{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 123884 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #255 -: Май 05, 2011, 07:54:18 »
Раздели ТемаНагоре

Хора,тея в пощата ме съсипаха!Онзи ден уж ми дадоха бележка за пуснат пакет,а няма изоообщо пусна такъв.Немога да отида до там,че с малчо се разбиляхме и незнам какво ще правя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Полудях,дайте съвет!
Е, как нема пуснат пакет? Shocked Къде е пакета?
Дай повече инфо.


Ми в понеделник пускам един пакет-т.е друг човек го пуска,че нямаше на кого да оставя детето.Идва той и не му дали бележка,аз отивам в пощата,правя мазало и се прибирам с бележка за пуснат пакет.Вчера мацката,за която беше ми пише,че нямя пакет за нея,ходила в пощата но те направили проверка и и казали,че изооообщоооо НЯМА ПУСНАТ ПАКЕТ ЗА НЕЯ Shocked Shocked Shocked.А на нея именно за снощи и трябваше въпросното нещо...........Незнам какво да правя,ще полудея.
За къде е пакета? Щом не можеш да отидеш до пощата звънни по телефона.
Звънни и в твоята поща. Звънни и в другата поща - на получателя.
Ама, сега се сещам, че имаше нещо завъртяно с този пакет. Май беше пуснат като колет. Да не би тя да го търси като МПП, а то да е колет.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #256 -: Май 05, 2011, 07:57:01 »
Раздели ТемаНагоре

Хора,тея в пощата ме съсипаха!Онзи ден уж ми дадоха бележка за пуснат пакет,а няма изоообщо пусна такъв.Немога да отида до там,че с малчо се разбиляхме и незнам какво ще правя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Полудях,дайте съвет!
Е, как нема пуснат пакет? Shocked Къде е пакета?
Дай повече инфо.


Ми в понеделник пускам един пакет-т.е друг човек го пуска,че нямаше на кого да оставя детето.Идва той и не му дали бележка,аз отивам в пощата,правя мазало и се прибирам с бележка за пуснат пакет.Вчера мацката,за която беше ми пише,че нямя пакет за нея,ходила в пощата но те направили проверка и и казали,че изооообщоооо НЯМА ПУСНАТ ПАКЕТ ЗА НЕЯ Shocked Shocked Shocked.А на нея именно за снощи и трябваше въпросното нещо...........Незнам какво да правя,ще полудея.
За къде е пакета? Щом не можеш да отидеш до пощата звънни по телефона.
Звънни и в твоята поща. Звънни и в другата поща - на получателя.
Ама, сега се сещам, че имаше нещо завъртяно с този пакет. Май беше пуснат като колет. Да не би тя да го търси като МПП, а то да е колет.
Ани то имали значение как е пуснат ,като си кажеш иментата ония лелки ,зелки ,къдръвелки ,слагат цаките и почат да търсят
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #257 -: Май 05, 2011, 07:59:52 »
Раздели ТемаНагоре

Офффффффффф незнам какво да правя!Нямам никаква възможност да се обадя,и да отида също,болни сме с малчо,както вече казах.Ще изчакам днес да видя мацката дали няма да пише,аз ще и пиша де,но ако пак няма резултат ще ни гледате по телевизията. Lips SealedОзлобях тоталноооооооооооооооооо


А сега преглеждам бележката и скивах че грамажа е 0.235 грама,за което са взели 2.49 Shocked
« Последна редакция: Май 05, 2011, 08:02:28 от ivka1986 » Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #258 -: Май 05, 2011, 08:03:21 »
Раздели ТемаНагоре

Хора,тея в пощата ме съсипаха!Онзи ден уж ми дадоха бележка за пуснат пакет,а няма изоообщо пусна такъв.Немога да отида до там,че с малчо се разбиляхме и незнам какво ще правя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Полудях,дайте съвет!
Е, как нема пуснат пакет? Shocked Къде е пакета?
Дай повече инфо.


Ми в понеделник пускам един пакет-т.е друг човек го пуска,че нямаше на кого да оставя детето.Идва той и не му дали бележка,аз отивам в пощата,правя мазало и се прибирам с бележка за пуснат пакет.Вчера мацката,за която беше ми пише,че нямя пакет за нея,ходила в пощата но те направили проверка и и казали,че изооообщоооо НЯМА ПУСНАТ ПАКЕТ ЗА НЕЯ Shocked Shocked Shocked.А на нея именно за снощи и трябваше въпросното нещо...........Незнам какво да правя,ще полудея.
За къде е пакета? Щом не можеш да отидеш до пощата звънни по телефона.
Звънни и в твоята поща. Звънни и в другата поща - на получателя.
Ама, сега се сещам, че имаше нещо завъртяно с този пакет. Май беше пуснат като колет. Да не би тя да го търси като МПП, а то да е колет.
Ани то имали значение как е пуснат ,като си кажеш иментата ония лелки ,зелки ,къдръвелки ,слагат цаките и почат да търсят
Има, да. В големите пощенски клонове колетно и пакетите са на различни места и тези лелки зелки, къдравелки не си правят труда да потърсят и от другата страна.
Ивка, дай повече инфо. Аз ще звъня ако трябва.
Дай ми на лични адрес на подател, на получател. Дата на пускане. И номера по бележката която са ти дали.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #259 -: Май 05, 2011, 08:04:40 »
Раздели ТемаНагоре

Офффффффффф незнам какво да правя!Нямам никаква възможност да се обадя,и да отида също,болни сме с малчо,както вече казах.Ще изчакам днес да видя мацката дали няма да пише,аз ще и пиша де,но ако пак няма резултат ще ни гледате по телевизията. Lips SealedОзлобях тоталноооооооооооооооооо


А сега преглеждам бележката и скивах че грамажа е 0.235 грама,за което са взели 2.49 Shocked
Е КАТО ИМАШ БЕЛЕЖКА Smiley,КАК ТОЯ ПАКЕТ НЕ Е ПУСНАТ? Shocked
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #260 -: Май 05, 2011, 08:05:33 »
Раздели ТемаНагоре




А сега преглеждам бележката и скивах че грамажа е 0.235 грама,за което са взели 2.49 Shocked
Най вероятно е пуснат като колет. Дай на лични данни. Имам 1000 вивателски минути мога да звъня по пощите.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #261 -: Май 05, 2011, 08:06:10 »
Раздели ТемаНагоре

ивиани ,явно е така както Ани каза ,пратено е като колет и никой нему се занимава да го търси зажалост Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #262 -: Май 05, 2011, 08:10:39 »
Раздели ТемаНагоре

ивиани ,явно е така както Ани каза ,пратено е като колет и никой нему се занимава да го търси зажалост Smiley
ДА НАЙ-ВЕРОЯТНО Е КАТО КОЛЕТ,ЩОМ СУМАТА Е 2.49 ЗА 200ГР.НО ЩОМ ИМАШ ЧЕРНО НА БЯЛО НЕЩО ПИСАНО,НЯМА ДА СЕ ИЗГУБИ.ЩЕ ГО ОТКРИЕШ,НО ЯВНО ЩЕ Е ВЕЧЕ КЪСНО Sad
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #263 -: Май 05, 2011, 08:20:43 »
Раздели ТемаНагоре

Офффффффффф незнам какво да правя!Нямам никаква възможност да се обадя,и да отида също,болни сме с малчо,както вече казах.Ще изчакам днес да видя мацката дали няма да пише,аз ще и пиша де,но ако пак няма резултат ще ни гледате по телевизията. Lips SealedОзлобях тоталноооооооооооооооооо


А сега преглеждам бележката и скивах че грамажа е 0.235 грама,за което са взели 2.49 Shocked
Е КАТО ИМАШ БЕЛЕЖКА Smiley,КАК ТОЯ ПАКЕТ НЕ Е ПУСНАТ? Shocked


Ми и аз не си го обяснявам,на бележката не е маркитран нито като МП,нито като колет...Незнам.
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #264 -: Май 05, 2011, 08:23:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ехоооо ,де сте всинца брее .РУСОСТО да не въ покани на гостии??
Елкее ти ли ги откара с измития автобус мърррр ??
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #265 -: Май 05, 2011, 08:25:31 »
Раздели ТемаНагоре

Офффффффффф незнам какво да правя!Нямам никаква възможност да се обадя,и да отида също,болни сме с малчо,както вече казах.Ще изчакам днес да видя мацката дали няма да пише,аз ще и пиша де,но ако пак няма резултат ще ни гледате по телевизията. Lips SealedОзлобях тоталноооооооооооооооооо


А сега преглеждам бележката и скивах че грамажа е 0.235 грама,за което са взели 2.49 Shocked
Е КАТО ИМАШ БЕЛЕЖКА Smiley,КАК ТОЯ ПАКЕТ НЕ Е ПУСНАТ? Shocked


Ми и аз не си го обяснявам,на бележката не е маркитран нито като МП,нито като колет...Незнам.
Иви, тъкмо звъннах в Смолян ще чакам до половин час да ми се обадят с информация. Само да ти кажа, че се представих за теб. Сори, ама нямаше да ми обърнат внимание ако бях трето лице.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #266 -: Май 05, 2011, 08:27:48 »
Раздели ТемаНагоре

Такъв код не съм виждала до сега, но 4 2400 000 000 UQ9
издиктувах го, сега чакам

Я, по-добре ако можеш да снимаш бележката.
Да я огледам и аз. За кво иде реч. И да разгадаем накрая к'во се случва с буквите
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #267 -: Май 05, 2011, 08:28:34 »
Раздели ТемаНагоре

Офффффффффф незнам какво да правя!Нямам никаква възможност да се обадя,и да отида също,болни сме с малчо,както вече казах.Ще изчакам днес да видя мацката дали няма да пише,аз ще и пиша де,но ако пак няма резултат ще ни гледате по телевизията. Lips SealedОзлобях тоталноооооооооооооооооо


А сега преглеждам бележката и скивах че грамажа е 0.235 грама,за което са взели 2.49 Shocked
Е КАТО ИМАШ БЕЛЕЖКА Smiley,КАК ТОЯ ПАКЕТ НЕ Е ПУСНАТ? Shocked


Ми и аз не си го обяснявам,на бележката не е маркитран нито като МП,нито като колет...Незнам.
Иви, тъкмо звъннах в Смолян ще чакам до половин час да ми се обадят с информация. Само да ти кажа, че се представих за теб. Сори, ама нямаше да ми обърнат внимание ако бях трето лице.


Ок,мила,златна си,невероятно е как има кой да ми помогне,много ти благодаря,ако не бяхме болни щях да откача и да ида до Радомир,но само това ме спира.Няма да забравя НИКОГА услугата ти!
Активен
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #268 -: Май 05, 2011, 08:35:04 »
Раздели ТемаНагоре

Такъв код не съм виждала до сега, но 4 2400 000 000 UQ9
издиктувах го, сега чакам

Я, по-добре ако можеш да снимаш бележката.
Да я огледам и аз. За кво иде реч. И да разгадаем накрая к'во се случва с буквите


дАЙ СКЛАЙП ДА ТИ ГИ ПУСНА
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #269 -: Май 05, 2011, 08:36:51 »
Раздели ТемаНагоре

Такъв код не съм виждала до сега, но 4 2400 000 000 UQ9
издиктувах го, сега чакам

Я, по-добре ако можеш да снимаш бележката.
Да я огледам и аз. За кво иде реч. И да разгадаем накрая к'во се случва с буквите


дАЙ СКЛАЙП ДА ТИ ГИ ПУСНА
aneliq383
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: