{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В шок съм ...МОЛЯ ВИ ЗА МНЕНИЕ !  (Прочетена 12852 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zvezdichka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2011, 17:57:43 »
Раздели ТемаНагоре

Оценката е публикувана наново и има друг смисъл. Вече изразява нейно становище!
Благодаря ви за помощта, написала съм защото съм гласувала така. И още една забележка, дамата да се научи да пише правилно ако е възможно! Благодаря още веднъж за помощта  Smiley
Активен
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2011, 18:01:46 »
Раздели ТемаНагоре

Рядко пиша тук, но тази... купувалка ме вбеси Lips Sealed Не стига, че е злобна, ами и нагла- думи нямам.
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
adimama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2011, 18:31:38 »
Раздели ТемаНагоре

Оценката е публикувана наново и има друг смисъл. Вече изразява нейно становище!
Благодаря ви за помощта, написала съм защото съм гласувала така. И още една забележка, дамата да се научи да пише правилно ако е възможно! Благодаря още веднъж за помощта  Smiley

Първо ти самата се научи да пишеш правилно и тогава критикувай другите ( "ако е възможно")! В отрицателния ти коментар думата упоменавам се пише с У, а не с О! Пред ЧЕ и АКО се слага запетая и т.н.
Активен

Коректна съм и очаквам и другите да са такива!
Не продавам боклуци - тях ги изхвърлям! Винаги поставям оценка!
При покупка на 2 и повече мои обяви поемам пощенските!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 17, 2011, 21:25:07 »
Раздели ТемаНагоре

Рядко пиша тук, но тази... купувалка ме вбеси Lips Sealed Не стига, че е злобна, ами и нагла- думи нямам.
Абсолютно съм съгласна с теб!!!
Едната отрицателна оценка в никакъв случай няма да подрони авторитета на останалите положителни оценки,но в случая това е много ГРУБО Lips Sealed
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 17, 2011, 21:26:05 »
Раздели ТемаНагоре

ама как може таква нещо , вярно че клеопатра не може да й сложи отрицателна и на нея , но пък как може на тази жена съвсем нова и стаз еинствена оценка да й се вярва , аз съм напълно убедена че дрехите не са такива каквито ги е описала в оценката това е пълна глупост , според мен тази е някава нагла, подла, злобна и определено много злонамерена . По - скоро прави мръсно на себе си като отблъсква следващите си контакти тук в сайта. Аз например ще я подмина със сигурност ако ми се запише в обявата , поставя отрицателната оценка по-скоро на себе си
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 17, 2011, 22:19:22 »
Раздели ТемаНагоре

Я ги сниай тия дефекти и носени неща да видим кой е прав и кой крив. Като си се пазарила да поеме наложен, така не можа ли да и пишеш да и върнеш дефектните стоки? Сега като обвиняваш дай снимки за доказателство,че говориш истината.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 17, 2011, 22:39:55 »
Раздели ТемаНагоре

ама как може таква нещо , вярно че клеопатра не може да й сложи отрицателна и на нея , но пък как може на тази жена съвсем нова и стаз еинствена оценка да й се вярва , аз съм напълно убедена че дрехите не са такива каквито ги е описала в оценката това е пълна глупост , според мен тази е някава нагла, подла, злобна и определено много злонамерена . По - скоро прави мръсно на себе си като отблъсква следващите си контакти тук в сайта. Аз например ще я подмина със сигурност ако ми се запише в обявата , поставя отрицателната оценка по-скоро на себе си
Я ги сниай тия дефекти и носени неща да видим кой е прав и кой крив. Като си се пазарила да поеме наложен, така не можа ли да и пишеш да и върнеш дефектните стоки? Сега като обвиняваш дай снимки за доказателство,че говориш истината.
Подкрепям на 100 % и двете изказвания, пък и да ги видим тези дефекти наистина Wink
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 17, 2011, 22:43:15 »
Раздели ТемаНагоре

Оценката е публикувана наново и има друг смисъл. Вече изразява нейно становище!
Благодаря ви за помощта, написала съм защото съм гласувала така. И още една забележка, дамата да се научи да пише правилно ако е възможно! Благодаря още веднъж за помощта  Smiley

Първо ти самата се научи да пишеш правилно и тогава критикувай другите ( "ако е възможно")! В отрицателния ти коментар думата упоменавам се пише с У, а не с О! Пред ЧЕ и АКО се слага запетая и т.н.
Не се излагай, запетайка пред ''че'' не се слага както ти скимне, а още повече пък винаги. Wink
Оценката е незаслужена, защото с нищо не е доказала, че това е така. Ако има доказателства, че стоката не отговаря на описанието, да ги сподели с модератор или админ и последният да прецени дали да остави сложената оценка. Така всеки може да си ''смуче от пръстите'' само за да те очерни, защото нещо не си му допаднал, нали? Roll Eyes
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 17, 2011, 22:48:22 »
Раздели ТемаНагоре

 ааа за снимането аз съм убедена че един злобен човек е способен да съсипе дрехата, от яд че си е дал паите за нещо за което после съжалява ,аз лично съм го имала такъв случй и си отнесъх славата естествено . На тази и дума да не и се вярва , само да кажа че като четох горе разказа по продажбата , комуникацията  със потребителката CORO беше подобна , естествено не стигнахме до продажба .
КЛЕОПАТРА дори и да ти остане оценката ние знаем че не е заслужена , понякога отнасяме незаслужени оценки , както и понякога нямаме право да слагаме заслужени , горе главата !
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 17, 2011, 22:59:31 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да цитирам следното съобщение от дамата :

а ти защо си изтрила коментара ми? искаш негативна оценка ли?!!
С кое си била коректна че ми продаде дефектна рокля която не мога да облека ли?Huh?

Моля Ви погледнете и езика..НЕ СМЯТАМ ,ЧЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПЩЯ ЗАПЛАХИ ОТ КОГОТО И ДА Е !!...и вижте какво ми пишеше в скайпа, след като получи дрехите и аЗ Я попитах как са:
[24.1.2011 ã. 14:03:22] Dvama s teb zavinagi...: ami da ti kaja 4esno misleh 4e qketo e po-novo, bqlata roklq ima6e malko izcapano v sivo na prezramkata i ne6to ne sa mnogo ka4estveno u6iti ne znam za6to,vsu6nost nabludeniq nqmam

КАк няма наблюдения ,а изведнъж били дефектни ..и то при това ,че не ми е казала...Якето не беше чисто ново и това е опоменато в обявата , няма дефекти и ияма нищо скъсано !  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Debelo+QKE+samo+za+9.90&product=51062&cat=93  ето линк към обявата да видите ,дали му има нещо ..има много подробни снимки !

Тук ще помоля black.ice  за помощ..тази дама взе същата рокля ,като тази на Zvezdi4ka ..и ще я попитаме колко е дефектна..имах 4 такива рокли ..две черни и две бели..за мен и за майка ми ..ЧИСТО НОВИ..от Англия ..но просто  нямаше как, заминавах и ги продадох..Роклята  няма ,къде да се изцапа ,защотото не е носена!! А колкото до качеството мож
е дълго да поспорим!
Бях обидена ...ВЕЧЕ СЪМ БЯСНА !!!! Искам снимки да видим ..макар ,че ако бяха толкова уужасни искам да пипитам ,защо вече мина месец и тя ,чак сега реши ,че са дефектни ?!?!?!?
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 17, 2011, 23:06:39 »
Раздели ТемаНагоре

И ако мога да вметна з апотребителката black_ice ..oт която съм много очарована ..как може с тази мацка ,да се разбера ,за 5 минути и на следващия ден всичко ,да е приключило ...а с тази дама да се карам ...просто не ми е ясно ,как може толкова различни хора да има Sad
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 17, 2011, 23:08:20 »
Раздели ТемаНагоре

Според правилата на сайта, състоянието на якето не отговаря на отлично както пише в обявата.Носено е един сезон.
 Все пак, продължавам да твърдя, че отрицателни оценки не би трябвало да се пишат току-така.
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=376.0
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 23:10:15 от Dheny » Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 17, 2011, 23:13:22 »
Раздели ТемаНагоре

Разочарована съм,че администратор не изтри оценката на новата потребителка,която меко казано е груба!!!!!!!!На всичкото отгоре,момичето вече има отрицателна оценка!!!!!!!11Еееееееее...........това на какво прилича!?Нека видим снимки,макар,че неможе да сме сигурни след месец чии снимки ще покажат действителността....може би на продавалката снимките ще са по-истински,защото продадената стока отдавна вече НЕ Е В НЕЯ!!!!!!!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 17, 2011, 23:19:48 »
Раздели ТемаНагоре

Вижте ,какво съм написала в обявата
Якенцето е носено една зиам ,но е много запазено ,защото има мн якета и не съм носила само бнего ...поради тази причина го и продавам Smile

И в кореспонденцията в скайпа ,която смятам скоро да копирам и да пратя ,ще видите ,че съм и каза;а всичко да последната подробност .. пък и си залагам главата ,че на дрехите нищо им няма !!!!! И на якето също !!!! Айдее да шикалкави , за ЕКЕТО ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ,ЗАЩОТОТо НЕ Е ЧИСТО НОВО.. но за роклите които не са обличани вече ,незнам откъде очи ?!
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 17, 2011, 23:24:00 »
Раздели ТемаНагоре

Отговор от нея не чакай -поискала е да и се изтрие профила   Undecided Undecided
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: