{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Работна тема за конкурсите  (Прочетена 19590 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #75 -: Декември 20, 2010, 09:22:13 »
Раздели ТемаНагоре

А дали няма да може по някакъв начин да се регламентира, че в конкурсите могат да гласуват потребители регистрирани да речем преди 10.12.2010?
Може би ако се гласува в постове, а не с анкета и после се броят гласовете
Мисълта ми е, че винаги може да се намери някой, който да си направи нови регистрации, за да гласува за себе си!
А ми се струва, че една нова регистрация, която само е отчела глас в анкета дори не може да се докаже на кой потребител е...може и да греша - шефа ще каже  Smiley

Ооо гарантирам ти, че това няма да стане. Само да хвана някой в шмекерлък и ... Smiley

Шефе,ама нали се сещаш,че аз например (казвам НАПРИМЕР,не че ще го направя Cheesy) мога ей сега да се регистрирам от още поне 4 компютъра,да изчакам малко,да си купя нещо дребничко,да дам различни адреса за доставка,за да не ме хванете, и пак да гласувам от четирите компютъра,от които съм се регистрирала...Според мен ако някой баш тарикат иска да шмекерува,може да го направи.Друг е въпроса,че не виждам смисъл в тая работа..То пък все едно е въпрос на живот и смърт,мам..а му..Чак започнах да се ядосвам....

А идеята на амазония според мен  е много хубава.Аз лично едва ли ще участвам,защото обикновено по празниците сме у свекърва ми,но ще се радвам да "оплакна" малко очите  Cheesy Пък знае ли се..може и аз да спретна за моите трима мъже една скромна коледна трапеза Wink
Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Декември 20, 2010, 09:24:36 »
Раздели ТемаНагоре

А дали няма да може по някакъв начин да се регламентира, че в конкурсите могат да гласуват потребители регистрирани да речем преди 10.12.2010?
Може би ако се гласува в постове, а не с анкета и после се броят гласовете
Мисълта ми е, че винаги може да се намери някой, който да си направи нови регистрации, за да гласува за себе си!
А ми се струва, че една нова регистрация, която само е отчела глас в анкета дори не може да се докаже на кой потребител е...може и да греша - шефа ще каже  Smiley

Ооо гарантирам ти, че това няма да стане. Само да хвана някой в шмекерлък и ... Smiley

Шефе,ама нали се сещаш,че аз например (казвам НАПРИМЕР,не че ще го направя Cheesy) мога ей сега да се регистрирам от още поне 4 компютъра,да изчакам малко,да си купя нещо дребничко,да дам различни адреса за доставка,за да не ме хванете, и пак да гласувам от четирите компютъра,от които съм се регистрирала...Според мен ако някой баш тарикат иска да шмекерува,може да го направи.Друг е въпроса,че не виждам смисъл в тая работа..То пък все едно е въпрос на живот и смърт,мам..а му..Чак започнах да се ядосвам....

А идеята на амазония според мен  е много хубава.Аз лично едва ли ще участвам,защото обикновено по празниците сме у свекърва ми,но ще се радвам да "оплакна" малко очите  Cheesy Пък знае ли се..може и аз да спретна за моите трима мъже една скромна коледна трапеза Wink
То всичко се опорочи. Вместо да се радваме и обменяме идеи, всичко живо се надпреварва като за световно. Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Декември 20, 2010, 09:38:09 »
Раздели ТемаНагоре

По този повод с шмекеруването има 4 дисквалифицирани снимки.
Не виждам смисъл да се шмекерува, всичко е за забавление и повдигане на Коледния и Новогодишния дух.

Весели празници. (christmas8)
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Декември 20, 2010, 09:41:54 »
Раздели ТемаНагоре

По този повод с шмекеруването има 4 дисквалифицирани снимки.
Не виждам смисъл да се шмекерува, всичко е за забавление и повдигане на Коледния и Новогодишния дух.

Весели празници. (christmas8)
много точно казано
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ
Активен



Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: