{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз ли съм недоразбрала........  (Прочетена 13629 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #45 -: Декември 04, 2010, 00:45:51 »
Раздели ТемаНагоре

момичето имаше впредвид, че е от малък град, в който се знае и кой кога киха и кашля.
Един  човек да има още от града, който пазарува от тук, като види ника й и населеното място, ще почне да разследва и души коя е, и в крайна сметка ще разбере, предвид колко често получава пакети от пощата. И ще се подиграва на детенцето й, че ходи облечено в дрешки, носени от други/в което няма нищо лошо, но снобщината и хорската злоба си е такава./
Затова тези майчета предпочитат да пазят инкогнито и само при сделка да пишат града или селото от което са.
Е добре де , нали за да я "надуши коя е" и тя надушвачката трябва да се вписва тук , и не разбирам какво подигравателно има в това да взимаш неща на половин и по ниска от половин цена , детето ти да носи качествени дрехи ,
Пък и дори да са съвсем семпли , какво от това какви са , като е чисто и изпрано  , мирише на хубаво и не ходи петньосано
Ще ме извините но ако съществува жена която да удари на подбив друга заради това че взима от такъв сайт , тая жена трябва да е мноооого долна
И още по оф тропик
за дрехи на щерка ми се са втора употреба , само като ни подаряват нови неща или инцидентно ама много инцидентно взема че и купя нещо , и после това че се е съсипало за две три пранета , ми е държало топло бая време , на мнение3 съм че едно нещо като е носено и е запазено по това си личи че е качествено , не зависимо от марката , и още по оф тропик , измежду всичките ни приятелски семейства , моята има между два и три пъти по голям гардероб , и е с най хубавите и подбрани дрехи, и всички ми се пулят като кажа че са употребявани и че съм ги взела от друга мама , АЗ се хваля с хубавия избор на прекрасната цена !
Нищо подигравателно няма, но пък има хора, които си нямат работа по цял ден и само разнасят и клюкарят. Пък иди обяснявай на детето,че не е срамно да нямаш нови и модни дрехи. В малките градове и села е ад. Личен опит от вторник Smiley Само минахме с колата, търсейки една фирма в един град от селски тип и за 15 мин. всички разбраха, че са дошли чуждоземците  Shocked
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 04, 2010, 01:23:58 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel ако не си живяла в малък град ама много малък имам пред вид няма да ме разбереш. Наистина има жени, които подиграват и нападат децата заради това. Тук върлува максимата за 2 лв боклук, но да е от магазина па макари китайския, ноо в никакъв случай втора ръка сакън! Въпреки,че този който ще ме натопи може да пазарува от тук, това няма да го спре. Да на мен не ми пука, но как ще обясня на малкия си син,че това не е срамно? Много е чувствителен и си знам как би реагирал. Веднъж се опитах да намекна на приятелка изпаднала в голяма нужда,че мога да и кажа от къде пазарувам евтини дрешки ( не споменах втора ръка) ей като скочи ти казвам  Shocked В никакъв случай голо ще ходи, но втора ръка няма да му купя никога. Замаскирах веднага положението,че не и говоря за втора ръка и повече не посмях да коментирам с никого. До преди 3 месеца живеех в София не ми дремеше кой какво и защо. Там и да се знае и да се коментира просто не може да настигне тукашното отношение и срещу вятъра да тича. Гледат те като прокажен, сочат те с пръст видиш ли ето твоето дете е с такива и такива дрехи ужас е  Sad
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #47 -: Декември 04, 2010, 01:48:23 »
Раздели ТемаНагоре

Абе то и мен са ми правили изречения , ама ги скастрям бързо бързо , не знам , не бих могла да живея в такава обстановка , ами на пощаджийките какво им казваш , получавайки пакети през седмица две? А и има някаква разлика , между дрешки от човек и дрешки от секънд хенд , поне за мен има де ! Предпочитам да знам кое дете го е носило , а не да ми се въртят страшни и черни мисли в главата , защо видиш ли някой е дал дрешки почти нови или нови , без да ги облече на детето за което ги е купил  Sad
Виж , никой не те кара да даваш с точност , но поне ориантировъчно област предполагам не би била проблем никому !
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 04, 2010, 14:46:06 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel ако не си живяла в малък град ама много малък имам пред вид няма да ме разбереш. Наистина има жени, които подиграват и нападат децата заради това. Тук върлува максимата за 2 лв боклук, но да е от магазина па макари китайския, ноо в никакъв случай втора ръка сакън! Въпреки,че този който ще ме натопи може да пазарува от тук, това няма да го спре. Да на мен не ми пука, но как ще обясня на малкия си син,че това не е срамно? Много е чувствителен и си знам как би реагирал. Веднъж се опитах да намекна на приятелка изпаднала в голяма нужда,че мога да и кажа от къде пазарувам евтини дрешки ( не споменах втора ръка) ей като скочи ти казвам  Shocked В никакъв случай голо ще ходи, но втора ръка няма да му купя никога. Замаскирах веднага положението,че не и говоря за втора ръка и повече не посмях да коментирам с никого. До преди 3 месеца живеех в София не ми дремеше кой какво и защо. Там и да се знае и да се коментира просто не може да настигне тукашното отношение и срещу вятъра да тича. Гледат те като прокажен, сочат те с пръст видиш ли ето твоето дете е с такива и такива дрехи ужас е  Sad
Не мога да разбера как може да има толкова тесногръди хора. Какво ще рече : В никакъв случай голо ще ходи, но втора ръка няма да му купя  Shocked
Що за хора са това Huh? Ако си в нужда, ама наистина в НУЖДА, не втора ми и пета ръка ще взимаш. Аман от коне с капаци.
« Последна редакция: Декември 04, 2010, 16:26:47 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 04, 2010, 15:04:19 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel ако не си живяла в малък град ама много малък имам пред вид няма да ме разбереш. Наистина има жени, които подиграват и нападат децата заради това. Тук върлува максимата за 2 лв боклук, но да е от магазина па макари китайския, ноо в никакъв случай втора ръка сакън! Въпреки,че този който ще ме натопи може да пазарува от тук, това няма да го спре. Да на мен не ми пука, но как ще обясня на малкия си син,че това не е срамно? Много е чувствителен и си знам как би реагирал. Веднъж се опитах да намекна на приятелка изпаднала в голяма нужда,че мога да и кажа от къде пазарувам евтини дрешки ( не споменах втора ръка) ей като скочи ти казвам  Shocked В никакъв случай голо ще ходи, но втора ръка няма да му купя никога. Замаскирах веднага положението,че не и говоря за втора ръка и повече не посмях да коментирам с никого. До преди 3 месеца живеех в София не ми дремеше кой какво и защо. Там и да се знае и да се коментира просто не може да настигне тукашното отношение и срещу вятъра да тича. Гледат те като прокажен, сочат те с пръст видиш ли ето твоето дете е с такива и такива дрехи ужас е  Sad
Не мога да разбера как може да има толкома тесногръди хора. Какво ще рече : В никакъв случай голо ще ходи, но втора ръка няма да му купя  Shocked
Що за хора са това Huh? Ако си в нужда, ама наистина в НУЖДА, не втора ми и пета ръка ще взимаш. Аман от коне с капаци.


Толкова са в нужда да ти кажа,затова се прави на отворена. Я да видиш детето и в буквалният смисъл да няма какво да облече-друга песен ще запее. Писнало ми е от такива ГОЛЯМАТА РАБОТА- толкова знае какво е наистина да нямаш!!!!
А в дори и малък град аз не мисля ако не се похвалиш и не коментираш,че някой ще те разбере,че пазаруваш на детето си от тук. Roll Eyes
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Декември 04, 2010, 15:54:50 »
Раздели ТемаНагоре

Именно де аз не коментирам ама може да се явне някой дето коментира  Roll Eyes. Ще сложа област във обявите само да намеря повече време.
А за  "приятелката " за която разказах наистина беше в нужда и то голяма. Тя не работеше само мъжът и и заеми имаха обачее... Купува му евтини китайски неща и от тези Липненски ли бяха,но иначе абсурд да е от някого. После ми се оплаква,че видиш ли новите дрехи пере само на ръка, защото перялнята и биля лоша и ги съсипвала там перяла само домашните дрехи. Ми как няма да ги съсипва като те тези дрехи наистина от едно пране стават на нищо.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #51 -: Декември 04, 2010, 16:25:48 »
Раздели ТемаНагоре

Тук тона започна да не ми харесва. Момичета успокойте се и малко по-културно се изразявайте Smiley
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #52 -: Декември 04, 2010, 16:36:36 »
Раздели ТемаНагоре

Какво ви дреме кой какво мисли за това как е облечено детето ви? Като почнат да се заяждат казвате "ходи да се гръмнеш" или нещо такова. Ако демонстрирате пълен непукизъм ще спрат да се заяждат. Научете и детето да се държи все едно не му пука и готова работа.
И мен нерядко ме сочат с пръст заради метълските ми одежди и понякога - заради метълските атрибути от рода на гривни и нашийници с шипове, ама не се впрягам. Демонстрирам пълен непукизъм и не обръщам грам внимание на заядливците и накрая те спират да се заяждат, да се подиграват и т.н.
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 04, 2010, 20:25:54 »
Раздели ТемаНагоре

Има и още един проблем с отбелязването на малкия град.
Аз съм от малък град, официално 8-9000 жители, но де факто - около 4-5000. Половината се познаваме по имена, ако не сме роднини, а другата половина по физиономии. Не ме притеснява това и съм отбелязала в профила и в обявите си града. Разговарям с другите майки и им казвам за това злато, bgdomakinq, и не се притеснявам да кажа, че почти всичко ми е тук.

Имаме една майка, която много държи да е облечена само в маркови дрехи, както и децата й. Понеже не може да си ги позволи, си купува от тук или от други подобни сайтове само такива дрехи. Разликата на такива дрехи, като цени, нови и от тук е съществена. И така това майче се облича в Nike и Adidas, и други подобни и започва да не стъпва по земята. Всички други сме под нейното ниво и тя не разговаря с нас. А всички, който наистина са отишли на най-малко 50км до "големия" град и пазаруват нови маркови дрехи от съответните магазини не разговарят с нея, защото те пък си мислят, че тя е под тяхното ниво.
Гадна снобарска работа.
Аз разбрах от "леля пощальонка" за нея. Под секрет един ден ми каза: "Ти получаваш пакети, ама да знаеш еди коя си колко много получава"
А за това, че се разчува за чужди хора в града е вярно.
Ще ви дам прост пример. Собственик съм на фирма с едно магазинче. Когато дойдат проверяващи в града за 15мин имам поне 3 обаждания от други фирмаджии.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 04, 2010, 20:35:43 »
Раздели ТемаНагоре

А за това, че се разчува за чужди хора в града е вярно.
Ще ви дам прост пример. Собственик съм на фирма с едно магазинче. Когато дойдат проверяващи в града за 15мин имам поне 3 обаждания от други фирмаджии.
То по твоят район беше  Cheesy
Ветово, ако трябва да съм точна Smiley
Там няма имена на улици. На едната порта пишеше "Алито" и № на къщата
« Последна редакция: Декември 04, 2010, 22:07:56 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 04, 2010, 22:05:21 »
Раздели ТемаНагоре

Не сме толкова закъсали като Ветово, ама... (без да обиждам някой)
Около Ветово, ама по другия път Русе - Разград
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 04, 2010, 22:09:18 »
Раздели ТемаНагоре

Не сме толкова закъсали като Ветово, ама... (без да обиждам някой)
Около Ветово, ама по другия път Русе - Разград
И в Кубрат съм ходила, факт е, че появят ли се необичайни гости се разбира за отрицателно време Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ronnyta
Pони
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 286


Моите деца са моят живот!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Декември 05, 2010, 14:31:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ами поне да пишат близо до кой град или нещо такова.....................
Защото ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО ПОЛЕ - уж задължително,но по този начин става безмислено :Smiley
да права си.На мен също скоро ми направи впечетление,видях няколко такива обяви с нещо от сорта "д" или някои др .букви  Smiley,мързи ги явно,незнам.
Чудя се какво толкова да ги мързи ,след като като си напишеш веднъж града и на всяка следваща обява само си натискаш на полето.И аз съм от малък град ,но не ме е срам да си го напиша.Още повече ,че така ако някой живее наблизо(например във Варна)можем дори да се срещнем и както писаха някой други може да се пробва или ако е по голямо да се избегнат куриери и т.н. Kiss
Активен

Всички ще се убедите в това ,че съм коректна.Обичам всичко да става бързо.Трябва да имам сериозен проблем ,за да забавя пратка или запис.Все още вярвам във хората-не ме разочаровайте моля!:)Напомняйте ми за оценките ,ако забравя:)
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 05, 2010, 16:37:18 »
Раздели ТемаНагоре

Какво ви дреме кой какво мисли за това как е облечено детето ви? Като почнат да се заяждат казвате "ходи да се гръмнеш" или нещо такова. Ако демонстрирате пълен непукизъм ще спрат да се заяждат. Научете и детето да се държи все едно не му пука и готова работа.
И мен нерядко ме сочат с пръст заради метълските ми одежди и понякога - заради метълските атрибути от рода на гривни и нашийници с шипове, ама не се впрягам. Демонстрирам пълен непукизъм и не обръщам грам внимание на заядливците и накрая те спират да се заяждат, да се подиграват и т.н.
Радо, една мама от малък град беше писала не, че на нея й дреме, а че биха се подиграли на самото дете. А детето е още малко, няма как да му обясниш. Е това и аз не бих го допуснала. Трудно ми е да си представя хорската злоба. За късмет /... или не/ живея в голям град, но съм слушала какви ли не истории за взаимоотношенията в по-малките населени места. Затова напълно подкрепям избора на всеки, който е пожелал да не оповестява местоположението си. ... А на теб, метъле, евала че не ти пука....ех, и ние преди години ходехме така   Wink Сега мъжът ми си пази само рокерията. Tongue
« Последна редакция: Декември 05, 2010, 16:53:55 от sweets » Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Декември 05, 2010, 16:47:03 »
Раздели ТемаНагоре

Какво ви дреме кой какво мисли за това как е облечено детето ви? Като почнат да се заяждат казвате "ходи да се гръмнеш" или нещо такова. Ако демонстрирате пълен непукизъм ще спрат да се заяждат. Научете и детето да се държи все едно не му пука и готова работа.
И мен нерядко ме сочат с пръст заради метълските ми одежди и понякога - заради метълските атрибути от рода на гривни и нашийници с шипове, ама не се впрягам. Демонстрирам пълен непукизъм и не обръщам грам внимание на заядливците и накрая те спират да се заяждат, да се подиграват и т.н.
Радо, една мама от малък град беше писала не, че на нея й дреме, а че биха де подиграли на самото дете. А детето е още малко, няма как да му обясниш. Е това и аз не бих го допуснала. Трудно ми е да си представя хорската злоба. За късмет /... или не/ живея в голям град, но съм слушала какви ли не истории за взаимоотношенията в по-малките населени места. Затова напълно подкрепям избора на всеки, който е пожелал да не оповестява местоположението си. ... А на теб, метъле, евала че не ти пука....ех, и ние преди години ходехме така   Wink Сега мъжът ми си пази само рокерията. Tongue
Браво!Ама кой да иска да го разбере!?!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: