{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Работна тема за конкурсите  (Прочетена 20340 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #60 -: Декември 15, 2010, 06:01:33 »
Раздели ТемаНагоре

А дали няма да може по някакъв начин да се регламентира, че в конкурсите могат да гласуват потребители регистрирани да речем преди 10.12.2010?
Може би ако се гласува в постове, а не с анкета и после се броят гласовете
Мисълта ми е, че винаги може да се намери някой, който да си направи нови регистрации, за да гласува за себе си!
А ми се струва, че една нова регистрация, която само е отчела глас в анкета дори не може да се докаже на кой потребител е...може и да греша - шефа ще каже  Smiley

Ооо гарантирам ти, че това няма да стане. Само да хвана някой в шмекерлък и ... Smiley
Активен

Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 15, 2010, 07:49:25 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам следното въпросче -изпратла съм снимка за конкурса ,,коледна украса,, ,но не съм получила след това обратно отговор,че е одобрена за участие,а някъде едно мамче беше писало,че е получило такъв отговор.Значи ли ,че няма да участваме или просто не е нужно да получаваме такива обратни писма с потвърждение?
Благодаря ви предварително!!!

А на моя въпрос,дали може да получа отговор?
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #62 -: Декември 15, 2010, 08:02:17 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам следното въпросче -изпратла съм снимка за конкурса ,,коледна украса,, ,но не съм получила след това обратно отговор,че е одобрена за участие,а някъде едно мамче беше писало,че е получило такъв отговор.Значи ли ,че няма да участваме или просто не е нужно да получаваме такива обратни писма с потвърждение?
Благодаря ви предварително!!!

А на моя въпрос,дали може да получа отговор?

Получих снимката и вече е качена за гласуване. Когато стартира гласуването ще я видите Smiley Успех Smiley
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Декември 15, 2010, 08:10:17 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам следното въпросче -изпратла съм снимка за конкурса ,,коледна украса,, ,но не съм получила след това обратно отговор,че е одобрена за участие,а някъде едно мамче беше писало,че е получило такъв отговор.Значи ли ,че няма да участваме или просто не е нужно да получаваме такива обратни писма с потвърждение?
Благодаря ви предварително!!!

А на моя въпрос,дали може да получа отговор?

Това значи,че не е задължително да получаваме отговор,защотото и аз нямам.А какво стана за конкурса мини мис  снежанка ще се дели ли или всички заедно ще участват?Мерси
Получих снимката и вече е качена за гласуване. Когато стартира гласуването ще я видите Smiley Успех Smiley
Активен

Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Декември 15, 2010, 08:25:00 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам следното въпросче -изпратла съм снимка за конкурса ,,коледна украса,, ,но не съм получила след това обратно отговор,че е одобрена за участие,а някъде едно мамче беше писало,че е получило такъв отговор.Значи ли ,че няма да участваме или просто не е нужно да получаваме такива обратни писма с потвърждение?
Благодаря ви предварително!!!

А на моя въпрос,дали може да получа отговор?

Това значи,че не е задължително да получаваме отговор,защотото и аз нямам.А какво стана за конкурса мини мис  снежанка ще се дели ли или всички заедно ще участват?Мерси
Получих снимката и вече е качена за гласуване. Когато стартира гласуването ще я видите Smiley Успех Smiley

Отговор се получава ако при изпращането на писмото поискате потвърждение за отваряне.
Няма да се делят конкурсите.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Декември 15, 2010, 08:31:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам следното въпросче -изпратла съм снимка за конкурса ,,коледна украса,, ,но не съм получила след това обратно отговор,че е одобрена за участие,а някъде едно мамче беше писало,че е получило такъв отговор.Значи ли ,че няма да участваме или просто не е нужно да получаваме такива обратни писма с потвърждение?
Благодаря ви предварително!!!

А на моя въпрос,дали може да получа отговор?

Това значи,че не е задължително да получаваме отговор,защотото и аз нямам.А какво стана за конкурса мини мис  снежанка ще се дели ли или всички заедно ще участват?Мерси
Получих снимката и вече е качена за гласуване. Когато стартира гласуването ще я видите Smiley Успех Smiley

Отговор се получава ако при изпращането на писмото поискате потвърждение за отваряне.
Няма да се делят конкурсите.
ok мерси
Активен

Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Декември 15, 2010, 08:41:22 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам следното въпросче -изпратла съм снимка за конкурса ,,коледна украса,, ,но не съм получила след това обратно отговор,че е одобрена за участие,а някъде едно мамче беше писало,че е получило такъв отговор.Значи ли ,че няма да участваме или просто не е нужно да получаваме такива обратни писма с потвърждение?
Благодаря ви предварително!!!

А на моя въпрос,дали може да получа отговор?

Получих снимката и вече е качена за гласуване. Когато стартира гласуването ще я видите Smiley Успех Smiley

Благодаря  (christmas2)
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
niki-deki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Декември 15, 2010, 22:57:13 »
Раздели ТемаНагоре

i az glasuvam za doublemama pojelavam i uspeh
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #68 -: Декември 15, 2010, 23:14:30 »
Раздели ТемаНагоре

niki-deki  май нещо си объркала темите  Cheesy
Тук за никой не се гласува Kiss
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Декември 15, 2010, 23:15:29 »
Раздели ТемаНагоре

niki-deki  май нещо си объркала темите  Cheesy
Тук за никой не се гласува Kiss
а ти как избайца този подпис браво готин е. Wink
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #70 -: Декември 16, 2010, 00:07:07 »
Раздели ТемаНагоре

niki-deki  май нещо си объркала темите  Cheesy
Тук за никой не се гласува Kiss
а ти как избайца този подпис браво готин е. Wink

Мерсиииии!
Специален поздрав за шефа е  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Декември 16, 2010, 00:28:37 »
Раздели ТемаНагоре

niki-deki  май нещо си объркала темите  Cheesy
Тук за никой не се гласува Kiss
а ти как избайца този подпис браво готин е. Wink

Мерсиииии!
Специален поздрав за шефа е  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
И аз се загледах,много оригинално браво Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #72 -: Декември 16, 2010, 05:43:52 »
Раздели ТемаНагоре

niki-deki  май нещо си объркала темите  Cheesy
Тук за никой не се гласува Kiss
а ти как избайца този подпис браво готин е. Wink

Мерсиииии!
Специален поздрав за шефа е  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue


Tongue  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Декември 19, 2010, 15:38:03 »
Раздели ТемаНагоре

Моля,направете и конкурс за коледна трапеза... с толкова положителни емоции се зареждам докато разглеждам тези малки,сладки джуджета,снежанки и украси...че с огромно удоволствие бих се включила в един конкурс на тема-Коледна Трапеза Wink Tongue Kiss
Идеята за всичко това е невероятна,изпълнена с много желание и добро настроение....МОИТЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ХОРАТА ПОГРИЖИЛИ СЕ ЗА ВСИЧКО ТОВА Smiley
Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Декември 20, 2010, 08:57:28 »
Раздели ТемаНагоре

Абсолютно е забранено изпращането на ЛС  за участие в  гласувания на конкурсите. При получено такова съобщение ми пишете. Изпращачът ще бъде възнаграден с 3 дневен курорт.


Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!



Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: