{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за сьвет-как бихте постьпили вие.  (Прочетена 28301 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #60 -: Януари 31, 2011, 13:26:35 »
Раздели ТемаНагоре

е добре де мама му ...за 5 лв и гьската ли да сложа вьтре у якето,или да отида и аз заедно с якето и гьската,понеже такова сьм го купувала и аз,или кво-да го занеса на химическо и пак да го предложа за 5 лв?пьк и пощенските казах да ми прати само левче,то мамата питаше колко ли щяла да е пощата до сф...та ми стана жал?егати...а я предупредих как да го разпухва след пране,не излиза никьде перушина...аз оттук взех едно яке еспритка,дет кат се сьблека все едно петела ме е оправял в кокошарника!а го взех за 20 и...лева Winkтарикатка сьм Cheesy
На програма "сушене' нека го пусне но с топчета за тенис -пиши и така  Smiley на моето на етикета така пишеше и съм се смяла че требваше да търся топчета,оставаше да пише и жито да оставям по джобовете хихихих
Другият вариант е да се суши хоризонтално. Слага се на кърпа легнало и от време на време се "бие" с точилката Smiley
Да се похваля,че оня ден пуснах гъските в пералнята ама тоя път викам ще им извия вратовете на най-силната центрофуга пък каквото излезе .И така все пак след голямото въртене извадих яке а не само перушина и го суших легнало на плажна кърпа ама обърнато на опаки и се получи -нямаше петна никакви -ураааааааааааа
Дай са 5 лв за съвета Smiley
Готово Еми взимай ги  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Февруари 02, 2011, 13:39:27 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбрах какво стана якето? Госпожа претенция върна ли ти го или ще го изпере за да го носи Tongue
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Февруари 02, 2011, 14:08:36 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбрах какво стана якето? Госпожа претенция върна ли ти го или ще го изпере за да го носи Tongue
ПФФФФФФФФФ...БА ЛИ Я...НЕ Е ПИСАЛА,МОЖЕ ОЩЕ ДА Е В ТРАУР ЗА ГЬСОЦИТЕ...ДА И И СКАМ ОЩЕ 5 ЗА СЬВЕТИТЕ,АМ?ЧЕ ОТТАТЬК СВЬРШИХМЕ И "МУ"ТО...СА..НА ГЛАД И ЗРЕЛИЩА ШЕ ГУ КАРАМЕ..
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Февруари 19, 2011, 19:52:19 »
Раздели ТемаНагоре

ТОВА ЩЕ СА МИ САМО СПОМЕНИТЕ ОТ ГЬСКИТЕ,ПЬК И ОТ ШОУТО ОКОЛО ПРОДАЖБАТА ИМ CheesyСНИМКИТЕ СА ОТ 1.1.2010,ВИСОКО В ПЛАНИНАТА,ПРЕД ХИЖА"ДУХЛАТА" Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Март 05, 2011, 15:15:56 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки, искам да ви питам за оформянето на една моя обява. Имам едни детски обувчици, донесени от Англия. Пуснала съм ги с описание, че са донесени от там, чисто нови, с лепнат етикет отдолу, но сега нещо рових и видях, че на самата кожа на обувчиците пише Made in China Huh? И сега не мога да измисля, как да оформя обявата. Изобщо да пиша ли, че са донесени от Англия, като очевидно са китайски? Ако оставя обявата така, като ги вземат, ще ме нахулят, че съм излъгала...абе съвсем се обърках.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Март 05, 2011, 16:29:13 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки, искам да ви питам за оформянето на една моя обява. Имам едни детски обувчици, донесени от Англия. Пуснала съм ги с описание, че са донесени от там, чисто нови, с лепнат етикет отдолу, но сега нещо рових и видях, че на самата кожа на обувчиците пише Made in China Huh? И сега не мога да измисля, как да оформя обявата. Изобщо да пиша ли, че са донесени от Англия, като очевидно са китайски? Ако оставя обявата така, като ги вземат, ще ме нахулят, че съм излъгала...абе съвсем се обърках.

Явно са правени по лиценз и ако искаш да си спокойна напиши, че въпреки всичко са направени там Smiley Поне аз така бих направила.
То и аз дадох 50 евро за дънки Манго вчера и бяха made in China  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Март 05, 2011, 17:12:53 »
Раздели ТемаНагоре

че то и на Чико-то и на Фишер Прайс-а пише мейд ин Чайна, но какво от това
много от качествените марки се правят в заводи в Азия-имам и от Индонезия, Шри Ланка и къде ли не
малко се правят точно в Англия или Щатите
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
adimama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Март 05, 2011, 18:14:28 »
Раздели ТемаНагоре

 И аз получих детски обувки от Англия на Примиджи, а бяха произведени в .. България  Wink Всички дрехи до сега, които съм поръчвала от Англия и Франция са 99% произведени в Китай. Но качеството си е на ниво!
Активен

Коректна съм и очаквам и другите да са такива!
Не продавам боклуци - тях ги изхвърлям! Винаги поставям оценка!
При покупка на 2 и повече мои обяви поемам пощенските!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Април 14, 2011, 10:14:03 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки, искам да ви питам за оформянето на една моя обява. Имам едни детски обувчици, донесени от Англия. Пуснала съм ги с описание, че са донесени от там, чисто нови, с лепнат етикет отдолу, но сега нещо рових и видях, че на самата кожа на обувчиците пише Made in China Huh? И сега не мога да измисля, как да оформя обявата. Изобщо да пиша ли, че са донесени от Англия, като очевидно са китайски? Ако оставя обявата така, като ги вземат, ще ме нахулят, че съм излъгала...абе съвсем се обърках.
забелязала съм че всичко марково което ни е от Англия пише произведено в Китай Пример с Адидас - което сме купили от Англия е произведено в Китай а което е купено от магазина на Адидас в БГ пише произведено в Тайван или Индонезия най смешното е че долнище на Адидас от 100 лева след 2 месеца му падна адидас емблемата  Cheesy а което ни е от Англия уж произведени в Китай не са мръднали. Същото ни се случи и с едни спортни обувки адидас купени от тук и носени 3 месеца вече мммммм май май няма да са адидас наистина т.к. има ададис маратонки котито са оригинални и от вън съпруга ми ги носи вече близо 10 години и не са мръднали  Cheesy така че да не те притеснява марката си е марка а сигурно има и друг показател освен пр. в Китай вероятно пише на тях европейска , английска номераация и сащ това сигурно е по добрия показател че са качествени.
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: