{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз ли съм недоразбрала........  (Прочетена 14230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 06, 2010, 16:23:34 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel ако не си живяла в малък град ама много малък имам пред вид няма да ме разбереш. Наистина има жени, които подиграват и нападат децата заради това. Тук върлува максимата за 2 лв боклук, но да е от магазина па макари китайския, ноо в никакъв случай втора ръка сакън! Въпреки,че този който ще ме натопи може да пазарува от тук, това няма да го спре. Да на мен не ми пука, но как ще обясня на малкия си син,че това не е срамно? Много е чувствителен и си знам как би реагирал. Веднъж се опитах да намекна на приятелка изпаднала в голяма нужда,че мога да и кажа от къде пазарувам евтини дрешки ( не споменах втора ръка) ей като скочи ти казвам  Shocked В никакъв случай голо ще ходи, но втора ръка няма да му купя никога. Замаскирах веднага положението,че не и говоря за втора ръка и повече не посмях да коментирам с никого. До преди 3 месеца живеех в София не ми дремеше кой какво и защо. Там и да се знае и да се коментира просто не може да настигне тукашното отношение и срещу вятъра да тича. Гледат те като прокажен, сочат те с пръст видиш ли ето твоето дете е с такива и такива дрехи ужас е  Sad
Аз подкрепям,защото и аз съм  в много малък град и тук е същото.Което е отвратително повярвайте ми! Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 06, 2010, 19:45:09 »
Раздели ТемаНагоре

а в нашия град 90%пазаруват от такива магазини Wink
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: