{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 33026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #30 -: Ноември 30, 2010, 22:31:08 »
Раздели ТемаНагоре

Кажете коя е потребителката, че до утре може да сме се наредили пак 20 човека.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 30, 2010, 22:39:48 »
Раздели ТемаНагоре

Май-май си права.На мен дори не ми се е обяснава за пътуване в чужбина,сестри и тн.Просто зи изчезна.Аз като една смотла сега си мисля,ако наистина е в чужбина пък сестрата се е отнесла.....Ама не не как няма да пише.Прецакани сме май.Дано да сме само ние пък ще видим как ще се оправяме.И аз като теб до сега съм мълчала за всичко ама на човек му писва в един момент

Аааа, нееее, тя като ми писа в петък, каза, че се намира в чужбина и има посточнна връзка със сестра си( както и достъп до компа, щом ми пише ЛС).Даже ми се извини, че е забравила да ми каже, че ще заминава и, че сестра й щяла да вземе пакета... Shocked
Бе ,я стига сме постъпвали вЕрно като смотли, нали ви казах,че докато се държах, все едно, че й вярвам, ми отговаряше на всяко ЛС( нищо, че е в чужбина Cheesy), а като й писах в събота, че днес ще проследя пратката, изчезнааааа....
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 30, 2010, 22:41:42 »
Раздели ТемаНагоре

Май-май си права.На мен дори не ми се е обяснава за пътуване в чужбина,сестри и тн.Просто зи изчезна.Аз като една смотла сега си мисля,ако наистина е в чужбина пък сестрата се е отнесла.....Ама не не как няма да пише.Прецакани сме май.Дано да сме само ние пък ще видим как ще се оправяме.И аз като теб до сега съм мълчала за всичко ама на човек му писва в един момент

Аааа, нееее, тя като ми писа в петък, каза, че се намира в чужбина и има посточнна връзка със сестра си( както и достъп до компа, щом ми пише ЛС).Даже ми се извини, че е забравила да ми каже, че ще заминава и, че сестра й щяла да вземе пакета... Shocked
Бе ,я стига сме постъпвали вЕрно като смотли, нали ви казах,че докато се държах, все едно, че й вярвам, ми отговаряше на всяко ЛС( нищо, че е в чужбина Cheesy), а като й писах в събота, че днес ще проследя пратката, изчезнааааа....

Нека шефоверте кажат  -да я оповестяваме ли Huh?( да не ни упрекнат после, че сме избързали (evil5))
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 22:43:25 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 30, 2010, 22:42:10 »
Раздели ТемаНагоре

коя е тя? Roll Eyes
Активен

Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 30, 2010, 22:44:00 »
Раздели ТемаНагоре

МИличка,напиши я в заглавието на темата.Нека се вижда и от другите.Тя работата за нас ясна вече,ама момичето е право.Току-виж до утре се наредили още 20 след нас пу-пу -пу да не е вярно
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 30, 2010, 22:45:05 »
Раздели ТемаНагоре

коя е тя? Roll Eyes
Тя е една с мнооооого положителни оценчици от П-ка, а тук -с 6 такива.
Коректна е женицата, бе, какво сега, как да не й се довериш....
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 30, 2010, 22:46:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ще взема да я напиша вече аз момичета  и без това я разбрах коя е???
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 22:49:12 от rosina75 » Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 30, 2010, 22:46:45 »
Раздели ТемаНагоре

МИличка,напиши я в заглавието на темата.Нека се вижда и от другите.Тя работата за нас ясна вече,ама момичето е право.Току-виж до утре се наредили още 20 след нас пу-пу -пу да не е вярно
Чакам разрешение от шефовете( не искам да ме карат после да й се извинявам, без да съм виновна. Толкова ниско няма да падна!)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 30, 2010, 22:48:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ще взема да я напиша вече аз момичета Huh?

Роси, ако верно и ти знаеш нещо, пиши ми на ЛС, защото нали ви казвам, че засега чакам...
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 30, 2010, 22:49:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ние още не сме я обвинили,че не ни плаща,а за липса на комукация нали така?Аз ще я напиша тогава.
Става дума за zaza_sf
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 30, 2010, 22:54:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ние още не сме я обвинили,че не ни плаща,а за липса на комукация нали така?Аз ще я напиша тогава.
Става дума за zaza_sf

Да, тя е, потвърждавам!
Нека ни обвинят в каквото искат, но наистина е така -можеше поне да пише .....
Оххх, абе, нали знаете какво ще напише, ако изобщо се включи( болни детенца, майки, сестри...казах ви още в началото, че ми е ясна). Ако може да измисли нещо по-оригинално, ще я призная тая!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 30, 2010, 22:55:06 »
Раздели ТемаНагоре

Ще взема да я напиша вече аз момичета Huh?

Роси, ако верно и ти знаеш нещо, пиши ми на ЛС, защото нали ви казвам, че засега чакам...

Еми,просто разгледах твоя профил и този на Ксара и разбрах коя е.
Не виждам защо се притеснявате толкова много да и напишете ника-та тя явно си играе с нервите ви Huh?
По добре ако може да се предпазят и други майчета.
Успех ви желая.
Дано дамата да благоволи да ви пише и обясни на какво се дължи това нейно меко казано нахално поведение.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 30, 2010, 22:57:30 »
Раздели ТемаНагоре

само внимавайте да не Ви омагьоса Cheesy
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=magic&Number=1941832675&page=16&view=collapsed&sb=9&part=
Активен

Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 30, 2010, 23:00:31 »
Раздели ТемаНагоре

добре де
аз да питам как така пращате на човек с 6 оценки само нещо без да ви е платено,предварително.
аз тези дни като никой друг път си харесах толкова много неща по тези сайтове ама никой не ми прати без да види бележката за записа-хем нямам малко оценки,нищо че аз почти винаги пращам на доверие(освен ако няма отрицателна оценка или малко оценки или нещо ме осъмни)
ами ако момичето е нямало интернет? или и е грмнал компа Tongue Tongue Tongue Tongue  майтапя се
и на двечки ви бързо и лесно разрешаване на проблема с въпросната дама Smiley
Активен
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 30, 2010, 23:01:17 »
Раздели ТемаНагоре


Лелеееееееееее,тя била опасна Shocked
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: