{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 124216 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Май 04, 2011, 15:51:31 »
Раздели ТемаНагоре

как къде мъ бибке оттатък при латино сериала  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Май 04, 2011, 15:53:00 »
Раздели ТемаНагоре

как къде мъ бибке оттатък при латино сериала  Cheesy Cheesy Cheesy
ТИ КО ПРАИШ У ВАС ОЩЕ МА ,АЙДЕ ИДВАЙ ,ЧЕ КАФЕТО ИЗТИНА .А И АЗ МАЛКО ПОЧИВКА ДА СИ ДАМ.СТИГА ЗА ДНЕС СЪМ РАБОТИЛА.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Май 04, 2011, 15:59:56 »
Раздели ТемаНагоре

Басииии,не мога да насмогна на четене.....голям филм Shocked
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Май 04, 2011, 16:44:02 »
Раздели ТемаНагоре

Басииии,не мога да насмогна на четене.....голям филм Shocked
Разказа ми се играта от ужас ,само кошмари слушах по алото с ИЛИАНА ,хора ако това е истина е ужассссссссс..ще ми се ако имах малко пари да ида до Габрово да разбера ама ,няма да оставя така нещата ..Но пък ако е истина ,живота й никък не е лек .Незнам какво да мисля  Shocked Shocked
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Май 04, 2011, 16:52:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм склонна да вярвам на това - знам горе-долу подобни истории.Че на днешно време всички сме помалко луди е така,ама па чак такива психотрилъри да ни раждат болните мозъци...едва ли.
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Май 04, 2011, 17:00:45 »
Раздели ТемаНагоре

Басииии,не мога да насмогна на четене.....голям филм Shocked
Разказа ми се играта от ужас ,само кошмари слушах по алото с ИЛИАНА ,хора ако това е истина е ужассссссссс..ще ми се ако имах малко пари да ида до Габрово да разбера ама ,няма да оставя така нещата ..Но пък ако е истина ,живота й никък не е лек .Незнам какво да мисля  Shocked Shocked
ДЕСКА,А ТВОЯ ПО-ЛЕК ЛИ Е МА ШМАТКО?!А МОЯ-ЛЕК ЛИ Е?ВЯРНО ЧЕ НЯМА МЯСТО ЗА СЬПОСТАВКА,ПРОЧЕТОХ КВО СИ ЧУЛА,НО НЕ ЗАБРАВЯЙ ЧЕ ЗАСЕГА САМО СИ ГО ЧУЛА!!ПОМНИШ ЛИ ОНАЯ С КОЛЕТА,КВО СИ ГОВОРИХМЕ?!А АЗ РАЗКАЗВАХ ВЧЕРА ЗА ДАНИДЕНИ НА МАРИЙЧЕТО,НА ОНАЯ МАЦКА В АЙДЕМИР ЛЕСНО ЛИ И Е?!ПО СЬЩИЯ НАЧИН-С ГЛАДНО БЕБЕ/НА 9 МЕС./САМА...И ЖИЛИЩЕ ИЗДЬРЖА,И СЕБЕ СИ,И ДЕТЕТО,МОЛЕШЕ ЗА ДЕТСКИ ХРАНИ,НЕ ЗА СЕБЕ СИ!!!Е И СЛЬНЦА ДА СМЕ НЯМА КАК ДА ОГРЕЕМЕ ВСИЧКИ!НО ПАК ТИ КАЗВАМ-НЕ И ВЯРВАМ!!!ТОВА Е ЯВНО ТОЛКОВА НИСКО СЬСЛОВИЕ,ДА НЯМАТ ТОК И ЕЛЕМЕНТАРНИ УСЛОВИЯ,НАРОДИЛИ ПО СУМА ТИ ДЕЦА КАТО ЗАЙЦИ...ИЛИЯНА НАЛИ ИМА МЬЖ?!ТОЙ НЕ МОЖЕ ЛИ ДА ПОМАГА?ИЛИ Е ПОДОБЕН?!ЩОМ РАЗЛИКАТА ИМ Е 17 ГОДИНИ,ПРАВИ СМЕТКА-КАКВО ЛИ Е ЕЖЕДНЕВИЕТО И,КАК ЛИ Я ДЬРЖИ В ПОДЧИНЕНИЕ,СИГУРНО ИЗБЯГВА РОДНИНИТЕ И...БЕ...АЛКОХОЛИШКА ИСТОРИЯ НЕКВА ЯВНО,АЗ НЕ КАЗВАМ ЧЕ Е ИЗМИСЛЕНА СЬС СИГУРНОСТ,МА ТОКУ-ТАКА...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Май 04, 2011, 17:00:55 »
Раздели ТемаНагоре

БОжее тресе ме глава ,полудявам !! (ill1) (note1)ами ако наистина това е реалност и тая ИЛИАНА е малумна и неможе да се изрази ,а по телефона говори супер ,не вярвам да е ромка  Shocked
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Май 04, 2011, 17:03:11 »
Раздели ТемаНагоре

А пък аз четох,четох и понеже по природа съм мнителна....много не й хванах декиш Wink.Лично аз като си имам ядове не седя пред компютъра....еле по цял ден.Миналата седмица й бяхме зрители в друг филм,сега в този.....незнам,ама ми се струва,че й е много скучно. и си търси компания - пък тука зрители бол.
Деси,обади ми се по телефона да видиш колко добре мога да ти изиграя дадена сценка - ненадмината съм Wink.Много сте доверчиви бе хора!!!!Дори и да има някаква истина в разказите й.....ма много трябва да си прост за да ги правиш достояние на стотици хора - мене би ме било срам Sad
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Май 04, 2011, 17:06:27 »
Раздели ТемаНагоре

БОжее тресе ме глава ,полудявам !! (ill1) (note1)ами ако наистина това е реалност и тая ИЛИАНА е малумна и неможе да се изрази ,а по телефона говори супер ,не вярвам да е ромка  Shocked
МАЦКИ,ЧЕТА ВЕЧЕ ЦЯЛ ДЕН.РАЗБИРАМ,ЧЕ СЕ ВЪЛНУВАТЕ И ИСКАТЕ ДА ПОМОГНЕТЕ,НО ПРИ ТОЛКОВА ОБЪРКАНА СИТУАЦИЯ.... ShockedВИ КАЗВАМ,"НА ЗДРАВА ГЛАВА-БОЛЕСТ СИ СЛАГАТЕ". Kiss
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Май 04, 2011, 17:12:28 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА СЕГА МИ СЕ ОБАДИ ,ДНЕС МОМИЧЕ ОТ ПРОДАВАЛНИКА Е БИЛА ДО ТЯХ И СИ Е КУПИЛА КУЧЕНЦЕ ,ВИДЯЛА Е ЦЯЛАТА ОБСТАНОВКА И   Т.Н.
ИЛИАНА МИ КАЗА НИКА НА ДАМАТА ОТ ПРОДАВАЛНИКА И ИСКА ДА МИ ДАДЕ НЕЙНИЯ ТЕЛЕФОН ДА ГОВОРЯ С НЕЯ .ИСКАТЕ ЛИ ДА ГО НАПРАВЯ ТОВА ?? (hail4) (not6)
ДАЙТЕ СИ МННЕНИЕТО ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ЛИ ДА РОВА ИЛИ ДА ПОСТАВЯ ТАЗИ ЗАДАЧА НА ШЕФА
БИБКЕ АЗ СЪЩО ГЛЕДАМ НЕГАТИВНО КЪМ ИЛИАНА ОСОБЕНО СЛЕД КАТО ИСКА СЪВЕТ ЗА ПОДАРЪК ,ЗНАЕШ ДОБРЕ ЧЕ АЗ Е НАСРАХ ..АМА ,ТАЗИ МИ РАЗБИ СЪРЦЕТО .ГОТОВА Е ДА ИДА ДО ТАМ И ДА МЕ ЗАВЕДЕ ДО МАЙКА Й ,БРАТ Й И ДА ВИДА ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО МИ ОПИСВА  Е ИСТИНА ..КАЗАХ И СЪЩО ЧЕ СЪМ ЛУДА И ЩЕ ИДА  С ПОЛИЦИЯ АКО МЕ ЛЪЖЕ ДА НЕ Я УБИЯ.
НО АЗ СЪМ ПОЧТИ СИГУРНА ЧЕ ПОНЕ 70% от написаното е истина ..имам подобни примери около мен (съседи) знам как бедстват и колко гладуват .Аз не съм богата вече ме познавате ,но бих могла да дам 20лв за бебешка каша и пюре за бебето ,илиана каза че ще ми каже селото къде живее бррат и да ги изпратя на кмета и той да им ги даде тоест ако това  е истина де ..оофффффффф много съм объркана
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Май 04, 2011, 17:14:50 »
Раздели ТемаНагоре

русоооо ,моя е мноуу труден ама кво да рева кат млада вдовица за .....
Но аз имам подкрепа мама,тате ,вуйчо брат ..А тя няма никой ,бедна съм но с 10 -20 лв за детска храна няма да се довърша ..Въпреки че в момета нямам и 0,20 ст
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Май 04, 2011, 17:15:38 »
Раздели ТемаНагоре

БИБКЕ ,Я ФЪРЛИ ЕДНО ОЧО НА РУСОТО КЪМ ТЕРАСАТА,ДА НЕ СА ИЗПОПАДАЛИ КИТКИТЕ,ЧЕ МНОГУ СИЛЕН ВЕТАРО,БЕ Tongue Cheesy
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Май 04, 2011, 17:17:19 »
Раздели ТемаНагоре

ША МА ЧУЙТЕ ЛИ ВААААААААА ,КАКВО ДА ПРАВЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ НА РЪБА СЪМ ДА ЗЕМА ЛЕВ НА ЗАЕМ И ДА ВЪРВА ДА ВИДА ИСТИНА ЛИ Е ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Май 04, 2011, 17:18:50 »
Раздели ТемаНагоре

ША МА ЧУЙТЕ ЛИ ВААААААААА ,КАКВО ДА ПРАВЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ НА РЪБА СЪМ ДА ЗЕМА ЛЕВ НА ЗАЕМ И ДА ВЪРВА ДА ВИДА ИСТИНА ЛИ Е ..
АМ АКО СИ ТОЛКОЗ ЛУДА ВЗЕМИ И ВЪРВИ
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Май 04, 2011, 17:19:53 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА СЕГА МИ СЕ ОБАДИ ,ДНЕС МОМИЧЕ ОТ ПРОДАВАЛНИКА Е БИЛА ДО ТЯХ И СИ Е КУПИЛА КУЧЕНЦЕ ,ВИДЯЛА Е ЦЯЛАТА ОБСТАНОВКА И   Т.Н.
ИЛИАНА МИ КАЗА НИКА НА ДАМАТА ОТ ПРОДАВАЛНИКА И ИСКА ДА МИ ДАДЕ НЕЙНИЯ ТЕЛЕФОН ДА ГОВОРЯ С НЕЯ .ИСКАТЕ ЛИ ДА ГО НАПРАВЯ ТОВА ?? (hail4) (not6)
ДАЙТЕ СИ МННЕНИЕТО ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ЛИ ДА РОВА ИЛИ ДА ПОСТАВЯ ТАЗИ ЗАДАЧА НА ШЕФА
БИБКЕ АЗ СЪЩО ГЛЕДАМ НЕГАТИВНО КЪМ ИЛИАНА ОСОБЕНО СЛЕД КАТО ИСКА СЪВЕТ ЗА ПОДАРЪК ,ЗНАЕШ ДОБРЕ ЧЕ АЗ Е НАСРАХ ..АМА ,ТАЗИ МИ РАЗБИ СЪРЦЕТО .ГОТОВА Е ДА ИДА ДО ТАМ И ДА МЕ ЗАВЕДЕ ДО МАЙКА Й ,БРАТ Й И ДА ВИДА ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО МИ ОПИСВА  Е ИСТИНА ..КАЗАХ И СЪЩО ЧЕ СЪМ ЛУДА И ЩЕ ИДА  С ПОЛИЦИЯ АКО МЕ ЛЪЖЕ ДА НЕ Я УБИЯ.
НО АЗ СЪМ ПОЧТИ СИГУРНА ЧЕ ПОНЕ 70% от написаното е истина ..имам подобни примери около мен (съседи) знам как бедстват и колко гладуват .Аз не съм богата вече ме познавате ,но бих могла да дам 20лв за бебешка каша и пюре за бебето ,илиана каза че ще ми каже селото къде живее бррат и да ги изпратя на кмета и той да им ги даде тоест ако това  е истина де ..оофффффффф много съм объркана
Доообре,ама не можеш да огрееш навсякъде!!!!!!Знаеш ли колко деца са гладни в Дружба?Ела и насам по едно 20таче да хвърлиш....има си ИНСТИТУЦИИ за таз работа - за нас простите е само да съчустваме на ближните,оти не сме цъфнали та вързали и ние...........ти си знаеш,но не мисля,че трябва да си трошиш нервите1След няколко месеца може малолетната  може още едно да е снесла   и кво ?И за него ли ще тичаш?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: