{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 123762 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Май 04, 2011, 21:25:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ей сига съ зачетох у старата тема на Илиянка и виждам че е скочила на кака ти Деска - кукундреска.
Темата е пак за съвет. КАКВО ДА ПОДАРЯ НА ДЪЩЕРЯТА НА МЪЖА СИ ЗА БАЛА ЗА СКРОМНАТА СУМА ОТ 100ЛВ.
Сега отивам да я питам у латино сериала дали поне има подарък щерката. Ако не да понапънем мозъци че да и кажем , че време не остана до бала.
Даааа ИЛиана подарява дрешки за бебе при съседите !! Ноооо нещото което ми направи силно впечатление е ,че тя има 32 пол.отценки за около 3 месеца  Shocked
Чи то аз аку почна гащите да си дарувам,наш колко оценки ще събера мааа?

Ако се загледате в оценките и, по-голямата и част са от пазаруване. Smiley
Дааа  (sad1) Shocked
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Май 04, 2011, 21:28:01 »
Раздели ТемаНагоре

Така и аз за съвет се редя.

Изгоних си и без друго ленивият мъж, детето вече е на 2 демек майчинство няма(изплащат тука едно забавено и край), ясла също, пък и няма кой да го гледа да ходя на работа. Мама живее в чужбина, плаща ток, вода парно, данъци и праща по някой лев ама не всеки месец и не над 150. Баща му на Сашко щял да ми даде 80 лв на 15 Май и то ако си искал. Та момичета какво да правя ?? На Околовръстното ли да ходя или елитен хотел да търся ??

Ако се чудите що имам интернет - брат ми който не живее унас го плати за цялата година преди 2 месеца
Ку  одиш на околовръстното ша дода и аз  Wink  нем лев си платим токаааа и съм баш за там Cheesy
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Май 04, 2011, 21:29:32 »
Раздели ТемаНагоре

Така и аз за съвет се редя.

Изгоних си и без друго ленивият мъж, детето вече е на 2 демек майчинство няма(изплащат тука едно забавено и край), ясла също, пък и няма кой да го гледа да ходя на работа. Мама живее в чужбина, плаща ток, вода парно, данъци и праща по някой лев ама не всеки месец и не над 150. Баща му на Сашко щял да ми даде 80 лв на 15 Май и то ако си искал. Та момичета какво да правя ?? На Околовръстното ли да ходя или елитен хотел да търся ??

Ако се чудите що имам интернет - брат ми който не живее унас го плати за цялата година преди 2 месеца
Ку  одиш на околовръстното ша дода и аз  Wink  нем лев си платим токаааа и съм баш за там Cheesy

Барм ще си правим компания. Така хем детето шъ спи, хем мама паричка ще изкарва
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Май 04, 2011, 21:29:50 »
Раздели ТемаНагоре

АБЕЕЕ КО ЗНАЧИИ 8 ГОСКИИ ЧЕ ИМАМЕ ,ЕБАСИ МАМАТА .къ са крият тея ора ,ша питам по учените  Tongue
Алюю ,гостите махайте съ .в криза сме нема ракия пъ камби не давам днес ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #139 -: Май 04, 2011, 21:31:06 »
Раздели ТемаНагоре

Така и аз за съвет се редя.

Изгоних си и без друго ленивият мъж, детето вече е на 2 демек майчинство няма(изплащат тука едно забавено и край), ясла също, пък и няма кой да го гледа да ходя на работа. Мама живее в чужбина, плаща ток, вода парно, данъци и праща по някой лев ама не всеки месец и не над 150. Баща му на Сашко щял да ми даде 80 лв на 15 Май и то ако си искал. Та момичета какво да правя ?? На Околовръстното ли да ходя или елитен хотел да търся ??

Ако се чудите що имам интернет - брат ми който не живее унас го плати за цялата година преди 2 месеца
Ку  одиш на околовръстното ша дода и аз  Wink  нем лев си платим токаааа и съм баш за там Cheesy

Барм ще си правим компания. Така хем детето шъ спи, хем мама паричка ще изкарва
Ами етоо колко лесну намерихме решение за теб и мен ,ку искаш тема да пуснем Huh??? мой друго ни препоръчат !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #140 -: Май 04, 2011, 21:33:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чисто луда и изключително състрадателна ,знам едно само КОЙТО ЛЪЖЕ ХУБАВО НЕ ВИЖДА ,ИМА БОГ И НАКАЗВА
Ако ИЛиана лъже си е за нейна сметка но да не забравя че има дете ??
В първата тема за подаръка аз бях първата реагирала злономерено и остро и до края си останах такава .Не може в тази криза да пита за съвет за подарък от 50лв 100лв 200лв ееее аре бегай де !!
Но като стана въпрос за бебе  (dew5)сърцето ми се скъса ..Тук аз лично помогнах на една дама а и не само аз ,без никой да е разпитва какво как що Huh? Н арусата споделих по алото че дълго чаках поне да ми каже дали е получила колета  Shocked
И не само на тази помогнах от този сайт  Smiley Да ,русата както каза аз също не съм в завидно финасово положение ,но пък един ден няма да пуша много няма да пия 2 ракии и мога да купя 2 кутии каша и 5 пюрета  да дам на бебе което гладува .
Това е мое мнение и не го налагам на никой .Пак казвам след като проверя дали тази история е истина
Виж сега ти не се ядосвай. И на мен ми е гадно ако има такова човече някъде. Пиша си аз, но 1% ме човърка от вътре. Аз затова вече не подарявам. Не съм за едно БЛАГОДАРЯ, но дразни много. Имам възможност да купувам на детето си почти всичко (дано да си остане така) даже всичко. Нямам нужда да продавам. Отначало подарявах, но ми писна от тарикати. Аз имам щото си скъсвам гъза от работа, никой даром не ми ги дава. Тръгнала съм на работа от както малкия беше на 10 дена. Майка ми ми го гледа. Аз издържам финансово дома ни. Мъж нямам (от което съм много щастлива).
Никой да е ми обяснява, че оная няма и затова пише тука. Като й гледам покупките оттатък чак свят ми се зави.
На село няма жената кво да прави. Изгледала е всички сериали и ни мота тука и ни се смее. Що зачезна точно като почна любимия сериал на майка ми "листопад" не беше ами братчето му. Квот си дават там на БТВ, турски сериал.
Я малко се замислите и кажете това девойче на колко години е.
Брат№1 -24, брат№2 - 20, брат №3 6ти клас, значи на 14 (или около) остава тая да е на 17 (като и гледах снимката у фейса). Ееееееее, и има детете на 1год и 10 мес от чичко–паричко.  Кога е родила??? На 15. Честито на печелившите. Чичко-паричко и е бил шута и тя се чуди дали ще може да й вземе детето. Или ще остане при нея за да може да си цоца парички и за напред от гордия татко.
Айде сега малко гледайте тоз филм, а пък като се върнете от екскурзията ми кажете, че съм права.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #141 -: Май 04, 2011, 21:37:01 »
Раздели ТемаНагоре

Тя твърди, че е на 27 ама дали е Huh? Ама пък ако е завършила у.ще през 2008 хич не ми се връзва. Аз съм на 28 и завърших 2001 г.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #142 -: Май 04, 2011, 21:40:15 »
Раздели ТемаНагоре

Тя твърди, че е на 27 ама дали е Huh? Ама пък ако е завършила у.ще през 2008 хич не ми се връзва. Аз съм на 28 и завърших 2001 г.
да каза че е на 27 а майка и била на 42 години ,тоест родила е нея на 15-16 години.А можи и никък да не е завършила даскало Lips Sealed
« Последна редакция: Май 04, 2011, 21:44:46 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Май 04, 2011, 21:46:26 »
Раздели ТемаНагоре

Вижте профила на Илияна който е пуснат в темата.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=101810936546516&set=a.101810933213183.2308.100001528298534&type=1&theater
Обачеееееееее, от там на сетне ме наляга друга мисъл. В Про-то потребителките и казват Юлияна. И тук също.
Под снимката на Илияна има комент от Юлияна. Влезте в профила на Юлияна и й вижте снимката на аватара
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001200486893
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #144 -: Май 04, 2011, 21:47:07 »
Раздели ТемаНагоре

Тя твърди, че е на 27 ама дали е Huh? Ама пък ако е завършила у.ще през 2008 хич не ми се връзва. Аз съм на 28 и завърших 2001 г.
да каза че е на 27 а майка и била на 42 години ,тоест родила е нея на 15-16 години.А можи и никък да не е завършила даскало Lips Sealed

Във фейсбук друго твърди Smiley Всъщност била завършила висше в Градица (Градище или както и да е селото) Huh? Huh? Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #145 -: Май 04, 2011, 21:49:03 »
Раздели ТемаНагоре

Вижте профила на Илияна който е пуснат в темата.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=101810936546516&set=a.101810933213183.2308.100001528298534&type=1&theater
Обачеееееееее, от там на сетне ме наляга друга мисъл. В Про-то потребителките и казват Юлияна. И тук също.
Под снимката на Илияна има комент от Юлияна. Влезте в профила на Юлияна и й вижте снимката на аватара
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001200486893

Ха ха да не се окаже, че се готвят да въртят далавери в прото. Нали тъй е модно вече. Трупаш доверие и + оценки и после бум правиш удар Smiley

ПП Вторият коментар гласи "Розичкеееееееееее", което се отнася до детето. Има снимака на Илиана в конкурс където са мъжът детето и тя и една торта, на която пише ЧРД Розе !?!?!? Нали уж е момче. Пък и Илианкя бая църна ми се види, ако питате мен типична мангалска работа
« Последна редакция: Май 04, 2011, 21:52:10 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Май 04, 2011, 21:49:16 »
Раздели ТемаНагоре

вижте аз какво разбрах от профила и във фейса
 Гимназия 6OU IVAN VAZOV-Випуск 2000 това  аз сиго превеждам 6-то ОсновноУчилище  -Випуск 2000
ТАКА
Висше образование GRADNICA  Випуск 2008 · mashinen tehnik това ми се струва че е средното с малко повторения  (shout2) (yes2) (yes2)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #147 -: Май 04, 2011, 21:49:32 »
Раздели ТемаНагоре

начиии,с техниката съм много скарана....къде в тъпото Про...да чукна за да търся даден потребител - ич не се научих,па ми стана интересно таз Илиту ку нема лев да продава 3 за 1 за да си върже гащите,а не да подарява...
сори,че се вкл. на пресекулки,ама днес няма прИмоция - вампира Бриньон не заспа рано и сега си делкаме компа хахаха Tongue
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #148 -: Май 04, 2011, 21:51:00 »
Раздели ТемаНагоре

http://uchilishta.guide-bulgaria.com/NC/Gabrovo/Sevlievo/Gradnitsa/bg_Schools.aspx?2267=Profesionalna_Gimnazia_po_Transport_i_Mashinostroene
това е линк към училището. Това е Професионална Гимназия по Транспорт и Машиностроене (Село Градница)
Гимназия От гимназия се излиза на 19-20год (освен да е вземала една година за две). У туй село точно нема ВУЗ. У друго село може да има ама точно тук тцък
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #149 -: Май 04, 2011, 21:53:32 »
Раздели ТемаНагоре

хаха свате и ние сме така ,двете на компа следим сериала "Илиана и нечувани случки скоро"сезон 4-5-6 ДАЙТЕ НЯКОЙ ЛЕФФФФ Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!



Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: