{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 117368 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #705 -: Декември 01, 2010, 14:05:10 »
Раздели ТемаНагоре

Влиза нощем крадец в дома ви,взима телефоните на мъжът и на жената ,но в суматохата изпуска този на жената...Кой да се оплаче,я кажетее?Huh? Cheesy
Казуси много, но в конкретния с Coro това е положението...
Е да  ама не според някои трябва да се оплачи само  мъжът-защото неговият телефон го нямаа!Жената ще си каже-еми нищо..нали е изпаднал моя!
Всъщност и двамата Smiley Нали са им влезли в дома.......
В конкретният случай какво излиза. Ми взех си нещата /парите, ама пък тя ме забави, излъга .......Това не е в детската градина. Кой полицай ще обърне внимание ?
Да бяха писали овреме.
Ха де!!!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #706 -: Декември 01, 2010, 14:05:36 »
Раздели ТемаНагоре

Е това е вярно, че се мотаха и така и дадоха реална възможност да се измъкне, но и те бяха много ошашкани.  Е нищо де, тя все ще си намери майстора тая Smiley
Разбирам, че като си шашнат търсищ помощ. Намериха подкрепа и получиха адекватни съвети. Мотаенето си е тяхна грешка Smiley Пък сега.....карай.
Дано всички си получат нещата или парите. А Coro ще си получи заслуженото. Силно вярвам в това

Стига сте скачали срещу модовете. Момичетата дадоха всичко от себе си да съберат и конкретизират информацията, да се свържат с момичето, да изпратял ЛС до всички. Не беше малко. Ангелчето изказа своя позиция. Моята е друга. На потребителите трета, четвърта. Но в крайна сметка всеки сам си решава. Аз мисля, че екипа реагира много адекватно в случая и нещата започнаха да се оправят.
Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #707 -: Декември 01, 2010, 14:09:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ама естествено Smiley
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #708 -: Декември 01, 2010, 14:11:45 »
Раздели ТемаНагоре

Ама естествено Smiley

bADaZz много ме е яд на такива като теб! Но повече не ми се говори! Успех ти желая и много здраве.
Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #709 -: Декември 01, 2010, 14:15:21 »
Раздели ТемаНагоре

Да Вие говорите само когато хората са на Ваше мнение. ЗА ВТОРИ ПЪТ МИ ДОКАЗАХТЕ, ЧЕ ТУК ЗАЩИТАВАТЕ ПОВЕЧЕ ВИНОВНИЦИТЕ, ОТКОЛКОТО ПОТЪРПЕВШИТЕ  И ТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАШИЯ ПРЕКРАСЕН МОДЕРАТОР АНГЕЛ В БУКВАЛНИЯ СМИСЪМ НА ДУМАТА !
Много ви здраве и на Вас!
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #710 -: Декември 01, 2010, 14:20:57 »
Раздели ТемаНагоре

Да Вие говорите само когато хората са на Ваше мнение. ЗА ВТОРИ ПЪТ МИ ДОКАЗАХТЕ, ЧЕ ТУК ЗАЩИТАВАТЕ ПОВЕЧЕ ВИНОВНИЦИТЕ, ОТКОЛКОТО ПОТЪРПЕВШИТЕ  И ТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАШИЯ ПРЕКРАСЕН МОДЕРАТОР АНГЕЛ В БУКВАЛНИЯ СМИСЪМ НА ДУМАТА !
Много ви здраве и на Вас!

Незнам дали имате нещо лично срещу модератора, но няма да ви оставя така да интриганствате във форума. Нека всички да кажат. Имаше ли реакция от Модератори и Админи? Адекватна ли беше?
Ако кажат НЕ хората ще се съглася с теб. Но ако кажат да, какво правим. Ако прочетеш малко по-назад постовете ще видиш какво съм писал за съдействието с органите на реда.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #711 -: Декември 01, 2010, 14:23:21 »
Раздели ТемаНагоре

Айде сега,всеки си има мнение!Знаете ли тая как се кефи,като гледа как се драпаме един друг Undecided
Нека си запазим добрите отношения.....тя дали със жалби или не,все някой ден ще си получи заслуженото вярвам в това,апък който иска да ни опреква тия,дето не пуснахме от начало Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #712 -: Декември 01, 2010, 14:25:40 »
Раздели ТемаНагоре

Да Вие говорите само когато хората са на Ваше мнение. ЗА ВТОРИ ПЪТ МИ ДОКАЗАХТЕ, ЧЕ ТУК ЗАЩИТАВАТЕ ПОВЕЧЕ ВИНОВНИЦИТЕ, ОТКОЛКОТО ПОТЪРПЕВШИТЕ  И ТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАШИЯ ПРЕКРАСЕН МОДЕРАТОР АНГЕЛ В БУКВАЛНИЯ СМИСЪМ НА ДУМАТА !
Много ви здраве и на Вас!

Незнам дали имате нещо лично срещу модератора, но няма да ви оставя така да интриганствате във форума. Нека всички да кажат. Имаше ли реакция от Модератори и Админи? Адекватна ли беше?
Ако кажат НЕ хората ще се съглася с теб. Но ако кажат да, какво правим. Ако прочетеш малко по-назад постовете ще видиш какво съм писал за съдействието с органите на реда.
Имаше и продължава да има. Модовете си вършат работата.
А относно мненията им и те са хора. Това, че не споделят нечие мнение не означава, че защитават или нападат някой.
Да вземат да си направят по още един профил и от единият да пишат като МОД, а от вторият като от тяхна лична гледна точка.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #713 -: Декември 01, 2010, 14:26:23 »
Раздели ТемаНагоре

Е как да кажем "не"!!!
На кое?На 45 стр. писане и то половината от модове.Е кажете "не",де!Срамота!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #714 -: Декември 01, 2010, 14:38:38 »
Раздели ТемаНагоре

Кога съм казала, че модераторите не са си свършили работата, дори много работа свършиха, за съвсем друго нещо говорих и за съвсем друго нещо се възроптах и който прочете какво съм писала ще ме разбере.  И не ми преписвайте такива неща, за да настройвате хората срещу мен. И много ми е интересно какви са тези като мен - какви - лоши, смотани, грозни, хубави, какви? Обиждате ме!
Няма да пиша повече, оплюйте ме всички, защото изразих мнението си - Да за мен не е нормално модератор Black Angel да призовава потърпевшите да не подават жалби срещу CORO и стоя зад мнението си! Това, че вие не търпите критики за модератора си, това вече е друг въпрос.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #715 -: Декември 01, 2010, 14:41:26 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали ще ми повярвате но направо ми заседна буца на гърлото . Може ли така да се злобее?!?!
ДА твърдо апелирам тези които са си получили парите или нещата да не пускат или да си оттеглят жалбите , и тъй като някой хора тук явно единствено могат да се тресът от злоба и да плуят хората които дейно се опитват да помогнат на пострадалите , набивайки от времето и собствените си средства , знаейки че тях никой няма да им ги възтанови , да обясня защо апелирам това
Ако Коро е започнала да връща нещата и плаща парите , защото се е стреснала от това да не се пускат жалби , то ако такива бъдат пуснати след като се е издължила , тя реално нищо не губи ако не ги върне или плати , и ще спре да изчиства и оправя работите ! А нали целтна е всички да си получат нещата/парите/пощенските! Или греша?!? И още нещо след като се е издължила или е върнала нещата , на каква основа ще бъде пусната жалба , какво ще пише в нея , Една жена ми забави парите , или Върна ми нещата?!?!
И да аз съм ангел човек , дълбоко вярвам в осъзнаването на направена грешка , и поправянето на такава , мисля че е по добре Коро да се издължи и да няма желби в полицията , от колкото да не се и едни листа да се трупат в архивите и да събират прах , защото това е факт , на мен ми откраднаха кола , разбра се даже кой я е закарал на скрап , и до там , НИЩОООООО !
Прекарала съм над чес по телефона , диктувайки адреси и имена на пострадали , обяснявайки кой какво е взел , убеждавайки че трябва да оправи нещата, нима мислите че говоря правя всичко това за да и спестя жалбите ?!? Или го правя заради вас пострадалите?!?
Грозно , просто грозно? Подай ръка за да ти я откъснат до рамото!
Сега по темата
Моля следните потребители да ми пишат на ЛС следната информация
Цялостна стойност на пратката , стойност на пощенските разходи , съдържание на пратката  по възможност с препратки към обявите им , Пълен адрес на който Коро да може да върне или плати пратката

blagovesta_mariela
Djessika
mimkata
skarss
poli23
sis7
marieta78
macarena
poliloli
anna-mariq
sawo77777
dibidembo
Cveti_Gabi

Rokita да ми драсне колко са били пощенските разходи




Така сега втори списък
АКО НЯКОЙ НЕ СИ ВИЖДА НИКА В СЛЕДВАЩИЯ СПИСЪК , А Е ПРАТИЛ НЕЩО НА КОРО , ТО МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ ЛС СЪС ПЪЛНАТА ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЕЩАТА И СТОЙНОСТА ИМ , пр  И Т.Н.
blagovesta_mariela
Djessika
mimkata
skarss
Илейн
poli23
kema81
vili777
sis7
vili_zah
marieta78
macarena
poliloli
anna-mariq
sawo77777
kateto_pateto
dibidembo
Cveti_Gabi
pepina78
elena84


п.с. Да добавя , Коро/Ива изобщо не се кефи като чете , тъй като не може да чете , може да съм наивна или глупава , но на жената наистина и е много кофти и и е страшно неудобно от така стеклите се неща , има проблеми и то не малки !
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #716 -: Декември 01, 2010, 14:42:09 »
Раздели ТемаНагоре

Кога съм казала, че модераторите не са си свършили работата, дори много работа свършиха, за съвсем друго нещо говорих и за съвсем друго нещо се възроптах и който прочете какво съм писала ще ме разбере.  И не ми преписвайте такива неща, за да настройвате хората срещу мен. И много ми е интересно какви са тези като мен - какви - лоши, смотани, грозни, хубави, какви? Обиждате ме!
Няма да пиша повече, оплюйте ме всички, защото изразих мнението си - Да за мен не е нормално модератор Black Angel да призовава потърпевшите да не подават жалби срещу CORO и стоя зад мнението си! Това, че вие не търпите критики за модератора си, това вече е друг въпрос.

Модератора си има свое мнение. Моето е друго ви казах. За мен крадеца си е крадец и трябва да си плати. Всеки си има мнение. Мисля да приключим спора.
Активен

milimi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #717 -: Декември 01, 2010, 14:42:23 »
Раздели ТемаНагоре

Само да попитам с риск да ме увикате- Ами ако наистина майка и е била болна? аз я познавам жената / майка и/ и много лесно мога да проверя.
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #718 -: Декември 01, 2010, 14:42:36 »
Раздели ТемаНагоре

Кога съм казала, че модераторите не са си свършили работата, дори много работа свършиха, за съвсем друго нещо говорих и за съвсем друго нещо се възроптах и който прочете какво съм писала ще ме разбере.  И не ми преписвайте такива неща, за да настройвате хората срещу мен. И много ми е интересно какви са тези като мен - какви - лоши, смотани, грозни, хубави, какви? Обиждате ме!
Няма да пиша повече, оплюйте ме всички, защото изразих мнението си - Да за мен не е нормално модератор Black Angel да призовава потърпевшите да не подават жалби срещу CORO и стоя зад мнението си! Това, че вие не търпите критики за модератора си, това вече е друг въпрос.


Струва ми се ,че тя призова Тези,които са получили нещата или парите си-те да не пускат жалби,ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЯМАТ ОСНОВАНИЕ ЗА ТАКИВА-а не ВСИЧКИ
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #719 -: Декември 01, 2010, 14:44:58 »
Раздели ТемаНагоре

Само да попитам с риск да ме увикате- Ами ако наистина майка и е била болна? аз я познавам жената / майка и/ и много лесно мога да проверя.

Бих се радвал да знам!
Активен



Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: