{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректен и много нагъл dimiterpopov  (Прочетена 6414 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 07, 2011, 21:04:44 »
Раздели ТемаНагоре

Sadкак се пускат жалбите ще ви бъда много благодарна ако ми каже някой

При пусната жалба и при поискване от съответното РПУ, веднага ще предоставя информация за потребителя по която ще бъде идентифициран. Всичко което зависи от нас ще бъде направено!


неможах да намеря да напиша жалба  Roll Eyes Обаче съм му запазила адреса поне javascript:void(0);
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 08, 2011, 10:16:56 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като не разбрахме от къде е некоректният потребител, пробвай с жалбата тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 08, 2011, 20:00:35 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като не разбрахме от къде е некоректният потребител, пробвай с жалбата тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts



от панагюреще е благодаря ти ще пробвам
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 08, 2011, 20:03:44 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като не разбрахме от къде е некоректният потребител, пробвай с жалбата тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts



от панагюреще е благодаря ти ще пробвам


 Roll Eyes м не е това тук пише да пиша за сайт не за жалба  Roll Eyes
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 08, 2011, 21:42:37 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като не разбрахме от къде е некоректният потребител, пробвай с жалбата тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts
от панагюреще е благодаря ти ще пробвам


 Roll Eyes м не е това тук пише да пиша за сайт не за жалба  Roll Eyes

Пуснете жалба до районното в града от където е потребителя. Тогава ще реагират най-бързо мисля!
Активен

delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 09, 2011, 06:47:21 »
Раздели ТемаНагоре

РПУ ПАНАГЮРИЩЕ
 166, 034/434440, 0357/3281
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2011, 07:14:53 »
Раздели ТемаНагоре

РПУ ПАНАГЮРИЩЕ
 166, 034/434440, 0357/3281

   


 Kissотново ти благодаря много си мила
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2011, 09:54:40 »
Раздели ТемаНагоре

Кофти е. Аз още не съм била лъгана и дано не ми се случи. Не бих пратила на нов потребител и да си чакам парите и ако пратя няма да чакам  Cheesy за да не ми е гадно после т.к. аз сама съм постъпила непредпазливо. А ако си получа парите ще се радвам , че все още има честни хора, на фона на все повечето теми за измамници в сайта. . ПРащала съм с уговорка когато могат  да ми платят -  при уговорка на някакъв период. Тогава не се притеснявам и знам , че когато и да е ще ми платят - но това само на хора с положителни оценки и такива които виждам че имат много обяви,  регистрирани са отдавна или имат активност във форума.
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2011, 13:29:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз чак сега прочетох темата.Миналата година в стария Про-к имаше много голяма тема за някой си Попов.Сега я потърсих,но я няма.Тогава бяха завлечени 7-8 майки.Надявам се да не е същият човек Huh?
Активен

krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 22, 2011, 13:25:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз чак сега прочетох темата.Миналата година в стария Про-к имаше много голяма тема за някой си Попов.Сега я потърсих,но я няма.Тогава бяха завлечени 7-8 майки.Надявам се да не е същият човек Huh?
   


 Shocked може и същия да е понеже го бяхх питала дали има регистрация в продавалника и той каза че не влиза там  Roll Eyes
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: