{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117563 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2010, 15:47:04 »
Раздели ТемаНагоре


Еми в малките градове не всичко има.
Примерно в един близък град имат голяма болница,но ако се наложи да лежиш в болница те карат в Горна Оряховица. Да имат болница ,но в нея само преглеждали-не се лежи. Знам , че звучи нелепо ,но е така.
Не е нелепо, а абсурдно. Като си в по-малък град или друго населено място не си ли човек Huh? Нямаш ли право на здравеопазване, нормални условия в болниците ? Само в София, Пловдив и Варна ли се раждат деца Huh?
Всъщтност въпросите ми са риторични....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2010, 15:49:49 »
Раздели ТемаНагоре

Да за съжаление е абсурдно-аз мога много да говоря за абсурдите особено в медицината,но не разполагам с толкова свободно време.
За това казвам ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.
Медицината вече е просто ТЪРГОВИЯ-нищо друго.
Аз лично се нагледах.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2010, 15:51:23 »
Раздели ТемаНагоре

Да за съжаление е абсурдно-аз мога много да говоря за абсурдите особено в медицината,но не разполагам с толкова свободно време.
За това казвам ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.
Медицината вече е просто ТЪРГОВИЯ-нищо друго.
Аз лично се нагледах.
Чул те Господ Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 01, 2010, 15:16:08 »
Раздели ТемаНагоре

Днес вече съм по спокойна,ходих и при друг гинеколог.Успокои ме че няма нищо притеснително,бебчо си е добре,всичко си отговаря на седмицата в която съм  Cheesy .Обясни ми,че при забременяването,ако майката е било с наднормено тегло,е възможно и нормално да не се качват мн.килограми и няма място за притеснение.И след моята принцеса,ще си имаме и сладко момченце  (feast3) дай боже само всичко да е наред  Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 01, 2010, 15:21:19 »
Раздели ТемаНагоре

Пожелавам ти от все сърце всичко да е наред мила KissДА СЕ РОДИ ЕДНО ГОЛЯМО И ЗДРАВО БЕБЕ Kiss
И вие да сте живи и здрави да го гледате и да му се радвате Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 01, 2010, 15:37:10 »
Раздели ТемаНагоре

Леко и безпроблемно раждане и да гушнеш здраво бебе.
Пази се и не мисли кг.,мисли позитивно и се усмихвай!
 Kiss
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 02, 2010, 17:34:26 »
Раздели ТемаНагоре

Днес вече съм по спокойна,ходих и при друг гинеколог.Успокои ме че няма нищо притеснително,бебчо си е добре,всичко си отговаря на седмицата в която съм  Cheesy .Обясни ми,че при забременяването,ако майката е било с наднормено тегло,е възможно и нормално да не се качват мн.килограми и няма място за притеснение.И след моята принцеса,ще си имаме и сладко момченце  (feast3) дай боже само всичко да е наред  Smiley
хихихи и при мен така се получи -след принцеската сега чакаме момъка  Cheesy Cheesy Cheesy на теб термина декември ли е,че по спомени май каза че си в 8-мия  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 02, 2010, 18:36:20 »
Раздели ТемаНагоре

Преди да забременея с големия тежах-45кг и стигнах до.....................69кг,а с малкия тежах 48кг,стигнах 64кг. Shocked
Активен
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 02, 2010, 18:54:20 »
Раздели ТемаНагоре

аз качих 24 килограма,но аз преди това станах дистрибутор на едни билкови продукти(не правя реклама)от тях ли от структурата ли от каво е си ги върнах Wink
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #54 -: Ноември 02, 2010, 19:02:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ауууууу  , бива ли да питате такива работи , ужас
Шегувкам се , ами азззззз , бях 60 кила преди да забременея , сега съм 100 , но при мен самата бременност ми бъгна хормоните , и сега ще влизам в болница , това са справка
Сега имам една приятелка , дето кто забременя си беше ок , имаше си всичко , беше около 60 кила , 9 месец беше 58 килограма , като я изписаха беше 49 кила и не мязаше на човек , детето се роди 3,800 кг. и сичко си му беше ок . така че това си е до човек , още повече че щом ти е втора бременнест ти явно търчиш още по първата , и явно , сега детето консумира повече от тебе , не се притеснявай , ако искаш за твое успокоение иди на 3Д или 4Д ехограф , за да могат да ти направят точни измервания на мъничето и да видят дали всичко е нормално и в норми .
Активен

Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 02, 2010, 21:33:38 »
Раздели ТемаНагоре

Днес вече съм по спокойна,ходих и при друг гинеколог.Успокои ме че няма нищо притеснително,бебчо си е добре,всичко си отговаря на седмицата в която съм  Cheesy .Обясни ми,че при забременяването,ако майката е било с наднормено тегло,е възможно и нормално да не се качват мн.килограми и няма място за притеснение.И след моята принцеса,ще си имаме и сладко момченце  (feast3) дай боже само всичко да е наред  Smiley
хихихи и при мен така се получи -след принцеската сега чакаме момъка  Cheesy Cheesy Cheesy на теб термина декември ли е,че по спомени май каза че си в 8-мия  Smiley

В началото на януари ми е термина  Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 02, 2010, 21:46:29 »
Раздели ТемаНагоре

Днес вече съм по спокойна,ходих и при друг гинеколог.Успокои ме че няма нищо притеснително,бебчо си е добре,всичко си отговаря на седмицата в която съм  Cheesy .Обясни ми,че при забременяването,ако майката е било с наднормено тегло,е възможно и нормално да не се качват мн.килограми и няма място за притеснение.И след моята принцеса,ще си имаме и сладко момченце  (feast3) дай боже само всичко да е наред  Smiley
хихихи и при мен така се получи -след принцеската сега чакаме момъка  Cheesy Cheesy Cheesy на теб термина декември ли е,че по спомени май каза че си в 8-мия  Smiley

В началото на януари ми е термина  Smiley
Твоето наближава хихи с пожелание за леко раждане  Kiss Kiss
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 02, 2010, 22:04:51 »
Раздели ТемаНагоре

Днес вече съм по спокойна,ходих и при друг гинеколог.Успокои ме че няма нищо притеснително,бебчо си е добре,всичко си отговаря на седмицата в която съм  Cheesy .Обясни ми,че при забременяването,ако майката е било с наднормено тегло,е възможно и нормално да не се качват мн.килограми и няма място за притеснение.И след моята принцеса,ще си имаме и сладко момченце  (feast3) дай боже само всичко да е наред  Smiley
хихихи и при мен така се получи -след принцеската сега чакаме момъка  Cheesy Cheesy Cheesy на теб термина декември ли е,че по спомени май каза че си в 8-мия  Smiley

В началото на януари ми е термина  Smiley
Твоето наближава хихи с пожелание за леко раждане  Kiss Kiss

Ох,дано,чул те господ  (angels4)
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
ani 006
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 02, 2010, 22:15:51 »
Раздели ТемаНагоре

пожeлавам на вси4ки бремени бързо и безпроблемно раждане  аз бях 47 кг ка4их 10 кг но корема ми по4ти не ли4еше докторите ми казжаха че ште родя малко бебе  а  даштеря ми се роди 3 250
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 05, 2010, 21:34:14 »
Раздели ТемаНагоре

Днес вече съм по спокойна,ходих и при друг гинеколог.Успокои ме че няма нищо притеснително,бебчо си е добре,всичко си отговаря на седмицата в която съм  Cheesy .Обясни ми,че при забременяването,ако майката е било с наднормено тегло,е възможно и нормално да не се качват мн.килограми и няма място за притеснение.И след моята принцеса,ще си имаме и сладко момченце  (feast3) дай боже само всичко да е наред  Smiley
хихихи и при мен така се получи -след принцеската сега чакаме момъка  Cheesy Cheesy Cheesy на теб термина декември ли е,че по спомени май каза че си в 8-мия  Smiley

В началото на януари ми е термина  Smiley
Охо ще бориш за бебе на 2011гУспех и на двете ви.Чакаме ви с радостни новини Kiss Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: