{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 50678 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 03, 2011, 12:40:20 »
Раздели ТемаНагоре

Сега да кажа пак..Имам съседка адвокатка и досега се джуркахме кафета ,споделих и твоя проблем !!
Тя каза че ако бащата си е дал името на детето има права върху него ,тоетс бащата може да изведе бебето от тази къща където гладува и мизерства ..За случая той трябва да сезира закрила на детето и в никакъв случай няма да му  го отнемат щом има желание и може да си го позволи .да се грижи за бебока .Ако неговата среда ,е по добра за отглеждането му а майката на детето нежелае да го последва ,то родителските права могата се да се дадат временно на него ..
Виж аз не запомних всичко  което каза и може и нещо да съм объркала ,но това е в общи черти.
Иринка и аз се пукам по шевовете ,как може да се правят бебета на такава възраст ,но станалото станало бебето е факт ,то горкото по погрпка се е родило и може наистина да си умре от глад ,като се има предвид горе-написаното.
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Май 03, 2011, 12:48:05 »
Раздели ТемаНагоре

momi4eto e neuko,dori neznae da gotvi,ni6to ne znae   Shocked Shocked Shocked           Брат ти е за прибиване - казвам го най- отговорно и заставам зад думите си !!!!! Това е дете - незнам кой е умен и може да готви на тази възраст !!!!! Тя е малка можеби семейната среда и е кофти НО ТОЗИ ТВОЙ БРАТ ЗА ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ НЕ Е ЛИ ЧУВАЛ Huh?Huh?Huh? Съсипа детето тоя извратеняк и ще съсипе и живота на собственото си дете !Направо ми е мъка - детето гледа дете ! Какво ще му е бъдешето и какъв пример ще му дадът ? Майката едва ли някога ще може да работи нещо нормално - няма и основно образование ! Бащата е без работа - тоест дете може да направи а работа неможе да си намери -УЖАС ! На какво е разчитал на 135 лв помощ социална ?  Та тези пари в днешно време са нищо - стигат за памперси ! Нямам думи дори главата не ми побира Божееееееееееее!
PRAVA SI MILA,NO DETETO SA GO RE6ILI ZAEDNO,AI MAIKATA NA MOMI4ETO YA PODKREYA6E,MOYATA MAMA ISKA6E DA POEME ABORTA,NO NEINATA MAIKA NE RAZRE6I,KAZA ,4E 6TOM TYA OTGLEDALA 8 DECA ZA6TO DA NE MOGAT I TE.I TAKA TYA DADE KRILE I NA DVAMATA.NIKOI OT NAETO SEMEISTVO NE POTKREPI STANALOTO,NO ZA SAJALENIE,NEMOGAHME DA NADELEEM NA RE6ENIETO IM.
Активен
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 03, 2011, 12:53:25 »
Раздели ТемаНагоре

momi4eto e neuko,dori neznae da gotvi,ni6to ne znae   Shocked Shocked Shocked           Брат ти е за прибиване - казвам го най- отговорно и заставам зад думите си !!!!! Това е дете - незнам кой е умен и може да готви на тази възраст !!!!! Тя е малка можеби семейната среда и е кофти НО ТОЗИ ТВОЙ БРАТ ЗА ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ НЕ Е ЛИ ЧУВАЛ Huh?Huh?Huh? Съсипа детето тоя извратеняк и ще съсипе и живота на собственото си дете !Направо ми е мъка - детето гледа дете ! Какво ще му е бъдешето и какъв пример ще му дадът ? Майката едва ли някога ще може да работи нещо нормално - няма и основно образование ! Бащата е без работа - тоест дете може да направи а работа неможе да си намери -УЖАС ! На какво е разчитал на 135 лв помощ социална ?  Та тези пари в днешно време са нищо - стигат за памперси ! Нямам думи дори главата не ми побира Божееееееееееее!
PRAVA SI MILA,NO DETETO SA GO RE6ILI ZAEDNO,AI MAIKATA NA MOMI4ETO YA PODKREYA6E,MOYATA MAMA ISKA6E DA POEME ABORTA,NO NEINATA MAIKA NE RAZRE6I,KAZA ,4E 6TOM TYA OTGLEDALA 8 DECA ZA6TO DA NE MOGAT I TE.I TAKA TYA DADE KRILE I NA DVAMATA.NIKOI OT NAETO SEMEISTVO NE POTKREPI STANALOTO,NO ZA SAJALENIE,NEMOGAHME DA NADELEEM NA RE6ENIETO IM.
4E 6TOM TYA OTGLEDALA 8 DECA ZA6TO DA NE MOGAT I TE?Huh?Huh??Е ЗА КАВО ИДЕ РЕЧ?
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #18 -: Май 03, 2011, 12:54:52 »
Раздели ТемаНагоре

Детето носи ли бащиното име?Там ще е решението Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Май 03, 2011, 12:57:11 »
Раздели ТемаНагоре

momi4eto e neuko,dori neznae da gotvi,ni6to ne znae   Shocked Shocked Shocked           Брат ти е за прибиване - казвам го най- отговорно и заставам зад думите си !!!!! Това е дете - незнам кой е умен и може да готви на тази възраст !!!!! Тя е малка можеби семейната среда и е кофти НО ТОЗИ ТВОЙ БРАТ ЗА ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ НЕ Е ЛИ ЧУВАЛ Huh?Huh?Huh? Съсипа детето тоя извратеняк и ще съсипе и живота на собственото си дете !Направо ми е мъка - детето гледа дете ! Какво ще му е бъдешето и какъв пример ще му дадът ? Майката едва ли някога ще може да работи нещо нормално - няма и основно образование ! Бащата е без работа - тоест дете може да направи а работа неможе да си намери -УЖАС ! На какво е разчитал на 135 лв помощ социална ?  Та тези пари в днешно време са нищо - стигат за памперси ! Нямам думи дори главата не ми побира Божееееееееееее!
PRAVA SI MILA,NO DETETO SA GO RE6ILI ZAEDNO,AI MAIKATA NA MOMI4ETO YA PODKREYA6E,MOYATA MAMA ISKA6E DA POEME ABORTA,NO NEINATA MAIKA NE RAZRE6I,KAZA ,4E 6TOM TYA OTGLEDALA 8 DECA ZA6TO DA NE MOGAT I TE.I TAKA TYA DADE KRILE I NA DVAMATA.NIKOI OT NAETO SEMEISTVO NE POTKREPI STANALOTO,NO ZA SAJALENIE,NEMOGAHME DA NADELEEM NA RE6ENIETO IM.
4.НАИСТИНА МНОГО ЖАЛКО,ЧЕ ЕДНО НЕВИННО СЪЩЕСТВО,ЩЕ СЕ ОПИТВА ДА ЖИВЕЕ( В ТАЗИ СРЕДА.... Shocked Shocked
« Последна редакция: Май 03, 2011, 13:05:30 от iviani » Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Май 03, 2011, 12:59:29 »
Раздели ТемаНагоре

Детето носи ли бащиното име?Там ще е решението Roll Eyes
DA OLI NA BRAT MI E PREZIMETO I FAMILIYATA
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Май 03, 2011, 13:00:14 »
Раздели ТемаНагоре

Детето носи ли бащиното име?Там ще е решението Roll Eyes
DA POLI NA BRAT MI E PREZIMETO I FAMILIYATA
Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Май 03, 2011, 13:10:42 »
Раздели ТемаНагоре

Думи нямам - беден ми е речника !!! 8 деца - браво! Да са живи и здрави ! Почваме да раждаме на 15 колкото повече - толкова повече ще взимаме социални помощи , и всякакъв вид помощи защото сме с много деца и държавата трябва да се грижи за тях ! Браво! На 30 ставаме баби и да живее България ! В същото време такива като мен БУДАЛИ  учат, работят,завършват, плащат си специализацията , плащат си данъците и всякакъв вид усигуровки и нищо не взимат от държавата защото моя доход е по голям и на моето дете надбавки не се полагат - за какво са му ?  А такива безотговорни цицат колко може от държавага и правят деца на поразия ! Изобщо не ги интересува как ще се развие живота на тези деца ! А такива деца за огромно съжаление има много ! Боже колко мъка по тая земя........
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 03, 2011, 13:20:26 »
Раздели ТемаНагоре

Думи нямам - беден ми е речника !!! 8 деца - браво! Да са живи и здрави ! Почваме да раждаме на 15 колкото повече - толкова повече ще взимаме социални помощи , и всякакъв вид помощи защото сме с много деца и държавата трябва да се грижи за тях ! Браво! На 30 ставаме баби и да живее България ! В същото време такива като мен БУДАЛИ  учат, работят,завършват, плащат си специализацията , плащат си данъците и всякакъв вид усигуровки и нищо не взимат от държавата защото моя доход е по голям и на моето дете надбавки не се полагат - за какво са му ?  А такива безотговорни цицат колко може от държавага и правят деца на поразия ! Изобщо не ги интересува как ще се развие живота на тези деца ! А такива деца за огромно съжаление има много ! Боже колко мъка по тая земя........
ИРИНКА  за жалост су напълно права !! Както се казва ЕТО ГО ПОРЕДНОТО БЕЗХАБЕРИЕ НА СЕМЕЙСТВОТО ..Как може една майка родила 8 деца ,как ги е отгледала не се знае ,но поне вече резултатите са на лице да даде пример на щерка си с бутилка ракия в ръка .Разбира се че ще е накара да го роди 135лв са доста ракия !!
Има доста хора които правят деца с цел финансова помощ от държавата и  е получават .АЗ за моето дете също не съм вземала детски 10 години защото мъжа ми имал бизнес ..
ПАЗИ БОЖЕ ,а мъка ще продължава да има и то много повече ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 03, 2011, 13:39:12 »
Раздели ТемаНагоре

Думи нямам - беден ми е речника !!! 8 деца - браво! Да са живи и здрави ! Почваме да раждаме на 15 колкото повече - толкова повече ще взимаме социални помощи , и всякакъв вид помощи защото сме с много деца и държавата трябва да се грижи за тях ! Браво! На 30 ставаме баби и да живее България ! В същото време такива като мен БУДАЛИ  учат, работят,завършват, плащат си специализацията , плащат си данъците и всякакъв вид усигуровки и нищо не взимат от държавата защото моя доход е по голям и на моето дете надбавки не се полагат - за какво са му ?  А такива безотговорни цицат колко може от държавага и правят деца на поразия ! Изобщо не ги интересува как ще се развие живота на тези деца ! А такива деца за огромно съжаление има много ! Боже колко мъка по тая земя........
ИРИНКА  за жалост су напълно права !! Както се казва ЕТО ГО ПОРЕДНОТО БЕЗХАБЕРИЕ НА СЕМЕЙСТВОТО ..Как може една майка родила 8 деца ,как ги е отгледала не се знае ,но поне вече резултатите са на лице да даде пример на щерка си с бутилка ракия в ръка .Разбира се че ще е накара да го роди 135лв са доста ракия !!
Има доста хора които правят деца с цел финансова помощ от държавата и  е получават .АЗ за моето дете също не съм вземала детски 10 години защото мъжа ми имал бизнес ..
ПАЗИ БОЖЕ ,а мъка ще продължава да има и то много повече ..
MOMI4ETA STAVAM ERIYA ME POSAVETVA,TE ZAPALYA KOLATA I 6TE IDA,DANO USPEEM DA GI IZVEDEM OT KA6TATA I TRIMATA,STISKAITE PALCI,SAMO DA NE NI YA VZEMAT SE STRAHUVAM,NO SE SETIH 4E IMAM EDNA ,,POZNATA,,KOYATO RABOTI V SECIALNITE TE POTARSYA PARVO NEYA 4E DA NE VZEMEM NAPRAVO DA IM POHVARLIM ANDGI BEZ DA ISKAME,I OT NEZNANIE.BLAGODARYA NA VSI4KI KOITO SE VKLIU4IHA,6TE PI6A POSLE
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Май 03, 2011, 16:44:12 »
Раздели ТемаНагоре

Думи нямам - беден ми е речника !!! 8 деца - браво! Да са живи и здрави ! Почваме да раждаме на 15 колкото повече - толкова повече ще взимаме социални помощи , и всякакъв вид помощи защото сме с много деца и държавата трябва да се грижи за тях ! Браво! На 30 ставаме баби и да живее България ! В същото време такива като мен БУДАЛИ  учат, работят,завършват, плащат си специализацията , плащат си данъците и всякакъв вид усигуровки и нищо не взимат от държавата защото моя доход е по голям и на моето дете надбавки не се полагат - за какво са му ?  А такива безотговорни цицат колко може от държавага и правят деца на поразия ! Изобщо не ги интересува как ще се развие живота на тези деца ! А такива деца за огромно съжаление има много ! Боже колко мъка по тая земя........
ИРИНКА  за жалост су напълно права !! Както се казва ЕТО ГО ПОРЕДНОТО БЕЗХАБЕРИЕ НА СЕМЕЙСТВОТО ..Как може една майка родила 8 деца ,как ги е отгледала не се знае ,но поне вече резултатите са на лице да даде пример на щерка си с бутилка ракия в ръка .Разбира се че ще е накара да го роди 135лв са доста ракия !!
Има доста хора които правят деца с цел финансова помощ от държавата и  е получават .АЗ за моето дете също не съм вземала детски 10 години защото мъжа ми имал бизнес ..
ПАЗИ БОЖЕ ,а мъка ще продължава да има и то много повече ..
  ERI,HODIHME S BRAT MI,I GOVORIH S ,,POZNATATA,,I OBYASNIHME KVA E SITUACIYATA,A TYA KAZA,4E TAI KATO,TOI E BEZRABOTEN,IJILE6TETO KOETO OBITAVA MAIKA MI E OB6TINSKO,MAIKA MI RAZPOLAGA S MINIMALNATA ZAPLATA,I GLEDA MALKIYAT NI BRAT,KOITO E 6KLAS,A ONAZI E ALKOHOLI4KA,NA 100PROCENTA 6TE IM YA VZEMAT,TAI KATO MAIKATA E NEPALNOLETNA,MAIKA I E BEZRABOTNA,I ALKOHOLI4KA,S DOHODITE NA MAIKA MI E NEVAZ\MOJNO DA SE POSRE6TATA NUJDITE NA DVE DECA,NAEM,TOK I TAKA,KAZA 4E TE IM YA VZEMAT I KOGATO SE OTDELYAT,I MOMI4ETO NAVAR6I 18GOD,I BRAT MI IMA NUJNITE USLOVIYA,I DOHOD 6TE IM YA VARNAT,A TOVA NYAMA DA STENE.DOBRE 4E NE OTIDOH V ZAKRILATA,INA4E TYAH DA SI SKUBYA KOSITE,AZ I SEGA GI SKUBYA,NO PONE ANDGI SI E PRI TYAH.TOI IMA PRAVO DA VZEME MALKATA,NO SAMO 4REZ ZAPOVED OT ZAKLILATA,A TE TAM NYAMA DA POZVOLYAT,TAIKATO TOI NA TOZI ETAP NYAMA NIKAKVI FINANSOVI SREDSTVA.POSAVETVA GO NA PARVO VREME DA SI NAMERI RABOTA,KOYATO DA E S ZAPLATA,PO VISOKA OT MINIMALNATA,I EVENTUALNO,SLED TOVA KVARTIRA,OBZAVEDENA ZA NUJDITE NA MALKATA,TOI SI KUPI VSI4KO SKAPA KOLI4KA,KO6ARKA,POVIVALNIK VSI4KO NEOBHODIMO,NO ONAZI NYAMA DA MU GI DADE,KAZALA 4E NETATA SA ZA SESTRATA NA MOMI4ETO KOYATO 4AKALA BEBE PREZ IUNI,I TAKA NE6TATA NA ANDGI GI GLASI ZA DR SI DA6TERYA TAZI PIYANKA.TAKA 4E TE MU E MNOGO TRUDNO OTNOVO S OBZAVEJDANETO,A KOGATO PO4NE RABOTA BANKATA 6TE ZAPO4NE DA MU VZTMA OT ZAPLATATA I NEZNAM GORKITE,KAZVAM SI DANO BOG SE SMILI NAD TYAH.SITUACIYATA E S FATALNO RE6ENIE I ZA TRIMATA.
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Май 03, 2011, 17:00:50 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА ,ЗНАЧИ ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО ИСКАТ ТАТКОТО ДА РАБОТИ И ДА ПОЛУЧАВА ЗАПЛАТА !
НИКОЙ НА СВЕТА НЕМОЖЕ ДА ГО ЗАДЪЛЖИ ДА ИЗЛЕЗНЕ НА КВАРТИРА ЩО МАЙКА ВИ ИМА АПАРТАМЕНТ МАКАР И ВЕДОМСТВЕН ,ВАЖНО Е ДЕТЕТО ДА ИМА КЪДЕ ДА ЖИВЕЕ.ДРУГОТО КОЕТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА СТАЯТА ДА Е ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕНА ,ВАЖНО Е ДА Е ЧИСТИЧКО И АКО Е ЗИМА ТОПЛИЧКО .. НЯМАТ ЗА ЦЕЛ ЗАКРИЛА НА ДЕТОТО ДА ГО ВЗЕМАТ АКО БРАТ ТИ РАБОТИ И МАЙКАТИ СЕ ГРИЖИ ЗА БЕБЕТО.ИЗХОД ИМАТ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ,ВЪПРОСА Е БЕБЕТО ДА НЕ ГЛАДУВА И МРЪЗНЕ КОГАТО Е СТУДЕНО..
« Последна редакция: Май 03, 2011, 17:03:09 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Май 03, 2011, 17:16:13 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА ,ЗНАЧИ ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО ИСКАТ ТАТКОТО ДА РАБОТИ И ДА ПОЛУЧАВА ЗАПЛАТА !
НИКОЙ НА СВЕТА НЕМОЖЕ ДА ГО ЗАДЪЛЖИ ДА ИЗЛЕЗНЕ НА КВАРТИРА ЩО МАЙКА ВИ ИМА АПАРТАМЕНТ МАКАР И ВЕДОМСТВЕН ,ВАЖНО Е ДЕТЕТО ДА ИМА КЪДЕ ДА ЖИВЕЕ.ДРУГОТО КОЕТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА СТАЯТА ДА Е ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕНА ,ВАЖНО Е ДА Е ЧИСТИЧКО И АКО Е ЗИМА ТОПЛИЧКО .. НЯМАТ ЗА ЦЕЛ ЗАКРИЛА НА ДЕТОТО ДА ГО ВЗЕМАТ АКО БРАТ ТИ РАБОТИ И МАЙКАТИ СЕ ГРИЖИ ЗА БЕБЕТО.ИЗХОД ИМАТ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ,ВЪПРОСА Е БЕБЕТО ДА НЕ ГЛАДУВА И МРЪЗНЕ КОГАТО Е СТУДЕНО..
  NE DA E LUKSOZNO,A NORMALNO ZA NUJDITE I OTGLEJDANETO,A ZA MAIKA MI TYA RABOTI,NO PONE GOZBI4KATA I TOPLOTO 6TE SA OSIGORENI PRI NEYA,VAPROSAT E 4E MOMI4ETO NE MOJE DA IZLEZE,OT DOMA NA MAIKA SI TYA DORI KARTATA ZA MAI4INSTVOTO,I DECKITE TE NA EDNO I GI PREVEJDALI,NO MOMI4ETO NE YA E VIJDALO DORI TAZI KARTA,TYA SI TEGLI PARI4KITE,I TAKA,I LI4NATA KARTA I E VZELA,NE YA PUSKA TAZI PIYANKA,A BRAT MI BEZ TYAH NE ISKA DA NAPUSKA,NE ISKA DA SE DELYAT.SEGA GI OSTAVIH PRI MAMA,NO ONAZI 6TE DOIDE DA GI PRIBERE,I MOITA NI6TOBERE NE MOJE DA NAPRAVI,SAMO MIGA I TOVA E TYA VIKALA DA6TERYA MI SI E MOYA I 6TE SI STOI UDOMA,I TAKA.ZA SEGA NA PARVO VREME TE SE ROVIM ZA RABOTA,TOVA E VAJNO ZA NEGO,I 6TE HODYAT SUTRIN PI MAMA,DOKATO ONAZI YA NYAMA,I KOGATO SE PRIBIRA I TE TE SE PRIBIRAT,TAKA DOKATO SE NAMERI PO DOBRO RE6ENIE,TAKA SE RAZBRAH S MAIKA MI
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Май 03, 2011, 17:25:02 »
Раздели ТемаНагоре

Когато търсите помощ, не е зле да не пишете на маймуница

Девойката да обяви в паспортна служба, че личната й карта и дебитната й карта са откраднати. Да й се издадат нови, които да не дава на майка си и да спасява и себе си и детето. Ако пък разпишат с брат ти - брак - тогава ще е най-лесно. Вярно, че ще трябва това да стане със съгласието на майка й, но да я почерпят добре и да издействат документа.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Май 03, 2011, 17:26:58 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА ,ЗНАЧИ ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО ИСКАТ ТАТКОТО ДА РАБОТИ И ДА ПОЛУЧАВА ЗАПЛАТА !
НИКОЙ НА СВЕТА НЕМОЖЕ ДА ГО ЗАДЪЛЖИ ДА ИЗЛЕЗНЕ НА КВАРТИРА ЩО МАЙКА ВИ ИМА АПАРТАМЕНТ МАКАР И ВЕДОМСТВЕН ,ВАЖНО Е ДЕТЕТО ДА ИМА КЪДЕ ДА ЖИВЕЕ.ДРУГОТО КОЕТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА СТАЯТА ДА Е ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕНА ,ВАЖНО Е ДА Е ЧИСТИЧКО И АКО Е ЗИМА ТОПЛИЧКО .. НЯМАТ ЗА ЦЕЛ ЗАКРИЛА НА ДЕТОТО ДА ГО ВЗЕМАТ АКО БРАТ ТИ РАБОТИ И МАЙКАТИ СЕ ГРИЖИ ЗА БЕБЕТО.ИЗХОД ИМАТ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ,ВЪПРОСА Е БЕБЕТО ДА НЕ ГЛАДУВА И МРЪЗНЕ КОГАТО Е СТУДЕНО..
  NE DA E LUKSOZNO,A NORMALNO ZA NUJDITE I OTGLEJDANETO,A ZA MAIKA MI TYA RABOTI,NO PONE GOZBI4KATA I TOPLOTO 6TE SA OSIGORENI PRI NEYA,VAPROSAT E 4E MOMI4ETO NE MOJE DA IZLEZE,OT DOMA NA MAIKA SI TYA DORI KARTATA ZA MAI4INSTVOTO,I DECKITE TE NA EDNO I GI PREVEJDALI,NO MOMI4ETO NE YA E VIJDALO DORI TAZI KARTA,TYA SI TEGLI PARI4KITE,I TAKA,I LI4NATA KARTA I E VZELA,NE YA PUSKA TAZI PIYANKA,A BRAT MI BEZ TYAH NE ISKA DA NAPUSKA,NE ISKA DA SE DELYAT.SEGA GI OSTAVIH PRI MAMA,NO ONAZI 6TE DOIDE DA GI PRIBERE,I MOITA NI6TOBERE NE MOJE DA NAPRAVI,SAMO MIGA I TOVA E TYA VIKALA DA6TERYA MI SI E MOYA I 6TE SI STOI UDOMA,I TAKA.ZA SEGA NA PARVO VREME TE SE ROVIM ZA RABOTA,TOVA E VAJNO ZA NEGO,I 6TE HODYAT SUTRIN PI MAMA,DOKATO ONAZI YA NYAMA,I KOGATO SE PRIBIRA I TE TE SE PRIBIRAT,TAKA DOKATO SE NAMERI PO DOBRO RE6ENIE,TAKA SE RAZBRAH S MAIKA MI
 MOMI4ETA MNOGO MI BYAHTE POLEZNI,DANO NA VSI4KI SE SLUVAT SAMO HUBAVI NE6TA,I DANO SPOKOISTVIETO DA VI SPOHODI,I NE NAPUSKA DOMOVETE VI.EDNO OGROMNO BLAGODARYA! TE PI6A KOGATO IMA RAZVITIE,AZ SE MOLYA DA E PO SKORO,A MALKATA ANDJI PONE 6TE IMA GOZBI4KA,I 4ISTI DRE6KI,MOYATA MAMA NYAMA DA GI OSTAVI,NO TRYABVA 6E DA SE NAMESYA AZ,NALI SM NAI GOLYAMATA,,KAKA,,TA BLAGODARENIE NA VA6ETA NAMESA SE O4UVSTVAH PO SILNA,DANO NA NIKOGO NE SE SLU4I TOVA KOETO SE SLU4I NA NAS.
Активен


Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: