{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 119922 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 09, 2010, 23:29:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ще чакаме новини,и да почерпите за юнаците ей. Cheesy Wink Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 10, 2010, 10:33:25 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема,понеже съм малко притеснена.Току що се връщам от консултация и от началото на бременоста до сега(вчера влязох в 8 месец) съм наддала само 3 кг.Акушерката ми казва че било нормално,ама нямала до сега такава бременна  Huh? ,доктора както винаги го няма и само тя ми провежда консултацията.Иначе корема ми е пораснал,но все ми се струва странно при все,че с предишната бременност бях качила 23 кг до края  Shocked .Някой сигурно,ще кажат ами радвай се че не си надебеляла ,ама аз от една страна се радвам ,ама от друга почвам да се притеснявам.Ясно е че ще ходя да искам и др.мнение при др.гинеколог,ама ако някой е бил в моето положение да сподели.
Мила.килограмите не са от значение за развитието на детето в теб.Аз имам близнаци и в 7 месец бях само 5 кг отгоре.Щом коремчето расте,всичко е ок.И аз като теб бях много притеснена,но не трябваше.Децата ми се родиха по 2.5 кг,а аз отидох да раждам само с 8 кг отгоре. Smiley
Сега обаче,доста кг качих и аз  нямам обяснение и съм по-тежка дори от момента,когато ме приеха в родилното.Така,че мила,не мисля,че има причина да се притесняваш.Щом детето  се развива нормално,можеш наистина само да се радваш,че си с добра фигура.
Активен

zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 10, 2010, 11:00:56 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема,понеже съм малко притеснена.Току що се връщам от консултация и от началото на бременоста до сега(вчера влязох в 8 месец) съм наддала само 3 кг.Акушерката ми казва че било нормално,ама нямала до сега такава бременна  Huh? ,доктора както винаги го няма и само тя ми провежда консултацията.Иначе корема ми е пораснал,но все ми се струва странно при все,че с предишната бременност бях качила 23 кг до края  Shocked .Някой сигурно,ще кажат ами радвай се че не си надебеляла ,ама аз от една страна се радвам ,ама от друга почвам да се притеснявам.Ясно е че ще ходя да искам и др.мнение при др.гинеколог,ама ако някой е бил в моето положение да сподели.
Мила.килограмите не са от значение за развитието на детето в теб.Аз имам близнаци и в 7 месец бях само 5 кг отгоре.Щом коремчето расте,всичко е ок.И аз като теб бях много притеснена,но не трябваше.Децата ми се родиха по 2.5 кг,а аз отидох да раждам само с 8 кг отгоре. Smiley
Сега обаче,доста кг качих и аз  нямам обяснение и съм по-тежка дори от момента,когато ме приеха в родилното.Така,че мила,не мисля,че има причина да се притесняваш.Щом детето  се развива нормално,можеш наистина само да се радваш,че си с добра фигура.

явно те гледат добре и за това качваш килограми след като си родила. Wink
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 10, 2010, 11:16:00 »
Раздели ТемаНагоре

"явно те гледат добре и за това качваш килограми след като си родила. "
И аз не знам защо така се получава.Не е въпроса в добро гледане,не бих казала дори,защото съвсем сама се грижа за децата си.Явно след раждането съм податлива към пълнеене Sad
Активен

FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 10, 2010, 18:24:37 »
Раздели ТемаНагоре

И с първа и сега с втора бременност гледам да не скоча над 13 кг.  Embarrassed
За втората резултата ше го пиша по-късно  Cheesy (живот и здраве)
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 10, 2010, 18:27:44 »
Раздели ТемаНагоре

"явно те гледат добре и за това качваш килограми след като си родила. "
И аз не знам защо така се получава.Не е въпроса в добро гледане,не бих казала дори,защото съвсем сама се грижа за децата си.Явно след раждането съм податлива към пълнеене Sad

не се притеснявай и аз съм така, качих след като родих, преди това отслабнах и лекарката само ме караше иследвания да си правя, а малчо в корема си ме смучеше ли смучеше и като го родих и като се успокоих, бам килцата, а по принцип няма лошо да си те гледат добре.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #66 -: Ноември 10, 2010, 22:28:17 »
Раздели ТемаНагоре

И с първа и сега с втора бременност гледам да не скоча над 13 кг.  Embarrassed
За втората резултата ше го пиша по-късно  Cheesy (живот и здраве)
Какво значи че "гледаш да не скочиш над 13кг" малко ядеш ли или диета пазиш ,аз като ми се яде падам в тавата или хладилника хич не мисля колко кила ще кача .като се роди живот и здраве и второто ще заслабна с деца с разлика от 1 година  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Ноември 11, 2010, 01:06:50 »
Раздели ТемаНагоре

"явно те гледат добре и за това качваш килограми след като си родила. "
И аз не знам защо така се получава.Не е въпроса в добро гледане,не бих казала дори,защото съвсем сама се грижа за децата си.Явно след раждането съм податлива към пълнеене Sad

не се притеснявай и аз съм така, качих след като родих, преди това отслабнах и лекарката само ме караше иследвания да си правя, а малчо в корема си ме смучеше ли смучеше и като го родих и като се успокоих, бам килцата, а по принцип няма лошо да си те гледат добре.

Ах тези килца!!!!Скоро година ще стане,а все олще ме питат да не чакам трето  Sad
Активен

zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Ноември 11, 2010, 10:56:09 »
Раздели ТемаНагоре

"явно те гледат добре и за това качваш килограми след като си родила. "
И аз не знам защо така се получава.Не е въпроса в добро гледане,не бих казала дори,защото съвсем сама се грижа за децата си.Явно след раждането съм податлива към пълнеене Sad

не се притеснявай и аз съм така, качих след като родих, преди това отслабнах и лекарката само ме караше иследвания да си правя, а малчо в корема си ме смучеше ли смучеше и като го родих и като се успокоих, бам килцата, а по принцип няма лошо да си те гледат добре.

Ах тези килца!!!!Скоро година ще стане,а все олще ме питат да не чакам трето  Sad

душичка, не бой се не си само ти така, гълташ коремчо и хич да не ти пука (cook1)
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Ноември 11, 2010, 13:17:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ами гълтам,гълтам,ама нищо не се получава Sad
Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Ноември 11, 2010, 14:08:26 »
Раздели ТемаНагоре

Е, пък да се включа и аз- и двете бременности качих по12-13кг. и ги оставих  в родилното. SmileyЯвно са си гени?
На всички "бременни коремчета"- леко раждане (baby2) и повече спокойствие (sleep1)   
Активен
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Ноември 11, 2010, 19:13:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ами гълтам,гълтам,ама нищо не се получава Sad

ако не те боли кръста или гърбът прави коремни, всеки ден с увеличаваща бройка (sport35)
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Ноември 12, 2010, 00:39:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ами гълтам,гълтам,ама нищо не се получава Sad

ако не те боли кръста или гърбът прави коремни, всеки ден с увеличаваща бройка (sport35)
И с това опитах,но наистина от 1 месец насам едва ставам от леглото,заради ужасните болки в кръста.Понеже все някой от двамата ми е в ръцете наврян.Взех си велоергометър,но с него си помагам само за бедрата.А корема пак си седи Sad
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #73 -: Ноември 12, 2010, 08:41:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ами гълтам,гълтам,ама нищо не се получава Sad

ако не те боли кръста или гърбът прави коремни, всеки ден с увеличаваща бройка (sport35)
И с това опитах,но наистина от 1 месец насам едва ставам от леглото,заради ужасните болки в кръста.Понеже все някой от двамата ми е в ръцете наврян.Взех си велоергометър,но с него си помагам само за бедрата.А корема пак си седи Sad
Така когато бех в родилното имаше една мама слаба като скакалец но въпреки че беше родила корема и стоеше все едно е в 5-я месец и понеже беше с операция нямаше как да слага и колан а си го подпираше с ръка и при въпроса и към доктора дали ще се прибере той каза че требват страшно много усилия а и не се знае дали ще се прибере понеже коремните мускули и били страшно разтегнати .Така че ако си имала много голям корем по време на бременността може и така да си остане  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Ноември 12, 2010, 11:32:21 »
Раздели ТемаНагоре

скоки е права, ако ти се разтегне много корема, после по трудно се прибира, а ако се разтегне два пъти по много НИКОГА НЕ СЕ ПРИБИРА (dew7)
Аз съм спортиска по принцип и вече след втората бременост се отказах от нормален корем, ама децата ми и двете ги родих на 4кг. имах корем като на крава и знаеш колко бях смешна, един огромен корем, а всичко останало нормално, ното краката, нито ханша, нито дупето ми пораснаха и просто изглеждах трагично. Така че когато си по отпочинала, прави коремни и без тестяни и калорични храни. Kiss
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: