{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 50747 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Май 03, 2011, 17:29:27 »
Раздели ТемаНагоре

Когато търсите помощ, не е зле да не пишете на маймуница

Девойката да обяви в паспортна служба, че личната й карта и дебитната й карта са откраднати. Да й се издадат нови, които да не дава на майка си и да спасява и себе си и детето. Ако пък разпишат с брат ти - брак - тогава ще е най-лесно. Вярно, че ще трябва това да стане със съгласието на майка й, но да я почерпят добре и да издействат документа.
DA I MAMA KAZA TAKA,NO ISKAT PARI ZA ISLEDVANIYA I RAZRE6ENIETO NA ONAZI,AIDE PARITE 6TE GI SABEREMNO,ONAZI NEZNAM KAK 6TE YA OBEDYAT TYA PIE KATO MAJ,PONE S O4ITE SAM VIJDALA,KOLKO PIE,I 6TE E TRUDNO,NO I TOVA E VARIYANT I TO DOBAR,BLAGODARYA Smiley
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Май 03, 2011, 17:33:36 »
Раздели ТемаНагоре

Когато търсите помощ, не е зле да не пишете на маймуница

Девойката да обяви в паспортна служба, че личната й карта и дебитната й карта са откраднати. Да й се издадат нови, които да не дава на майка си и да спасява и себе си и детето. Ако пък разпишат с брат ти - брак - тогава ще е най-лесно. Вярно, че ще трябва това да стане със съгласието на майка й, но да я почерпят добре и да издействат документа.
DA I MAMA KAZA TAKA,NO ISKAT PARI ZA ISLEDVANIYA I RAZRE6ENIETO NA ONAZI,AIDE PARITE 6TE GI SABEREMNO,ONAZI NEZNAM KAK 6TE YA OBEDYAT TYA PIE KATO MAJ,PONE S O4ITE SAM VIJDALA,KOLKO PIE,I 6TE E TRUDNO,NO I TOVA E VARIYANT I TO DOBAR,BLAGODARYA Smiley
   MOMI4ETA IZLIZAME,6TE OTSKO4IM DO KOM6IITE NA PO KAFE DA SE PORAZVEDRYA MALKO 4E CYALA NO6T NE SAM SPALA,I DNES MI DOIDE V POVE4KO.PRIYATNA VE4ER NA VSI4KI
Активен
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Май 03, 2011, 18:29:02 »
Раздели ТемаНагоре

МИЛА ПОКРАЙ ВАС САМО ПРОБЛЕМИ
НЕЗНАМ ДАЛИ СТЕ УСПЕЛИ  ДА РАЗРЕШИТЕ ПРОБЛЕМА СЪС ПОДАРЪКА  АМИ СЕГА И ТОЗИ
ПРЕВЛИЧАТЕ НЕЩО ПРОБЛЕМИТЕ СЪС МАГНИТ
ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД СЪС БЕБЕТО И РОДИТЕЛИТЕ МУ
« Последна редакция: Май 03, 2011, 19:14:03 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Май 03, 2011, 18:34:09 »
Раздели ТемаНагоре

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  ShockedЧАКАЙ МАЛКО ДА ПОМИСЛЯ
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Май 03, 2011, 18:38:57 »
Раздели ТемаНагоре

МОЖЕ НАЙСТИНА ДА ГО ИМА ТОЗИ ПРОБЛЕМ/КОЙТО СПОРЕД МЕН ВЪОБЩЕ НЕ Е МАЛОВАЖЕН/НО МИ СТАНА СТРАННО ЗА ДВА ДНИ ДВЕ ТЕМИ И ВСЕ ЗА СЪВЕТ И НАСОКА
ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ЗАСЕГНАЛА НЯКОГО
ПРОБЛЕМА СЪС РАЖДАЕМОСТА НА 15-16 ГОДИНИ Е МНОГО  СЕРИОЗЕН И  Е ВЪПРОС НА ВЪЗПИТАНИЕ И НА ЛИЧНА КУЛТУРА ОТНОСНО ПРЕДПАЗНИТЕ СРЕДСТВА АКО НАЙСТИНА ИМАТЕ НУЖДА ОТ ПОМОЩ МОЖЕБИ НЕ Е МЯСТОТО ТУК ДА Я ТЪРСИТЕ ВЗЕМЕТЕ СЕ ВЪВ РЪЦЕ И СЕ ДОПИТАЙТЕ ДО СОЦИАЛНИ,ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО А ИМА И ФОНДАЦИИ
« Последна редакция: Май 03, 2011, 19:15:39 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Май 03, 2011, 19:27:37 »
Раздели ТемаНагоре

Илияна в 4 сайта попадам на ваши истории.
Само филми около вас.
Настоящата тема, каква цел има? Да ни стане жал и да се втурнем да помагаме?  И как така на брат ви, не са му потърсили отговорност до момента, че момичето е било 15 годишно, като е забременяло. Закрила на детето, как не се е самосезирала още с раждането на бебето? Прокоратурата също, щом нямат граждански брак. Нещо хич не ми се връзват нещата. Колкото и да ни е безхаберна държавата, подобни детски раждания се следят от съответните органи. Болниците подават сигнал за подобни случаи.
Много, много странно...
И само да добавя, че щом детето-майка е непълнолетно и неомъжено, то е под опеката на собствената си майка до 18г. възраст.


 До скоро оправдаваха ромите, че това им бил бита и традицията да създават поколения в детска възраст. Ама вече и това се променя.
« Последна редакция: Май 03, 2011, 19:41:39 от Shu-shi » Активен

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Май 03, 2011, 20:16:35 »
Раздели ТемаНагоре

Илияна в 4 сайта попадам на ваши истории.
Само филми около вас.
Настоящата тема, каква цел има? Да ни стане жал и да се втурнем да помагаме?  И как така на брат ви, не са му потърсили отговорност до момента, че момичето е било 15 годишно, като е забременяло. Закрила на детето, как не се е самосезирала още с раждането на бебето? Прокоратурата също, щом нямат граждански брак. Нещо хич не ми се връзват нещата. Колкото и да ни е безхаберна държавата, подобни детски раждания се следят от съответните органи. Болниците подават сигнал за подобни случаи.
Много, много странно...
И само да добавя, че щом детето-майка е непълнолетно и неомъжено, то е под опеката на собствената си майка до 18г. възраст.


 До скоро оправдаваха ромите, че това им бил бита и традицията да създават поколения в детска възраст. Ама вече и това се променя.

МИла ,ако това  е истина тук то филма е психотрилър но в главните герои бебе на 5 месеца недохранено ..Ами безхаберието на родители държава води до тук ,знаеш ли че техните цоциални хич не ги вълнува че некоя си родила на 15 или 16г .А и закрила на детето са едниии нямам думи ,имала съм вземане даване с тях по повод съседско дете  в беда ,те вземаха отношение до там  че констатираха че детето си живее идеално  при майката и бабата  алкохолички .МИр на прахта му ,преди 2 години детето се удави пред пияната му баба и тогава закрила на детето закършиха ръце .Но жалката истина е че детето го няма поради безхаберието на държавата и семейството ..Цял ден е мисля ИЛИЯНА и нейния случай ,както казах който и да помогно всичко е моментно а с подавка къща се нехрани .Иска ми се това да е лъжа (може и да е дано да е така)  за да не мисля за бебето което стои на студено не го хранят пълноценно и т.н
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Май 03, 2011, 20:23:25 »
Раздели ТемаНагоре

eria тук се говори за престъпление - злоупотреба с малолетна.  Както вече писах, още с раждането на бебето е подаден сигнал към съответните органи. В случая бабата е тази, от която зависи всичко до доказване, че е алкохоличка.

Вече споменах - само при ромите до сега държавата не взимаше крайни мерки, но и това се променя.


Съвет от мен: майката на бебето да се обърне към не правителствени организации, например "Анимус"

Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Май 04, 2011, 08:43:14 »
Раздели ТемаНагоре

Shu-shi,бе като се замислих си напьлно права!!то беше толкова колоритно четиво,че не обьрнахме внимание дали е истина или е някьв измислен филм,което ми се вижда все по-вероятно...на илиянка да и е скучно и това да е начин да и обьрнем внимание...за цели и очаквания чак не мога да гадая,явно не умея да предвиждам ходовете и...но с думата МОЛЯ все по-често се злоупотребява Winkправа си обаче-НЯМА НАЧИН ДА РОДИ НА 15 И ДА СИ ТРЬГНЕ С ДЕТЕТО И ДА ОСТАНЕ НЕНАБЛЮДАВАНА-НЯМА КАК!!!а и институциите,които биха и го взели сто на сто биха му дали шанс на бебчето да оцелее,не да мре в гладия и мизерия!!като не е мислила майката за настоящето си защо е некадьрна да помисли за бьдещето си или поне за това на детето-и тук не ми се врьзва...а!!не попитахме-МАЙКАТА НА БЕБЕТО РОМКА ЛИ Е??малко вероятно да не е,ако е циганска история може да я чуем и по новините скоро...това за кьде става вьпрос илиянка?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Май 04, 2011, 09:56:19 »
Раздели ТемаНагоре

МИЛА ПОКРАЙ ВАС САМО ПРОБЛЕМИ
НЕЗНАМ ДАЛИ СТЕ УСПЕЛИ  ДА РАЗРЕШИТЕ ПРОБЛЕМА СЪС ПОДАРЪКА  АМИ СЕГА И ТОЗИ
ПРЕВЛИЧАТЕ НЕЩО ПРОБЛЕМИТЕ СЪС МАГНИТ
ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД СЪС БЕБЕТО И РОДИТЕЛИТЕ МУ
  MNOGO SA TI SLATKI DEE4ICATA,DA SA TI JIVI I ZDRAVI,A OTNOSNO PODARAKA,DA SPRAVIH SE BLGODARENIE NA VSI4KI MAMI,EDNO OGROMNO BLAGODARYA,KAKTO I BLAGODARYA ,ZA HUBAVITE SAVETI OTNOSNO TAZI TEMA,I OGROMEN PROBLEM ZA NAS.
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Май 04, 2011, 10:12:31 »
Раздели ТемаНагоре

Илияна в 4 сайта попадам на ваши истории.
Само филми около вас.
Настоящата тема, каква цел има? Да ни стане жал и да се втурнем да помагаме?  И как така на брат ви, не са му потърсили отговорност до момента, че момичето е било 15 годишно, като е забременяло. Закрила на детето, как не се е самосезирала още с раждането на бебето? Прокоратурата също, щом нямат граждански брак. Нещо хич не ми се връзват нещата. Колкото и да ни е безхаберна държавата, подобни детски раждания се следят от съответните органи. Болниците подават сигнал за подобни случаи.
Много, много странно...
И само да добавя, че щом детето-майка е непълнолетно и неомъжено, то е под опеката на собствената си майка до 18г. възраст. MOLYA NE STE RAZBRALI PRAVILNO,TOVA KOETO STE NAPISALI SAM POSO4ILA O6TE V SAMOTO NA4ALO,A ZA MEN MOLYA ISTORII,4 SAITA?AZ SAM, OTBELYAZALA 4E PROBLEMA MI  E VE4E RE6EN,I MOLYA VI STIGA KAKVO TOLKOVA POISKALA SAM SAVET,RE6ENIE,SPRAVILA SAM SE BEZ 4UJDATA NAMESA,PROBLEMAT NI E RE6EN I MOLYA TO4KA.NEKA VE4E NE SE SPOMENAVA TOVA.MNOGO MI E STRANNO PRO4ELI STE NA6ETA ISTORIYA,PROBLEM, NE STE SE O4AROVALI,OK NO TOVA E VA6E MNENIE.KUPIH NA SINAT SI INHALATOR,NYAKOLKO DREKI  ZA PROLETTA,PODARAK ZA BALA.I SEGA SAM PO SPOKOINA ZA NAS,NO RITESNENA ZA BRAT MI,PRIYATELKATA MU,I BEBKATA.BLAGODARNA SAM NA ERIYA ZA SAVETA,I NASOKATA,ZA ANGAJIRANETO I,ZA RAZGOVORAT I S ADVOKAT I TO ZARADI NAS.EDNO OGROMNO BLAGODARYA ERI 6TE SLEDVAME INSTRUKCIITE NA POZNATATA,6TE SE MA4IM DA OBEDIM MOMI4ETO DA OTIDE I ZAYAVI ZA BANKOMATNATA,I LI4NATA KARTA,DANO DA USPEM  SNO6TI MAJAT MI OBE6TA 4E 6TE VZEME BRAT MI NA RABOTA PRI NEGO KATO ZA NA4ALO,E NYAMA DA VZIMA KOI ZNAE KAKVO NO PONE PAMPERSITE,I DR KONSUMATIVI,I NUJNI NE6TA 6TE SI GI POZVOLYAT,MAMA PODADE EDNO RAMO,I TAKA.


 До скоро оправдаваха ромите, че това им бил бита и традицията да създават поколения в детска възраст. Ама вече и това се променя.

Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Май 04, 2011, 10:20:09 »
Раздели ТемаНагоре

Илияна в 4 сайта попадам на ваши истории.
Само филми около вас.
Настоящата тема, каква цел има? Да ни стане жал и да се втурнем да помагаме?  И как така на брат ви, не са му потърсили отговорност до момента, че момичето е било 15 годишно, като е забременяло. Закрила на детето, как не се е самосезирала още с раждането на бебето? Прокоратурата също, щом нямат граждански брак. Нещо хич не ми се връзват нещата. Колкото и да ни е безхаберна държавата, подобни детски раждания се следят от съответните органи. Болниците подават сигнал за подобни случаи.
Много, много странно...
И само да добавя, че щом детето-майка е непълнолетно и неомъжено, то е под опеката на собствената си майка до 18г. възраст. MOLYA NE STE RAZBRALI PRAVILNO,TOVA KOETO STE NAPISALI SAM POSO4ILA O6TE V SAMOTO NA4ALO,A ZA MEN MOLYA ISTORII,4 SAITA?AZ SAM, OTBELYAZALA 4E PROBLEMA MI  E VE4E RE6EN,I MOLYA VI STIGA KAKVO TOLKOVA POISKALA SAM SAVET,RE6ENIE,SPRAVILA SAM SE BEZ 4UJDATA NAMESA,PROBLEMAT NI E RE6EN I MOLYA TO4KA.NEKA VE4E NE SE SPOMENAVA TOVA.MNOGO MI E STRANNO PRO4ELI STE NA6ETA ISTORIYA,PROBLEM, NE STE SE O4AROVALI,OK NO TOVA E VA6E MNENIE.KUPIH NA SINAT SI INHALATOR,NYAKOLKO DREKI  ZA PROLETTA,PODARAK ZA BALA.I SEGA SAM PO SPOKOINA ZA NAS,NO RITESNENA ZA BRAT MI,PRIYATELKATA MU,I BEBKATA.BLAGODARNA SAM NA ERIYA ZA SAVETA,I NASOKATA,ZA ANGAJIRANETO I,ZA RAZGOVORAT I S ADVOKAT I TO ZARADI NAS.EDNO OGROMNO BLAGODARYA ERI 6TE SLEDVAME INSTRUKCIITE NA POZNATATA,6TE SE MA4IM DA OBEDIM MOMI4ETO DA OTIDE I ZAYAVI ZA BANKOMATNATA,I LI4NATA KARTA,DANO DA USPEM  SNO6TI MAJAT MI OBE6TA 4E 6TE VZEME BRAT MI NA RABOTA PRI NEGO KATO ZA NA4ALO,E NYAMA DA VZIMA KOI ZNAE KAKVO NO PONE PAMPERSITE,I DR KONSUMATIVI,I NUJNI NE6TA 6TE SI GI POZVOLYAT,MAMA PODADE EDNO RAMO,I TAKA.


 До скоро оправдаваха ромите, че това им бил бита и традицията да създават поколения в детска възраст. Ама вече и това се променя.

[  MALKATA E PRIZNATA,V BOLNICATA NE E IMALO PROBLEMI TAIKATO MAIKAI I DR OT SEMEISTVOTO I NA4ELO S BRAT MI SA BILI TAM,6TOM NYAMA PODADEN SIGNAL,KAK  ZAKRILATA DA SE OTZOVEZ? AZ POT4ERTAH 4E NA NAS NI SE SERVIRA,KOGATO TYA BE6E VE4E,NA 3 MESECA,AI MAIKA I NE POZVOLI ABORTA,KOITO MOITA MAIKA ISKA6E DA POEME.TUK STANALOTO E SAGLASUVANO,I RE6ENO OT TYAH.NYAMAM DUMI I AZ KATO VAS DECA,DETE GLEDAT,NO E VE4E FAKT DA NI E JIVA I ZDRAVE ANDJI
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Май 04, 2011, 10:21:03 »
Раздели ТемаНагоре

Нищо не разбрах от поста ви или по-скоро вие не схващате, какво съм написала.

"Снаха" ви е непълнолетна, неомъжена и съответно до доказване на това, че "тъщата" е алкохоличка, всичко зависи от нея, защото е опекун на "снаха" ви. Брат ви няма никакъв шанс да вземе правата над детето, понеже е безработен.


П.П. Това, че е припознато детето не сваля отговорността от болницата да подаде сигнал.

"Снахата" от ромски произход ли е?
« Последна редакция: Май 04, 2011, 10:23:54 от Shu-shi » Активен

ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Май 04, 2011, 10:26:22 »
Раздели ТемаНагоре

Нищо не разбрах от поста ви или по-скоро вие не схващате, какво съм написала.

"Снаха" ви е непълнолетна, неомъжена и съответно до доказване на това, че "тъщата" е алкохоличка, всичко зависи от нея, защото е опекун на "снаха" ви. Брат ви няма никакъв шанс да вземе правата над детето, понеже е безработен.


П.П. Това, че е припознато детето не сваля отговорността от болницата да подаде сигнал.

"Снахата" от ромски произход ли е?
  NE MILA V SEMEISTVOTO MI NYAMA CIGANI,ZNAEM ,4E DOKATO TYA NE NAVARI GOD MAIKAI I YA NASTAVLYAVA,NO AKO TYA SE OPAL4I NASRE6TA I I SE STEGNE,VYARVAM ,4E SADBATA IM 6TE SE NASO4I KAM KRAI KOITO E DOBAR I ZA TRIMATA.
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Май 04, 2011, 10:28:28 »
Раздели ТемаНагоре

Нищо не разбрах от поста ви или по-скоро вие не схващате, какво съм написала.

"Снаха" ви е непълнолетна, неомъжена и съответно до доказване на това, че "тъщата" е алкохоличка, всичко зависи от нея, защото е опекун на "снаха" ви. Брат ви няма никакъв шанс да вземе правата над детето, понеже е безработен.


П.П. Това, че е припознато детето не сваля отговорността от болницата да подаде сигнал.

"Снахата" от ромски произход ли е?
  NE MILA V SEMEISTVOTO MI NYAMA CIGANI,ZNAEM ,4E DOKATO TYA NE NAVARI GOD MAIKAI I YA NASTAVLYAVA,NO AKO TYA SE OPAL4I NASRE6TA I I SE STEGNE,VYARVAM ,4E SADBATA IM 6TE SE NASO4I KAM KRAI KOITO E DOBAR I ZA TRIMATA.
  IZVINYAVAM SE ZA PRAVOPISNITE GREKI,NO S TOVA 4UDO SE SPRAVYAM,TRUDNO,NO PAK NE SE OTKAZVAM,VSE EDIN DEN 6TE SE NAU4A DA PI6A Smiley
Активен


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: