а няма изоообщо пусна такъв.Немога да отида до там,че с малчо се разбиляхме и незнам какво ще правя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Полудях,дайте съвет!
ПИШИ ИВКЕ,ИМАМ 15 МИНУТИ,ЩЕ ТРЬГНА ПО-РАНО ЗА РАБОТА И ЩЕ МИНА ДА ПРОБВАМ ДА ОПРАВЯ НЕЩАТА!ИСКАМ ЧАСОВЕ И ДАННИ ЗА ПРОДАВАЧА И ТЕБ!И ЛАПЕТО ОТ НЕГОВО ИМЕ ЛИ Е ПУСКАЛО ИЛИ ТВОЕ!НА КОЕ ТОЧНО ГИШЕ И СИГУРНА ЛИ СИ В НЕГО,ЧЕ Е ПУСНАЛО НЕЩОТО!КАТО СИ ХОДИЛА КАКВО СА ТИ КАЗАЛИ?ИЛИ ДАЛИ?
Русичко ти се появи ма! А честито на името ти.
Проблема с пакета е решен. Ти не са занимавай с него.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #288 -: Май 05, 2011, 09:51:52 »
Раздели ТемаНагоре

 (pasch15) (pasch15) (pasch15) (pasch15) (pasch15) (pasch15) (pasch15)



Понеже съм от село иимам кокошкииии,а нема банабониииии черпа по едно Великденско айце на патерицаааааа


 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy CheesyДа виии е сладкоооооо,домашни саааааа
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #289 -: Май 05, 2011, 09:54:53 »
Раздели ТемаНагоре

Руса, чакаме банбонитеееееееееееееее.
Давай ги че тука с Биба само се облизваме.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #290 -: Май 05, 2011, 09:56:37 »
Раздели ТемаНагоре

Е ЧЕКИТЕ БРЕЕЕЕ,АЗ ДОКАТ ИЗЧЕТА ТВА ОТ САБАЛЕМ ТО СТЕ ОПРАИЛИ НЕЩАТА-СРАМ МЕ Е ЧЕ ПИСАХ EmbarrassedКВА СЬМ ШМАТКА-ЧЕТИ ПА ПИШИ ДА СЕ У ГЛУПАРЕТИНАТА!!!ИВКЕЙ,ОСВЕН ДА ТЕ ЗАРАДВАМ СА С РОКЛЯТА,А?КОЛАТА Е У МЕН,ДА ИДВАМ ЛИ ?
ЕЛИНЦЕЕЕЕ,МЕРСИ МИЛО ЗА ПО-ЗДРАВВ-ЧЕТО!КАКТО И НА ВСИЧКИ ВИ,НО НЕ СЬМ СВИКНАЛА ДА УСЕЩАМ ИМЕНИТЕ ДНИ КАТО ПРАЗНИЦИ-НЯМАМ СЬЗДАДЕНИ НАВИЦИ КАТО НЕ СЬМ ЗНАЕЛА ЧЕ ИМА ТАКЬВ ДЕН ВЬОБЩЕ-СИНА МИ Е МАРТИН-И ТОЙ ИМАЛ ИМЕН ДЕН,МЬЖО-МАРИО,ТОЙ СЬЩО,А НИЕ-БЛЕЙКИ,ТА СИ ДРЕМЕМЕ У МОНОТОННО ЕЖЕДНЕВИЕ Cheesy (feast15)
ЕЙ,И ДА МЕ НАУЧИТЕ КАК ДА СВАЛЯМ ПОНЕ КАРТИНКИ,ЧЕ ШЕ АПНЕТЕ НЕЩО ОТ МЕН НА КУКУВ ДЕН Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #291 -: Май 05, 2011, 09:58:00 »
Раздели ТемаНагоре

Мароооо,аз от първата къща все карамел МУ хрупам и за туй барем по повод апнем нящо по-лачено,че ми изпадаха зъбците....
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #292 -: Май 05, 2011, 10:02:33 »
Раздели ТемаНагоре

БА ГУ!!!ЗА ЕДИН ДЕН СМЕ ИЗПИСАЛИ 20 СТРАНИЦИ CheesyФЛО ШЕ СЕ ШАШНЕ Cheesy Cheesy CheesyМИ КАТО НЕ ИСКА ХУАНИТО ДА НИ НАПРАИ ЧАТ-СТАЯ,СА ДА РЕВЕ ЧЕ ПЬЛНИМЕ ФОРУМА!А ДАЦЕТО МИЛАТА ОНЯ ДЕН КАТ МИ ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА АЗ И КАЗАХ-ОНАЯ/НЕКОЯ СИ/СЬМ Я ПЛЮЛА У НАШАТА ТЕМА,ДАН СЕ СЬРДИ,А ДАЦА ВИКА-У ОНАЯ ТЕМА НЕМА ЯДОВЕ,ТАМ НЕ СЕ БРОИ...ЕТО ЗАЩО НИ ИДАТ ТОЛКУ ГОСТИ,ЧЕ НЕ МОЕ СИ СЕДНЕМЕ НИЕ НА ЗАДНИЦИТЕ ОТ ТЕХ Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #293 -: Май 05, 2011, 10:03:04 »
Раздели ТемаНагоре

Мароооо,аз от първата къща все карамел МУ хрупам и за туй барем по повод апнем нящо по-лачено,че ми изпадаха зъбците....
ти след туй лапане на бонбони ,после койту черпи ша искаш и час при зъбаря му  Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #294 -: Май 05, 2011, 10:05:39 »
Раздели ТемаНагоре

НЯКОЙ ЛИПСВА
ЕЙРАТА ОТ САБАЛЯМ Я ГЛЕДАМ СА БЕШЕ МЕТНАЛА НА ЕДИН ВЕЛОСИПЕД-КОЙ ЗНАЙ ДО ДЕ СИ Е ЗАМЪКНАЛА ГЪЗЕЦА.
А И СИГУР Е НА ПОЩАТА ДА СИ ВЗИМА СУВЕНИРЯ,ДЕТ ГО ИЗПРАЩАХМЕ ОТ ШУМЕН Tongue Tongue Tongue
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #295 -: Май 05, 2011, 10:08:38 »
Раздели ТемаНагоре

НЯКОЙ ЛИПСВА
ЕЙРАТА ОТ САБАЛЯМ Я ГЛЕДАМ СА БЕШЕ МЕТНАЛА НА ЕДИН ВЕЛОСИПЕД-КОЙ ЗНАЙ ДО ДЕ СИ Е ЗАМЪКНАЛА ГЪЗЕЦА.
А И СИГУР Е НА ПОЩАТА ДА СИ ВЗИМА СУВЕНИРЯ,ДЕТ ГО ИЗПРАЩАХМЕ ОТ ШУМЕН Tongue Tongue Tongue
оооо тя пък с велодипед  тя аз и казай че офтобус и требе ама тя пак нечува
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #296 -: Май 05, 2011, 10:08:48 »
Раздели ТемаНагоре

Мароооо,аз от първата къща все карамел МУ хрупам и за туй барем по повод апнем нящо по-лачено,че ми изпадаха зъбците....
ти след туй лапане на бонбони ,после койту черпи ша искаш и час при зъбаря му  Cheesy
Няма беее Cheesy.Тя Ери още от преди ми е забранила да вадя тофифито,че е криза....па и от толкова народ горе трябва през пръстите да се удряме за да си вземем....
ЕЕЕЕ,човек неможе една пръдничка да си пусне от шпионите - то надничане,то чудо (feast14) (glass1)
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #297 -: Май 05, 2011, 10:11:29 »
Раздели ТемаНагоре

НЯКОЙ ЛИПСВА
ЕЙРАТА ОТ САБАЛЯМ Я ГЛЕДАМ СА БЕШЕ МЕТНАЛА НА ЕДИН ВЕЛОСИПЕД-КОЙ ЗНАЙ ДО ДЕ СИ Е ЗАМЪКНАЛА ГЪЗЕЦА.
А И СИГУР Е НА ПОЩАТА ДА СИ ВЗИМА СУВЕНИРЯ,ДЕТ ГО ИЗПРАЩАХМЕ ОТ ШУМЕН Tongue Tongue Tongue
оооо тя пък с велодипед  тя аз и казай че офтобус и требе ама тя пак нечува
С Поли дъфкаха една....за едно ало преди малко,та не знам дали метлата не е яхнала...
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #298 -: Май 05, 2011, 10:15:36 »
Раздели ТемаНагоре

НЯКОЙ ЛИПСВА
ЕЙРАТА ОТ САБАЛЯМ Я ГЛЕДАМ СА БЕШЕ МЕТНАЛА НА ЕДИН ВЕЛОСИПЕД-КОЙ ЗНАЙ ДО ДЕ СИ Е ЗАМЪКНАЛА ГЪЗЕЦА.
А И СИГУР Е НА ПОЩАТА ДА СИ ВЗИМА СУВЕНИРЯ,ДЕТ ГО ИЗПРАЩАХМЕ ОТ ШУМЕН Tongue Tongue Tongue
оооо тя пък с велодипед  тя аз и казай че офтобус и требе ама тя пак нечува
С Поли дъфкаха една....за едно ало преди малко,та не знам дали метлата не е яхнала...
ау видяу аз че съ е наежила ама и продавачката хич невнажда  Cheesy Cheesy
ВИТЕ У СЪСЕДТИТЕ КАКВА ТЕМА СА ПУСНАЛИ  (laugh2) (laugh2) (laugh2) (laugh2) (laugh2)Заповядайте на голяяяям КУПОН Smiley)))) (laugh2) (laugh2) (laugh2) (laugh2) (laugh2)
ДА АМА КУПАНА НЕМОЙ ДА Е КЪТ НАШИЯ ,ТО ЗАТОВА СМЕ ИМАЛИ ТОЛКОВА ГОСТИ 
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #299 -: Май 05, 2011, 10:16:11 »
Раздели ТемаНагоре

НЯКОЙ ЛИПСВА
ЕЙРАТА ОТ САБАЛЯМ Я ГЛЕДАМ СА БЕШЕ МЕТНАЛА НА ЕДИН ВЕЛОСИПЕД-КОЙ ЗНАЙ ДО ДЕ СИ Е ЗАМЪКНАЛА ГЪЗЕЦА.
А И СИГУР Е НА ПОЩАТА ДА СИ ВЗИМА СУВЕНИРЯ,ДЕТ ГО ИЗПРАЩАХМЕ ОТ ШУМЕН Tongue Tongue Tongue
Ся ида от пощата закараха ме с кола да си взема сувенира АМА НЪЦ НЕМА ГО ,КАЗАХ СЛЕД ОБЕД
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: